801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

BenQ SW271C 4K UHD

 • Kod producenta: SW271C
 • Gamut: AdobeRGB
 • Przekątna: 27"
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja:36 miesięcy

Monitor SW271 opiera się na sukcesie nagradzanego poprzednika i ustanawia nowy standard jakości obrazu na wyższym poziomie, dzięki możliwościom HDR. Nowy 27-calowy monitor UHD 4K zapewnia niezwykłą jasność drobnych szczegółów i faktur na 10-bitowym panelu z 99% Adobe RGB, 100-procentowym pokryciem kolorów sRGB oraz obsługuje funkcje HDR.

Cena 7 499,00 zł 6 096,75 zł netto

Brak produktu

 • Dostępność:
  zapytaj o dostępność
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 17,00

CA Raty

Opis produktu

BenQ SW271C

BenQ SW271C to dokładność barw i precyzja, której potrzebujesz dla osiągnięcia profesjonalnych efektów. Odkryj niezwykle wyraźne szczegóły i tekstury na 16-bitowym panelu z 99% pokryciem przestrzeni barwnej Adobe RGB oraz 100% pokryciem przestrzeni sRGB. 27-calowy monitor 4K UHD zaprojektowano z myślą o edycji zdjęć i materiału wideo. SW271C posiada wbudowaną technologię AQCOLOR dla dokładnego odwzorowania barw oraz funkcję HDR z obsługą 24/25/30P dla płynnego przeglądania i edycji filmów.

Kluczowe cechy:

 • Monitor 4K UHD (3840 x 2160) z technologią IPS oraz imponującym, 99% pokryciem przestrzeni barwnej Adobe RGB, 100% pokryciem przestrzeni sRGB/Rec. 709 oraz 90% pokryciem przestrzeni DCI-P3/Display P3. SW271C wyświetla niezwykle realistyczne kolory dla wszystkich rodzajów fotografii i filmów
 • Wzorowa reprodukcja barw na 16-bitowej tablicy 3D Look-Up Table (LUT), która udoskonala dokładność mieszania kolorów w przestrzeni RGB
 • Dokładne, realistyczne odwzorowanie barw ze średnim błędem Delta E ≤ 2 w przestrzeni barw Adobe RGB i sRGB to możliwie najwierniejsze odwzorowanie oryginalnego obrazu
 • Wyświetl podgląd efektu HDR podczas post produkcji w formatach HDR10 i HLG oraz w formacie wideo obsługującym zawartość filmową 24P / 25P / 30P, która ma być wyświetlana w natywnej kadencji bez jej sztucznego pomniejszania i zniekształceń odtwarzania źródłowego wideo
 • Korzystaj z niewiarygodnie dokładnej reprezentacji barw na całym ekranie dzięki technologii BenQ Uniformity, która precyzyjnie dostraja kolor i jasność w setkach podregionów
 • Prawdziwy obraz i dokładne kolory dzięki wbudowanej funkcji kalibracji sprzętowej, umożliwiającej dostosowanie wewnętrznego układu przetwarzania obrazu monitora bez zmiany danych wyjściowych na karcie graficznej (przy użyciu zgodnego urządzenia do kalibracji)
 • Oszczędzaj czas w całym obiegu pracy od edycji po wydruk, dzięki technologii Paper Color Sync, która symuluje wydruk na ekranie, umożliwiając bezpieczną i wydajną edycję. Najnowszy port USB-C TM zapewnia szybką transmisję wideo/audio/danych oraz zasilanie o mocy 60W za pomocą jednego kabla
 • Oprócz certyfikacji reprodukcji kolorów Pantone, SW271C szczyci się obsługą wiodącego na świecie oprogramowania do kalibracji dla zastosowań filmowych CalMAN oraz LightSpace. Umożliwia również dostosowanie 3D LUT wyświetlacza i obsługę oprogramowania kalibracyjnego innych firm. BenQ gwarantuje, że monitory z różnych linii produkcyjnych będą wyświetlać kolory na tym samym i precyzyjnym poziomie

AQCOLOR

Technologia BenQ AQCOLOR zapewnia „Dokładną reprodukcję"(Accurate Reproduction). Przekłada się to na dokładne wyświetlanie kolorów. Zespół BenQ, kierowany przez eksperta w dziedzinie kolorów, wziął udział w ICC* oraz ISO** w celu ustalenia standardów związanych z kolorami i wytycznych wdrożeniowych.


* Międzynarodowe Konsorcjum Kolorystyczne (International Color Consortium)
**Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna (International Organization of Standardization)

Branżowy standard jakości kolorów

BenQ jest oddany absolutnej dokładności kolorów. Monitory serii PhotoVue zapewniają standardową w branży wydajność kolorów do edycji zdjęć i wideo.

Niesamowite pokrycie przestrzeni kolorów

Niezależnie od tego, czy projektujesz treści internetowe w sRGB, edytujesz wideo 4K w DCI-P3/Rec. 709 lub retusz zdjęć w Adobe RGB, SW271C ma przestrzeń kolorów i pokrycie, aby pokazać swój talent, dzięki czemu Twoja gotowa praca będzie wyglądać tak, jak sobie życzysz.

Precyzja barw

16-bitowa tabela wyszukiwania 3D (LUT) poprawia precyzję łączenia barw RGB. Wartość wskaźnika Delta E≤2 w przestrzeniach barw Adobe RGB oraz sRGB zapewnia najbardziej zbliżony do rzeczywistości i reprezentatywny obraz oryginalnego zdjęcia.

10-bitowa głębia barw

Uzyskaj dostęp do ponad miliarda kolorów, naturalnych odcieni i delikatnej gradacji, aby uzyskiwać realistyczny wygląd obrazu.

Spójność kolorów w każdym szczególe

Twórz z pewnością. Ciesz się spójną dokładnością kolorów na wielu wyświetlaczach i na każdym panelu.

Technologia jednolitych kolorów

Dzięki zastosowaniu delikatnego procesu wykorzystującego wysoce precyzyjny sprzęt do drobiazgowego strojenia barw i jasności setek oddzielnych pól na całym ekranie, technologia ujednolicająca BenQ Uniformity Technology oferuje precyzyjne odwzorowanie barw na całym ekranie - od rogu do rogu - co daje perfekcyjnie realistyczny i spójny obraz.

Spójność kolorów na wielu monitorach

Przestań dostosowywać i zacznij tworzyć. Identyczne poziomy kolorów w konfiguracjach z wieloma monitorami oszczędzają czas, wprowadzając żmudne udoskonalenia i uwalniają czas na kreatywność.

Kalibracja sprzętowa

Można regulować wbudowany procesor przetwarzania obrazu monitora bez zmiany danych wyjściowych karty graficznej. Wyświetlany obraz pozostaje zgodny z oryginalną treścią.

Oprogramowanie do kalibracji Palette Master Element

Użyj Palette Master Element i kalibratora, aby dostosować ustawienia kolorów lub zachować optymalny stan kolorów wyświetlacza

Kalibracja fabryczna zapewniająca dokładność kolorów po wyjęciu z opakowania

SW271C zapewnia wierne odwzorowanie kolorów zaraz po wyjęciu z pudełka. Każdy wyświetlacz jest dostarczany z unikalnym raportem kalibracji fabrycznej.

Certyfikaty Calman Verified and Pantone Validated

Miej pewność co do swojego koloru. BenQ SW271C posiada certyfikaty Calman Verified i Pantone Validated. Kreatywni profesjonaliści wymagają doskonałości.

Gwarancja na panel

Firma BenQ oferuje gwarancję na profesjonalny panel, która zapewnia brak wyraźnych defektów jasnych pikseli na zakupionym profesjonalnym monitorze. Okres gwarancji kwalifikuje się przez pierwsze 6 miesięcy po zakupie.

Udoskonalone wyniki edycji wideo

Edycja wideo wymaga precyzyjnych, dopracowanych narzędzi. SW271C pomaga profesjonalistom uzyskać najlepsze wyniki dzięki obsłudze HDR i wielu formatom wideo.

High Dynamic Range (HDR)

SW271C jest kompatybilny z formatami HDR10 i HLG. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wyświetl podgląd efektu HDR materiału wideo podczas procesu edycji.

Obsługiwane formaty wideo

SW271C obsługuje materiały filmowe 24P/25P/30P wyświetlane z natywną kadencją bez jej zmniejszania, co mogłoby zakłócać odtwarzanie źródłowego materiału wideo.

Zgodność z konwersją SDI

SW271C obsługuje urządzenia przetwarzające obraz SDI na HDMI oraz karty przechwytujące sygnał SDI. Dzięki temu edytorzy wideo mogą podłączać swoje urządzenia SDI do monitora i uzyskiwać stabilną transmisję sygnału bez kompresji oraz obraz wideo najwyższej jakości.

Obsługa oprogramowania do kalibracji wideo innych firm

SW271C obsługuje wiodące na świecie oprogramowanie do kalibracji wideo CalMAN i LightSpace, dzięki czemu uzyskuje dostęp do oprogramowania w celu dostosowania 3D LUT wyświetlacza, gwarantując dokładność i spójność obrazu na wszystkich poziomach.

Usprawnij swoją pracę

Wyeliminuj stres związany z domysłami. Każdy krok ma kluczowe znaczenie, od wykonania zdjęcia, przez proces retuszu, po ostateczny wydruk. SW271C zapewnia usprawniony, płynny proces od retuszu do drukowania. Udoskonalone, symulowane podglądy dają pewność, że to, co widzisz, jest tym, co drukujesz.

Zgodność ekranu z odbitką

Spójność wyświetlania kolorów SW271C umożliwia łatwy i dokładny podgląd zdjęć przed wydrukowaniem. Oprogramowanie Paper Color Sync, autorskie oprogramowanie BenQ, generuje symulowane obrazy dostosowane do ustawień kolorów, drukarki i używanego papieru fotograficznego. Będziesz cieszyć się wyświetlaniem na ekranie o prawie identycznych właściwościach jak drukowane kopie.

Osłona ekranu

Specjalnie zaprojektowany zdejmowany kaptur może skutecznie zmniejszyć odblask ekranu monitora od oświetlenia otoczenia, zapewniając doskonałą dokładność kolorów.

Intuicyjne wzornictwo

BenQ oferuje fotografom pracę nad retuszem zdjęć oraz materiałów wideo na monitorze, który można dostosować dla zwiększenia efektywności pracy.

Port USB-C

Najnowszy port USB-Cᵀᴹ zapewnia za pomocą jednego kabla szybką transmisję wideo / audio / danych i dostarczanie energii.

Przełącznik Hotkey Puck G2

Szybkie przełączanie między zapisanymi trybami wyświetlania do podglądu zdjęć.

Zaawansowany tryb czarno-biały

Kolorowe zdjęcia są wyświetlane z ulepszonym efektem czarno-białego filmu. Wybierz jeden z trzech różnych ustawień wstępnych, aby wyświetlić podgląd zdjęć przed ich dopasowaniem.

Funkcja GamutDuo

Podgląd zdjęć umożliwia wyświetlanie tego samego obrazu w dwóch gamach kolorów obok siebie w celu dodatkowego porównania.

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Kolor produktu
Kolor obudowy Szary
Panel
Rozmiar ekranu 27
Rozdzielczość (maks.) 3840 x 2160
Typ panelu IPS
Technologia podświetlenia LED backlight
Jasność 300
Kontrast natywny 1000:1*
Kąt widzenia (L/P; góra/dół) (CR>=10) 178 / 178
Czas reakcji 5 ms (GtG)
Odświeżanie 60Hz
Format obrazu 16:9
Kolory wyświetlacza 1.07 miliarda kolorów
Przestrzeń barw 99% AdobeRGB, 90% P3, 100% sRGB
Obszar wyświetlania (mm) 596.16 x 335.34
Skok piksela (mm) 0.1552
Wskaźnik PPI 163
Częstotliwość odświeżania poziomego (KHz) 27~140Khz
Częstotliwość odświeżania pionowego (Hz) 24~76Hz
Przepustowość wideo (MHZ) 600M Hz
Złącza
HDMI HDMI (v2.0) x 2
DisplayPort DisplayPort (v1.4)
USB 3.1 Hub USB Downstream x 2
USB Typ-C Tak (PD60W, DP Alt mode, Data)
Czytnik kart pamięci SD/MMC type
Obsługiwane format: SD/SDHC/SDXC/MMC
Gniazdo słuchawkowe Tak
Wymiary i masa
Wymiary (wys. x szer. x gł.) (bez podstawy i kaptura) 398.97x659.24x259.97
Wymiary (wys. x szer. x gł.) (bez kaptura) Krajobrazowy: 503-618.74x647.04x285.27
Portretowy: 748.52x395.59x285.27
Wymiary (wys. x szer. x gł.) (bez podstawy) 387.56x647.04x74.64
Wymiary (wys. x szer. x gł.) Krajobrazowy: 503-630.15x659.24x362.17
Portretowy: 759.67*399.76*362.07
Masa netto (kg) (bez kaptura) 10.9
Masa netto (kg) (bez stojaka) Krajobrazowy: 7.1
Portretowy: 7.4
Masa netto (kg) Landscape: 12
Portretowy: 12.3
Masa brutto (kg) 21.2
Odchylenie (dół/góra) -5˚/- 20˚
Obrót (lewo/prawo) 45/45
Zmiana orientacji ekranu (pivot) 90˚
Regulacja wysokości (mm) 150mm
Cechy szczególne
3D-LUT 16 bitów
Delta E ≦ 2 (średnia)
Technologia jednolitości obrazu Tak
Kalibracja sprzętowa Tak
Obsługa formatów wideo Tak
Gamut Duo Tak
Tryb czarno biały Tak
Poziom czerni Tak
Przełącznik trybów pracy monitora Hotkey Puck G2 Tak
Raport kalibracji fabrycznej Tak
Zasilanie
Napięcie znamionowe 100~240V
Zasilacz Wbudowany zasilacz
Pobór mocy (włączony) 160W
Pobór mocy (na podstawie standardu Energy Star) 37W
Pobór mocy (tryb gotowości) 0.5W‎
Pobór mocy (tryb uśpienia) 0.5W‎
Kalibracja
Kalibracja sprzętowa Tak
Palette Master Element X-Rite il Display Pro /il Pro /il Pro 2 /il Studio/ ColorMunki Photo, Datacolor Spyder 4/ Spyder 5/ Spyder X
Kompatybilny kalibrator *Uwaga. Aktualizacja systemu MacOS 10.15:
(a) Spyder 4 / il Display 2 nie jest obsługiwany przez macOS 10.15
(b) Spyder 5 będzie obsługiwał macOS 10.15 w przyszłej aktualizacji oprogramowania PME
Kompatybilność i certyfikacja
Kompatybilność z Mac Tak
Kompatybilność z Windows® Windows®10, Windows®8.1, Windows®8, Windows®7
Certyfikat Verified by CalMAN Tak
Certyfikat Pantone Validated Tak
Akcesoria w zestawie
Kabel zasilający Tak(1.8m)
Kabel sygnałowy Kabel USB typ-C (1m), Kabel mDP do DP (1.8m), Kabel HDMI 2.0 (1.8m), Kabel USB 3.1 (Gen 1)(1.8m)
Inne akcesoria Osłona przeciwsłoneczna - kaptur, Instrukcja szybkiej obsługi, Raport kalibracji fabrycznej, Przełacznik Hotkey Puck G2

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

ASUS VP32UQ Producent: Asus

ASUS VP32UQ to 31,5-calowy monitor Eye Care, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, 100% sRGB, HDR-10, Adaptive-Sync, DisplayPort, HDMI, technologie Flicker Free i Blue Light Filter, możliwość montażu ściennego

ASUS VP32UQ

2 198,99 zł 1 787,80 zł netto

ASUS ProArt PA32UCG-K Producent: Asus ASUS ProArt PA32UCG to pierwszy monitor HDR 1600 ze zmienną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Podświetlenie mini-LED zapewnia 1600 nitów szczytowej jasności i 1000 nitów trwałej jasności bez częściowego ograniczenia liczby plamek, a także wiodącą w branży różnicę kolorów Delta E < 1. Ponadto wygodna kalibracja sprzętowa, nowe HDMI (v2.1) i Thunderbolt 3.

ASUS ProArt PA32UCG-K

25 498,99 zł 20 730,89 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
EIZO FlexScan EV2785-WT, 4K UHD (biały) Producent: EIZO EV2785 to wyjątkowe połączenie zgrabnej obudowy z cienkimi ramkami, łączności USB C i obszernego, 27-calowego ekranu w rozdzielczości 4K, który zapewnia doskonałą ostrość i wyrazistość obrazu.

EIZO FlexScan EV2785-WT, 4K UHD (biały)

4 799,00 zł 3 901,63 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
Monitor NEC MultiSync EA271U-BK skalibrowany Producent: NEC Model NEC MultiSync® EA271U jest wyposażony w wyjątkowo cienki panel IPS o przekątnej 27" i rozdzielczości 4K UHD 3840 x 2160 z podświetleniem LED, który nadaje monitorowi ultranowoczesny i smukły wygląd. Monitor z możliwością kalibracji sprzętowej.

Monitor NEC MultiSync EA271U-BK skalibrowany

3 300,50 zł 2 683,33 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Pantone Formula Guide Coated & Uncoated (powlekane i niepowlekane)

Pantone Formula Guide Coated & Uncoated (powlekane i niepowlekane)

799,50 zł 959,40 zł 650,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 799,50 zł

Zamknij wyszukiwarkę