Producent

PROMOCJA!

Tablet piórkowy Wacom Intuos S Black BT CTL-4100WLKN - OUTLET

Placeholder
 • Producent:
 • Wacom
 • Kod producenta: CTL-4100WLK-N
 • Gwarancja: 24 miesiące
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   


Dostępność: w magazynie realizacja w dni robocze

Cena promocyjna: 381,30 zł z VAT 356,91 zł netto 310,00 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Wacom Intuos S Black Bluetooth - Tablet ze zwrotu konsumenckiego. Pełna gwarancja, stan idealny.

Poznaj nowe oblicza tworzenia z Wacom Intuos

Niezależnie od tego, co chciałbyś tworzyć, Wacom lntuos pomoże Ci odnaleźć nowe sposoby rysowania, malowania i edycji zdjęć. Łatwa konfiguracja i użytkowanie oraz nawet trzy wyjątkowe aplikacje kreatywne w zestawie.

Aby uzyskać dodatkowe bezpłatne oprogramowanie, wystarczy założyć konto lub utworzyć identyfikator Wacom ID podając swoje dane osobowe, i zarejestrować tablet lntuos. Liczba dostępnych pakietów oprogramowania zależy od modelu

Skrócona specyfikacja Wacom Intuos S Black Bluetooth

 • Model: CTL-4100WLK-N
 • Rozmiar: 200 x 160 x 8,8 mm
 • Aktywny obszar roboczy: 152 x 95 mm
 • Bezprzewodowość: Bluetooth Classic
 • Czas pracy na baterii: min. 15 godzin

Oprogramowanie do pobrania

Wybierz 2 spośród następujących (licencje ograniczone czasowo):
 • Ilustracja: Corel® Pointer® Essentials™ 7
 • Edycja zdjęć: Corel® AfterShot™ 3
 • Comic & Manga: CLIP STUDIO PAINT PRO

Najważniejsze cechy

 • Pióro obsługuje 4096 poziomów czułości na nacisk, zapewniając lepszą kontrolę i dokładność.
 • Pióro w technologii rezonansu elektromagnetycznego nie wymaga akumulatora oraz zapewnia lekką i wygodną pracę.
 • Dzięki łączności przez Bluetooth 4.2 (w wybranych modelach) można zapomnieć o kablach i wtyczkach.
 • 2 przyciski pióra i 4 programowalne przyciski ExpressKeys'" pozwalają na korzystanie z przydatnych skrótów, dostępnych tuż przy koniuszkach palców
 • Rozległy aktywny obszar roboczy tabletu oznacza więcej miejsca do tworzenia.
 • Mając 8,8 mm grubości, tablet ten jest cienki niczym smartfon.

Przedłużenie ręki twórcy

Pierwsze, co daje się odczuć podczas pracy na tablecie Wacom lntuos, to niesamowity komfort pracy. Niewymagające baterii, czułe na nacisk pióro cyfrowe wywołuje uczucie naturalnego rysowania, a dzięki ergonomicznej konstrukcji i doskonałemu wyważeniu względem masy zapewnia ono lepszą precyzję i kontrolę

Placeholder

Placeholder

Zmyślne, zgrabne i stylowe

Super cienka i zwarta obudowa oznacza, że ten tablet piórkowy wszędzie znajdzie swoje miejsce. Nie daj się jednak zwieść jego lekkości, jest on nie mniej trwały i zaawansowany technicznie niż jego poprzednie wersje. Jego aktywny obszar roboczy rozciąga się od krawędzi do krawędzi, dzięki czemu zyskujesz więcej powierzchni na biurku i większą przestrzeń twórczą. Wbudowane wgłębienie utrzymuje pióro na swoim miejscu, a cztery przyciski ExpressKeys'" usprawniają i ułatwiają pracę. Ponadto wyposażenie wybranych modeli w łączność Bluetooth oznacza możliwość podłączenia się do komputera jednym kliknięciem przycisku.


Oprogramowanie odpowiadające Twoim potrzebom

Przystosuj tablet Wacom lntuos do własnego stylu, pobierając nawet trzy programy oferujące niesamowite możliwości tworzenia. Corel® Painter® Essentials'" 7, Corel® Aftershot'" 3 oraz CLIP STUDIO PAINT PRO są dostępne do bezpłatnego pobrania*, tak więc, jeśli uwielbiasz rysować mangę, malować cyfrowe akwarele czy też pragniesz dodać odrobinę magii zdjęciom, aplikacje te pomogą odkryć drzemiące w Tobie pasje twórcze.

* Aby uzyskać dodatkowe bezpłatne oprogramowanie, wystarczy założyć konto lub utworzyć identyfikator Wacom ID podając swoje dane osobowe, i zarejestrować tablet lntuos. Liczba dostępnych pakietów oprogramowania zależy od modelu.

Placeholder

Wacom Intuos S Black
Model CTL-4100WLK-N
Kolor Czarny
Rozmiar 200 x 160 x 8,8 mm
Aktywny obszar roboczy 152 x 95 mm
Masa 250 g
Oprogramowanie do pobrania Wybierz 2 spośród następujących:
 • Ilustracja: Corel® Pointer® Essentials™ 7
 • Edycja zdjęć: Corel® AfterShot™ 3
 • Comic & Manga: CLIP STUDIO PAINT PRO
Bezprzewodowość Bluetooth Classic
Bateria litowo-jonowa
Czas nieprzerwanej pracy min. 15 godzin
Czas ładowania baterii do 3,5 godz.
Cechy wspólne Wacom Intuos
Pióro cyfrowe Wacom 4K Bezprzewodowe, czułe na nacisk, niewymagające baterii pióro z wbudowanym schowkiem na wkłady i narzędziem do ich wyjmowania umieszczonym w jego końcowej części. Ponadto posiada ono 2 konfigurowalne przełączniki boczne oraz 4096 poziomów nacisku (opatentowana metoda rezonansu elektromagnetycznego)
Łączność Port USB-A; szczelina zabezpieczająca uwięź na pióro; Bluetooth Classic do łączenia bezprzewodowego (tylko w modelach wyposażonych w Bluetooth)
Przyciski ExpressKey'" 4 programowalne, specyficzne dla aplikacji przyciski ExpressKeys'"
Dla większej wydajności Przyciski Express Keys™, menu okrągłe, klawiatura wyświetlana na ekranie, ustawienia oszczędzające czas takie jak Display Toggle (przełączanie wyświetlacza)
Ergonomika Dla prawo- i leworęcznych użytkowników; pióro cyfrowe Wacom 4K z wygodnym, ergonomicznym uchwytem
Wymagania systemowe Standardowy port USB typu A, system Windows® 7 lub nowszy (z wyłączeniem Windows 10 S; najnowszy dodatek SP/ kompilacja); OS® X 10.11 lub nowszy; Bluetooth Classic do łączenia bezprzewodowego (tylko w modelach wyposażonych w Bluetooth), dostęp do Internetu w celu pobrania sterownika umożliwiającego pracę tabletu i oprogramowania udostępnionego do pobrania (pod warunkiem posiadania identyfikatora Wacom ID i rejestracji produktu)
Zawartość zestawu Tablet piórkowy mały lub średni, czułe na nacisk, niewymagające baterii pióro cyfrowe Wacom 4K, przewód USB niezawierający PCW z opaską kablową i złączem w kształcie litery ,,L", 3 dodatkowe wkłady standardowe (umieszczone wewnątrz pióra), narzędzie do wyjmowania wkładów na końcu pióra, podręcznik szybkiej instalacji, informacja o przepisach, przewodnik online dla użytkownika oraz dokument „Ważne informacje o produkcie" znajdujący się w Wacom Desktop Center
Dostępne akcesoria Standardowe wkłady (ACK20001), wkłady szorstkie (ACK20003), wkłady elastyczne (ACK20004), wymienne pióro Wacom 4K (LP-ll00K)
Gwarancja 2 lata

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

ILFORD STUDIO Glossy (Rolka 250gsm)

ILFORD STUDIO Glossy (Rolka 250gsm)

209,10 zł z VAT 219,00 zł netto 170,00 zł netto