Producent

Adobe Spark z funkcjami premium ENG Win/Mac – licencja rządowa

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65296747BC01A12
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja rządowa (GOV)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: angielski (ENG)
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Czas trwania subskrypcji:

Cena: 1 280,52 zł z VAT 1 041,07 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Adobe Spark CC

Błyskawiczne przekształcanie pomysłów w zachwycające historie wizualne

Aplikacja Adobe Spark funkcjonuje na stronach internetowych oraz urządzeniach przenośnych, oferując szybką, prostą i bezpłatną metodę tworzenia grafiki, stron internetowych oraz historii wideo z dowolnego miejsca. Dzięki funkcjom Premium tej aplikacji — teraz dostępnym we wszystkich planach Adobe Creative Cloud oraz w formie członkostwa dla użytkowników indywidualnych — możliwe jest dodawanie oznaczeń marki, które nadadzą tworzonym materiałom szczególnego charakteru.

Poznaj Adobe Spark

Błyskawiczne tworzenie wpisów
w serwisach społecznościowych

Dzięki aplikacji Spark tekst i zdjęcia zmieniają się w atrakcyjną grafikę o profesjonalnym wyglądzie. Wystarczy wybrać szablon projektu, dodać fotografie i tekst, a następnie zmienić rozmiar w celu dopasowania do wymagań ulubionego blogu lub serwisu społecznościowego.


Zachwyt w Internecie

Aplikacja Spark umożliwia łączenie słów, obrazów i wideo w dynamiczne historie internetowe. Dostępne są różnorodne wstępnie ocenione projekty, do których wystarczy dodać własne elementy — i to wszystko. Każdy projekt — opracowanie na temat lektury, cotygodniowy biuletyn czy opowieść z podróży — otrzyma indywidualną nutę.

Placeholder

Dynamiczna deklaracja

Korzystając z aplikacji Spark, można w prosty sposób połączyć klipy wideo, zdjęcia, ikony oraz narrację z dynamicznymi efektami kinowymi i profesjonalną ścieżką dźwiękową, aby uzyskać interesującą historię wideo. Uzyskanie efektywnego przekazu wymaga tylko kilku minut pracy.

Placeholder

Wyróżnij się z tłumu dzięki historiom z oznaczeniami marki.

Przedstawiamy platformę Adobe Spark z funkcjami Premium. Ułatwia ona dodawanie logo, kolorów i czcionek do grafiki w mediach społecznościowych, stron internetowych, a nawet wideo. Platforma Spark z funkcjami Premium jest dostępna w ramach dowolnego planu Creative Cloud, a także jako niezależne członkostwo dla użytkowników indywidualnych, zespołów i przedsiębiorstw.

Placeholder
Adobe Spark CC

Z uwagi na fakt, że wymagania systemowe zmieniają się przy każdej aktualizacji oprogramowania, przejdź na stronę wymagania systemowe programu w serwisie Adobe, aby uzyskać najnowsze informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych i przeglądarek.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii