Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Nowość!

Trimble SketchUp Pro 2019 PL Win/Mac – Subskrypcja (365 dni)

Placeholder
 • Producent:
 • Trimble
 • Kod producenta: pTSP19PLS1Ycsowm
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: Polski (PL)
 •  

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 1 736,67 zł z VAT 1 411,93 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł


CA Raty 0 % / Oblicz ratę

Typ licencji: Komercyjna
Subskrypcja: 1 rok
Okres ważności licencji: 1 rok
System operacyjny: Windows 7 (64bit) lub nowszy / MacOS 10.12 lub nowszy
Zawartość pakietu: - licencja SketchUp Pro 2019 PL
Wersja językowa: Polska
Liczba użytkowników: 1 (dozwolone dwie instalacje)
Kompatybilny z: AutoCAD, XSI, Google Earth, 3ds Max, COLLADA

SketchUp Pro 2019

SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów.

Zakup licencji obejmuje subskrypcję programu Trimble SketchUp Pro.

Subskrypcja Trimble zawiera:
Natychmiastowy i bezpłatny dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przy instalacji programu i autoryzacji licencji (w języku angielskim)

Co nowego w SketchUp Pro 2019

Placeholder

Jedno konto na wszystkie usługi

Zaloguj się i modeluj! Wszystkie usługi w SketchUpie są teraz powiązane z jednym kontem Trimble, tak byś mógł modelowac, podglądać, zarządzać bez pamiętania o logowaniu do różnych części środowiska SketchUp.

Placeholder

Linie przerywane

Od teraz sketchup pozwala na uzywanie linii przerywanych, tak jak w rysunkach technicznych. Pokaż siatkę, której nie widać zaznaczając ją przerywanymi liniami. To uzupełnienie komunikacji projektowej pomiędzy różnymi osobami.

Placeholder

Nowy model ludzkiej skali

Sketchup 2019 wprowadza całkowicie nowy model odzwierciedlający skalę na podstawie człowieka.


Placeholder

Sketchup w przeglądarce

Aplikacja internetowa do modelowania ma teraz podgląd na żywo do eksportu. W podglądzie możesz zmieniać kompozycję swego modelu.

Placeholder

Szybsze wyszukiwanie materiałów

3D Warehouse ma teraz kategorie. W ten łatwy sposób szybko znajdziesz potrzebne materiały wśród milionów modeli w 17 językach. To rozwiązanie pozwoli skupić Ci się na modelingu.

Placeholder

Podgląd w wirtualnej rzeczywistości

Sketchup daje możliwosć oglądania Twojego projektu w wirtualnej rzeczywistości. Możesz używać okularów Oculus, Windows Mixed Reality, VIVE, czy Hololens.

Najważniejsze cechy produktu

Placeholder

Kto korzysta z programu SketchUp Pro? Każdy!

Setki tysięcy specjalistów z zakresu architektury, budownictwa, inżynierii, architektury wnętrz i krajobrazu, lekkich konstrukcji, urbanistyki, designu kuchni i łazienek, projektowania gier i filmów, obróbki drewna oraz wielu innych dziedzin wykorzystuje SketchUp Pro przez cały czas, każdego dnia. Program jest uniwersalnym substytutem dla drogiego i skomplikowanego oprogramowania CAD.

Placeholder

Inteligentne podejście do modelowania 3D

Rozpocznij od rysowania linii. Następnie wpychaj i wyciągaj powierzchnie, aby zamienić je w obiekty 3D. Rozciągaj, kopiuj, obracaj, maluj, aby utworzyć wszystko, co tylko zechcesz. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych funkcji? Zacznij od modelowania z CAD, danych terenu, fotografii czy nawet ręcznych szkiców. Buduj modele w oparciu o niestandardowe ustawienia. SketchUp Pro jest jednocześnie prostym i wiele potrafiącym narzędziem, dlatego bez wątpienia spełni on Twoje największe oczekiwania.


Placeholder

Zmień swoje modele w rysunki z LayOut

W każdym projekcie nadchodzi moment, kiedy konieczne jest stworzenie zastawu rysunków, które pokazują Twój model: plany, przekroje, elewacje, perspektywy. LayOut w SketchUp Pro pozwala na dodawanie widoków modelu, wybieranie skali rysunków, dostosowanie grubości linii, a także dodawanie wymiarów, objaśnień i grafiki. Zmiany w Twoim modelu są automatycznie dokonywane w LayOut. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, eksportuj pliki PDF, obraz oraz pliki CAD.

Placeholder

Dobry i szybki

Istnieje powód, dla którego SketchUp jest synonimem „przyjaznego i intuicyjnego” oprogramowania do modelowania: nie poświęcamy użyteczności na rzecz funkcjonalności. Dzięki poręcznym i kontekstowym wskazówkom, panelu instruktora dedykowanemu poczytującym użytkownikom oaz znaczną ilością zasobów internetowych, skorzystanie z pomocy jest zawsze niezmiernie proste. Ponadto, w razie potrzeby, licencja obejmuje rok darmowego wsparcia technicznego.


Placeholder

Export i import

SketchUp został stworzony, aby mógł od razu działać z istniejącym przepływem pracy. Dzięki importerom do DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG i kilku innym, możesz wnieść dowolne elementy do swoich rysunków, modeli czy obrazów. SketchUp Pro eksportuje ponadto wszystkie wymienione wcześniej formaty plus: PDF, OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM i AVI.

Placeholder

Slajdy są nudne, prezentuj ze SketchUp Pro

Sceny pozwalają na zapisywanie widoków modelu, z których można skorzystać w każdej chwili. Style zapewniają z kolei nieograniczone efekty wizualne, aby Twoja praca wyglądała na dokładną, pobieżną lub jak coś pomiędzy. Płaszczyzny Przekroju przecinają modele, tworząc w ten sposób widoki przekroju. Przejdź do pełnego ekranu, poruszaj się po nim, dodawaj etykiety i eksportuj animacje przelotu. Prezentuj ze SketchUp Pro i porozumiewaj się dzięki niemu!


Placeholder

Pod dostatkiem wtyczek i modeli

Potrzebujesz konkretnego krzesła do pokoju, który projektujesz, lampę do szopy, nosorożca do zoo? Znajdziesz niemal wszystko w Galerii 3D programu SketchUp, największej na świecie przechowalni darmowych modeli 3D. Odnośnie wtyczek, zapewniających dodatkowe funkcję i narzędzia, nowa funkcja Magazynu Wtyczek całkowicie Cię zadowoli.

Placeholder

Projektuj i analizuj

SketchUp Pro może precyzyjnie przewidzieć miejsca padania cieni, podając godzinę, datę i miejsce na ziemi. Program pokazuje dokładnie to, co można zobaczyć z jakiegokolwiek miejsca w modelu. Ponadto przelicza dowolne pole powierzchni lub materiału, a także objętość załączonego kształtu 3D. SketchUp pozwala także na dodawanie atrybutów do obiektów oraz generowanie przydatnych list i raportów.


Placeholder

Świat kontekstu – dosłownie

W około dwie minuty można wybrać fragment świata i wprowadzić go do modelu SketchUp Pro – aż do 1km2 na raz. Za darmo otrzymasz zdjęcia lotnicze, model terenu 3D oraz dane dotyczące długości i szerokości geograficznej w celu dokładnej analizy cienia. Można ponadto importować stąd wcześniej modelowane budynki do kontekstu strony i wykorzystać obrazy Widoku Ulicy Google Maps do modelowania wszystkiego, czego potrzebujesz.

Placeholder

Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu

Kluczem do sukcesu do modelowania 3D jest porządek i dobra organizacja. Spraw, by Twoje modele były łatwe do pracy i prezentacji. Wykorzystaj grupy i komponenty do dzielenia geometrii w części logiczne. Warstwy są przydatne do oddzielania dużych części Twojego modelu, a Outliner daje możliwość zobaczenia wszystkiego na raz.

Windows Windows

Wymagania systemowe:
System operacyjny: Windows 10, Windows 8+ and Windows 7+ (64 bit)
Przeglądarka internetowa: Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
Oprogramowanie: NET Framework version 4.5.2
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
Procesor: 2+ GHz
Pamięć RAM: 8+ GB
Pamięć masowa: 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne
Inne: Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
Procesor: 1 GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Pamięć masowa: 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
Karta graficzna: 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne
Inne: Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu


Macintosh Macintosh

Wymagania systemowe:
System operacyjny: Mac OS X 10.12+ (Sierra) lub nowszy
Przeglądarka internetowa: Safari
Oprogramowanie: QuickTime
Inne: Brak wsparcia dla środwisk Bootcamp, Parallels, VMWare
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
Procesor: 2.1+ GHz Intel™
Pamięć RAM: 8+ GB
Pamięć masowa: 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne
Inne: niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
Procesor: 2.1+ GHz Intel™
Pamięć RAM: 4 GB
Pamięć masowa: 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna: 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL 2.0)
Myszka: Trzy przyciski funkcyjne

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Credit Agricole


CA Raty


Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Trimble SketchUp Pro 2019 PL Win/Mac (+ S&M 1 rok)

Trimble SketchUp Pro 2019 PL Win/Mac (+ S&M 1 rok)

3 677,70 zł z VAT 2 990,00 zł netto

Trimble SketchUp Pro 2019 PL Win/Mac (+ S&M 1 rok)

Trimble SketchUp Pro 2019 PL Win/Mac (+ S&M 1 rok)

3 431,70 zł z VAT 2 790,00 zł netto

Trimble SketchUp Pro 2019 ENG Win/Mac (+ S&M 1 rok)

Trimble SketchUp Pro 2019 ENG Win/Mac (+ S&M 1 rok)

3 382,50 zł z VAT 2 750,00 zł netto