Producent

regulamin sklepu internetowego

Nowość!

Calibrite ColorChecker Passport Video

Placeholder
 • Producent:
 • Calibrite
 • Kod producenta: CCPPV
 •  

Dostępność: 2-5 dni realizacja w dni robocze

Cena: 679,00 zł z VAT 552,03 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

ColorChecker Passport Video

Kontrola obrazu i kolorów na planie filmowym i w post produkcji.

 • Kontrola koloru dla wideo od ujęcia, po obróbkę
 • Idealny dla wszystkich użytkowników, wymagających dokładnych kolorów podczas ujęć na planie filmowym
 • Doskonały podczas pracy z wieloma kamerami
 • Kompatybilny w większością popularnych programów do obróbki wideo
 • W zestawie praktyczny wzorzec ostrości dla uchwycenia najdrobniejszych szczegółów

Calibrite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą. Idealny dla filmowców.


ColorChecker Passport Video łączy w sobie 4 wzorce wideo w jednej, kompaktowej i trwałej obudowie, gwarantując funkcjonalność i mobilność.


Mierzący zaledwie 125 x 90mm kieszonkowych rozmiarów Passport Video można zabrać ze sobą w dowolne miejsce i być przygotowanym na każdą sytuację.

Funkcje:

 • Wzorzec kolorów wideo: zaprojektowany specjalnie z myślą o współczesnej produkcji wideo.
 • Wzorzec kolorystyczny wideo: zawiera cztery rzędy barwnych pól do przechwytywania i edycji wideo, dostarczając potężne narzędzie do szybkiej korekcji kolorystycznej.
 • Kolory chromatyczne: sześć pól zaprojektowanych specjalnie, aby dopasować oś koloru na wektoroskopie.
 • Odcienie skóry: szereg pól dedykowanych odcieniom skóry od jasnego do ciemnego.
 • Liniowa skala szarości: sześciostopniowy balans szarości z dodatkowymi polami dla świateł i cieni.
 • Światła i Cienie: sześć białych i czarnych pól, włączając czarne pole o wysokim połysku, umożliwiające kamerze przechwytywanie pełnego zakresu tonów.
 • Wzorzec skali szarości: ulepszony wzorzec dla osiągnięcia idealnej ekspozycji w produkcji wideo. Wzorzec balansu szarości zawiera trzy rzędy odcieni bieli, szarość o wartości 40 IRE oraz wzorcową czerń o wysokim połysku. Wzorzec pomaga dopasować ekspozycję i kontrast wielu kamer i sprawia, że półtony takie, jak odcienie skóry są dokładnie przechwycone.
 • Wzorzec balansu bieli: uzyskanie poprawnego balansu bieli na początku zdjęć, zapewnia przechwytywanie rzeczywistych kolorów i stanowi punkt odniesienia dla późniejszej edycji wideo. Wzorzec balansu bieli jest neutralny spektralnie, a tym samym stanowi wzorcowy punkt odniesienia dla każdych warunków oświetleniowych, które napotkasz podczas filmowania. Wzorzec odbija równe wartości światła, pozwalając na ustawienie balansu bieli, który prawidłowo zrekompensuje zmiany oświetlenia.
 • Wzorzec ostrości: poręczny wzorzec, który możesz mieć zawsze w zasięgu ręki ułatwi skupienie ostrości w centrum sceny lub na jej obrzeżach.
 • Passport Case: ColorChecker Passport Video jest przenośny i niezwykle wygodny. Upewnij się, że jest z Tobą na każdej sesji! Kompaktowy rozmiar Passporta zapewnia maksymalna wygodę. Wykonana z wytrzymałego materiału obudowa, zawiera cztery wzorce ColorChecker chroniąc je podczas codziennego użytkowania i zapewniając dłuższą żywotność. Można ją ustawić stabilnie pod różnymi kątami, dzięki czemu wzorzec dostosuje się do każdej sceny. W zestawie również poręczna smycz, dzięki której Twój wzorzec będzie zawsze pod ręką.

ColorChecker Passport Video to potężne narzędzie do „przechwytywania i edycji” dla każdego filmowca, który ceni swój czas. Narzędzie umożliwia spójny, przewidywalny i neutralny punkt wyjścia. Dzięki temu osiągniesz swój cel szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Wzorzec zabierz ze sobą na każdy plan – zarówno w studio, jak i w plenerze. Szybko stanie się on Twoim kluczowym przenośnym narzędziem w przedprodukcji, podczas filmowania i edycji.

Umieść wzorzec ColorChecker Video Passport w każdej scenie, aby praca nad tworzeniem filmu była szybsza, a jej efekty bardziej spójne, zbalansowane i powtarzalne. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, unikając przy tym kosztownych błędów i frustrujących korek kolorystycznych. Najważniejsze, że dzięki wzorcowi szybciej osiągniesz zamierzony efekt, zyskując czas na twórczą pracę, a wszyscy wiemy, że kreatywne działanie jest tym, co kochasz robić.

Obsługa przez oprogramowanie firm trzecich

 • DaVinci Resolve
 • 3DLUT Creator
Liczba wzorców:4
Liczba pól kolorystycznych:27
Wymiary wzorca:109,0 x 63,5mm
Wymiary etui:125 x 90mm
Zakres wilgotności:85% lub mniej

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Calibrite ColorChecker Classic XL

Calibrite ColorChecker Classic XL

1 749,00 zł z VAT 1 421,95 zł netto

Calibrite ColorChecker 3-Step Grayscale

Calibrite ColorChecker 3-Step Grayscale

339,00 zł z VAT 275,61 zł netto

Calibrite ColorChecker Video

Calibrite ColorChecker Video

579,00 zł z VAT 470,73 zł netto