Producent

regulamin sklepu internetowego

CorelDRAW.app Enterprise 10-User Pack - Subskrypcja 1 rok

Placeholder
  • Producent:
  • Corel
  • Kod producenta: LCCDGSAPPSUB1
  • Platforma: Windows, macOS
  • Forma: wersja elektroniczna
  • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
  •  
  • Sklep posiada autoryzację:

     

Dostępność: na zamówienie realizacja w dni robocze

Cena: 4 830,95 zł z VAT 3 927,60 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Prostota obsługi i przystępna cena - z myślą o Twojej firmie

Od teraz wszyscy w zespole - od autorów treści po współpracowników, i recenzentów - będą mogli otwierać, i przeglądać i drukować projekty CorelDRAW z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.

Cała organizacja może współpracować przy ważnych projektach dzięki integracji Microsoft Office 365 Business, Microsoft 365 Enterprise i G Suite, co zapewnia dostęp do współdzielonych projektów. Aplikacja CorelDRAW.app umożliwia wyświetlanie i drukowanie plików graficznych każdemu, kto powinien przejrzeć lub zatwierdzić projekty.

Przekształć dobre pomysły we wspaniałe projekty już w momencie ich pojawienia się dzięki CorelDRAW.app. Ta zaawansowana aplikacja internetowa, będąca częścią pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2019, umożliwia dostęp do pracy w dowolnym miejscu i czasie, gdy jest to dla Ciebie wygodne. Wystarczy zalogować się do CorelDRAW.app, aby wyświetlić klientowi koncepcję z urządzenia 2 w 1 lub innego urządzenia mobilnego, lub pracować zdalnie, gdy nie ma Cię w pobliżu komputera.

Łatwość obsługi

Aplikacja CorelDRAW.app działa bez instalacji, dzięki czemu nie potrzebuje zaawansowanej obsługi technicznej. Firmy mogą wykorzystać swoją istniejącą infrastrukturę IT (MS Office 365/MS 365 Enterprise / G Suite) z obsługą pojedynczego logowania (SSO) i udostępniania plików w chmurze.


Poznaj CorelDRAW.app!

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator