801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

V-Ray dla SketchUp ENG Win/Mac – Odnowienie 2 lata

V-Ray dla SketchUp ENG Win/Mac – Odnowienie 2 lata
 • Kod producenta: pCGVRNSUcowms2Y
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: angielski (ENG)
 • Promocja -1%

Licencja przeznaczona dla użytkowników posiadających aktywną subskrypcję V-Ray dla SketchUp, która wygasa nie później niż 31.10.2022. Zakup odnowienia musi nastąpić przed wygaśnięciem obowiązującej subskrypcji.

Cena promocyjna 4 046,10 zł 3 988,30 zł 3 242,52 zł netto

 • Dostępność:
  realizacja 12-24h
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: -

Placeholder

Opis produktu

V-Ray 5 Odnowienie subskrybcji 2 lata: Tylko dla uzytkowników posiadających aktywną subskrybcję V-RAY dla SketchUp która wygasa nie później niż 31.10.2022 r 

Łatwy do nauki i łatwy w obsłudze. V-Ray dla SketchUp zaprojektowano po to byś nie tracił czasu. Oprogramowanie pozwoli na tworzenie renderów w najwyższej możliwej jakości – bezpośrednio w SketchUp. V-Ray daje Ci moc, z którą wyrenderujesz wszystko – od szybkich projektów po najbardziej szczegółowe sceny 3D.

Renderuj szybko, projektuj jeszcze szybciej. V-Ray dla SketchUp da Ci więcej czasu na bycie kreatywnym i skróci czas oczekiwania. Skup się na projektowaniu z pełnym zestawem kreatywnych narzędzi przeznaczonych do oświetlania, cieniowania i renderowania bez oddzielnej aplikacji.

Główne korzyści V-Ray dla SketchUp

 • urzeczywistnianie projektów - V-Ray oferuje szeroką wariację stopni przenoszenia projektów do fotorealizmu. Od renderu w czasie rzeczywistym do wizualizacji pixel-perfect.
 • wizualizacje w czasie rzeczywistym - dzięki V-Ray Vision użytkownicy mogą wizualizować swoje projekty podczas pracy bezpośrednio w SketchUp. Dodatkowo, mogą obracać modele, dodawać materiały, ustawiać światła i kamery - to wszystko w podglądzie w czasie rzeczywistym.
 • fotorealistyczne wizualizacje - z realistycznymi światłami i materiałami, renderowanie z V-Ray’em jest bardzo proste. Użytkownik może dokładnie zobaczyć jak jego scena będzie wyglądać po wykonanym renderze.
 • łatwy dla początkujących - V-Ray jest idealnym narzędziem dla osób początkujących i zaawansowanych; posiada gotowe do użycia materiały oraz narzędzia, takie jak Light Gen, które automatycznie generują światło do sceny użytkownika.
 • poradzi sobie z najtrudniejszymi scenami - największe projekty, potężna geometria i tysiące świateł - użytkownicy mogą wyrenderować wszystko w V-Ray.

Nowości w V-Ray 5

Light Mixing

Nawet po zakończonym renderingu dostosujesz światła w swojej scenie. Dzięki Light Mix, możesz interaktywnie dopasować jasność i kolor każdego światła, bez potrzeby ponownego renderowania.

Bezpośrednie renderowanie

V-Ray 5 posiada nowy V-Ray Frame Buffer. Dzięki wbudowanemu komponowaniu możesz wprowadzać poprawki kolorów, łączyć elementy renderowania i zapisywać je jako ustawienia wstępne do wykorzystania w przyszłości - wszystko to bez konieczności korzystania z innej aplikacji.

Light Gen

Light Gen to nowe narzędzie V-Ray, które automatycznie wygeneruje miniatury przedstawiające Twoją scenę SketchUp, a każda z nich zostanie zaprezentowana w innym anturażu oświetlenia. Wybierz swoją ulubioną miniaturkę i przejdź od razu do renderowania.

Nowe warstwowe materiały

Materiał V-Ray zawiera teraz wbudowane warstwy Coat i Sheen. Coat ułatwia tworzenie materiałów z odblaskowymi powłokami, takimi jak lakierowane drewno, a Sheen ułatwia tworzenie tkanin, takich jak jedwab, satyna i aksamit.

Manager materiałów

Twórz wspaniale wyglądające materiały lub wybieraj spośród ponad 500 gotowych i łatwo dostępnych w bibliotece. Od wielowarstwowego lakieru samochodowego aż po perfekcyjny podpowierzchniowy transport światła – stworzysz każdy materiał jaki jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Fizyczne słońce i niebo

Imituj scenariusze z użyciem realistycznego światła dnia, dla każdego czasu i każdego miejsca.

Randomizer

W celu tworzenia bardziej realistycznych materiałów, dodaliśmy nowe narzędzia, odpowiadające za losowość w obrębie tekstur i kolorów. VRayUVWRandomizer umożliwia losowe dopasowanie współrzędnych tekstury, z uwzględnieniem Stochastic Tiling, odpowiadającym za automatyczne naprawianie powtarzających się tekstur.

Ulepszone renderowanie konturów

Globalna kontrolka konturów zapewnia większą kontrolę nad szkicami, dzięki czemu nadanie renderom wyglądu ilustracyjnego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Efektu zużycia

Nadaj swoim modelom SketchUp wyblakły wygląd dzięki ulepszonej teksturze V-Ray Dirt. Dodaj brud i smugi w dowolnym miejscu - w rogach lub na całej powierzchni.

Najważniejsze cechy programu V-ray 5

Zobacz swoje projekty w czasie rzeczywistym.

Oglądanie projektów SketchUp w czasie rzeczywistym nigdy nie było prostsze. Teraz dzięki V-Ray Vision * możesz wizualizować swoje projekty w czasie rzeczywistym podczas pracy w programie SketchUp. Poruszaj się po swoim modelu, nakładaj materiały, ustawiaj światła i kamery - a wszystko to w widoku na żywo w czasie rzeczywistym.

Renderowanie jest tak rzeczywiste, jak to tylko możliwe.

Dzięki realistycznym światłom, kamerom i materiałom renderowanie za pomocą V-Ray jest tak realistyczne, jak to tylko możliwe. W przypadku każdego projektu możesz dokładnie zobaczyć, jak będzie wyglądał. Jest tak blisko, że można dojść do rzeczywistości, zanim zostanie zbudowana.

Zdobądź przewagę nad kolejnym projektem.

V-Ray zawiera setki gotowych do renderowania materiałów, które można zastosować do dowolnej sceny, oraz dostęp do obszernej biblioteki samouczków wideo, bezpłatnej pomocy technicznej i pomocnych forów. V-Ray ma jedną z największych społeczności wizualizacyjnych, ze światem łatwo dostępnej zawartości tworzonej przez społeczność.

V-Ray to najlepsze ulepszenie programu SketchUp.

V-Ray i SketchUp to doskonały zespół. SketchUp to najczęściej używane na świecie oprogramowanie do modelowania 3D w architekturze i projektowaniu. V-Ray to oprogramowanie do renderowania nr 1 na świecie do wizualizacji architektonicznej. Te dwa elementy razem stanowią idealne połączenie, które przeniesie Twoje projekty na wyższy poziom.

* V-Ray Vision dla MacOS będzie obsługiwany w nadchodzącej wersji.

Specyfikacja techniczna

Wymagania systemowe Windows

 • Procesor Intel® Core ™ pierwszej generacji lub procesor zgodny z obsługą SSE4.2 (x64)
 • Pamięć RAM Co najmniej 8 GB RAM, zalecane 16 GB RAM
 • Dysk twardy Co najmniej 2 GB, zalecane 12 GB (zawiera dodatkową zawartość do pobrania)
 • System operacyjny Windows ® 8.1, Windows 10.
 • TCP / IP Obsługiwany jest tylko protokół IPv6. Protokół IPv6 nie jest obecnie obsługiwany
 • SketchUp SketchUp 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022
 • Obsługa GPU Karty NVIDIA oparte na Maxwell, Pascal, Volta i Turing z najnowszym sterownikiem wideo lub co najmniej w wersji 411.31 Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Renderowanie GPU. V-Ray Vision wymaga karty graficznej z obsługą DirectX 11 lub DirectX 12 i Shader Model 5.0.

V-Ray jest obsługiwany tylko w 64-bitowych systemach operacyjnych i 64-bitowych wersjach programu SketchUp

Wymagania systemowe MacOS

 • Procesor Intel® Core ™ pierwszej generacji lub procesor zgodny z obsługą SSE4.2 (x64)
 • Pamięć RAM Co najmniej 8 GB RAM, zalecane 16 GB RAM
 • Dysk twardy Co najmniej 2 GB, zalecane 12 GB (zawiera dodatkową zawartość do pobrania)
 • System operacyjny Apple ® macOS 10.14.x lub nowszy
 • TCP / IP Obsługiwany jest tylko protokół IPv6. Protokół IPv6 nie jest obecnie obsługiwany
 • SketchUp SketchUp 2017, 2018, 2019, 2020 i 2021, 2022
Po szczegółowe informacje odnośnie wymagań systemowych, zapraszamy na stronę producenta znajdującą się pod tym adresem.

Raty/Leasing

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

V-Ray Solo Win/Mac BOX (2 lata ) Producent: Chaos Software Ltd Produkt zawiera pendrive instalacyjny programu oraz drukowany podręcznik użytkownika (format A4, 222 stron). Licencja komercyjna, ważna 2 lata.

V-Ray Solo Win/Mac BOX (2 lata )

5 317,73 zł 4 323,36 zł netto

 • Nowość
 • Darmowa dostawa
V-Ray dla SketchUp ENG Win/Mac – Odnowienie 1 rok Producent: Chaos Software Ltd Licencja przeznaczona dla użytkowników posiadających aktywną subskrypcję V-Ray dla SketchUp. Zakup odnowienia musi nastąpić przed wygaśnięciem obowiązującej subskrypcji.

V-Ray dla SketchUp ENG Win/Mac – Odnowienie 1 rok

2 023,05 zł 1 644,76 zł netto

V-Ray Solo Win/Mac (1 rok) Producent: Chaos Software Ltd V-Ray Solo zawiera V-Ray do następujących wiodących aplikacji do projektowania i modelowania 3D: 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, Rhino, SketchUp, oraz Unreal. Licencja komercyjna, ważna 1 rok.

V-Ray Solo Win/Mac (1 rok)

2 543,26 zł 2 067,69 zł netto

 • Nowość
V-Ray Solo Win/Mac BOX (1 rok ) Producent: Chaos Software Ltd Produkt zawiera pendrive instalacyjny programu oraz drukowany podręcznik użytkownika (format A4, 222 stron). Licencja komercyjna, ważna 1 rok.

V-Ray Solo Win/Mac BOX (1 rok )

2 832,27 zł 2 302,66 zł netto

 • Nowość
 • Darmowa dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

EIZO FlexScan EV2480-BK (czarny)

Do końca promocji zostało

Dni

Godz.

Min.

Sek.

EIZO FlexScan EV2480-BK (czarny)

1 548,99 zł 1 949,00 zł 1 259,34 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę