Wyświetlanie plików PDF chronionych protokołem MIP
Teraz możesz używać stworzonych dla komputerów Mac aplikacji Adobe Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 do otwierania plików chronionych za pomocą rozwiązań MIP (Microsoft Information Protection), w tym Azure Information Protection (AIP) oraz Information Protection za pomocą Office 365.
Programy Acrobat 2020 i Acrobat Reader 2020 automatycznie wykrywają teraz plik chroniony protokołem MIP i sugerują pobranie odpowiedniej wtyczki ze strony pomocy. Po pobraniu i zainstalowaniu wtyczki chronione pliki są otwierane jak każdy inny plik PDF w programie Acrobat lub Reader.
Ulepszone funkcje dostępności i ulepszone środowisko przepływu pracy
Ulepszone funkcje dostępności i ulepszone środowisko przepływu pracy w programie Acrobat 2020 stanowią ułatwienie pracy z dokumentami PDF i formularzami przez osoby niepełnosprawne z pomocą lub bez pomocy technologii, oprogramowania i urządzeń asystujących.
Możliwość dostosowywania kolorów w narzędziu Wypełnij i podpisz
Teraz możesz wybrać żądany kolor, którym wypełnisz formularz PDF, i podpisać go za pomocą narzędzia Wypełnij i podpisz w programie Acrobat 2020. Aby zmienić kolor, kliknij przycisk Kolor na pasku narzędzi Wypełnij i podpisz.
Cyfrowe podpisywanie plików PDF dzięki DirectInk
Nowe wsparcie dla DirectInk w Panelu podpisów w aplikacji Certyfikaty zapewnia intuicyjną obsługę i większą kontrolę nad wyglądem podpisu podczas podpisywania dokumentów na urządzeniach z systemem Windows 10.