Producent

regulamin sklepu internetowego

Adobe Captivate 2019 ENG Win/Mac

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65294492AD01A00
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: angielski (ENG)
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 6 714,36 zł z VAT 5 458,83 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Adobe Captivate 2019

Inteligentne kursy od samego początku

Zrealizuj unikalne formy wirtualnych kursów dzięki tworzeniu responsywnych materiałów eLearningowych bez programowania w Adobe Captivate 2019. Transformuj klasyczne komputerowe kursy w najwyższej jakości formy mobilne. Dzięki integracji z Adobe Typekit możesz używać nieskończonej ilości czcionek do tworzenia zachwycających kompozycji przyciągających uwagę na każdej platformie: od przeglądarek internetowych po urządzenia przenośne.

Produktywność do samego końca

Korzystaj z zaawansowanej platformy Adobe Captivate 2019 do tworzenia treści, która weźmie na siebie cały ciężar budowy responsywnych materiałów eLearningowych. Od symulacji całych aplikacji do wersji demonstracyjnych produktów w wysokich rozdzielczościach HD. Wszystko to przy użyciu jednego narzędzia. Otrzymaj dostęp do aż 75,000 darmowych elementów szablonów wirtualnego nauczania. Uzywaj Adobe Captivate Draft i przechodź gładko od szkicu do produktu finalnego. W prosty sposób zarządzaj swoimi kursami i publikuj je jednym kliknięciem w Adobe Captivate Prime LMS, gdzie masz również dostęp do zaawansowanych statystyk i analiz swoich kursów.

Poznaj Adobe Captivate CC 2019

Placeholder

Inteligentna, szybka nauka

Twórz wszystko przy użyciu tylko jednego narzędzia: od mobilnego nauczania po symulacje aplikacji. Od prezentacji produktów w jakości HD po moduły oceniania i zbierania opinii. Projektuj szablony z narzędziem Adobe Captivate Draft i przekształcaj je w responsywne kursy w mgnieniu oka. Spraw by Twoje materiały nabrały atrakcyjności dzieki bibliotece ponad 75,000 darmowych szablonów.

Placeholder

Nauka w formie mobilnej dzięki responsywności

Twórz platformy mLearningowe na urządzenia mobilne, co zwiększy dostępność Twoich kursów. Rozszerz swoją produktywność wykorzystując nowe płynne elementy i twórz w pełni responsywną zawartość bez potrzeby programowania od początku lub przerabiania istniejących niemobilnych form.


Placeholder

Zaawansowane wirtualne nauczanie

Osiągnij to co sobie wyobrazisz! Pisz swoje skrypty i twórz kompleksowe programy nauczania wirtualnego. Śledź i analizuj efektywność i uzyskaj dostęp do głębokiej analizy swoich kursów przez publikowanie ich w Adobe Captivate Prime LMS.

Placeholder

Zainwestuj w najlepsze oprogramowanie

Zmaksymalizuj produktywność zespołu, zminimalizuj koszta i rozwijaj umiejętności pracowników dzięki wielokrotnie nagradzanemu narzędziu do nauczania firmy Adobe. Dołącz do naszej społeczności i uzyskuj pomoc w każdej chwili. Dzięki Adobe Captivate 2019 Twoja firma osiągnie sukces, tak jak ponad 80% firm z rankingu największych: Fortune 500.

Wymagania systemowe i specyfikacja produktu znajdują się na stronie produktu w serwisie Adobe, pod adresem:
https://helpx.adobe.com/pl/captivate/system-requirements.html

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii