Producent

regulamin sklepu internetowego

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 ENG Win – dla instytucji EDU

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCXVLCADADD2018A
 • Licencja: edukacyjna (EDU) – wieczysta
 • Język: angielski (ENG)
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 24-48h realizacja w dni robocze

Cena: 1 334,17 zł z VAT 1 084,69 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Uprość komunikację 3D, korzystając z dodatku 3D CAD

Zacznij od wyjściowego projektu 3D i automatycznie wprowadzaj w nim zmiany przy użyciu dodatku XVL Studio 3D CAD Corel Edition do pakietu CorelDRAW® Technical Suite 2018. To zaawansowane oprogramowanie do opracowywania plików w formacie PDF 3D zapewnia znacznie więcej niż tradycyjną obsługę plików 3D; pozwala użytkownikowi lub całemu zespołowi przekształcać złożone części i podzespoły z formatów 3D CAD do postaci wszechstronnych wizualizacji. W rezultacie możliwe jest zwiększenie zwrotu z inwestycji w posiadane przez firmę narzędzia do obsługi formatu 3D CAD.

Dodatek XVL Studio 3D CAD Corel Edition zawiera istotne funkcje i oferuje korzyści, które nie są dostępne w podstawowej wersji oprogramowania XVL Studio dołączonego do pakietu CorelDRAW Technical Suite 2018.

Wybrane nowości XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018

Placeholder

Rozszerzona obsługa formatów plików 3D CAD

Korzystaj z obsługi większej liczby natywnych formatów podzespołów i części 3D CAD, m.in. CATIA, Inventor, PTC Creo Parametric (poprzednio Pro/ENGINEER), SolidWorks, NX, SolidEdge.

Placeholder

Dodatkowe narzędzia wizualizacji 3D CAD

Uzyskaj dostęp do większej liczby narzędzi do wizualizacji 3D, np. nanoszenia zaawansowanych adnotacji 3D, a także dodatkowych narzędzi do wyboru komponentów, modyfikowania części, opcji zamawiania i kontrolowania struktury komponentów w złożonych podzespołach.

Placeholder

Przygotowywanie ilustracji wektorowych w wielu formatach

Korzystaj z usprawnionego toku pracy dzięki ulepszonemu procesowi wysyłania pojedynczych migawek oraz aktualizowania lub wysyłania ilustracji z różnych rzutów 3D. Skuteczniej opracowuj wieloetapowe instrukcje montażu lub podręczniki konserwacji, przekształcając rzuty 3D w ilustracje wektorowe w jednym kroku.


Placeholder

Przygotowywanie ilustracji przeznaczonych do programu CorelDRAW

Moduł pozwala bez trudu tworzyć materiały marketingowe z projektów produkcyjnych 3D. Dzięki funkcji „wysyłania do programu CorelDRAW” dodatek XVL Studio (3D CAD) Corel Edition pozwala przekształcać rzuty 3D w ilustracje w celu wykorzystania ich przy użyciu kreatywnych narzędzi graficznych i projektowych w programie CorelDRAW (wchodzącym w skład pakietu CorelDRAW Technical Suite).

Placeholder

Narzędzia do oceny i pomiarów

Korzystaj z opcji kontroli nakładania i wykrywania kolizji w celu natychmiastowego weryfikowania zgodności modeli 3D z wymaganiami dokumentacji technicznej. Zadbaj o precyzję każdego pomiaru, stosując narzędzia do oceny podzespołów 3D i wymiarowania.

Placeholder

Renderowanie w wysokiej jakości

Opcje cieniowania i renderowania w doskonałej jakości, w tym odwzorowania tekstur, świateł i cieni oraz technika uwzględniania otoczenia (ang. ambient occlusion), pozwalają na uzyskanie fotorealistycznych obrazów, które można następnie poddawać obróbce w programie Corel PHOTO-PAINT (wchodzącym w skład pakietu CorelDRAW Technical Suite).

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018

Placeholder

Zaawansowany

Wykorzystaj optymalnie dane 3D CAD dzięki obsłudze standardów branżowych oraz opcjom udostępniania i zapisywania. Korzystaj z zaawansowanej zgodności obejmującej natywne formaty podzespołów 3D, w tym CATIA, Inventor, PTC Creo, SolidWorks, NX, SolidEdge oraz formaty wymiany plików 3D CAD, np. IGES, STEP, JT i inne.

Placeholder

Wszechstronny

Użytkownik może bardziej efektywnie opracowywać zestawienia materiałowe montażu, demontażu, części zapasowych lub produkcji, korzystając z rozbudowanego zestawu funkcji w dodatku XVL Studio 3D CAD. Możliwe jest też generowanie ilustrowanych instrukcji montażu i konserwacji z wykorzystaniem danych inżynieryjnych 3D lub generowanie szczegółowych instrukcji w postaci animacji procesów, używając pełnego zestawu narzędzi do opracowywania animacji 3D.


Placeholder

Zautomatyzowany

Na bieżąco wprowadzaj zmiany, korzystając z funkcji automatycznego odzwierciedlania w rysunkach zmian w modelach 3D CAD. Zmiany wprowadzone w plikach źródłowych 3D CAD zostaną uwzględnione podczas aktualizowania. Dzięki działającej efektywnie funkcji automatycznego wykrywania i aktualizowania w projektach zostaną zastosowane wszelkie zmiany wprowadzone przez inżynierów.

Placeholder

3D

Opracowuj, udostępniaj i przygotowuj do realizacji wizualizacje 3D w różnych formatach. Twórz fotorealistyczne, cieniowane renderingi w wysokiej rozdzielczości z formatu 3D, a następnie udostępniaj je w preferowanym formacie plików 3D, np.: IGES, STL, U3D, XVL czy VRML, lub publikuj w formacie 3D PDF.

Podstawowa specyfikacja techniczna

 • System Microsoft Windows 10, 8.1 lub 7 (wersja 64-bitowa) z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
 • Pamięć 8 GB lub więcej
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 lub wyższa
 • Sieć niezbędna do aktywacji produktu i instalowania aktualizacji oprogramowania

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 ENG Win

XVL Studio 3D CAD Corel Edition 2018 ENG Win

17 844,34 zł z VAT 14 507,59 zł netto