Producent

regulamin sklepu internetowego

Corel Painter 2020 ENG Win/Mac – licencja rządowa

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCPTR2020MLPCM4
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: wieczysta licencja rządowa (GOV)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: Angielski
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 984,02 zł z VAT 800,02 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Corel Painter 2020: oprogramowanie do malowania dla poważnych artystów!

Poznaj nowe funkcje programu:

 • Zoptymalizowana wydajność
 • Ulepszenia interfejsu uzytkownika
 • Wygodny wybór kolorów
 • Ulepszone działania na warstwach
 • Nowe pędzle i ulepszony mechanizm ich obsługi
Corel Painter 2020
porównanie wersji Corel Painter
Sprawdź

Dlaczego nie wypróbować oryginalnego, sprawdzonego oprogramowania do malowania cyfrowego stworzonego przez artystów dla artystów? Wirtualne studio artystyczne od firmy Corel od ponad 25 lat przekracza oczekiwania twórców ilustratorów, artystów koncepcyjnych, artystów, fotografów i mangi! Wiemy, że Painter® 2020 uczyni cię także pasjonatem!

Painter 2020 oferuje realistyczne pędzle Natural-Media® i unikalne cyfrowe pędzle artystyczne, które dynamicznie reagują na ruchy pióra i tekstury płótna - co skutkuje niezwykle autentycznymi pociągnięciami pędzla. Co najważniejsze, bez oczekiwania na wyschnięcie farby, bez ograniczeń w zakresie mieszania  mediów, bez braku zapasów, toksyn i towarzyszącemu pracy twórczej bałaganu!

Pozwól, aby intuicyjne narzędzia w programie Painter przeprowadziły Cię przez transformację ze zdjęcia do malarskiego arcydzieła. Szybko przemaluj zdjęcie przy użyciu technologii automatycznego malowania SmartStroke™, albo dla odmiany chwyć pędzel i ręcznie pomaluj płótno, używając swojego zdjęcia jako źródła klonów, podczas gdy Painter magicznie wciągnie kolory zdjęć przez włosie. Bez względu na twoje podejście, wynik będzie znakomity!

Wybrane nowości Corel Painter 2020

Placeholder

Harmonie kolorów

Sześć nowych harmonii kolorów można zapisać jako zestawy kolorów, a uniwersalne udoskonalenia wyboru koloru w całym programie Painter sprawiają, że wybór koloru jest dziecinnie prosty.

Placeholder

Automatyczna optymalizacja wydajności

Brush Accelerator™ ocenia Twój system i stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, które automatycznie pozwalają procesorowi graficznemu i procesorowi zapewnić, że Painter jest błyskawiczny.

Placeholder

Udoskonalenia interfejsu

Zmodernizowane paski właściwości, palety wysuwane i palety dla pędzli i narzędzi umożliwiają umieszczenie najważniejszych elementów sterujących w zasięgu ręki, a skonsolidowane panele biblioteczne zapisują cenne piksele malarskie.


Placeholder

Kompatybilność z programem Photoshop

Wielu artystów malarzy używa Photoshopa do edycji zdjęć, a Paintera - aby dodać artystyczne pociągnięcia pędzla. Otwórz warstwowe pliki .PSD w programie Painter i zapisz ponownie w Photoshopie.

Placeholder

Złoty podział i siatka layout'u

Użyj prowadnic i siatek opartych na klasycznej kompozycji, tworząc poczucie proporcji, które prowadzi oko widza przez obraz.

Placeholder

Przewodniki perspektywiczne

Wyświetlaj niedrukowalne prowadnice perspektywy, aby tworzyć obiekty, które sprawiają wrażenie, że są cofane lub znikają z widoku.

Poznaj Corel Painter

Placeholder

Ogromne ilości pędzli i możliwości dostosowywania

Uwolnij swoją kreatywność dzięki ponad 900 pędzlom! Twórz dzięki czczonym tradycyjnym mediom Painter i korzystaj z opatentowanych szablonów Dab, dynamicznych plamek, pędzli z cząstkami i wzorami oraz wielu innych. Możesz także importować pędzle od innych artystów i tworzyć własne odmiany pędzla, które dają pojedynczy wynik.

Placeholder

Oszczędność czasu

Painter będzie nadążał za każdym pociągnięciem pędzla, oszczędzając cenny czas! Narzędzie Brush Accelerator™ ocenia system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu, pozwalając procesorowi graficznemu i procesorowi na upewnienie się, że Painter może poruszać się z prędkością błyskawicy. 


Placeholder

Profesjonalna malowanie zdjęć

Panele automatycznego malowania nie potrzebują żadnego doświadczenia. Wystarczy otworzyć zdjęcie użyć auto malowania, a następnie przywrócić ewentualne detale i skończone! Narzędzia do malowania na zdjęciach posiadają opcje dopasowania się do danego elementu zdjęcia lub kopiowania tekstury bezpośrednio z niego.

Placeholder

Narzędzia kompozycji

Linie proporcji i siatki bazują na klasycznej kompozycji by ułatwić tworzenie dzieł o poprawnej proporcji przyciągającej oko. Lustrzane odbicie i kalejdoskop z kolei ułatwia tworzenie symetrycznych obrazów lub wielu odbić uatrakcyjniających pracę. Linie perspektywy to podstawowe narzędzie do tworzenia scen ulicznych, rysunków architektonicznych i innych prac, gdzie zachowanie proporcji w widoku jest istotne.


Przegląd Corel Painter 2020

Windows
Wersje systemu operacyjnego Windows 10 64bit z najnowszymi poprawkami
Procesor Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 X2
Pamięć RAM 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM)
Miejsce na dysku 1,2 GB wolnego miejsca na dysku twardym, zalecany dysk SSD
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1080)
Urządzenia wskazujące Mysz lub tablet
Napęd DVD-ROM (dla pudełkowej wersji programu)
Internet Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji oraz w celu dostępu do usług internetowych.
Mac OS
Wersje systemu operacyjnego OS X 10.11 , OS X 10.13, macOS 10.14 lub nowsze
Procesor Wielordzeniowy procesor Intel z obsługa instrukcji 64bit
Pamięć RAM 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM)/td>
Miejsce na dysku 850 MB wolnego miejsca na dysku twardym, zalecany dysk SSD
Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1080)
Urządzenia wskazujące Mysz lub tablet
Napęd DVD-ROM (dla pudełkowej wersji programu)
Internet Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji oraz w celu dostępu do usług internetowych.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii