801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Trimble SketchUp Pro 2022 PL Win/Mac – Subskrypcja 1 rok

Trimble SketchUp Pro 2022 PL Win/Mac – Subskrypcja 1 rok
 • Kod producenta: pTSP20PLS1Ycsowm
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: Polski (PL)

Licencja komercyjna, ważna 1 rok, licencjonowanie online.

Cena 2 155,19 zł 1 752,19 zł netto

 • Dostępność:
  licencja 1-2 dni
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: -

CA Raty

Opis produktu

SketchUp 2021

SKETCHUP PRO 2022 PL - Licencja 1 rok

SketchUp jest programem do modelowania 3D zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów gier, który nie stawia właściwie żadnych ograniczeń swoim użytkownikom. Pozwala on łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie. Umożliwia nie tylko projektowanie wnętrz, wybieranie tekstur i dodawanie gotowych komponentów takich jak samochody, drzewa, wyposażenie domowe, ale i tworzenie zupełnie nowych elementów. SketchUp Pro 2022 poprawia organizację pracy, co jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez użytkowników programu.


SketchUp 2021

SketchUp Pro (desktop)

Wyszukiwarka, wprowadzona po raz pierwszy w programie SketchUp for Web, jest teraz funkcją programu SketchUp Pro, która umożliwia szybkie znajdowanie i aktywowanie poleceń natywnych oraz zainstalowanych rozszerzeń. Zamiast tracić cenny czas – próbując znaleźć lub zapamiętać narzędzie w programie SketchUp, możesz po prostu wpisać nazwę lub zapytanie związane z przepływem pracy, takie jak „wysokość”, „wartość logiczna” lub „faza”, aby szybko je znaleźć. 

Jeśli jesteś nowicjuszem w programie SketchUp, pomoże ci to szybko zapoznać się z interfejsem użytkownika i zestawem narzędzi, dzięki czemu możesz skupić się na projekcie, zamiast szukać narzędzia. Wyszukaj według nazwy lub wyszukaj, co ma robić narzędzie w programie SketchUp, a pojawią się odpowiednie wyniki.

SketchUp 2021

Nowe i ulepszone narzędzia do modelowania

Lasso

Poznaj najnowszego członka zespołu, narzędzie Lasso Select . Narzędzie lasso umożliwia rysowanie niestandardowych granic zaznaczenia bez zmiany orientacji kamery. Możesz także utworzyć wiele oddzielnych zaznaczeń za pomocą jednej operacji kliknięcia i przeciągnięcia i znacznie szybciej wybierać elementy za pomocą danych wejściowych rysika.

Lasso ma również nowy domyślny skrót: Shift + Spacja.

SketchUp 2021

Narzędzie do tagowania

Usprawnij organizację modelu za pomocą Tag , nowego narzędzia, które umożliwia klikanie encji lub wstępnie wybranych encji w celu zastosowania tagów. Dzięki narzędziu Tag możesz przyspieszyć organizację modelu, tagując obiekty bezpośrednio w oknie modelowania, szybko usuwając niechciane tagi i poprawiając dokładność raportowania, modyfikując zbiorczo tagowanie wystąpień komponentów.

SketchUp 2021

Odręczne

Od teraz płynna nawigacja dzięki istotnej aktualizacji narzędzia Rysunek odręczny . Dzięki gładszym elementom krzywych możesz tworzyć organicznie rysowane linie i wyciągnięcia Idź za mną z bardziej naturalną zmiennością.

SketchUp 2021

Blokada wnioskowania stycznego

Używając nowych przełączników wnioskowania stycznego dla narzędzi Łuk z 2 i 3 punktów, można teraz szybko określić i zablokować styczność łuku z istniejącej krawędzi lub łuku. Łuk styczny jest nie tylko bardziej przewidywalny, ale także umożliwia tworzenie zakrzywionych powierzchni w krótszym czasie.

SketchUp 2021

Wyszukiwanie scen

Jeśli generujesz wizualizacje architektoniczne lub dokumentację konstrukcyjną, prawdopodobnie tworzysz wiele różnych scen, aby przekazać te skomplikowane szczegóły. Powoduje to konieczność wizualnego skanowania długich list Scen z zakodowanymi nazwami. Czasochłonne, prawda? Dzięki wyszukiwaniu scen, nowemu filtrowi wyszukiwania znajdującemu się obok zakładki Sceny, możesz teraz szybko zidentyfikować i przeskoczyć do żądanej sceny. Bułka z masłem!

SketchUp 2021

Więcej modyfikacji modelowania

W 2021 skupiliśmy się na poprawie spójności działania modelowania od narzędzia do narzędzia, w szczególności na naszych dziesięciu podstawowych narzędziach. Cóż, nie poprzestaliśmy na tym. W tej wersji wprowadzono kilka znaczących zmian w zachowaniu narzędzi w zakresie pomiaru taśmy, klasyfikatora, tekstury pozycji i podpowiedzi dotyczących wnioskowania o kierunku.

Układ

LayOut znajdzie się w centrum uwagi w 2022 roku. Dzięki aktualizacjom autotekstu oraz funkcji Znajdź i zamień LayOut pomaga pracować szybciej i wydajniej niż kiedykolwiek wcześniej.

SketchUp 2021

Etykiety autotekstu oparte na rzutni

Oprócz istniejących etykiet, które pobierają atrybuty elementu lub komponentu z rzutni programu SketchUp w programie LayOut, wprowadzamy nowe znaczniki Auto-tekstu, które można wybrać z menu Auto-tekst podczas tworzenia etykiet lub etykiet szablonowych.

Wszystkich tych etykiet można używać w albumach z wycinkami lub z przezroczystymi liderami etykiet. Oznacza to, że możesz przeciągnąć etykiety Auto-tekstu z notatnika, nacisnąć Enter, aby przeciągnąć linię odniesienia etykiety, a następnie automatycznie wyświetli się wartość skojarzona z tym okienkiem. To jak magia, ale bardziej przewidywalne.

SketchUp 2021

Auto-tekst zarządzania stroną

Ręczne tworzenie i utrzymywanie spisu treści może być czasochłonne i podatne na błędy, ale nie musi tak być w przypadku nowych ulepszeń w zarządzaniu blokami tytułowymi.

Uzupełniając nasz istniejący tag , wyświetla liczbę stron w zakresie, który możesz zdefiniować. Dzięki użytkownicy mogą określić stronę początkową (od której zaczyna się określony zakres), styl znaków i ostatnią stronę zakresu. Ta funkcja jest przydatna podczas tworzenia indeksu lub spisu treści na początku dokumentu programu LayOut.

<NazwaStrony()>

Dzięki tagowi możesz użyć nazwy strony, która nie jest bieżącą stroną. Na przykład, jeśli chcesz wyświetlić nazwę strony na trzeciej pozycji dokumentu, wpisz <NazwaStrony(3)>. Co więcej, nazwa strony aktualizuje się dynamicznie, gdy strony są dodawane, usuwane lub zmieniane, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas opracowywania i finalizowania spisu treści.

Autotekst sekwencji

Wieloletnia prośba o funkcję, Sequence Auto-Text to nowy tag Auto-Text, który automatycznie zwiększa się po zduplikowaniu. Te znaczniki służą do szybkiego opisywania rysunków i figur, tworzenia ponumerowanych tytułów rysunków, legend i wielu innych przypadków użycia, które wcześniej wymagały edycji tekstu między każdą kopią — zarówno w procesie ręcznym, jak i żmudnym. Podobnie jak w przypadku Auto-tekstu , możesz powielać i zmieniać przeznaczenie tagu sekwencji tyle razy, ile chcesz.

Ale czekaj, jest więcej! Jeśli usuniesz znacznik sekwencji, możesz szybko i łatwo zmienić numerację pól tekstowych dla danego znacznika sekwencji w całym dokumencie za pomocą jednego polecenia – Przenumeruj sekwencję.

Aby pomóc Ci zacząć korzystać ze wszystkich nowych funkcji Auto-tekstu w programie LayOut, dodajemy dwie nowe strony do każdego z albumów z wycinkami w programie LayOut .

SketchUp 2021

Interfejs API do tworzenia jednostek

Generuj duże ilości geometrii jeszcze szybciej, korzystając z interfejsu Ruby API z nowym interfejsem Entities Builder API. Użytkownicy, którzy generują duże ilości geometrii (ponad 1000 obiektów), zauważy znacznie szybszy proces. O ile szybciej, pytasz?

Używając istniejącego kodu importera .obj na powyższym obrazku, wieża z 22 000 twarzy jest importowana po 389 sekundach, czyli około sześciu i pół minuty. Dzięki nowemu interfejsowi Entities Builder API ta sama wieża importuje się w mniej niż dziewięć sekund. Wow, to jest szybkie. Inne zauważalne ulepszenia jakości obejmują wydajność rozbicia, przycinanie kamery i płaszczyzny przekroju .

Słuchanie pomaga nam ulepszać ekosystem SketchUp, dzięki czemu nasz zestaw produktów pozostaje istotną częścią procesu projektowania. Nie bądź obcy — przekaż nam swoje opinie i podziel się z nami swoją pracą w mediach społecznościowych (uwielbiamy oglądać te niesamowite projekty).

PROFESJONALNE NARZĘDZIA DO MODELOWANIA 3D

SketchUp 2021

SKETCHUP PRO

Dokładne narzędzia i intuicyjny interfejs, czynią SketchUp Pro najlepszym rozwiązaniem do realizacji Twoich pomysłów w 3D.

SketchUp 2021

SKETCHUP FOR WEB

Potężna platforma do modelowania w przeglądarce internetowej. Dostępna z każdego miejsca i wyposażona we wszystkie funkcje jakich potrzebujesz.

SketchUp 2021

MAGAZYNOWANIE W CHMURZE

Udostępniaj i gromadź swoje projekty w chmurze Trimble Connect. Zyskasz elastyczność współdzieląc informacje i współpracę ze stronami zaangażowanymi w projekt.

SketchUp 2021

DOKUMENTACJA RYSUNKOWA

Twórz zestawy skalowanych rysunków 2D na podstawie modelu z wykorzystaniem LayOut.

SketchUp 2021

PRZEGLĄDANIE MODELI W VR

Zaskocz klientów spacerem poprzez stworzony dla nich projekt, za pomocą zestawów Microsoft HoloLens, HTC Vive i Oculus, oraz za pośrednictwem telefonu, lub tabletu.

SketchUp 2021

SPERSONALIZUJ SWÓJ PROJEKT

Spraw aby Twój projekt zyskał niepowtarzalny wygląd dzięki niestandardowym stylom, materiałom oraz widokom.

Specyfikacja techniczna

WINDOWS 10 LUB NOWSZY

Wymagania systemowe:

 • 64-bitowa wersja systemu operacyjnego
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
 • .NET Framework w wersji 4.5.2 lub nowszej

Wymagania sprzętowe (rekomendowane):

 • Procesor 2+ GHz
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu

Wymagania sprzętowe (minimalne):

 • Procesor 1 GHz
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej (na instalację)
 • 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu

MAC OS 10.14+ LUB NOWSZY

Wymagania systemowe:

 • QuickTime 5.0
 • Safari
 • Brak wsparcia dla środowisk Bootcamp, Parallels, VMWare

Wymagania sprzętowe (rekomendowane):

 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu

Wymagania sprzętowe (minimalne):

 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Trimble SketchUp Pro 2022 ENG Win/Mac – Subskrypcja 1 rok Producent: Trimble Licencja komercyjna, ważna 1 rok, licencjonowanie online.

Trimble SketchUp Pro 2022 ENG Win/Mac – Subskrypcja 1 rok

1 786,39 zł 1 452,35 zł netto

Trimble SketchUp Pro 2022 PL Win/Mac BOX – Subskrypcja 1 rok Producent: Trimble Licencja komercyjna, ważna 1 rok. Produkt zawiera pendrive instalacyjny programu oraz drukowany podręcznik użytkownika (format A4, 290 stron).

Trimble SketchUp Pro 2022 PL Win/Mac BOX – Subskrypcja 1 rok

2 391,46 zł 1 944,28 zł netto

 • Darmowa dostawa
Trimble SketchUp Pro 2022 ENG Win/Mac BOX – Subskrypcja 1 rok Producent: Trimble Licencja komercyjna, ważna 1 rok. Produkt zawiera pendrive instalacyjny programu oraz drukowany podręcznik użytkownika w j. polskim (format A4, 290 stron).

Trimble SketchUp Pro 2022 ENG Win/Mac BOX – Subskrypcja 1 rok

1 988,09 zł 1 616,33 zł netto

 • Darmowa dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2 - BlackWeek

Do końca promocji zostało

Dni

Godz.

Min.

Sek.

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2 - BlackWeek

499,00 zł 599,00 zł 405,69 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę