Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

CorelDRAW Graphics Suite 2019 MULTI Mac

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCCDGS2019MAC
 • Platforma: Mac
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 24-48h realizacja w dni robocze

Plan Uaktualnień:

Cena: 2 715,52 zł z VAT 2 207,74 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

CorelDRAW Graphics Suite 2019

Wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego

 • Potężne narzędzie do grafiki wektorowej, retuszu i edycji zdjęć
 • Intuicyjne tworzenie układów stron, broszur, wielostronnicowych dokumentów, itp.
 • Doskonała zgodność formatów plików
 • Duża kompatybilność wsteczna
 • Możliwość zdalnej pracy z oprogramowaniem
 • Wydruki seryjne i zaawansowane ustawienia drukowania
CorelDRAW Graphics Suite 2019
porównanie wersji Graphics Suite
Sprawdź

Z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2019 możesz projektować gdzie tylko chcesz. Pracuj na wybranej platformie — Windows lub Mac — w opracowanym specjalnie dla niej intuicyjnym interfejsie. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na dokładności co do piksela, na nieskazitelnych wydrukach czy na perfekcyjnym układzie stron, w tym pakiecie znajdziesz wszystkie profesjonalne narzędzia do projektowania grafiki, za pomocą których możesz pracować szybciej, wydajniej, a także w dowolnym miejscu — również w trasie — korzystając z aplikacji CorelDRAW.app™.

Ten przystępny cenowo, wszechstronny pakiet zawiera pełną gamę łatwych w obsłudze funkcji do projektowania graficznego, trasowania, edycji zdjęć, przygotowywania ilustracji, układów stron, prac cyfrowych i obrazów do publikacji w Internecie. Błyskawicznie uzyskaj umiejętności praktyczne, korzystając z wielu różnorodnych zasobów edukacyjnych, czcionek, wypełnień, szablonów, wysokiej jakości obrazów i zdjęć o dużej rozdzielczości. Uwolnij swój potencjał twórczy dzięki nowym, intuicyjnym narzędziom, takim jak interfejs użytkownika obsługujący opcje dotykowe, możliwości szybkiej, bezpośredniej publikacji w WordPressie oraz istotnym ulepszeniom w edycji zdjęć. Zoptymalizowaliśmy narzędzia i ustawienia z myślą o uproszczeniu pracy, zapewniając pełną zgodność i obsługę najnowszych formatów plików, technologii systemów operacyjnych Windows i MAC oraz nowoczesnego sprzętu.

Od teraz na Windows oraz ponownie na MAC OS!

Pakiety CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla systemu Windows i CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla komputerów Mac są dostępne jako oddzielne produkty, z których każdy działa na innej platformie (Windows LUB Mac).

CorelDRAW Graphics Suite 2019 zawiera:

Dla kogo jest przeznaczony?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów
Materiały reklamowe, materiały do druku, ilustracje, prace artystyczne, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe i marketingowe, grafiki internetowe.

Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną
Oznakowania, druk wielkoformatowy, sitodruk, nagrody, grawerstwo, grafiki na pojazdy, projektowanie odzieży.

Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w małych i średnich firmach
Ulotki, plakaty, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe, prace graficzne.

Główne aplikacje

 • CorelDRAW® 2019
  Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2019
  Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie
 • Corel Font Manager™ 2019
  Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów
 • Corel® PowerTRACE™ 2019
  Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe
 • Corel® CONNECT™ 2019
  Pełnoekranowa przeglądarka zapewniająca dostęp do materiałów cyfrowych, Centrum zasobów oraz opcji przeszukiwania komputera lub sieci lokalnej; pozwala szybko znaleźć odpowiednie materiały do projektu
 • Corel CAPTURE™ 2019 (tylko w wersji dla Windows)
  Narzędzie umożliwiające przechwytywanie obrazów z ekranu komputera jednym kliknięciem
 • CorelDraw.app
  Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej
 • Corel AfterShot™ 3 HDR
  Edytor zdjęć pozwalający na tworzenie prac w formacie HDR i ich łatwe retuszowanie, a także poprawianie zdjęć w formacie RAW i JPEG
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4
  Dodatek umożliwiający eksportowanie oraz powiększanie cyfrowych zdjęć z programu Corel PHOTO-PAINT

Zasoby

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
 • 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów
 • Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych

Dokumentacja

 • Przewodnik szybkiego startu
 • Karta szybkiego wyszukiwania
 • Pliki Pomocy

Szkolenia

 • Szkoleniowe nagrania wideo online
 • Okno dokowane podpowiedzi
 • Pliki Discovery dostępne w opcjach rozpoczynania pracy na ekranie powitalnym

Wybrane nowości CorelDRAW Graphics Suite 2019

Placeholder

Niedestrukcyjne efekty

Stosuj efekty map bitowych, modyfikuj je i eksperymentuj z nimi w ilustracjach wektorowych i na mapach bitowych, zachowując obraz lub obiekt źródłowy w programie CorelDRAW.

Placeholder

Ulepszona kontrola obiektów

Nowe okno dokowane obiektów (w wersji dla systemu Windows) / inspektora obiektów (w wersji dla komputerów Mac) pozwala uzyskać bezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu oraz szybki dostęp do jego elementów, umożliwiając szybszą i bardziej wydajną pracę.

Placeholder

Tok pracy z pikselami

Twórz doskonałe grafiki internetowe! Wyrównaj siatkę pikseli z krawędzią strony, aby eksportowane grafiki miały wyraźne krawędzie i korzystaj z nowego przycisku wyrównywania do siatki pikseli, aby z łatwością poprawiać kształty.


Placeholder

Nowoczesne szablony

Uzyskuj profesjonalne rezultaty dzięki szerokiej gamie odświeżonych szablonów. Z łatwością dostosowuj szablony, aby uzyskać wyjątkowe projekty.

Placeholder

CorelDRAW.app

Zaloguj się w aplikacji CorelDRAW.app, aby uzyskać dostęp do swojej pracy, będąc w dowolnym miejscu. Ta zaawansowana nowa aplikacja internetowa umożliwia pracę zdalną i przedstawienie klientowi koncepcji na urządzeniu 2-w-1 lub innym urządzeniu mobilnym.

Placeholder

Wersja na komputery MAC

Od teraz CorelDraw Graphics Suite dostępny jest w dwóch wersjach systemowych - na komputery PC oraz MAC. Wybierz i zakup wersję właściwą dla posiadanego przez Ciebie sprzętu.

Najważniejsze cechy

Placeholder

Grafika wektorowa

Podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe. Korzystaj z narzędzi, takich jak Obrys, Obwiednia, Metamorfoza i Wypełnienie siatkowe, aby dodawać twórcze efekty w grafikach wektorowych.

Placeholder

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Użytkownik może „zarezerwować” miejsce na tekst lub grafikę albo użyć narzędzia Tekst zastępczy do opracowania makiety układu strony i uzyskania roboczego widoku tekstu.

Placeholder

Edycja zdjęć

Retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu PHOTO-PAINT do edycji zdjęć, których działanie bazuje na warstwach. Możesz np.: dostosować kolor i tonację, usunąć niedoskonałości, skorygować perspektywę. W programie AfterShot 3 HDR można tworzyć piękne zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.


Placeholder

Typografia

Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodaj efekty do tekstu, na przykład cienie i kontury, dopasuj tekst do ścieżek i zawijaj tekst wokół obiektów. Funkcje typograficzne czcionek OpenType, takie jak ligatury, ornamenty, kapitaliki czy warianty kaligraficzne, pozwalają uzyskać tekst o atrakcyjnym wyglądzie.

Placeholder

Narzędzia do grafik internetowych

Cała gama narzędzi do tworzenia grafik internetowych i wzorców umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie. Z kolei funkcja publikowania w WordPressie pozwala przesyłać obrazki w różnych formatach bezpośrednio do witryny w WordPressie.

Placeholder

Wysokiej jakości wydruki

Pakiet CorelDRAW ułatwia przygotowanie dokumentów do druku. Zaawansowany mechanizm zarządzania kolorami pozwala kontrolować spójność kolorów dla różnych typów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskać pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Nowa obsługa formatu PDF/X-4 pozwala z łatwością uzyskiwać pliki przystosowane do wielu urządzeń.

Wersja próbna

Przed decyzją o kupnie można przetestować wersję próbną oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2019.

Windows (32/64bit) Mac OS (64bit)

Zostanie pobrana wersja demonstracyjna programu CorelDRAW Graphics Suite 2019. Wymagania techniczne są podane w zakładce "specyfikacja techniczna".

Placeholder

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelDRAW Graphics Suite 2019
a starszymi wersjami oprogramowania Home & Student Suite:

Porównanie wersji (dokument pdf w języku polskim)

CorelDRAW Graphics Suite 2019 zawiera:

 • CorelDRAW 2019
 • Corel PHOTO-PAINT® 2019
 • Corel Font Manager™ 2019
 • Corel CONNECT™ 2019
 • Corel CAPTURE™ 2019 (tylko w wersji dla Windows)
 • Corel PowerTRACE™ 2019
 • Corel AfterShot™ 3 HDR
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4
Wersja językowa MULTI (Multi European Languages) zawiera: 
           
 • Polski
 • English
 • German
 • Français
 • Italian
 • Dutch
 • Czech
 • Spanish
 • Рortuguese
 • Brazilian


Minimalne wymagania sprzętowe dla systemu Mac OS
System operacyjny MacOS 10.14, 10.13 lub 10.12 z najnowszymi poprawkami
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel z obsługą systemów 64-bitowych
Pamięć RAM 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
Miejsce na dysku twardym 4 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD)
Urządzenia wejściowe Obsługa ekranu dotykowego, myszy, tabletu
Rozdzielczość ekranu Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1080)
Połączenie internetowe Połączenie z Internetem do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii