Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

Corel Painter CorelSure Maintenance 1 Rok – dla instytucji EDU

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCPTRMLUGP1A1
 • Licencja: Plan uaktualnień
 • Forma: wersja elektroniczna
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 24-48h realizacja w dni robocze

Opcja zakupu:

Cena: 77,59 zł z VAT 63,08 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Zapewnij sobie sukces z CorelSure!

Płynny tok pracy za niewygórowaną cenę dzięki programowi serwisowania oprogramowania CorelSure!

Inwestycja w oprogramowanie to gwarancja dobrej przyszłości zespołu — dążenie do osiągnięcia lepszych wyników szybciej, bardziej skutecznie i efektywnie. Program serwisowania oprogramowania CorelSure został opracowany z myślą o zapewnieniu klientom jak największej korzyści z zakupu przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka. CorelSure zapewnia członkom zespołu pomoc techniczną i zasoby, co pozwala skupić się na wykonywanej pracy i uzyskaniu pozytywnych wyników.

Co zyskujesz dzięki CorelSure?

Placeholder

Pomoc przy szybkim rozpoczęciu pracy

Prawidłowo przeprowadzone wdrożenie nowych rozwiązań oznacza mniej problemów w przyszłości. Program CorelSure obejmuje wsparcie zespołu specjalistów, którzy od pierwszego dnia prowadzą użytkownika krok po kroku przez proces uruchamiania oprogramowania.

Placeholder

Dogodne wsparcie

Gdy potrzebujesz wsparcia, program CorelSure pozwala na korzystanie ze zindywidualizowanej, wielokanałowej sieci zaprojektowanej w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom niezbędną pomoc w dogodnej dla nich formie — w Internecie, przez pocztę elektroniczną, czat lub na żywo. Problemy zostaną rozwiązane jak najszybciej i w najbardziej praktyczny sposób.


Placeholder

Najnowsze uaktualnienia

Stale monitorujemy pracę naszych produktów, ulepszamy je i uaktualniamy, uwzględniając opinie naszych klientów, partnerów oraz zespołów ds. badań i rozwoju. CorelSure gwarantuje dostęp do nowych uaktualnień bezpośrednio po ich opublikowaniu, umożliwiając zawsze korzystanie z najbardziej zaawansowanych narzędzi.

Placeholder

Elastyczność wersji

Nie musisz mieć najnowszej wersji oprogramowania, aby czerpać korzyści z programu CorelSure. Jest on dostępny nie tylko dla bieżącej wersji, ale i dla dwóch wcześniejszych wersji. Poza tym daje również dostęp do wersji oprogramowania zakupionych pierwotnie.

Placeholder

Globalne opcje licencjonowania i obsługa w wielu językach

Program CorelSure ułatwia firmom reagowanie na zmieniające się potrzeby globalnego rynku sprzedaży i zasobów kadrowych. Możesz korzystać z produktów w dowolnym obsługiwanym języku. Uzyskane korzyści obejmą wszystkie licencje nabyte w trakcie obowiązywania programu, bez dodatkowych kosztów czy działań.


Placeholder

Scentralizowane opcje kontroli i zgodności

CorelSure umożliwia zachowanie kontroli nad dystrybucją oprogramowania i jego wykorzystaniem. Administrator IT może zainstalować kilka kopii przy użyciu jednego klucza, co usprawni i przyspieszy proces, umożliwiając centralne zarządzanie.

Placeholder

Upusty i ochrona cen

Firmy osiągające sukces cechuje intensywny rozwój i ekspansja. Oprogramowanie nie powinno tego utrudniać — CorelSure na pewno nie będzie. Firmy korzystające z programu są m.in. uprawnione do zniżek przy zakupie licencji ilościowych i zbiorczych, a także do wygodnych poziomów cenowych.

Placeholder

Ekskluzywne korzyści

CorelSure daje między innymi możliwość uczestniczenia w zamkniętych webinariach, szkoleniach i wydarzeniach prowadzonych przez ekspertów i doświadczonych użytkowników, którzy pomogą Ci rozwinąć umiejętności, panować nad siecią oraz maksymalnie wykorzystać potencjał oprogramowania.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Corel Painter 2020 ENG Win/Mac

Corel Painter 2020 ENG Win/Mac

1 262,72 zł z VAT 1 208,04 zł netto 1 026,60 zł netto

Corel Painter 2020 ENG Win/Mac – dla instytucji EDU

Corel Painter 2020 ENG Win/Mac – dla instytucji EDU

Cena:

1-4: 
323,38 zł z VAT
262,91 zł netto
5-: 
226,38 zł z VAT
184,05 zł netto

Corel Painter Essentials 6 ENG Win/Mac

Corel Painter Essentials 6 ENG Win/Mac

155,32 zł z VAT 126,28 zł netto