Producent

regulamin sklepu internetowego

Nowość!

Corel Painter 2021 ENG Win/Mac

Placeholder
 • Producent:
 • Corel
 • Kod producenta: LCPTR2021MLPCM1
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: Angielski
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 1 399,79 zł z VAT 1 138,04 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Przyśpiesz swoją sztukę

Zmień koncepcje w swój charakterystyczny styl szybciej niż kiedykolwiek! Dzięki renomowanemu oprogramowaniu do grafiki cyfrowej, które oferuje setki realistycznych pędzli, ekskluzywne nośniki i szereg narzędzi artystycznych, Painter 2021 zapewnia to wszystko. Pewnie maluj oryginalne prace za pomocą pędzli i tekstur stworzonych przez artystów, przekształcaj zdjęcia w obrazy i udostępniaj niestandardowe treści innym artystom. Biblioteka bezpłatnych zasobów edukacyjnych i seminariów internetowych na żywo będzie źródłem inspiracji podczas malowania.

Corel Painter 2021
porównanie wersji Corel Painter
Sprawdź

Poznaj nowe funkcje programu:

 • Obsługa Apple SIdecar
 • Obsługa Apple Pencil
 • Obsługa paska dotykowego Apple
 • Obsługa gestów dwoma palcami na gładziku Apple
 • Sterowanie warstwami akwareli
 • Nowe pędzle i ulepszony mechanizm ich obsługi

Dlaczego wybrać Painter 2021?

Painter to różnorodne studio sztuki cyfrowej, oferujące niesamowite wrażenia malarskie z intuicyjnymi narzędziami.

Natural-Media®, która odwzorowuje rzeczywistość

Zanurz się w największym na rynku wyborze profesjonalnych pędzli Natural-Media. Twórz swoje arcydzieło z oszałamiającą rzeczywistością, używając autentycznych przyborów, takich jak kredy, ołówki i pastele.

Ekskluzywne pędzle artystyczne

Stwórz niezapomnianą sztukę za pomocą zastrzeżonych typów mediów Paintera. Stwórz niezapomniany znak za pomocą Wizjonerskich piór wzorcowych, które przyciągają uwagę, oraz pędzli Grubej Tekstury, które wytłaczają wybraną przez Ciebie teksturę i nadają tej sztuce niezwykły wygląd.

Inteligentne malowanie zdjęć

Przekształć ulubione zdjęcia w zapierające dech w piersiach obrazy, korzystając z potężnych narzędzi do klonowania i malowania w programie Painter® 2021.
Niezrównane narzędzia do kompozycji
Komponuj w idealnej symetrii za pomocą Lustrzanego malowania i stwórz piękne Mandale za pomocą narzędzia Kalejdoskop.

Szeroka kompatybilność
Otwórz i zapisz w .PSD. Korzystaj z panelu Multi-Touch lub tabletu graficznego z kontrolą pochylenia, obrotu, położenia i nacisku pióra oraz malowania na komputerze Mac lub systemie Windows.

Intuicyjna przestrzeń robocza
Ciesz się natychmiastowym dostępem i natychmiastową interakcją z najbardziej potrzebnymi narzędziami. Użyj wyszukiwania pędzla, aby znaleźć idealny pędzel lub wbudowane układy przestrzeni roboczej, które podświetlają narzędzia dla określonych przepływów pracy.

Dla kogo jest Painter?

Painter jest tworzony przez artystów, dla artyści mogli tworzyć dzieła dowolnego gatunku i stylu.


Sztuka koncepcyjna

Skorzystaj z wszechstronności Paintera, aby szybko opracowywać koncepcje filmów, gier i produkcji oraz tworzyć inspirujące środowiska.Ilustratacje

Wcielaj w życie pomysły publikowanych materiałów, projektowania mody i sztuki fantasy, korzystając z najbardziej zróżnicowanego studia sztuki cyfrowej potrzebnego do realizacji wizji na płótnie.Naturalne Dzieła

Połączenie realistycznych, naturalnych mediów i wyjątkowych narzędzi artystycznych. Painter daje swobodę tworzenia niesamowitych efektów końcowych bez względu na temat.Zdjęcia Artystyczne

Korzystaj z zaawansowanych stylów, narzędzi do automatycznego malowania i klonowania, aby po mistrzowsku malować zdjęcia i tworzyć wspaniałe pamiątki i dzieła sztuki fotograficznej, które można sprzedawać.

Corel Painter 2021 - 10 najważniejszych powodów do zakupu!

1. Natural-Media®, który odwzorowuje rzeczywistość
Zanurz się w największym na rynku wyborze profesjonalnych pędzli Natural-Media. Twórz swoje arcydzieło z oszałamiającą rzeczywistością, używając autentycznych przyborów, takich jak kredy, ołówki i pastele, lub realistycznych narzędzi do mediów na mokro, w tym grubych farb, akryli, noży do palet, piór, akwareli i wielu innych.
2. Ekskluzywne rodzaje mediów
Stwórz niezapomnianą sztukę za pomocą zastrzeżonych typów mediów Paintera. Stwórz niezapomniany znak za pomocą Wizjonerskich piór wzorcowych, które przyciągają uwagę, oraz pędzli Grubej Tekstury, które wytłaczają wybraną przez Ciebie teksturę i nadają tej sztuce niezwykły wygląd.
3. Inteligentne malowanie zdjęć
Przekształć ulubione zdjęcia w zapierające dech w piersiach obrazy, korzystając z potężnych narzędzi do klonowania i malowania w programie Painter® 2021. Klonuj swoje zdjęcia, zanurzając pędzel bezpośrednio w zdjęciu lub pozwalając palecie Auto-Painting szybko malować zdjęcie przy użyciu wybranego pędzla i nośnika. Twórz niesamowitą fotografię z łatwością, korzystając z potężnej technologii pędzla SmartStroke ™, która podąża za liniami i konturami na zdjęciu.
4. Niezrównane narzędzia do kompozycji
Komponuj w idealnej symetrii za pomocą Lustrzanego malowania i stwórz piękne Mandale za pomocą narzędzia Kalejdoskop. Ustaw bezbłędną scenę z 1-, 2- i 3-punktowymi przewodnikami perspektywy i stwórz idealną kompozycję przy użyciu zasady trzeciej. Nawet jeśli aspirujesz do malowania jak Da Vinci, narzędzia Divine Proportion zapewnią twoją końcową kompozycję zarówno stymulującą, jak i dynamiczną.
5. Wszechstronne wypełnienie i kolor
Zakryj płótno pięknymi, interaktywnymi gradientami, które można wyrazić malowanymi, lub dodaj niesamowite tekstury, które nadają artystycznym talentom kompozycje. Wykonaj idealną paletę kolorów za pomocą koła kolorów, harmonii kolorów, palety mikserów artystów i zestawów kolorów.
6. Pełna kontrola płótna
Obracaj płótno w locie, aby uzyskać idealny kąt malowania lub zamień swoje ulubione papiery, mapy przepływu i tekstury w dowolnym kierunku i czasie. Podczas malowania za pomocą tabletu rysunkowego wiele pędzli malarza umożliwia regulację nachylenia, obrotu, łożyska i nacisku. Ponadto obsługa wielodotykowa sprawia, że ​​poruszanie się po płótnie jest proste.
7. Intuicyjna przestrzeń robocza dopasowana do Twojego przepływu pracy
Ciesz się natychmiastowym dostępem i natychmiastową interakcją z najbardziej potrzebnymi narzędziami. Użyj wyszukiwania pędzla, aby znaleźć idealny pędzel lub wbudowane układy przestrzeni roboczej, które podświetlają narzędzia dla określonych przepływów pracy. Wybierz idealny kolor interfejsu użytkownika, importuj dodatkowe treści od innych artystów lub dostosuj własne narzędzia i organizuj je w szufladach palet, aby wyeliminować bałagan na pulpicie.
8. Wbudowane zasoby edukacyjne
Uzyskaj wszystkie potrzebne wsparcie! W momencie uruchomienia aplikacji Painter, książka powitalna powita Cię nowymi pomocnymi samouczkami, a także poprowadzi Cię do kolejnych filmów edukacyjnych i seminariów internetowych. Otwórz narzędzia Visual Tooltips w aplikacji, aby zobaczyć, w jaki sposób dostosowanie elementów sterujących pędzla w programie Painter wpłynie wizualnie na wybór pędzla i wskazówki pędzla dostępu, aby pomóc Ci zrozumieć mechanikę specjalnych typów nośników i technologii pędzli.
9. Rozległa kompatybilność
Zachowaj kolory i warstwy z łatwością podczas przesyłania plików między programem Photoshop i Painter podczas pracy na 64-bitowym komputerze Mac lub PC. Malarz może z łatwością zarządzać dużymi pędzlami i operacjami wymagającymi dużej ilości pamięci. Najlepsza część? Jesteś właścicielem naszego oprogramowania wieloplatformowego - nie wymaga subskrypcji.
10. Optymalizacja wydajności
Przygotuj się na nowe narzędzie Brush Accelerator ™ w Painter® 2021! To wielofunkcyjne narzędzie ocenia Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, co pozwala na przyspieszenie GPU dla pędzli stempla i ulepszeń wydajności procesora. Skorzystaj z dodatkowej funkcjonalności, która mówi, jak strategicznie ulepszyć swój system, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność Paintera

Corel Painter 2021 - Najważniejsze powody do aktualizacji programu

1. NOWOŚĆ! Optymalizacja wydajności
Przygotuj się na nowe narzędzie Brush Accelerator ™ w Painter® 2021! To wielofunkcyjne narzędzie ocenia Twój system i automatycznie stosuje optymalne ustawienia wydajności programu Painter, co pozwala na przyspieszenie GPU dla pędzli stempla i ulepszeń wydajności procesora. Skorzystaj z dodatkowej funkcjonalności, która mówi, jak strategicznie ulepszyć swój system, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność Paintera.
2. NOWOŚĆ! Udoskonalenia interfejsu
Aby poprawić wydajność malowania, umieść najważniejsze elementy sterujące na wyciągnięcie ręki, takie jak zmodernizowane paski właściwości, wysuwane palety i palety pędzli i narzędzi. Konsolidowane panele biblioteczne pozwolą zaoszczędzić cenną przestrzeń, a wszystko na pulpicie jest teraz bardziej intuicyjne, aby usprawnić przepływ pracy i podnieść poziom zrozumienia programu Painter.
3. NOWOŚĆ! Ulepszony selektor pędzla
Zobacz ulepszone podglądy i obrysy na pierwszy rzut oka, oszczędzając mnóstwo czasu. Dzięki ulepszonym elementom wizualnym wyeliminowaliśmy potrzebę zatrzymywania się w celu odróżnienia popularnych typów zimowych. Ponadto będziesz cieszyć się większą ilością pikseli do malowania z odchudzonym selektorem pędzla.
4. NOWOŚĆ! Wygodny wybór kolorów
Zobacz, jak uniwersalny proces wyboru koloru w programie Painter jest teraz prosty. Nowe menu Temporal Color Wheel zawiera tryb dla leworęcznych, kolor klonowania i pin / unpin. Sześć nowych Harmonijek kolorów można zapisać jako zestawy kolorów, plus nowe rampy kolorów w suwakach i wygodna opcja tylko dla suwaka dla panelu kolorowego.
5. NOWOŚĆ! Zaawansowane sterowanie pędzlem i narzędziem
Chwyć poprzedni pędzel w mgnieniu oka jednym kliknięciem przycisku lub skrótem, który możesz dodać do palety niestandardowej. Ciesz się malowaniem za pomocą narzędzi do wymazywania, dodge, burn i clone bez opóźnienia.
6. NOWOŚĆ! Pędzle
Przyspiesz proces malowania dzięki dwóm nowym kategoriom pędzla Fast z 26 ulepszonymi pędzlami, które zostały stworzone, aby przekroczyć granice nowych optymalizacji wydajności Paintera. Dodatkowo możesz cieszyć się pięcioma nowymi pędzlami Expressive w kategoriach Real i Digital Watercolor.
7. ULEPSZENIE! Przepływ pracy warstwy
Twórz bez zakłóceń dzięki ekscytującym ulepszeniom warstwy sterowanym przez użytkownika. Zauważalne ulepszenia menu kontekstowego i wysokiego poziomu pozwolą Ci zaoszczędzić czas, a usprawnienia przepływu pracy związane ze zwijaniem, blokowaniem, zaznaczaniem i wklejaniem poprawią jakość i szybkość reakcji warstw.

Windows

 • Windows 10 * (64-bitowy) z najnowszymi aktualizacjami
 • Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon
 • 64 procesor X2 (zalecane 4 rdzenie fizyczne / 8 rdzeni logicznych lub więcej), (zalecana obsługa zestawu instrukcji AVX2)
 • Nowoczesny procesor graficzny ze zgodnością z OpenCL (1.2 lub nowszym) (zalecane)
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • 2,4 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji ** (zalecany dysk SSD)
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1200)
 • Mysz lub tablet kompatybilny z Windows
 • Napęd DVD (wymagany do instalacji w pudełku)
 • Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy z najnowszymi aktualizacjami
 • Połączenie z internetem
* Obsługiwane są wersje 1909 i nowsze systemu Windows 10, a także wersje, które zostaną wydane w trakcie cyklu życia programu Painter 2021.
** Może być wymagane dodatkowe miejsce. w przypadku braku programu Microsoft .NET Framework 4.7.

MacOS

 • MacOS 10.15 lub 10.14 z najnowszą wersją
 • Procesor Intel Core 2 Duo
 • (zalecane 4 rdzenie fizyczne / 8 rdzeni logicznych lub więcej)
 • Nowoczesny procesor graficzny ze zgodnością z OpenCL (1.2 lub nowszym) (zalecane)
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • 1,8 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD)
 • Systemy z rozróżnianiem wielkości liter plików nie są obsługiwane.
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecane 1920 x 1200)
 • Mysz lub tablet
 • Połączenie z internetem

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii