801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

EIZO ColorEdge CS2731 z ColorNavigator 7 - skalibrowany

 • Gamut: AdobeRGB
 • Przekątna: 27"
 • Rozdzielczość: 2560 x 1440
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja:5 lat door-to-door
 • Sklep posiada autoryzację:
  Eizo Partner Premium
 • Bezpłatna dostawa

Opcjonalna kalibracja monitora

27-calowy monitor Eizo stworzony z myślą o hobbystach i zaawansowanych amatorach, wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji charakterystycznych dla monitorów Eizo z serii ColorEdge. Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB.

Cena 5 198,99 zł 4 226,82 zł netto

 • Dostępność:
  w magazynie
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Kalibracja w cenie monitora EIZO CS2731!

Dzięki naszej indywidualnej kalibracji monitora przed wysyłką, otrzymują Państwo monitor gotowy to pracy w środowisku graficznym.

W monitorze EiZO CS2731 kalibrujemy 2 podstawowe tryby pracy (tergety) oraz 7 indywidualnych:
 1. sRGB podstawowy (temperatura bieli - 6500K, jasność 120cd/m2, Gamma - sRGB, Gamut - sRGB)
 2. AdobeRGB podstawowy (temperatura bieli - 6500K, jasność 120cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - AdobeRGB)
 3. sRGB100 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - sRGB)
 4. NatD65-80 (temperatura bieli - 6500K, jasność 80cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 5. NatD65-100 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 6. NatD65-120 (temperatura bieli - 6500K, jasność 120cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 7. NatD55-100 (temperatura bieli - 5500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 8. NatD55-120 (temperatura bieli - 5500K, jasność 120cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - natywny)
 9. AdobeD65-100 (temperatura bieli - 6500K, jasność 100cd/m2, Gamma - 2,2, Gamut - AdobeRGB)
Do monitora dołączamy pisemne potwierdzenie kalibracji oraz wyniki walidacji potwierdzające poprawność odwzorowania kolorów.
Na Państwa życzenie, możemy skalibrować monitor do innych parametrów, bardziej odpowiadających Państwa wymaganiom bez dodatkowych opłat.
Monitor jest przystosowany do pracy z plikami video. Możemy go kalibrować pod standardy EBU, BT.709, BT2000, SMPTE-C, DCI-P3.

Kalibracja zdalna

Przez 3 miesiące po zakupie monitora, wszyscy nasi klienci mogą skorzystać także z bezpłatnej usługi kalibracji oferowanej przez Eizo.
Kalibracja przeprowadzana jest ZDALNIE, z pomocą autoryzowanego specjalisty serwisu Eizo, za pośrednictwem programu TeamViewer. Aby skorzystać z tej oferty, należy po zakupie monitora wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Do zdalnej kalibracji konieczne jest posiadanie kolorymetru. Polecamy wypożyczenie u nas kalibratora X-Rite i1Display Pro

Eizo ColorEdge CS2731 : monitor LCD z matrycą 27" (68,5 cm) i kalibracją sprzętową

EIZO wprowadza nowy model do rodziny ColorEdge – CS2731 to 27” monitor z kalibracją sprzętową dedykowany dla entuzjastów fotografii, grafiki, edycji video i innych dziedzin twórczych. Model ten jest następcą ColorEdge CS2730.

CS2731 jest pierwszym modelem z linii ColorEdge, który zasilany jest przez interfejs USB Type-C o mocy 60W. Użytkownicy, wykorzystując zaledwie jeden kabel, mogą wyświetlić obraz, transmitować sygnał USB i zasilać podłączone urządzenia, takie jak smartfony czy notebooki. Interfejs USB Type-C zapewnia zasilanie 60W, dlatego nawet wymagające, zaawansowane notebooki pozostaną naładowane podczas pracy. W ten sposób eliminowana jest konieczność korzystania z dodatkowego zewnętrznego zasilacza AC i uproszczona konfiguracja środowiska pracy.

Przestrzenny 27” ekran ma naturalną rozdzielczość 2560 x 1440, oferując wystarczająco dużo miejsca do pracy z obrazami, wyświetlając jednocześnie palety narzędziowe i inne okna.

Szerokogamutowa matryca wyświetla aż 99% kolorów z przestrzeni Adobe® RGB, zapewniając, że kolory będą odwzorowywane z pełną dokładnością. Aby zapobiec wahaniom jasności i chromatyczności charakterystycznych dla paneli LCD, w monitorze tym zastosowano autorską technologię EIZO digital uniformity equalizer (DUE). Jej zadaniem jest korygowanie odchyleń każdego tonu na przestrzeni całej matrycy tak, by zapewnić stabilny obraz.

ColorEdge CS2731 obsługuje opracowane przez EIZO oprogramowanie do zarządzania kolorem ColorNavigator 7, tak więc użytkownicy będą mogli regularnie kalibrować i sprawdzać jakość odwzorowania barw monitora szybko i pewnie, tak by zapewnić przewidywalne wyświetlanie kolorów. Monitor wspiera również inną autorską aplikację EIZO – Quick Color Match, oprogramowanie upraszcza dopasowanie kolorów z wydrukiem, cały proces przebiega w kilku krokach.

Jeden kabel USB C do wszystkiego

CS2731 to pierwszy monitor z serii ColorEdge wyposażony w złącze USB C z zasilaniem 60 W. Jeden kabel USB C potrafi jednocześnie przesyłać sygnały wideo i dane USB, a także ładować podłączonego laptopa lub smartfona. Dzięki temu można pozbyć się plątaniny kabli, tworząc wygodną, schludną przestrzeń roboczą.

Zasilanie z mocą 60 W

Gniazdo USB C zapewnia zasilanie o mocy do 60 watów, dlatego idealnie nadaje się do ładowania nowoczesnych, wymagających laptopów. Dzięki niemu nie potrzeba osobnego, zewnętrznego zasilacza, który zajmuje cenne miejsce na biurku.

Placeholder

Placeholder

ColorNavigator 7”

ColorNavigator 7 to najnowsze oprogramowanie do kalibracji i kontroli jakości monitorów graficznych ColorEdge. Łączy w sobie wszystkie funkcje poprzednich programów EIZO do zarządzania kolorem, czyli ColorNavigator 7 i ColorNavigator NX, oferując nowe, udoskonalone rozwiązanie dla profesjonalistów w różnych branżach kreatywnych. ColorNavigator 7 przeprowadza kalibrację sprzętową, wykorzystując tabelę LUT monitora, aby osiągnąć większą precyzję i płynniejsze przejścia tonalne niż w przypadku kalibracji oprogramowaniem.

Quick Color Match

Nawet jeśli posiadamy odpowiedni sprzęt, zapewnienie zgodności kolorów pozostaje żmudnym, czasochłonnym procesem, wymagającym precyzyjnej regulacji ustawień monitora, programu do retuszu oraz drukarki. Oprogramowanie Quick Color Match automatycznie dobiera ustawienia wszystkich urządzeń, aby ułatwić i przyspieszyć proces obróbki i druku zdjęć. Wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrany obraz w oknie programu – resztę Quick Color Match zrobi za Ciebie.

Placeholder
Placeholder

Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB

Gamut to zdolność reprodukcji kolorów kwantyfikowalna w bezwzględnych matematycznych wartościach dla konkretnego urządzenia, takiego jak monitor, skaner czy aparat fotograficzny. Gama kolorów jest zwykle przedstawiana w formie diagramu, określanego również jako przestrzeń kolorów, przedstawiającego zakres kolorów dostępnych dla konkretnego urządzenia.

CS2731 ma szeroki gamut kolorów i odtwarza prawie całą przestrzeń Adobe RGB, dzięki czemu pliki w tym formacie będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą reprodukowane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.ami.


Jednoczesne wyświetlanie kolorów z palety 10-bitowej

Korzystając z wejścia sygnałowego DisplayPort lub HDMI, można dostarczać do monitora 10-bitowe informacje o kolorze*. Dzięki 16-bitowej tabeli LUT model CS2731 jest w stanie odtworzyć nawet miliard kolorów jednocześnie. W porównaniu z sygnałem 8-bitowym to 64 razy więcej kolorów, co zapewnia płynniejsze przejścia tonalne i zmniejszenie współczynnika Delta-E pomiędzy sąsiednimi kolorami./p>

Placeholder
Placeholder

Regulacja krzywej gamma dla każdego monitora osobno

Krzywa gamma jest regulowana dla każdego monitora z serii ColorEdge z osobna w fabryce EIZO w Japonii. W tym celu mierzy się wartości gamma dla kolorów podstawowych RGB (czerwony, zielony, niebieski) w skali 0–255, a następnie korzysta z 16-bitowej tabeli LUT monitora, aby wybrać najbardziej pasujące odcienie.


Jednolity obraz na całej powierzchni

Monitory LCD często wykazują wahania jalx300w_en_feature_duesności i chromatyczności obrazu w różnych częściach ekranu. Aby temu zapobiec, CS2731 wyposażono w technologię EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer), która kompensuje te wahania, zapewniając stabilne wyświetlanie obrazu.

Placeholder
Placeholder

Elektrostatyczne przełączniki

Zamiast tradycyjnych przycisków z przodu obudowy znajdują się elektrostatyczne przełączniki, gwarantujące wygodny dostęp do ustawień monitora.

Rączka do przenoszenia

Z tyłu monitora znajduje się wygodna rączka, która ułatwia przenoszenie go z miejsca na miejsce.

Placeholder

Placeholder

Obszerna przestrzeń robocza

27-calowy ekran w rozdzielczości 2560 x 1440 umożliwia wyświetlanie dwukrotnie większej liczby pikseli niż ekrany w rozdzielczości 1280 x 1024 oraz o 60% więcej pikseli niż ekrany w rozdzielczości 1920 x 1200. Dzięki tak obszernej przestrzeni roboczej użytkownicy mogą pracować jednocześnie z wieloma obrazami i paletami narzędzi bez przełączania się między oknami.


Placeholder

Panel antyodblaskowy

ColorEdge CS2731 ma antyodblaskowy panel IPS, który zapewnia doskonałą widoczność obrazu. Monitor korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

Specjalny kaptur

W ofercie EIZO dostępne są specjalne osłony – kaptury do monitorów graficznych. W chwili obecnej dostępne są dwa rodzaje kapturów – starsze oznaczone kodem trzycyfrowym (np. CH5 / CH7) oraz modele nowej konstrukcji oznaczone kodem sześciocyfrowym (np. CH2400).

Nowe modele charakteryzują się wyjątkowo łatwym montażem – są podczepiane do monitorów przy pomocy magnesów, więc wystarczy tylko założyć kaptur, tak jak to pokazano obok.

Placeholder

Szerokie kąty widzenia

Wielkoformatowe monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. CS2731 wykorzystuje panel IPS z kątami widzenia 178°, dzięki którym ekran może oglądać kilka osób naraz, bez widocznych zmian kolorów i kontrastu.

Placeholder
Placeholder

Konwersja I/P

Wejście HDMI obsługuje konwersję I/P (interlace/progressive) – oznacza to, że sygnał typu interlace emitowany przez telewizję i inne źródła wideo zostanie bezstratnie przekonwertowany do trybu progressive, gwarantując doskonałą jakość obrazu bez migotania.


Bogactwo wejść sygnałowych

Monitor ma wejścia HDMI, DisplayPort i DVI-D. Oferuje także port USB typu C, port USB typu B i 4 porty USB typu A.

Placeholder

5-letnia gwarancja

Model CS2731 objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, która pokrywa wszystkie komponenty, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty EIZO powstają w fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

*Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

Certyfikaty i standardy

CB, CE, TUV/GS, cTUVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), VCCI-B, RCM, EAC, RoHS, WEEE, TUV/Ergonomics

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu.

Program Ambasadorzy EIZO ColorEdge

W 2015 roku EIZO stworzyło program ambasadorski ColorEdge promujący profesjonalnych fotografów, projektantów, filmowców oraz ludzi kreatywnych, którzy swoją pracą inspirują i edukują artystów na całym świecie. Wszyscy ambasadorzy EIZO są zadowolonymi użytkownikami monitorów ColorEdge, którzy do realizowania swojej pasji i artystycznej wizji wykorzystują wyłącznie sprzęt najwyższej jakości.

Dokumentacja

Przed zakupem zapoznaj się z poniższą dokumentacją:

Karta produktu
Instrukcja obsługi (język angielski)
Szybka instalacja (język angielski)
Katalog produktów EIZO
ColorNavigator 7 - wprowadzenie
ColorNavigator 7 - instrukcja wydruku zdjęć

Specyfikacja techniczna

Ogólne

Matryca IPS
Przekątna 27" / 68,5 cm
Naturalna rozdzielczość 2560 x 1440 (16:9)
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S) 596,7 x 335,7 mm
Rozmiar piksela 0,233 x 0,233 mm
Liczba odcieni szarości USB C, DisplayPort, HDMI: 1024 odcieni z palety 65 tysięcy
DVI: 256 odcieni z palety 65 tysięcy
Liczba kolorów USB Type-C, DisplayPort, HDMI: 1,07 miliarda z palety 278 bilionów
DVI: 16,77 miliona z palety 278 bilionów
Kąty widzenia (pionowo / poziomo) 178°, 178°
Rodzaj podświetlenia LED z szerokim gamutem
Jasność 350 cd/m²
Kontrast 1000:1
Czas reakcji (typowy) 10 ms (Gray-to-gray)
Odwzorowanie przestrzeni barw Adobe RGB: 99%
Sygnał wideo  
Wejścia sygnałowe USB C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 1.3), DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (Deep Color, HDCP 1.4), DVI-D (HDCP 1.4)
Cyfrowa częstotliwość odświeżania USB C, DisplayPort, DVI: 26 - 89 kHz, 23 - 61 Hz
HDMI: 15 - 89 kHz, 23 - 61 Hz


USB

Funkcje 1 port USB C upstream (DisplayPort Alt Mode, źródło zasilania maks. 60 W), 1 port USB B upstream, 4 porty USB A downstream
Standard 3.1 Gen 1, 2.0
Zasilanie  
Zasilacz AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy 159 W
Typowy pobór mocy 34 W
W trybie oszczędzania energii 1,0 W lub mniej


Dodatkowe funkcje

Predefiniowane tryby pracy Color Mode (User, Adobe RGB, sRGB, Calibration)
Digital Uniformity Equalizer Tak
Języki na wyświetlaczu OSD angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
Inne Regulacja koloru (jasność, temperatura, krzywa gamma, gamut, odcień, nasycenie, clipping, wzmocnienie, niezależna regulacja 6 kolorów, reset).
Rozmiar ekranu (Auto, Full Screen, Aspect Ratio, Dot by Dot), format koloru wejściowego, zakres wejściowy, redukcja szumów, automatyczne wykrywanie sygnału wejściowego, obracanie menu, Power Save, kontrolka, Beep, pomijanie sygnału wejściowego, pomijanie trybu, programowalny przycisk, wybór USB, informacje o sygnale, informacje o monitorze, blokada klawiszy, DP Power Save, DUE Priority, format sygnału, reset wszystkich ustawień monitora, konwersja I/P, model kolorów YUV,


Specyfikacja fizyczna

Rozmiar (szer x wys x gł) 638 x 404,1 - 559,1 x 265 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł) 638 x 378,2 x 75 mm
Waga 10,1 kg
Waga bez stopki 6,5 kg
Regulacja wysokości 155 mm
Pochylenie 35° góra, 5° dół
Obrót 344°
Piwot 90°
Wymagania środowiskowe  
Temperatura 0 - 35 °C
Wilgotność 20 - 80 %
Certyfikaty i standardy CB, CE, TUV/GS, cTUVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), VCCI-B, RCM, EAC, RoHS, WEEE, TUV/Ergonomics
Dołączone akcesoria Kabel zasilający, kabel USB, kable sygnałowe (2-metrowy USB C, 2 -metrowy HDMI), podręcznik instalacji, skrócona instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.
Wymiary (GIF) GIF
Gwarancja 5 lat

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

BenQ PD3220U 4K UHD DCI-P3 Producent: BenQ Zaprojektowany dla fotografii monitor BenQ PD3220U poszczycić się może 32 calową matrycą IPS, rozdzielczością 4K UHD (3840x2160), a także 100% przestrzenią odwzorowania kolorów sRGB i 95% DCI-P3. Zatrzymaj wyjątkową chwilę i nie pozwól jej ulecieć.

BenQ PD3220U 4K UHD DCI-P3

5 459,00 zł 4 438,21 zł netto

BenQ SW321C UHD HDR Producent: BenQ 32 cale, IPS, rozdzielczość 4K 3840x2160, 99% Adobe RGB, 100% sRGB/Rec. 709 i 95% DCI-P3/Display P3

BenQ SW321C UHD HDR

9 799,00 zł 7 966,67 zł netto

Eizo ColorEdge CG319X-4K z lic. ColorNavigator Producent: EIZO ColorEdge CG318-4K to profesjonalny monitor do edycji wideo w rozdzielczości 4K (4096 x 2160), obsługujący krzywe gamma HLG i PQ oraz szeroki gamut kolorów.

Eizo ColorEdge CG319X-4K z lic. ColorNavigator

21 525,00 zł 17 500,00 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
ASUS ProArt PA248QV Producent: Asus Monitor ASUS ProArt PA248QV to 24,1-calowy monitor zaprojektowany z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów, od edycji zdjęć i wideo po projekty graficzne.

ASUS ProArt PA248QV

1 249,00 zł 1 015,45 zł netto

 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Pantone Formula Guide Coated & Uncoated (powlekane i niepowlekane)

Pantone Formula Guide Coated & Uncoated (powlekane i niepowlekane)

799,50 zł 959,40 zł 650,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 799,50 zł

Zamknij wyszukiwarkę