Producent

Bestseller

CorelDRAW Graphics Suite 2020 MULTI Win

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCCDGS2020ML
 • Platforma: Windows
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 24-48h realizacja w dni robocze

Mechanizm Uaktualnień:

Cena: 2 824,95 zł z VAT 2 296,71 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

CorelDRAW Graphics Suite 2020

Przełamuj bariery kreatywności z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2020 - niezawodnym oprogramowaniem do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, składu stron, edycji zdjęć i nie tylko — w systemach Windows i Mac oraz przez przeglądarkę. Dzięki aplikacji CorelDRAW.app™ możesz bez trudu komunikować się z klientami i współpracownikami, aby uzyskać informacje zwrotne dotyczące projektów. Wszyscy zainteresowani mogą teraz współpracować, dodawać adnotacje i komentarze bezpośrednio w pliku CorelDRAW, co pozwala uniknąć pracochłonnego uwzględniania sugestii z różnych źródeł.

CorelDRAW Graphics Suite 2020
porównanie wersji Graphics Suite
Sprawdź

Wszechstronne oprogramowanie do projektowania graficznego

Wypróbuj możliwości, jakie w usprawnionym procesie projektowania daje funkcja retuszowania zdjęć jednym kliknięciem, w której zastosowano najnowsze osiągnięcia z zakresu uczenia maszynowego. Poznaj bazujące na AI możliwości modułu PowerTRACE™, dzięki którym istotnie usprawnisz trasowanie map bitowych do postaci wektorowej. Doskonała obsługa czcionek zmiennych oraz usprawnienia w zakresie narzędzi typograficznych pozwalają dobitnie wyrażać swoje pomysły. W rekordowym czasie zrealizujesz swoje pomysły za sprawą nawet dziesięciokrotnego zwiększenia szybkości działania w porównaniu z poprzednią wersją. Do gustu przypadną ci również ulepszenia wielu często wykorzystywanych funkcji. Jeżeli szukasz niedoścignionej wydajności i nieograniczonych możliwości kreatywnych, znajdziesz je w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera:

 • Grafika wektorowa: podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe.
 • Układ stron: w pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp.
 • Edycja zdjęć: retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu Corel PHOTO-PAINT, którego działanie bazuje na warstwach. Używaj programu AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.
 • Typografia: stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.
 • Narzędzia do grafik internetowych: cała gama wzorców i narzędzi do tworzenia grafik internetowych umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.
 • Wysokiej jakości wydruki: kontroluj spójność kolorów dla różnych obszarów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskaj pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami w programie CorelDRAW z łatwością przygotujesz dokumenty do druku.

Dla kogo jest przeznaczony?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

 • Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów: materiały reklamowe, materiały do druku, ilustracje, prace artystyczne, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe i marketingowe, grafiki internetowe i diagramy.
 • Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną: oznakowania, druk wielkoformatowy, sitodruk, nagrody, grawerstwo, grafiki na pojazdy, projektowanie odzieży.
 • Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w firmach: ulotki, plakaty, broszury, materiały sprzedażowe, prace graficzne.

Główne aplikacje

 • CorelDRAW® 2020
  Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2020
  Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie
 • Corel Font Manager™ 2020
  Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów
 • Corel® PowerTRACE™ 2020
  Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe, z wykorzystaniem AI
 • CorelDraw.app
  Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej
 • Corel CAPTURE™
  Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu (dostępne tylko w wersji dla Windows)
 • AfterShot™ 3 HDR
  Zaawansowany edytor zdjęć w formacie RAW

Zasoby

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
 • 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów
 • Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych

Dokumentacja

 • Przewodnik szybkiego startu
 • Karta szybkiego wyszukiwania
 • Pliki Pomocy

Szkolenia

 • Szkoleniowe nagrania wideo online
 • Okno dokowane podpowiedzi
 • Pliki poglądowe dostępne w opcjach rozpoczynania pracy na ekranie powitalnym

Co nowego w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2020?

Placeholder

Przełomowe narzędzia ułatwiające współpracę

Współpracuj z klientami i zespołem przy opracowywaniu projektów jak nigdy dotąd. Podziel się swoimi pomysłami z recenzentami w chmurze, zapraszając ich do oglądania i dodawania adnotacji oraz komentarzy bezpośrednio w pliku projektu CorelDRAW z poziomu aplikacji CorelDRAW.app™.

Placeholder

Innowacyjna obsługa czcionek zmiennych

Dzięki obsłudze czcionek zmiennych uzyskasz wyjątkową elastyczność. Swobodnie eksperymentuj z właściwościami czcionek, np. szerokością, grubością i nachyleniem, precyzyjnie dostosowując wygląd tekstu w opracowywanych projektach.

Placeholder

Poprawianie obrazów dzięki rozwiązaniom AI

Możesz zmieniać rozmiar zdjęć oraz polepszać ich jakość dzięki możliwości nadpróbkowywania i usuwania artefaktów z wykorzystaniem AI. Pozwala to powiększać obrazy bez utraty szczegółów oraz usuwać szumy z mocno skompresowanych plików JPEG.

Placeholder

Efekty bazujące na algorytmach sztucznej inteligencji

Eksperymentuj z nowymi efektami stylów graficznych wykorzystującymi rozwiązania AI, aby uzyskać rezultaty imitujące popularne techniki malarskie. Uzyskane efekty można stosować na grafikach wektorowych i mapach bitowych.

Placeholder

Wewnętrzny cień

Wewnętrzny cień zastosowany do elementu pozwala nadać mu głębię. Cień można interakcyjnie i na bieżąco dostosowywać. Wystarczy jedno kliknięcie, aby za pomocą narzędzia Wewnętrzny cień uzyskać efekt światła padającego na obiekty.

Placeholder

Niedestrukcyjne efekty w programie Corel PHOTO-PAINT

Stosuj efekty do obiektu, modyfikuj go i eksperymentuj z nim, zachowując jego pierwotną wersję. Nowe okno dokowane Efekty (Windows) / inspektor Efekty (Mac) w programie Corel PHOTO-PAINT stanowi centrum opcji niedestrukcyjnej edycji. Powiększ obszar kreatywności, korzystając ze 100 nowych soczewek stosowanych niedestrukcyjnie.

Placeholder

Nowy poziom efektów trasowania (ulepszenie)

Ciesz się wyjątkowymi funkcjami przekształcania map bitowych do postaci wektorowej dzięki nowym algorytmom AI w module PowerTRACE™. Korzystaj z zaawansowanej optymalizacji obrazu, dzięki której jakość mapy bitowej jest poprawiana podczas procesu trasowania.

Placeholder

Znaczne podniesienie wydajności (ulepszenie)

Zauważalnie szybszy i bardziej elastyczny pakiet aplikacji pozwala zwiększyć efektywność pracy i uzyskać lepsze rezultaty. Dzięki nawet dziesięciokrotnemu zwiększeniu szybkości działania w porównaniu z poprzednią wersją w rekordowym czasie zrealizujesz swoje pomysły.


Zalety CorelDRAW Graphics Suite 2020

Placeholder

Wszechstronność

Wejdź w posiadanie kompletnego pakietu programów do projektowania ilustracji wektorowych, układów stron i edycji zdjęć, wykupując subskrypcję za ułamek ceny porównywalnego oprogramowania konkurencyjnej firmy. W pakiecie zaprojektowanym specjalnie do pracy w preferowanym przez ciebie systemie, Windows lub Mac, znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do tworzenia wyróżniających się materiałów wizualnych do druku i publikacji w Internecie.

Placeholder

Wydajność

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 łączy w sobie pasję i wydajność. Za wyjątkową sprawność tworzenia odpowiadają funkcje, które opracowano z myślą o przyspieszeniu toku pracy oraz automatyzacji zadań zwykle wymagających dużego nakładu czasu. Dzięki aplikacji CorelDRAW.app możesz skutecznie gromadzić opinie od jednego lub wielu recenzentów, aby efektywnie zaaranżować współpracę z klientami i współpracownikami podczas realizacji istotnych projektów.

Placeholder

Innowacyjność

W pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2020 zastosowano rozwiązania bazujące na metodach sztucznej inteligencji w celu poszerzenia możliwości projektowania oraz przyspieszenia toku pracy. Szybko przetwarzaj obrazy dzięki funkcjom nadpróbkowywania i usuwania artefaktów JPEG z wykorzystaniem AI i puść wodze fantazji, korzystając z nowych efektów dla map bitowych i grafik wektorowych na bazie sztucznej inteligencji.


Placeholder

Kreatywność

Twórz wyjątkowe ilustracje, oznakowania, logotypy i inne projekty do różnych celów. Wykorzystaj zaawansowane narzędzia typograficzne, aby pięknie komponować typografię i interakcyjnie dopracowuj projekty dzięki obsłudze czcionek zmiennych. Wyposażony w gamę kreatywnych funkcji zapewniających oszczędność czasu pakiet CorelDRAW Graphics Suite to rozwiązanie, dzięki któremu uzyskasz całkowitą swobodę projektowania.

Placeholder

Łatwość obsługi

Ten zestaw zaawansowanych aplikacji oferuje liczne, intuicyjne narzędzia, materiały do nauki i przykładowe pliki, które umożliwią ci łatwe rozpoczęcie pracy i szybsze osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Do dyspozycji masz narzędzia do profesjonalnej edycji zdjęć bezpośrednio zintegrowane z tokiem pracy. Dzięki pakietowi CorelDRAW Graphics Suite nie musisz przeskakiwać między trzema różnymi aplikacjami w celu tworzenia wyjątkowych projektów.

Placeholder

Wykorzystanie uczenia maszynowego

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera szeroki wachlarz funkcji wykorzystujących modele uczenia maszynowego mających za zadanie poszerzenie możliwości projektowania i przyspieszenie toku pracy. Szybko przetwarzaj obrazy dzięki funkcjom nadpróbkowywania i usuwania artefaktów JPEG z wykorzystaniem AI i puść wodze fantazji, korzystając z nowych efektów dla map bitowych i grafik wektorowych na bazie sztucznej inteligencji.

Dlaczego powinieneś wybrać Graphics Suite 2020?

Placeholder

Łatwe przeglądanie, przekazywanie opinii i współpracy

Podziel się swoimi pomysłami z recenzentami w chmurze, zapraszając ich do oglądania i dodawania adnotacji i komentarzy bezpośrednio w pliku projektu CorelDRAW za pomocą aplikacji CorelDRAW.app. Wprowadzanie zmian w projektach jest prostsze niż kiedykolwiek dzięki możliwości łącznego uzyskania informacji zwrotnych od jednego lub kilku współpracowników w jednym miejscu: pliku roboczym. Nieważne, czy zdecydujesz się projektować na komputerze czy online, pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 usprawnia proces wyświetlania i zatwierdzania we wszystkich przypadkach, umożliwiając opracowywanie wyjątkowych projektów z maksymalną efektywnością.

Placeholder

Nowe funkcje typograficzne

Wykorzystaj nowe technologie typograficzne i ulepszenia obejmujące najważniejsze narzędzia typograficzne, aby pięknie wyeksponować typografię. Interakcyjnie dopracowuj elementy typograficzne dzięki doskonałemu wykorzystaniu funkcji obsługi czcionek zmiennych. Z pewnością docenisz płynny tok pracy z tekstem, jeśli pracujesz zarówno przy biurku, jak i w drodze. Program CorelDRAW pozwala teraz uzyskiwać listy numerowane oraz sprawniej radzić sobie z listami wypunktowanymi, co umożliwia łatwiejsze formatowanie akapitów.


Placeholder

Więcej zadań w krótszym czasie

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 istotnie zwiększa wydajność. Zauważalnie szybszy i bardziej elastyczny pakiet aplikacji umożliwia zwiększenie efektywności pracy i uzyskanie lepszych rezultatów. Przekonaj się, jak pakiet CorelDRAW przyspiesza tempo pracy — od czasu uruchamiania i otwierania dużych dokumentów, do pracy z tekstem i plikami zawierającymi dużą liczbę kadrów. Szybsze i gładsze pędzle w programie Corel PHOTO-PAINT™ pozwolą zdziałać cuda w toku pracy. Rekordowo szybko zrealizujesz swoje pomysły, wykonując wiele złożonych działań w czasie nawet dziesięciokrotnie krótszym w porównaniu z poprzednią wersją.

Placeholder

Więcej przyjemności z ulepszeń

Korzystaj z licznych ulepszeń, o które prosili użytkownicy, od modyfikacji przyczyniających się do poprawy jakości do usprawnień ulubionych funkcji. Zwiększ wydajność pracy w pakiecie CorelDRAW, wykorzystując wiele ulepszeń oszczędzających czas podczas wyszukiwania i zastępowania, wyrównywania i rozmieszczania obiektów, eksportowania do formatu PDF i tworzenia efektu rzucania cienia. Udoskonalone funkcje programu Corel PHOTO-PAINT, w tym niedestrukcyjne efekty i ulepszenia w zakresie masek czy opcja zmiany kolorów, pozwalają zmaksymalizować możliwości kreatywnej pracy. Za sprawą cennych wskazówek od takich użytkowników jak Ty najpopularniejsze funkcje pakietu CorelDRAW Graphics Suite są teraz jeszcze lepsze.

Wersja próbna

Przed decyzją o kupnie można przetestować wersję próbną oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2020.

Windows (32/64bit) Mac OS (64bit)

Zostanie pobrana wersja demonstracyjna programu CorelDRAW Graphics Suite 2020. Wymagania techniczne są podane w zakładce "specyfikacja techniczna".

Placeholder

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelDRAW Graphics Suite 2020
a starszymi wersjami oprogramowania :

Porównanie wersji

CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera:

 • CorelDRAW 2020
 • Corel PHOTO-PAINT® 2020
 • Corel Font Manager™ 2020
 • Corel CAPTURE™ 2020
 • Corel PowerTRACE™ 2020
 • Corel AfterShot™ 3 HDR
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4

Minimalne wymagania sprzętowe Windows

 • System: Windows 10*, Windows 8.1 lub Windows 7, w wersji 64- lub 32-bitowej** z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
 • Procesor: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna: z obsługą OpenCL 1.2 (zalecana)
 • Pamięć RAM: 4 GB RAM
 • Dysk twardy: 4 GB miejsca na dysku twardym
 • Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 11 lub nowsza
 • Microsoft.NET Framework 4.7.2
 • Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku) - Instalacja z dysku DVD wymaga pobrania do 900 MB
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

Wersje językowe

 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Włoski
 • Holenderski
 • Czeski
 • Hiszpański
 • Portugalski

* Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 obsługuje system Windows 10 w wersjach 1903, 1909 i nowszych wprowadzanych na rynek w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2020. Czcionki zmienne są obsługiwane tylko przez Windows 10.

** Funkcje korzystające ze sztucznej inteligencji (AI) wymagają 64-bitowych aplikacji. Funkcje korzystające z AI nie są obsługiwane przez 32-bitowe aplikacje pakietu CorelDRAW Graphics Suite.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii