Producent

regulamin sklepu internetowego

CorelDRAW Graphics Suite Enterprise (CorelSure) Mechanizm Uaktualnień 1 Rok – Odnowienie

Placeholder
  • Producent:
  • Corel
  • Kod producenta: LCCDGSMNT1REN
  • Platforma: Windows / macOS
  • Licencja: Plan uaktualnień
  • Forma: wersja elektroniczna
  •  
  • Sklep posiada autoryzację:

     

Dostępność: realizacja 24-48h realizacja w dni robocze

Cena: 528,09 zł z VAT 429,34 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Uwaga! Zasady zakupu Upgrade Protection Plan!

Subskrypcję Upgrade Protection Plan – odnowienie można zakupić wyłącznie do posiadanej już licencji Upgrade Protection Plan.

Program mechanizmu uaktualnień firmy Corel (UPP)

Od 1 grudnia 2019 r. firma Corel nie oferuje już uaktualnień pakietu CorelDRAW Graphics Suite w wersji pudełkowej, elektronicznej wersji do pobrania (ESD) ani w ramach licencji zbiorowych. Wprowadzony zamiast klasycznych uaktualnień "Program mechanizmu uaktualnień firmy Corel (UPP)" daje możliwość uaktualnienia do najnowszej wersji tego produktu, pod warunkiem, że program jest aktywny w dniu wydania nowej wersji.

Gdy firma Corel wyda nową wersję produktu objętego programem mechanizmu uaktualnień UPP, otrzymasz wiadomość e-mail, która będzie zawierała łącze do pobrania, numer seryjny i instrukcje instalacji nowej wersji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące programu mechanizmu uaktualnień (UPP) lub potrzebujesz pomocy, odwiedź stronę z informacjami o subskrypcji i programie mechanizmu uaktualnień: https://www.coreldraw.com/authenticationsupport.

Mechanizm uaktualnień podlega warunkom programu mechanizmu uaktualnień firmy Corel przedstawionym na stronie www.corel.com/upp-terms.

Należy pamiętać, że mechanizm uaktualnień może zostać odnowiony przed upływem jego terminu ważności lub w ciągu 30 dni od jego upłynięcia.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii