Polecane produkty
Producent
Social
WYPRZEDAŻ
NEC SpectraView 272
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
NEC
Kod producenta: 60003546
Gamut: AdobeRGB
Przekątna: 27"
Rozdzielczość: 2560 x 1440
Kolor: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Dostępność:
na magazynie
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
5 118,28 zł z VAT
4 822,73 zł netto
4 161,20 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

NEC SpectraView 272 - LCD 27, AH-IPS, GB-R LED, Czarny

Profesjonalny kolorowy monitor o przekątnej 27 cali. Monitor NEC SpectraView® 272 to profesjonalny monitor LCD z segmentu hi-end z podświetleniem GB-R LED wykorzystujący najnowszą 10-bitową matrycę typu AH-IPS. Monitor przeznaczony jest do zastosowań, w których kluczowe znaczenie ma jakość odwzorowania kolorów. Jego liczne funkcje i zalety gwarantują najlepszą jakość obrazu i dokładność odwzorowania barw przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego stosunku wartości do ceny.

To idealny monitor dla wszystkich kreatywnych profesjonalistów, projektantów, fotografów, inżynierów precyzyjnych i innych osób nieuznających kompromisów w kwestii dokładności barw.


Główne zalety

Jednolity wygląd kolorów - dzięki wyświetlaczowi THT 16:9 z 10-bitowym panelem AH-IPS i podświetleniem GB-R.

Technologia True Colours - z szerokim gamutem barwowym (108,6% wielkości/99,3% pokrycia AdobeRGB) oraz w pełni kalibrowalną 14-bitową tablicą LUT dla 42-bitowego sterowania kolorami i korekcją gamma, niezależnie od koloru i wejścia.

Łatwość tworzenia i kalibracji - dzięki oprogramowaniu SpectraView® Profiler.

Ergonomia. Monitor doskonały do długotrwałej i intensywnej pracy. Regulacja wysokości na odcinku 150 mm i stabilność kąta widzenia w 10-bitowym panelu AH-IPS sprawiają, że jest to produkt o znakomitych paramterach ergonomicznych.

Wbudowany koncentrator USB (2 porty upstream; 3 porty downstream). Mozna go uzyc do podlaczenia przez USB peryferiów takich jak mysz i klawiatura. Dwa zlacza „upstream” mozna jednoczesnie przypisac do róznych wejsc wideo (przekierowanie wejsc), które moga zasilac funkcje obrazu w obrazie. Poniewaz standard USB jest obslugiwany przez rózne platformy (Windows, Mac, Linux itd.), to w latwy sposób mozna uzyskac wsparcie przy pracy w niejednorodnym srodowisku.

Konstrukcja obudowy i podstawy pozwala na zdecydowane ograniczenie zanieczyszczeń związanych z opakowaniem w porównaniu z innymi podobnymi monitorami. Licznik unikniętej emisji dwutlenku węgla wraz z wbudowanym trybem ECOMode pomagają w odpowiedzialnym korzystaniu z energii, a jednocześnie informują użytkownika o sposobie korzystania z urządzenia i motywują go do dalszych starań. Wbudowany czujnik natężenia oświetlenia otoczenia dostosowuje jasność monitora do jasności otoczenia, co dodatkowo optymalizuje zużycie energii oraz gwarantuje ergonomiczny poziom jasności.

DisplayPort, kompaktowe złącze wyposażone w mechanizm blokujący, który może zostać zwolniony jednym naciśnięciem przycisku. Dłuższe kable i 10-bitowa głębia kolorów panelu AH-IPS także przyczyniają się do zwiększenia możliwości zastosowań monitora.

Wejścia. Każde wejście można niezależnie przypisać do tablicy 3D LUT (9x9x9) w celu określenia niepowtarzalnej przestrzeni barw, np. sRGB, AdobeRGB.

Darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami - dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.


Cechy Specjalne

AmbiBright, AutoBright, Automatyczna regulacja kontrastu, Automatyczna regulacja kontrastu, Automatyczna regulacja poziomu czerni, Bezpośredni jasności i kontrastu, Digital Uniformity Control (ColorComp), GammaComp (14 bit Look Up Table) and 14 bit Gamma Correction, Kompansacja grubości ramki TitleComp, Kompatybilność z DDC/CI, Kompatybilność z Windows 8, Korekta starzeni podświetlenia, Moduł Overdrive, Możliwość budowy ścian wideo TitleMatrix, NaViSet Administrator 2, Oprogramowanie SpectraView® Profiler, Pivot (TORO™), Rapid Response Technology, Regulowana dioda LCD sygnalizująca pracę (kolor, jasność), Samodiagnoza, Stopka i uchwyty z możliwością szybkiego odłączenia, Technologia CableComp z korekcją synchronizacji, Technologia OmniColor, Technologia RapidMotion, Tryb PiP, Tryby ekonomiczne, Zgodność widoczności kolorów z 10 - bitowym AH-IPS 16:9 TFT


Oprogramowanie NEC SpectraView Profiler 5

Pakiet oprogramowania kalibrującego i profilującego, który pozwala na precyzyjne i bezpośrednie, 14-bitowe (na każdy kanał RGB) kalibrowanie jasności, punktu bieli i luminancji oraz na tworzenie 16-bitowych profili ICC dla monitorów SpectraView.

Dzięki 16384 wartościom tonalnym na kolor program Profiler umożliwia praktycznie bezstopniową, a przez to znacznie bardziej precyzyjną regulację gradacji niż konwencjonalna kalibracja programowa. Najbardziej subtelne gradacje i skale szarości można wyświetlać z wyjątkową precyzją i klarownością. Gwarantuje to zgodność barw widocznych na ekranie z drukarką.

 • Sprzętowa kalibracja przez DDC/CI i USB (z programem SpectraView Profiler w wersji 5.0)
 • Kalibracja L* (przestrzeni barwnej CIE-LAB L*), alternatywna kalibracja z wartością gamma 1,8, 2,2 lub określoną przez użytkownika, kalibracja sRGB lub CIECAM02
 • Tworzenie 16-bitowych profili ICC oraz tablic na podstawie LUT
 • Ręczna edycja punktu bieli i krzywej kalibracji
 • Regulacja luminancji bieli i czerni (lub zakresu kontrastu)
 • Kontrola profilu w celu szybkiego sprawdzenia profili kalibracji
 • Ocena natężenia oświetlenia w otoczeniu i warunków widoczności zgodnie z normami ISO 3664 i 12646
 • Automatyczna regulacja sprzętowa komory świetlnej JUST Normlicht z poziomu oprogramowania
 • Adaptacja chromatyczna

Funkcje i normy ekologiczne

 • Licznik Carbon footprint / Licznik carbon savings
 • Efektywny projekt mechaniczny w celu minimalizacji opakowania; Minimalne użycie szkodliwych materiałów
 • Zgodność z normą ekologiczną ErP

Zawartość opakowania

 • Monitor
 • CD-ROM z oprogramowaniem SpectraView® Profiler i instrukcją użytkownika
 • Kable sygnałowe Mini DisplayPort; DVI-D
 • Kabel zasilający
 • Przewodnik po instalacji

Dokumentacja i sterowniki

Broszura informacyjna

Gwarancja

3 lata (w tym na podświetlenie ekranu) Możliwość dokupienia rozszerzenia gwarancji do 5 lat lub 25 000 roboczo-godzin - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
BenQ PV270
4 295,00 zł z VAT
3 491,87 zł
3 247,97 zł netto
NEC MultiSync EA245WMi-BK-ColorTuned z SVII - skalibrowany
2 099,81 zł z VAT
1 707,16 zł netto
EIZO ColorEdge CS230 z lic. CN + Spyder5 EXPRESS
2 699,00 zł z VAT
2 194,31 zł
2 110,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store