Producent

regulamin sklepu internetowego

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 ENG Win – Uaktualnienie

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCXVLCADAD2018UG
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Język: angielski (ENG)
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 24-48h realizacja w dni robocze

Cena: 4 506,72 zł z VAT 3 664,00 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Uaktualnienie

Uaktualnienia do wersji XVL Studio 3D CAD Corel Edition mogą dokonać tylko posiadacze wcześniejszej, licencjonowanej wersji Lattice3D Studio CAD Corel Edition lub XVL Studio 3D CAD Corel Edition (dodatek do pakietu Technical Suite 2017, X7, X6). Do uaktualnienia nie są uprawnieni posiadacze wersji próbnej, edukacyjnej, OEM i wersji nie do odsprzedaży (NFR).

Uprość komunikację 3D, korzystając z dodatku 3D CAD

Zacznij od wyjściowego projektu 3D i automatycznie wprowadzaj w nim zmiany przy użyciu dodatku XVL Studio 3D CAD Corel Edition do pakietu CorelDRAW® Technical Suite 2018. To zaawansowane oprogramowanie do opracowywania plików w formacie PDF 3D zapewnia znacznie więcej niż tradycyjną obsługę plików 3D; pozwala użytkownikowi lub całemu zespołowi przekształcać złożone części i podzespoły z formatów 3D CAD do postaci wszechstronnych wizualizacji. W rezultacie możliwe jest zwiększenie zwrotu z inwestycji w posiadane przez firmę narzędzia do obsługi formatu 3D CAD.

Dodatek XVL Studio 3D CAD Corel Edition zawiera istotne funkcje i oferuje korzyści, które nie są dostępne w podstawowej wersji oprogramowania XVL Studio dołączonego do pakietu CorelDRAW Technical Suite 2018.

Wybrane nowości XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018

Placeholder

Rozszerzona obsługa formatów plików 3D CAD

Korzystaj z obsługi większej liczby natywnych formatów podzespołów i części 3D CAD, m.in. CATIA, Inventor, PTC Creo Parametric (poprzednio Pro/ENGINEER), SolidWorks, NX, SolidEdge.

Placeholder

Dodatkowe narzędzia wizualizacji 3D CAD

Uzyskaj dostęp do większej liczby narzędzi do wizualizacji 3D, np. nanoszenia zaawansowanych adnotacji 3D, a także dodatkowych narzędzi do wyboru komponentów, modyfikowania części, opcji zamawiania i kontrolowania struktury komponentów w złożonych podzespołach.

Placeholder

Przygotowywanie ilustracji wektorowych w wielu formatach

Korzystaj z usprawnionego toku pracy dzięki ulepszonemu procesowi wysyłania pojedynczych migawek oraz aktualizowania lub wysyłania ilustracji z różnych rzutów 3D. Skuteczniej opracowuj wieloetapowe instrukcje montażu lub podręczniki konserwacji, przekształcając rzuty 3D w ilustracje wektorowe w jednym kroku.


Placeholder

Przygotowywanie ilustracji przeznaczonych do programu CorelDRAW

Moduł pozwala bez trudu tworzyć materiały marketingowe z projektów produkcyjnych 3D. Dzięki funkcji „wysyłania do programu CorelDRAW” dodatek XVL Studio (3D CAD) Corel Edition pozwala przekształcać rzuty 3D w ilustracje w celu wykorzystania ich przy użyciu kreatywnych narzędzi graficznych i projektowych w programie CorelDRAW (wchodzącym w skład pakietu CorelDRAW Technical Suite).

Placeholder

Narzędzia do oceny i pomiarów

Korzystaj z opcji kontroli nakładania i wykrywania kolizji w celu natychmiastowego weryfikowania zgodności modeli 3D z wymaganiami dokumentacji technicznej. Zadbaj o precyzję każdego pomiaru, stosując narzędzia do oceny podzespołów 3D i wymiarowania.

Placeholder

Renderowanie w wysokiej jakości

Opcje cieniowania i renderowania w doskonałej jakości, w tym odwzorowania tekstur, świateł i cieni oraz technika uwzględniania otoczenia (ang. ambient occlusion), pozwalają na uzyskanie fotorealistycznych obrazów, które można następnie poddawać obróbce w programie Corel PHOTO-PAINT (wchodzącym w skład pakietu CorelDRAW Technical Suite).

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018

Placeholder

Zaawansowany

Wykorzystaj optymalnie dane 3D CAD dzięki obsłudze standardów branżowych oraz opcjom udostępniania i zapisywania. Korzystaj z zaawansowanej zgodności obejmującej natywne formaty podzespołów 3D, w tym CATIA, Inventor, PTC Creo, SolidWorks, NX, SolidEdge oraz formaty wymiany plików 3D CAD, np. IGES, STEP, JT i inne.

Placeholder

Wszechstronny

Użytkownik może bardziej efektywnie opracowywać zestawienia materiałowe montażu, demontażu, części zapasowych lub produkcji, korzystając z rozbudowanego zestawu funkcji w dodatku XVL Studio 3D CAD. Możliwe jest też generowanie ilustrowanych instrukcji montażu i konserwacji z wykorzystaniem danych inżynieryjnych 3D lub generowanie szczegółowych instrukcji w postaci animacji procesów, używając pełnego zestawu narzędzi do opracowywania animacji 3D.


Placeholder

Zautomatyzowany

Na bieżąco wprowadzaj zmiany, korzystając z funkcji automatycznego odzwierciedlania w rysunkach zmian w modelach 3D CAD. Zmiany wprowadzone w plikach źródłowych 3D CAD zostaną uwzględnione podczas aktualizowania. Dzięki działającej efektywnie funkcji automatycznego wykrywania i aktualizowania w projektach zostaną zastosowane wszelkie zmiany wprowadzone przez inżynierów.

Placeholder

3D

Opracowuj, udostępniaj i przygotowuj do realizacji wizualizacje 3D w różnych formatach. Twórz fotorealistyczne, cieniowane renderingi w wysokiej rozdzielczości z formatu 3D, a następnie udostępniaj je w preferowanym formacie plików 3D, np.: IGES, STL, U3D, XVL czy VRML, lub publikuj w formacie 3D PDF.

Podstawowa specyfikacja techniczna

 • System Microsoft Windows 10, 8.1 lub 7 (wersja 64-bitowa) z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
 • Pamięć 8 GB lub więcej
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 lub wyższa
 • Sieć niezbędna do aktywacji produktu i instalowania aktualizacji oprogramowania

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 ENG Win

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 ENG Win

18 040,55 zł z VAT 14 667,11 zł netto