801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie – dodatkowe stanowisko

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie – dodatkowe stanowisko
 • Kod producenta: 65317581BA01A12
 • Platforma: Windows, macOS
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: Angielski
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Wylicz okres subskrypcji

Produkt dla klientów posiadających już konto w programie VIP firmy Adobe

Pakiet Substance służący do tworzenia tekstur i materiałów pozwala uzyskać wszystkie szczegóły bezpośrednio w grafikach 3D.

Cena 423,39 zł 344,22 zł netto

 • Dostępność:
  realizacja 12-24h
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: -

Placeholder

Opis produktu

Nowa rzeczywistość 3D z pakietem Adobe Substance!

Pakiet Substance służący do tworzenia tekstur i materiałów pozwala uzyskać wszystkie szczegóły bezpośrednio w grafikach 3D. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się grami, filmami, architekturą, czy projektowaniem, istnieje aplikacja pakietu Substance, która pomoże Ci urzeczywistnić najbardziej szalone pomysły.

Zawartość pakietu Adobe Substance

Substance Painter

Dzięki tej zaawansowanej aplikacji możesz malować tekstury 3D na modelu w czasie rzeczywistym. Przygotowaliśmy inteligentne materiały, które dostosowują się do dowolnego obiektu, realistycznie pokazując jego zużycie. Obieg pracy jest w pełni bezpieczny, dzięki czemu możesz eksperymentować, ile chcesz. Baw się ustawieniami masek, które dostosowują się do każdego kształtu. Maluj pędzlami, które można modyfikować na bieżąco.

Substance Source

Wprowadź profesjonalnej jakości tekstury 3D do projektów. Aplikacja Substance Source umożliwia pobranie ponad 1800 w pełni dostosowywalnych materiałów przygotowanych przez naszych specjalistów i najznakomitszych zaproszonych artystów. Następnie możesz wygenerować nieskończoną liczbę odmian tekstur. Są one także dostępne we wszystkich najważniejszych aplikacjach do tworzenia cyfrowej zawartości i mechanizmach gier.

Project Substance Alchemist

Ta aplikacja nowej generacji pozwala w łatwy sposób budować kolekcje materiałów. Umożliwia mieszanie i modyfikowanie istniejących materiałów albo tworzenie nowych z fotografii lub wysokiej rozdzielczości skanów. Jest miejscem docelowym dla obiegów pracy wymagających odniesień do świata rzeczywistego i dla sytuacji, w których po prostu chcesz odkrywać. Niech Alchemist pomoże w burzy mózgów i iteracji.

Substance Designer

Aplikacja Substance Designer definiuje standard branżowy w dziedzinie tworzenia materiałów niestandardowych i zapewnia pełną kontrolę nad procesem projektowania. Umożliwia opracowywanie wzorców i tekstur, które można dzielić na kafelki, a także edytowanie kompletnych zestawów tekstur. Możesz tworzyć od podstaw w tym bezpiecznym, opartym na węzłach środowisku, lub skorzystać ze stale uzupełnianego zbioru skryptów aplikacji Designer. Projektuj z precyzją — dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz.


Nowy, ulubiony obieg pracy

Pliki aplikacji Substance dobrze współdziałają z innymi aplikacjami w procesie przetwarzania materiałów 3D — od modelowania przez renderowanie po mechanizmy gier. Pliki SBSAR pakietu Substance można importować, modyfikować i eksportować bezpośrednio w programach Adobe Dimension, Unreal Engine 4 firmy Epic Games, Unity, Maya i 3ds Max firmy Autodesk itd.Substance Painter

Placeholder

Twoje nawyki malarskie teraz w 3D

Jeśli kiedykolwiek używałeś Photoshopa, poczujesz się jak w domu z Substance Painter. Zabierz swoje umiejętności poza płótno 2D i rozszerz swoje możliwości artystyczne.

Placeholder

Technologia, która poszerza sztukę

Możesz użyć smart materiałów, które dostosowują się do każdego obiektu, aby pokazać realistyczne zużycie; eksploruj ustawienia predefiniowane maski, które dostosowują się do dowolnego kształtu, i maluj pędzlami, które można modyfikować w locie.

Placeholder

Wciągające teksturowanie

Podczas malowania rzutnia pokazuje wszystkie twoje artystyczne decyzje w czasie rzeczywistym. Poruszaj się po zasobach dokując okna, aby stworzyć najlepszą przestrzeń roboczą dla siebie i cieszyć się wciągającym doświadczeniem teksturowania.


Substance Source

Placeholder

Wysokiej klasy biblioteka materiałów

Tysiące konfigurowalnych materiałów stworzonych przez specjalistów i światowej klasy artystów gościnnych. Modyfikowalne parametry pozwalają na nieskończoną zmienność. Materiały zgodne ze wszystkimi głównymi aplikacjami do tworzenia treści cyfrowych i silnikami gier.

Placeholder

Jeden materiał, niezliczone możliwości

Każdy materiał posiada parametry umożliwiające personalizację dopasowaną do Twoich potrzeb. Wybierając np. skórę cielęcą, możesz kontrolować kolor, styl szwów, gęstość wzoru, stopień zużycia i starzenia się materiału, a oprócz tego szereg innych cech.

Placeholder

Źródło inspiracji

Znajdź najlepsze kreacje od najlepszych autorów materiałów, tematyczne kolekcje i inspirujące treści - wszystko zaprojektowane, aby pomóc Ci tworzyć jeszcze bardziej oszałamiające kreacje. Twórz materiały o gier, filmów, na potrzeby projektowania, transportu, czy architektury!


Project Substance Alchemist

Placeholder

Twórz biblioteki materiałów 3D

Twórz kolekcje materiałów, łącząc i dostosowując istniejące zasoby lub budując nowe materiały ze zdjęć i skanów wysokiej rozdzielczości. Stwórz konkretny katalog materiałów z prawdziwych odniesień lub po prostu eksperymentuj, aż znajdziesz wyniki, które kochasz - we wszystkich przypadkach Alchemik do twojego przepływu pracy wnosi fenomenalną szybkość i łatwość użycia.

Placeholder

Generatory 1-Click

Twórz syntetyczne materiały z fenomenalną prędkością. Wybierz materiał bazowy i zastosuj jeden z filtrów Alchemika; w ciągu kilku sekund, utworzysz złożony materiał 3D. Użyj intuicyjnego interfejsu Alchemika, aby zmodyfikować lub dopasować materiał do własnych preferencji.

Placeholder

Przekształcanie zdjęć 2d w materiały 3D

Zaimportuj zdjęcie referencyjne do Alchemika i przekształć je w wysokiej jakości materiał 3D. Cały proces trwa kilka sekund. Nasz delighter oparty na uczeniu maszynowym usuwa cienie i pomaga uzyskać najlepszy materiał z twoich ujęć.


Substance Designer

Placeholder

Tworzenie materiałów dla 3D

Standard branżowy do tworzenia materiałów niestandardowych. Projektuj kafelki tekstur, desenie oraz edytuj kompletne zestawy tekstur. Używaj wstępnie utworzonych zasobów lub twórz materiały od podstaw w niedestrukcyjnym środowisku opartym na węzłach. Korzystaj ze stale rozwijających się możliwości tworzenia skryptów.

Placeholder

Potężne generatory, narzędzia I filtry

Połącz dużą liczbę wstępnie ustawionych filtrów i narzędzi do proceduralnych i hybrydowych przepływów pracy. Dostęp i modyfikowanie źródeł dowolnego zasobu lub filtru: masz absolutną kontrolę nad edycją.

Placeholder

Tworzenie materiałów

Twórz materiały z pełną kontrolą i nieskończoną mocą ekspresji. Edytuj pełne zestawy tekstur w czasie rzeczywistym i twórz materiały do kafelków i materiały MDL, które będą bezpośrednio kompatybilne z rendererem lub silnikiem gier.

Specyfikacja techniczna

Wymagania systemowe i specyfikacja produktu znajdują się pod adresem:
https://www.substance3d.com/tech-specs/

Raty/Leasing

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie Producent: Adobe Pakiet Substance służący do tworzenia tekstur i materiałów pozwala uzyskać wszystkie szczegóły bezpośrednio w grafikach 3D.

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie

5 080,86 zł 4 130,78 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Tablet piórkowy Huion INSPIROY H1060P

Tablet piórkowy Huion INSPIROY H1060P

356,70 zł 385,00 zł 290,00 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę