801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

CorelDRAW Graphics Suite 2021 ENG/PL Win

CorelDRAW Graphics Suite 2021 ENG/PL Win
 • Kod producenta: CDGS2021MLDP
 • Platforma: Windows
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Forma: wersja pudełkowa
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 • Sklep posiada autoryzację:

   

 • Darmowa dostawa

Pakiet CorelDRAW® Graphics Suite 2021 został przygotowany na te dynamiczne zmiany. Dzięki zwiększonemu naciskowi na usprawnienie współpracy nasze nowej generacji narzędzia umożliwiają zbieranie komentarzy i odpowiadanie na informacje zwrotne w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie znajdują się członkowie zespołu lub klienci.

Cena 3 209,76 zł 2 609,56 zł netto

 • Dostępność:
  w magazynie
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

CorelDRAW®
GRAPHICS SUITE 2021

Od ilustracji do kreacji,

pobudź swoją kreatywność.

Rozpocznij przygodę z naszym najbardziej zaawansowanym, wszechstronnym pakietem do projektowania graficznego. Korzystaj ze wszystkich narzędzi potrzebnych do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć, typografii, współpracy zespołowej i nie tylko — zaprojektowanych z myślą o sprawnej realizacji zadań na każdym urządzeniu.

Graficy poszukują zaawansowanych rozwiązań, które pomogą im usprawnić pracę. Terminy i harmonogramy jeszcze nigdy nie były tak napięte. Wszystkie firmy poszukują nowych sposobów na nawiązanie kontaktu z klientami. Wiele osób pracuje z domu, więc pozostawanie w kontakcie ze współpracownikami, klientami, a nawet znajomymi wygląda zupełnie inaczej niż kilka miesięcy temu.

CorelDRAW Graphics Suite 2021
porównanie produktów z rodziny CorelDRAW
Sprawdź

Pakiet CorelDRAW® Graphics Suite 2021 został przygotowany na te dynamiczne zmiany. Dzięki zwiększonemu naciskowi na usprawnienie współpracy nasze nowej generacji narzędzia umożliwiają zbieranie komentarzy i odpowiadanie na informacje zwrotne w czasie rzeczywistym bez względu na to, gdzie znajdują się członkowie zespołu lub klienci. Zaawansowane opcje edycji ilustracji i zdjęć usprawniają proces projektowania oraz pozwalają uzyskać pożądane efekty w rekordowo krótkim czasie. Ponadto nowe toki pracy zapewniają kontrolę nad stronami i zasobami, umożliwiając szybszą realizację projektów.

Zawartość pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2021

CorelDRAW® 2021

Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron

Corel PHOTO-PAINT™ 2021

Obróbka zdjęć

Corel® Font Manager 2021

Narzędzie do przeglądania czcionek i zarządzania nimi

PowerTRACE™

Przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej z wykorzystaniem AI (w aplikacji CorelDRAW)

CorelDRAW.app™

Projektowanie graficzne online w przeglądarce internetowej

CorelDRAW.app™ for iPad

Aplikacja do tworzenia grafik wektorowych i projektowania graficznego na iPady

CAPTURE™

Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu

AfterShot™ 3 HDR

Edytor plików RAW

Zasoby

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
 • 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów
 • Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych
 • Porady ekspertów, wskazówki dotyczące produktów i szkoleniowe nagrania wideo

Dokumentacja

 • Przewodnik szybkiego startu
 • Karta szybkiego wyszukiwania
 • Pomoc online

Szkolenia

 • Szkoleniowe nagrania wideo online
 • Okno dokowane / inspektor Podpowiedzi
 • Pliki poglądowe dostępne w opcjach rozpoczynania pracy na ekranie powitalnym

Najważniejsze funkcje CorelDRAW Graphics Suite

Grafika wektorowa

Podstawowe linie i kształty można przekształcać w złożone prace, a zaawansowane, profesjonalne narzędzia do rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe. Dodawaj twórcze efekty za pomocą narzędzi, takich jak Obrys, Obwiednia, Wypełnienie siatkowe, Uderzenie i nie tylko.

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Możesz przełączać między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia pełną swobodę kreatywnej pracy.

Edycja zdjęć

Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot™ 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Typografia

Stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.

Narzędzia do grafik internetowych

Cała gama narzędzi do tworzenia grafik internetowych i wzorców umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.

Wysokiej jakości wydruki

Bez ograniczeń panuj nad realizacją projektów dla wszelkich mediów, korzystając z zaawansowanych opcji drukowania, które pozwalają programowi CorelDRAW zdystansować konkurencję. Zaawansowany mechanizm zarządzania kolorami pozwala przed rozpoczęciem drukowania zyskać pewność, że kolory zostaną wiernie oddane.

Nowości i usprawnienia w nowej wersji CorelDRAW 2021

Zaawansowana edycja ilustracji

W świecie, w którym czas to pieniądz, potrzebujesz oprogramowania dostarczającego szybko oczekiwane wyniki, aby móc skupić się na twórczej pracy. Dzięki nowym precyzyjnym funkcjom projektowania układów stron oraz innowacyjnej funkcji „Rysowanie w perspektywie” pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 ułatwia realizację skomplikowanych procesów oraz uzyskiwanie niesamowitych rezultatów w rekordowo krótkim czasie.

NOWOŚĆ! Rysowanie w perspektywie

Opracowana z myślą o zwiększeniu wydajności pracy nowa funkcja — bazująca na zasadach rzutowania perspektywy — eliminuje konieczność uprzedniego rysowania skomplikowanych siatek i wyświetla podgląd na bieżąco podczas rysowania, modyfikowania lub przekształcania obiektów. Intuicyjne prowadnice aparatu pozwalają na płynne kontrolowanie głębi ostrości dzięki pokazywaniu pozycji obserwatora. Na pasku narzędzi Rysowanie w perspektywie znajdują się dostosowywane wzorce do rysunków w jedno-, dwu- oraz trzypunktowej perspektywie, które umożliwiają szybką zmianę płaszczyzn rysunku i wyglądu pola perspektywy odpowiednio do stylu projektu lub sposobu pracy użytkownika. Możliwe jest tworzenie wielu grup perspektyw na tej samej stronie lub w tym samym dokumencie — każdej z własnymi polami perspektywy. Pozwala to do minimum ograniczyć problemy podczas pracy nad skomplikowanym układem stron dzięki zablokowaniu pola perspektywy, które zapobiega przypadkowemu przesunięciu linii horyzontu lub punktów zbiegu.

ULEPSZENIE! Prowadnice

Pracując z prowadnicami, można jednym kliknięciem przełączać widok ze skali rzeczywistej do wymiarów strony. Ponadto można łatwiej zarządzać niestandardowymi prowadnicami, co pozwala stworzyć ramy do niezwykle szybkiej realizacji projektów.

NOWOŚĆ! Opcja przyciągania tylko do innych obiektów

Podczas pracy nad złożonymi projektami w pakiecie CorelDRAW 2021 nowe ustawienie zapobiega przyciąganiu obiektów do ich własnych punktów przyciągania, dzięki czemu można łatwo i precyzyjnie przesuwać i przekształcać elementy projektu.

Elastyczna przestrzeń projektowa

Przyspiesz realizację projektów dzięki nowym tokom pracy dającym Ci kontrolę nad projektowanymi stronami. Wszystkie nowe sposoby poruszania się po projektach i materiałach oraz zarządzania nimi sprawiają, że przejście od koncepcji do gotowego projektu trwa krócej niż kiedykolwiek.

NOWOŚĆ! Okno dokowane / inspektor stron

W nowym oknie dokowanym / inspektorze stron wyświetlane są wszystkie strony w projekcie, dzięki czemu możesz łatwo nimi zarządzać oraz szybko poruszać się po projekcie. Każda strona ma skalowalną miniaturę podglądu, która odzwierciedla jej rozmiar i zawartość. Zmiana kolejności stron jest równie łatwa, co przeciągnięcie ich w oknie dokowanym. Ponadto możesz w jednym miejscu dodawać i usuwać strony oraz zmieniać ich nazwy, co oszczędza czas i wysiłek. Jednym kliknięciem można przełączać tryby wyświetlania, aby skupiać się na jednej stronie lub korzystać z nowej funkcji Widok wielostronicowy.

NOWOŚĆ! Eksport wielu zasobów

Twórz indywidualnie skonfigurowaną listę zasobów do wyeksportowania. Nowe okno dokowane / inspektor eksportu udostępnia elastyczne opcje oszczędzające czas niezbędny do zapisywania stron i obiektów. Strony i obiekty można eksportować w różnych standardowych formatach, w tym jako pliki PDF. Ten sam element projektu można jednocześnie wyeksportować z różnymi ustawieniami poprzez powielenie go w oknie dokowanym / inspektorze eksportu i zmodyfikowanie opcji zapisywania. Można też wyeksportować kilka elementów na raz, korzystając z takich samych preferencji.

NOWOŚĆ! Automatyczne dopasowanie strony

Kolejną oszczędzającą czas funkcją programu CorelDRAW 2021 jest automatyczne dopasowanie strony. Jednym kliknięciem można zmienić rozmiar strony, aby pasował do jej zawartości. Można też dostosować margines określając odstęp między elementami projektu a krawędzią strony.

NOWOŚĆ! Widok wielostronicowy

Przyspiesz tok pracy nad projektem dzięki widokowi wielostronicowemu i zarządzaj wszystkimi stronami w dokumencie na raz. Widok wielostronicowy udostępnia kilka opcji wyświetlania. Jeżeli opracowujesz lub przeglądasz pliki o ustalonej kolejności, takie jak broszury, książki czy czasopisma, możesz uporządkować strony w kolumnie, wierszu lub siatce. Jeżeli projekt zawiera osobne, ale powiązane ze sobą materiały, np. do kampanii marketingowej, tryb niestandardowy pozwala na swobodną reorganizację stron poprzez ich przeciąganie i upuszczanie. W obu tych trybach możesz szybko przenosić obiekty z jednej strony na drugą, przyciągać elementy projektu oraz łączyć ramki tekstu między stronami, interakcyjnie zmieniać rozmiar stron, wybrać jeden z gotowych rozmiarów oraz korzystać z innych funkcji.

Progresywna edycja obrazów

Nowe, zaawansowane funkcje edycji zdjęć pozwalają na ulepszenie prac w mniejszej liczbie kroków. Skorzystaj z funkcji umożliwiających szybsze i łatwiejsze uzyskiwanie doskonałych prac oraz zyskaj czas potrzebny, aby zrobić wrażenie na kliencie.

NOWOŚĆ! Zamień kolory

Filtr Zamień kolory został całkowicie przebudowany. Ulepszone selektory kolorów i narzędzia pipety umożliwiają precyzyjniejszą edycję, podczas gdy nowa, interakcyjna kontrola sprawia, że dopracowywanie zakresów barwy i nasycenia staje się dużo bardziej intuicyjne. W programie Corel PHOTO-PAINT 2021 dodano także suwak, który pozwala na tworzenie płynniejszych przejść kolorystycznych między zaznaczonymi i niezaznaczonymi pikselami.

NOWOŚĆ! Okno dokowane / inspektor dopasowań

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do najważniejszych i najczęściej używanych filtrów, aby pracować w niedestrukcyjny sposób w czasie rzeczywistym i widząc kontekst. Nowy tryb dopasowania lokalnego upraszcza stosowanie filtru na określonym obszarze obrazka. Po osiągnięciu optymalnych rezultatów dopasowania wystarczy jedno kliknięcie, aby zapisać ustawienia do ponownego wykorzystania. Możesz także określić, które filtry mają być domyślnie włączone po uruchomieniu oprogramowania, tak aby móc od razu przystąpić do pracy.

NOWOŚĆ! Obsługa formatu HEIF

Obsługa formatu HEIF (High Efficiency Image File) w programach Corel PHOTO-PAINT i CorelDRAW 2021 pozwala na korzystanie ze zdjęć wykonanych przy pomocy smartfonów.

Progresywna edycja obrazów

Nowe, zaawansowane funkcje edycji zdjęć pozwalają na ulepszenie prac w mniejszej liczbie kroków. Skorzystaj z funkcji umożliwiających szybsze i łatwiejsze uzyskiwanie doskonałych prac oraz zyskaj czas potrzebny, aby zrobić wrażenie na kliencie.

NOWOŚĆ! Komentarze publikowane na bieżąco

Nowa funkcja komentarzy publikowanych na bieżąco umożliwia współpracę zespołu w czasie rzeczywistym. Wszyscy zainteresowani mogą dodawać komentarze i adnotacje do dokumentu w aplikacji CorelDRAW.app, a wszystkie te informacje pojawiają się natychmiast w programie CorelDRAW 2021. W przypadku gdy projektant potrzebuje wyjaśnienia określonych fragmentów, recenzenci od razu widzą zapytanie w aplikacji CorelDRAW.app, co przyspiesza proces korekty i zatwierdzanie projektów.

NOWOŚĆ! Pulpit

Nowy pulpit w programie CorelDRAW 2021 oraz aplikacji CorelDRAW.app pełni rolę centrum współpracy. Zawiera on wszystkie pliki projektów przechowywane w chmurze oraz umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, wyświetlenie podglądu, liczby komentarzy i członków zespołu oraz stanu realizacji projektu. Pulpit umożliwia też udostępnianie projektów bezpośrednio z poziomu programu CorelDRAW 2021 bez konieczności otwierania poszczególnych plików.

NOWOŚĆ! CorelDRAW.app dla Microsoft Teams

Aplikacja CorelDRAW.app for Teams umożliwia wyświetlanie i edytowanie plików projektów CorelDRAW w środowisku Microsoft Teams. Zaloguj się przy pomocy swojego firmowego konta użytkownika Microsoft 365, aby tworzyć nowe projekty podczas spotkania oraz w czasie rzeczywistym przeglądać projekty wspólnie z członkami zespołu na kanale Teams.

Przykładowe możliwości tworzenia w CorelDRAW Graphics Suite

 • Materiały sprzedażowe i marketingowe
 • Logotypy i znakowanie
 • Oznakowanie i grafiki na pojazdy
 • Druk wielkoformatowy
 • Odzież i tekstylia
 • Hafty i grawerowanie
 • Reklamy cyfrowe
 • Mapy i schematy
 • Narzędzia szkoleniowe
 • I wiele więcej

Dla kogo jest stworzony CorelDRAW Graphics Suite?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

 • Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów Projektowanie logotypów, broszur, materiałów sprzedażowych, marketingowych i szkoleniowych oraz innych rodzajów prac do zastosowań internetowych lub do druku.
 • Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną Projektowanie oznakowania i druku wielkoformatowego, grafik na pojazdy, odzieży i tekstyliów, haftów, schematów, grawerowania i nie tylko.
 • Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w firmach Tworzenie i edytowanie bogatych wizualnie projektów do użytku wewnętrznego firm, od grafik internetowych i prezentacji produktów po materiały sprzedażowe i inne.

Zalety w stosunku do innych produktów

 • Wszechstronność projektowania i układów stron Ciesz się połączeniem funkcji umożliwiających projektowanie grafiki i układu stron w jednej aplikacji.
 • Alternatywne modele licencjonowania Niezależnie od tego, czy preferujesz subskrypcję roczną ze względów finansowych, czy wolisz opcję posiadania oprogramowania, CorelDRAW daje możliwość wyboru, oferując więcej niż jeden model licencjonowania.
 • Natywna obsługa systemów operacyjnych Projektuj z pełną swobodą w systemie Windows lub na komputerze Mac, korzystając z nagradzanego oprogramowania opracowanego od podstaw dla wybranej przez Ciebie platformy.
 • Projektowanie w dowolnym miejscu i czasie Program CorelDRAW jest również dostępny jako aplikacja do opracowywania ilustracji wektorowych na iPadzie i przez Internet, więc użytkownik może mieć dostęp do swoich prac nawet, gdy jest daleko od komputera.
 • Sprawna współpraca Efektywny tok współpracy w programie CorelDRAW pomaga zespołom projektującym i pracownikom zewnętrznym zaoszczędzić czas i miejsce na ekranie, gromadząc opinie od jednego lub wielu recenzentów w jednym miejscu — w samym pliku projektu!

Program CorelDRAW jest dostępny na wielu platformach!

Korzystaj z prawdziwie wieloplatformowego rozwiązania dostępnego online lub na komputerach z systemem Windows i Mac, iPadach i innych urządzeniach mobilnych. Nowy, zoptymalizowany interfejs dotykowy aplikacji CorelDRAW.app™ zwiększa możliwości na urządzeniach mobilnych i tabletach, a dzięki nowej aplikacji na iPady projektowanie poza biurem staje się jeszcze prostsze.

Dla komputerów z systemem Windows 10

 • Rysik i dotyk — wprowadzaj szybkie dopasowania palcem lub rysikiem dzięki dotykowemu obszarowi roboczemu, który umożliwia zmaksymalizowanie rozmiaru okna rysowania poprzez wyświetlanie jedynie najczęściej używanych narzędzi i poleceń. Pracuj szybko i efektywnie na tabletach z systemem Windows i interfejsem rysika w czasie rzeczywistym, np. Microsoft Surface, a także tabletach i innych urządzeniach firmy Wacom.
 • Tarcza obrotowa — korzystaj z obsługi urządzeń z pokrętłem, np. kontrolera Microsoft Surface Dial. Poznaj alternatywny sposób korzystania z pakietu CorelDRAW® — za pomocą dotyku i tarczy obrotowej. Odstaw klawiaturę i wypróbuj kontekstowy interfejs użytkownika wyświetlany na ekranie.
 • Wydajność wyświetlania — pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 dla systemu Windows został zoptymalizowany pod kątem pełnego wykorzystania możliwości procesorów graficznych (GPU) oraz znacznie płynniejszego przewijania i powiększania. Bez względu na to, czy korzystasz z myszy, czy płytki dotykowej, możesz płynnie poruszać się po najbardziej skomplikowanych układach.

Pakiet opracowany do optymalnej obsługi na komputerach Mac

 • Natywna obsługa systemu macOS — pakiet CorelDRAW Graphics Suite dla komputerów Mac zaprojektowano od podstaw, aby użytkownik mógł wykorzystać wszystkie zalety, jakie oferują komputery Mac. Menu, okna i widoki, pola i etykiety, przyciski oraz inne elementy interfejsu użytkownika odzwierciedlają aktualny wygląd systemu macOS Big Sur. Dzięki natywnej obsłudze Apple Silicon pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 wykorzystuje wyjątkową moc i wydajność układu Apple M1.
 • Funkcja Sidecar — przyspiesz pracę, korzystając z iPada jako drugiego wyświetlacza. Dzięki obsłudze funkcji Sidecar w systemie macOS możesz projektować na iPadzie, korzystając z rysika Apple Pencil, i obserwować nanoszone zmiany w programie CorelDRAW na komputerze.
 • Pasek Touch Bar — korzystaj z funkcji paska Touch Bar w laptopach MacBook Pro, aby zaoszczędzić czas. Wyświetlacz wielodotykowy pozwala szybko uzyskać dostęp nie tylko do elementów sterowania systemu operacyjnego, lecz także do funkcji pakietu CorelDRAW, np. ustawień układu strony czy elementów terowania tekstem.

Proces twórczy nie musi się odbywać tylko przy biurku

 • Błyskawicznie przekształcaj świetne pomysły we wspaniałe projekty, korzystając z wszechstronnej aplikacji CorelDRAW.app.
 • Pracuj w dowolnym miejscu i czasie dzięki tej zaawansowanej aplikacji internetowej, działającej we wszystkich popularnych przeglądarkach oraz na dowolnych urządzeniach.
 • Nowy, zoptymalizowany interfejs dotykowy aplikacji CorelDRAW.app zwiększa możliwości na urządzeniach mobilnych i tabletach, a dzięki nowej aplikacji na iPady projektowanie poza biurem staje się jeszcze prostsze.

Wersja próbna

Przed decyzją o kupnie można przetestować wersję próbną oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2021.

Windows (32/64bit) Mac OS (64bit)

Zostanie pobrana wersja demonstracyjna programu CorelDRAW Graphics Suite 2021. Wymagania techniczne są podane w zakładce "specyfikacja techniczna".

Placeholder

Porównanie produktów

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelDRAW Graphics Suite 2021
a innymi wersjami z rodziny CorelDRAW:

Porównanie wersji

Zapoznaj się z różnicami pomiędzy CorelDRAW Graphics Suite 2021
a starszymi wersjami oprogramowania:

Porównanie wersji

CorelDRAW Graphics Suite 2021 zawiera:

 • CorelDRAW 2021
 • Corel PHOTO-PAINT® 2021
 • Corel Font Manager™ 2021
 • CorelDRAW.app™ 2021
 • CorelDRAW.app™ for iPad 2021
 • Corel CAPTURE™ 2021
 • Corel PowerTRACE™ 2021
 • Corel AfterShot™ 3 HDR

Specyfikacja techniczna

Wymagania sprzętowe dla systemu Widnows

 • System: Windows 11 lub Windows 10* w wersji 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami
 • Procesor: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • Karta graficzna: Karta z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • Dysk: 4,3 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne
 • Urządzenie wskazujące: Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Napęd: Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
  Instalacja z dysku DVD wymaga pobrania do 700 MB
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

* Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 obsługuje system Windows 10 w wersjach 2004, 20H2 i nowszych wprowadzanych na rynek w trakcie cyklu życia pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2021.

Wymagania sprzętowe dla systemu MacOS

 • System: macOS Monterey (12), macOS Big Sur (11) lub macOS Catalina (10.15) z najnowszymi poprawkami
 • Procesor: Wielordzeniowy procesor Intel lub Apple M1
 • Karta graficzna: Karta z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • Dysk: 4 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD);
  systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1080)
 • Urządzenie wskazujące: Mysz lub tablet graficzny
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

Obsługiwane języki

 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Włoski
 • Hiszpański
 • Portugalski (Brazylijski)
 • Holenderski
 • Słowacki
 • Rosyjski
 • Czeski
 • Japoński
 • Szwedzki
 • Turecki

Obsługiwane typy plików

HEIF, GIF, JPG, PNG, BMP, CPT, CPX, CMX, FILL, TXT, PDF, DOCX, PSD, TIFF, WMF, EMF, AI, EPS, SVG, DWG/DXF, DCS, CGM, JPEG 2000, TTF, DES, PPT, XLS, PUB i VSD

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

CorelDRAW Graphics Suite 365 MULTI Win/Mac ESD – Subskrypcja Student & Teacher Producent: Corel Zakup licencji możliwy jest wyłącznie na osobę prywatną. Przy zamówieniu prosimy o przesłanie aktualnego dokumentu potwierdzającego status (legitymacja / zaświadczenie).

CorelDRAW Graphics Suite 365 MULTI Win/Mac ESD – Subskrypcja Student & Teacher

337,84 zł 274,67 zł netto

CorelDRAW Graphics Suite (CorelSure) Mechanizm Uaktualnień (Windows/Mac) – Odnowienie – dla instytucji EDU Producent: Corel Plan Ochrony Uaktualnień to gwarancja uaktualnienia do kolejnej wersji. W chwili premiery nowej wersji oprogramowania CorelDRAW, otrzymasz ją całkowicie za darmo w okresie ważności licencji Ochrony Uaktualnień.

CorelDRAW Graphics Suite (CorelSure) Mechanizm Uaktualnień (Windows/Mac) – Odnowienie – dla instytucji EDU

156,91 zł 127,57 zł netto

 CorelDRAW Graphics Suite 2022 Enterprise MULTI Win/Mac (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok) – 5 stanowisk Producent: Corel Licencja obejmuje program serwisowania CorelSure przez pierwszy rok — gwarantowany dostęp do następnej wersji produktu CorelDRAW, gdy tylko będzie ona dostępna.

CorelDRAW Graphics Suite 2022 Enterprise MULTI Win/Mac (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok) – 5 stanowisk

13 726,53 zł 18 019,03 zł 11 159,78 zł netto

 • Promocja -24%

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

EIZO ColorEdge CG2700S

EIZO ColorEdge CG2700S

10 488,98 zł 10 699,00 zł 8 527,63 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę