Producent

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Bestseller

Trimble SketchUp Pro 2020 PL Win/Mac (+ S&M 1 rok) + V-Ray Next dla SketchUp Workstation ENG Win/Mac

Placeholder
  • Producent:
  • Trimble
  • Kod producenta: pTSP20PL1Ycsowm pCGVRNSUcowms
  • Platforma: Windows, macOS
  • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: Polski (PL), Angielski (ENG)
  •  

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 7 426,49 zł z VAT 6 037,80 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Typ licencji: Komercyjna
Subskrypcja: 1 rok
Okres ważności licencji: Bezterminowa
System operacyjny: Windows 7 (64bit) lub nowszy / MacOS 10.13 lub nowszy
Zawartość pakietu: - licencja SketchUp Pro 2020 PL
- roczny Support & Maintenance
- licencja V-Ray Next Workstation ENG
Wersja językowa: Polska (SketchUp) / Angielska (V-Ray)
Liczba użytkowników: 1 (dozwolone dwie instalacje)
Kompatybilny z: AutoCAD, XSI, Google Earth, 3ds Max, COLLADA

SketchUp Pro 2020: Twoja kreatywna przestrzeń 3D

SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów. SketchUp Pro 2020 poprawia organizację pracy, co jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez użytkowników programu.

Zakup licencji obejmuje subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro.

Subskrypcja Trimble zawiera:
Natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Co nowego w SketchUp Pro 2020

Placeholder

Narzędzie Outliner

W nowej wersji SketchUp nie trzeba już tworzyć warstw na warstwach, aby zwiększyć wydajność modelu. Zarządzaj modelem i organizuj go bezpośrednio w narzędziu Outliner. Użyj ikony oka, aby przełączać się między głównymi sekcjami modelu, takimi jak główne piętra i meble.

Placeholder

Nowe uchwyty na obszarze obiektu

Zacznij ustawiać obiekty w trudno dostępnych miejscach! Kiedy złapiesz punkt w obiekcie, który jest zasłonięty (np. tylny narożnik lub punkt środkowy) i zaczniesz go przesuwać, to twój obiekt automatycznie przejdzie w stan przezroczysty, gdy coś w twoim modelu zakłóci poruszany obiekt. Działa to zarówno z narzędziem Obróć, jak i narzędziem Przesuń.

Placeholder

Lepsza kontrola ukrytych obiektów

W menu rozwijanym oddzieliliśmy obiekty ukryte od ukrytej geometrii. Daje to możliwość lepszego zarządzania ukrytą geometrią i ukrytymi obiektami w celu jeszcze łatwiejszego modelowania. Teraz możesz edytować ukryte krawędzie w krajobrazie lub wygładzonej powierzchni, ale jednocześnie ukrywać obiekty znajdujące się w pobliżu (takie jak drzewa, krzaki lub budynek)!/p>


Aktualizacje słownika SketchUp

W SketchUp 2020 zaktualizowano konwencję nazewnictwa. Obiekty są teraz zbiorowym terminem określającym: grupy, komponenty i komponenty dynamiczne (zamiast „grupy/komponenty”), a warstwy są teraz nazywane "tagami"”". Nowe oznaczenia wprowadzone do programu, są jedynie konwencjami nazw i nie mają wpływu na przebieg pracy.


Najważniejsze cechy produktu

Placeholder

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!

Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.

Placeholder

Inteligentne podejście do modelowania 3D

Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.


Placeholder

Zmień swoje modele w rysunki z LayOut

W najnowszej wersji LayOut skupiono się na poprawie interakcji między SketchUp i LayOut. Nie trzeba już każdorazowo przeskakiwać między programami i aktualizować sceny w SketchUp, aby rysunek wyszedł idealnie. Ponadto, nie musisz już tworzyć dodatkowych scen tylko dla swoich plików LayOut, oszczędzając mnóstwo czasu na przełączanie między LayOut i SketchUp.

Placeholder

Łatwiejsze dostosowanie widoków modelu

LayOut wie teraz znacznie więcej na temat modelu SketchUp i tego, co zostało zmodyfikowane. Oznacza to, że możesz bezpiecznie dostosować styl lub kąt kamery bezpośrednio w LayOut bez przypadkowej utraty zmian. W razie potrzeby zawsze możesz ponownie zsynchronizować swoje pola robocze z powrotem z modelem SketchUp.


Placeholder

Export i import

SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy. Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów. SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.

Placeholder

Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro

Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną, pobieżną lub jak coś pomiędzy. Płaszczyzny Przekroju przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!


Placeholder

Pod dostatkiem wtyczek i modeli

Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.

Placeholder

Projektuj i analizuj

SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.


Placeholder

Świat kontekstu – dosłownie

W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.

Placeholder

Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu

Kluczem do sukcesu do modelowania 3D jest porządek i dobra organizacja. Spraw, by Twoje modele były łatwe do pracy i prezentacji. Wykorzystaj grupy i komponenty do dzielenia geometrii w części logiczne. Warstwy są przydatne do oddzielania dużych części Twojego modelu, a Outliner daje możliwość zobaczenia wszystkiego na raz.


V-Ray Next: profesjonalny rendering dla architektów i projektantów

Łatwy do nauki i łatwy w obsłudze. V-Ray dla SketchUp zaprojektowano po to byś nie tracił czasu. Oprogramowanie pozwoli na tworzenie renderów w najwyższej możliwej jakości – bezpośrednio w SketchUp. V-Ray daje Ci moc, z którą wyrenderujesz wszystko – od szybkich projektów po najbardziej szczegółowe sceny 3D.

Renderuj szybko, projektuj jeszcze szybciej. V-Ray dla SketchUp da Ci więcej czasu na bycie kreatywnym i skróci czas oczekiwania. Skup się na projektowaniu z pełnym zestawem kreatywnych narzędzi przeznaczonych do oświetlania, cieniowania i renderowania. 92 na 100 czołowych firm architektonicznych na świecie, codziennie korzysta z V-Ray’a.

V-Ray Next jest w pełni kompatybilny ze SketchUp 2019.

Co nowego w V-Ray Next

Placeholder

Nowy interfejs

Przeprojektowany, przyjazny projektom interfejs użytkownika dla Twojej szybszej pracy.

Placeholder

Biblioteka materiałów

Wybieraj spośród ponad 200 materiałów, które wystarczy przeciągnąć i przyśpiesz tworzenie kolejnego projektu.

Placeholder

V-Ray Swarm

Potężny, skalowalny system renderingu dystrybutywnego, który jest łatwy i szybki.


Placeholder

Denoiser

Automatycznie redukuje szumy i czas renderingu nawet o 50%

Placeholder

VR

Renderuj zawartość VR dla popularnych zestawów do rzeczywistości wirtualnej.

Placeholder

Płaszczyzny przekroju

Z łatwością wykonasz szybkie rendery przekrojów i sekcji dzięki V-Ray Clipper.


Placeholder

Głębia atmosfery

Duże dokumenty często zawierają ważne informacje, dlatego skonstruowaliśmy Tabele. To przydatna funkcja w zarządzaniu arkuszami w LayOut. Stwórz tabelę od samego początku lub zaimportuj plik Excel albo CSV. Tabele zachowują się jak pozostałe arkusze: możesz edytować tekst, modelować komórki, modyfikować kolumny i wiersze.

Placeholder

Trawa

Twórz realistyczne tereny trawiaste, tkaniny i dywany dzięki V-Ray Fur.

 

Najważniejsze cechy produktu

Placeholder

Wydajność podwójnego silnika

V-Ray zawiera dwa potężne silniki renderujące. Ze wsparciem procesora lub karty graficznej, możesz używać silnika najlepszego zarówno dla Twojego projektu, jak i sprzętu.

Placeholder

Interaktywny rendering

Renderuj interaktywnie już podczas projektowania. Dostosuj oświetlenie oraz materiały i od razu zobacz rezultaty.


Placeholder

Global illumination

Renderuj fotorealistyczne przestrzenie i wnętrza dzięki rozbudowanym i szybkim metodom globalnego oświetlenia. Renderuj naturalne i sztuczne światło przy użyciu szerokiej gamy typów oświetlenia.

Placeholder

Oświetlenie otoczenia, słońce i niebo

Oświetlaj sceny używając techniki HDRI dla ich otoczenia. Imituj scenariusze z użyciem realistycznego światła dnia, dla każdego czasu i każdego miejsca.


Placeholder

Rzeczywisty aparat

Pracuj niczym fotograf dzięki funkcjom rzeczywistego aparatu i kontroluj parametry, takie jak ekspozycja balans bieli, głębia, obszar oraz inne.

Placeholder

Zaawansowane tekstury i fizyczne materiały

Twórz realistyczne, unikalne materiały stosując którąkolwiek z map tekstury lub jedną z wielu wewnętrznych tekstur proceduralnych V-Ray. Twórz wspaniałe materiały, które wyglądają jak prawdziwe.


Placeholder

Obiekty proxy

Dodawaj bardzo szczegółowe modele, jak trawa, drzewa i samochody, jako obiekty proxy V-Ray.

Placeholder

Rendering elementów i rendering sieciowy

Renderuj sceny jako osobne elementy dla większej artystycznej kontroli w Twoim programie do edycji obrazów. Użyj pełnej mocy wielu komputerów pracujących razem, aby wyrenderować jeden obraz.


Placeholder

Okno renderingu

Śledź historię rendering, dopasuj kolorystykę, ekspozycję oraz inne parametry bezpośrednio w oknie renderingu.

Placeholder

Eksport scen V-Ray

Dziel się kompletnymi, gotowymi do wyrenderowania plikami V-Ray 3 dla SketchUp z każdą aplikacją V-Ray 3.4 lub nowszą.

Windows Windows

Wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows 10, Windows 8+ and Windows 7+ (64 bit)
Przeglądarka internetowa: Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
Oprogramowanie: NET Framework version 4.5.2
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
Procesor: 2+ GHz
Pamięć RAM: 8+ GB
Pamięć masowa: 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne
Inne: Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Pamięć masowa: 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
Karta graficzna: 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne
Inne: Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu


Macintosh Macintosh

Wymagania systemowe:
System operacyjny: Mac OS X 10.13+ (High Sierra) lub nowszy
Przeglądarka internetowa: Safari
Oprogramowanie: QuickTime
Inne: Brak wsparcia dla środwisk Bootcamp, Parallels, VMWare
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
Procesor: 2.1+ GHz Intel™
Pamięć RAM: 8+ GB
Pamięć masowa: 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne
Inne: niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
Procesor: 2.1+ GHz Intel™
Pamięć RAM: 4 GB
Pamięć masowa: 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL 2.0)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii