Producent

regulamin sklepu internetowego

Credit Agricole - RRSO 0%

Parallels Desktop 17 Standard MULTI Mac ESD

Placeholder
 • Producent:
 • Parallels
 • Kod producenta: PD17RLPOSAEU
 • Platforma: macOS
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 •  

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Cena: 379,90 zł z VAT 308,86 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Parallels® Desktop 17

Parallels® Desktop 17 for Mac to szybka, łatwa i wydajna aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac z procesorem Intel lub Apple M1 — wszystko bez ponownego uruchamiania. Bezproblemowo przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, szybko i łatwo otwieraj pliki i aplikacje Windows z Mac Dock oraz używaj gestów Maca w aplikacjach Windows. Zachowaj wygląd i styl systemu macOS, uruchamiając aplikacje systemu Windows razem z aplikacjami systemu macOS lub korzystaj ze znanej estetyki pulpitu systemu Windows.

Wysoka wydajność napędza najbardziej wymagające aplikacje, takie jak Visual Studio, AutoCAD czy Adobe Photoshop, a także popularne aplikacje Windows, takie jak Internet Explorer, Microsoft Office i Visio. Po uruchomieniu przenieś swoje pliki i zakładki przeglądarki z komputera PC na komputer Mac. Używaj ulubionego paska dotykowego Mac w systemie Windows, kopiuj i wklejaj tekst i obrazy lub przeciągaj i upuszczaj pliki między systemami operacyjnymi. Automatycznie optymalizuj wydajność w oparciu o podstawowy scenariusz użytkowania, przydzielaj zasoby procesora i pamięci, aby uzyskać maksymalną produktywność, włącz tryb podróży, aby wydłużyć czas pracy baterii w podróży oraz oszczędzaj czas i miejsce na dysku dzięki współdzielonemu dostępowi do plików i folderów Mac w aplikacjach systemu Windows.

Parallels Desktop 17 działa na najnowszych wydaniach macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Zawiera Parallels Toolbox z ponad 30 praktycznymi narzędziami upraszczającymi codzienne zadania: nagrywaj ekran, czyść dysk, rób zrzuty ekranu lub pobieraj wideo — wszystko za pomocą jednego kliknięcia. Nic dziwnego, że Parallels Desktop for Mac jest kochany przez miliony użytkowników komputerów Mac od ponad 15 lat.

Przeprojektowane dla procesorów Apple M1 i układów Intela

Parallels Desktop for Mac został przebudowany i zoptymalizowany do natywnego uruchamiania na urządzeniach Mac z procesorami Apple M1 i Intel, poprawiając szybkość i wydajność.

Wsparcie dla nowych systemów operacyjnych

Problemy firm

Wyzwania, z jakimi borykają się obecnie firmy

Windows jest liderem w rynku aplikacji biznesowych

Ważne aplikacje biznesowe są nadal dostępne głównie dla systemu Windows, a nie dla komputerów Mac.

Lojalność wobec marki i niższa produktywność pracowników

Użytkownicy komputerów Mac są lojalni wobec marki Apple. Ze względu na stromą krzywą uczenia się, są mniej produktywni, gdy muszą zapoznać się z urządzeniami z systemem Windows.

Praca na różnych systemach operacyjnych jednocześnie

Firma wymaga od pracowników jednoczesnej pracy na systemach Windows, Mac, a nawet innych systemach operacyjnych (na przykład w celu testowania aplikacji w różnych przeglądarkach, testowania wersji beta itp.).

Cele firmy, które odnoszą korzyści z Parallels Desktop

Wdrażaj strategię CYOD i BYOD

CYOD (Choose Your Own Device) - firma tworzy listę urządzeń mobilnych, które może zapewnić swoim pracownikom. Oni z kolei muszą wybrać z niej to, co jest im najbardziej potrzebne do pracy. BYOD (Bring Your Own Device) - pracownicy korzystają z własnych urządzeń mobilnych także w celach służbowych, firmy mogą umożliwić pracownikom wybranie komputera Mac jako podstawowego urządzenia do pracy.

Natychmiastowy dostęp do aplikacji na komputery Mac i Windows

Firmy mogą natychmiast zapewnić dostęp do aplikacji na komputery Mac i Windows, aby zwiększyć produktywność i zapewnić podobne wrażenia w obu systemach operacyjnych.

Zmniejszona krzywa uczenia się i koszty

Zapewniając użytkownikom komputerów Mac możliwość bezproblemowego korzystania z aplikacji systemu Windows na komputerach Mac, zmniejsza się krzywa uczenia się, a koszty szkoleń i procesów wdrożeniowych są niższe.

Zmaksymalizuj możliwości komputera Mac w pracy

Zwiększ wydajność operacyjną

Uruchom system Windows obok siebie na komputerach Mac i bezproblemowo przełączaj się między komputerami Mac i Windows jednym kliknięciem (lub przeciągnięciem).
Podłącz zewnętrzne urządzenia USB (w tym karty inteligentne i inne urządzenia zgodne tylko z systemem Windows) do komputera Mac i używaj ich w systemie Windows.
W systemie Windows drukuj pliki przy użyciu drukarek już skonfigurowanych w systemie Mac.
Używaj systemu Windows tak, jak aplikacji macOS. W przeciwieństwie do innych rozwiązań wirtualizacyjnych, Parallels Desktop nie wymaga ponownego uruchamiania ani połączenia z serwerem w celu uruchomienia systemu Windows na komputerze Mac.

Wymagania Systemowe i Szczegóły Subskrypcji

Windows lub inny system operacyjny (brak w zestawie)
Gotowy na macOS Monterey12 (po wydaniu), macOS Big Sur 11, macOS Catalina 10.15, macOS Mojave 10.14 lub macOS High Sierra 10.13
W przypadku wdrożenia masowego: użyj JAMF Pro, Apple Remote Desktop lub Parallels Mac Management
Wsparcie Premium 24/7 i aktualizacje

Parallels Desktop Business Edition
Funkcje użytkownika

Udoskonalona produktywność

 • Korzystaj z macOS i Windows OS obok siebie, bez konieczności wstrzymywania produktywności w celu ponownego uruchomienia.
 • Bezproblemowo udostępniaj pliki i foldery między aplikacjami i ciesz się większą wydajnością.

Bezproblemowa konfiguracja

 • Dzięki łatwej konfiguracji, Parallels Desktop automatycznie wykrywa to, czego potrzebujesz aby zacząć działać w kilka minut!
 • Jeśli potrzebujesz systemu Windows, zostanie wyświetlony monit o pobranie i zainstalowanie systemu Windows 10 lub wybranie istniejącej instalacji systemu Windows, Linux, Ubuntu lub Boot Camp.

Niezrównane wsparcie graficzne

 • Bezproblemowo uruchamiaj aplikacje Windows z dużą ilością grafiki i zasobów, bez spowalniania komputera Mac.
 • Ponadprzeciętna wydajność DirectX
 • Ulepszona obsługa OpenGL 3 oznacza więcej aplikacji w Parallels Desktop 16.

Preferowany wyglądź

 • Użyj trybu koherencji, aby ukryć system Windows podczas korzystania z aplikacji Windows, aby uzyskać całkowitą estetykę Maca.
 • Skonfiguruj system Windows tak, aby zajmował cały ekran, aby emulować działanie czystego komputera.
 • Ukryj Parallels Desktop i Windows na komputerze Mac i spraw, aby aplikacja Windows wyglądała tak, jakby była natywną aplikacją macOS.

Pełna kompatybilność

 • Uruchamiaj krytyczne aplikacje biznesowe bez kompromisów - MS Office, Visual Studio, Quicken i QuickBooks, IE, klient SAP przez IE i nie tylko!
 • Parallels Desktop 17 obsługuje pięć wersji hosta macOS, zapewniając firmom największą elastyczność przy wyborze harmonogramu aktualizacji macOS i obsłudze starszego sprzętu.

Nowe funkcje użytkownika

Automatyczny menedżer zasobów maszyn wirtualnych 

 • Parallels Desktop 17 ocenia sprzęt i automatycznie przydziela optymalną liczbę zasobów dla maszyn wirtualnych w oparciu o sprzęt Mac, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność i doświadczenie.

Ulepszone wrażenia w trybie koherencji

 • Parallels Desktop 17 zapewnia bezproblemowe wrażenia użytkownika końcowego, redukując rozpraszające zmiany w wyglądzie podczas logowania, zamykania systemu Windows i aktualizacji oprogramowania.

Zoptymalizowany pod kątem nowych urządzeń Mac i najnowszego systemu macOS

 • Parallels Desktop for Mac został przebudowany i zoptymalizowany do natywnego uruchamiania na urządzeniach Mac z procesorami Apple M1 i Intel, dzięki czemu możesz cieszyć się większą szybkością i wydajnością.

Łatwe przenoszenie treści między aplikacjami i systemami operacyjnymi

 • Parallels Desktop 17 umożliwia bezproblemowe przeciąganie i upuszczanie tekstu lub grafiki pomiędzy aplikacjami Mac i Windows.

Ulepszone wrażenia z komputerów stacjonarnych i wideo

 • Ulepszony sterownik ekranu w Parallels Desktop 17 zapewnia znacznie płynniejszą reakcję interfejsu użytkownika systemu Windows i zsynchronizowane odtwarzanie wideo.

Nowe funkcje Administratora

Proste przydzielanie systemu Windows do wieloarchitekturowej floty komputerów Mac

Administrator IT może używać jednego profilu konfiguracji z jednym obrazem systemu Windows określonym dla komputerów Intel Mac i innym dla komputerów Apple M1 Mac.

Parallels Desktop automatycznie zadecyduje, jaki obraz systemu Windows pobrać w oparciu o typ układu Mac.

Uniwersalny plik binarny i pojedynczy pakiet wdrożeniowy dla wszystkich komputerów Mac

Uniwersalny plik binarny w programie Parallels Desktop 17 umożliwia użytkownikom utworzenie tylko jednego pakietu dla komputerów Mac z procesorami Intel i M1 oraz wykorzystanie profilu konfiguracji w programie Parallels My Account w celu dostarczenia obrazu maszyny wirtualnej Windows.

Automatycznie optymalizuj maszyny wirtualne dla każdego komputera Mac

Dla maszyn wirtualnych Windows 10, Parallels Desktop 17 automatycznie przydziela zasoby procesora i pamięci na sprzęcie Mac. Kiedy wdrażasz maszynę wirtualną do komputera Mac, maszyna wirtualna przydzieli tyle zasobów, ile potrzebne do zapewnienia optymalizacji.

Nowe funkcje wersji Pro i Business

Konwertuj połączony klon w maszynę wirtualną

Dzięki Parallels Desktop 17 for Mac Pro Edition możliwe jest teraz utworzenie niezależnej maszyny wirtualnej z połączonego klonu za pomocą dwóch kliknięć.

Ulepszona wtyczka Visual Studio

Wtyczka Parallels Desktop dla programu Visual Studio do debugowania kodu w autonomicznej maszynie wirtualnej została zaktualizowana w celu obsługi komputerów Mac z układem Apple M1. Co więcej nowa wtyczka jest znacznie łatwiejsza do zainstalowania w Visual Studio 2019.

Udostępnianie korporacyjnych maszyn wirtualnych na dowolnym komputerze Mac

Administratorzy biznesowi mogą teraz udostępniać wstępnie skonfigurowane maszyny wirtualne z systemem Windows na komputery Mac z chipem Apple M1. Teraz możesz zainstalować wszystkie niezbędne aplikacje, przygotować pakiet, przesłać do chmury, określić łącze do pobrania i opis w Parallels My Account.

Obsługiwane konfiguracje komputerów Mac:

Minimalne: Do uruchamiania większości aplikacji, takich jak Microsoft Office, księgowość, handel, SAP, Matlab i inne.
 • Procesor: Apple M1 chip, Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M or Xeon
 • Pamięć RAM: 4GB RAM
 • Dysk Twardy: 600 MB na instalację aplikacji Parallels Desktop
 • Dodatkowe miejsce na dysku dla systemu operacyjnego gościa (co najmniej 16 GB jest wymagane w przypadku systemu Windows 10)
 • Karta Graficzna: Apple M1 chip, Intel, AMD Radeon lub NVIDIA
 • System Operacyjny: macOS Monterey 12 (po wydaniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy, macOS Catalina 10.15.7 lub nowszy, macOS Mojave 10.14.6 lub nowszy, macOS High Sierra 10.13.6 lub nowszy

Najlepsza wydajność: W przypadku aplikacji intensywnie korzystających z grafiki, dużych obciążeń i uruchamiania wielu maszyn wirtualnych.

 • Procesor: Apple M1 chip, Intel Core i5, Core i7, Core i9 lub Xeon
 • Pamięć RAM: 16GB RAM lub więcej
 • Dysk Twardy: dysk SSD
 • Karta Graficzna: Apple M1 chip, AMD Radeon Pro
 • System Operacyjny: macOS Monterey 12 (po wydaniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy
 • DirectX 11 wymaga co najmniej macOS Mojave 10.14, ale działa najlepiej w systemie macOS 10.15 Catalina lub nowszym

Obsługiwane gościnne systemy operacyjne
(Mac z chipem M1):

tylko wersje ARM są wspierane

 • Windows 11 (po wydaniu)
 • Windows 10 na ARM Insider Preview
 • Ubuntu Linux 21.04, 20.10, 20.04
 • Fedora Workstation 34, 33-1.2
 • Debian GNU/Linux 10.7
 • Kali Linux 2021.2, 2021.1
 • macOS Monterey 12 (po wydaniu)

Obsługiwane gościnne systemy operacyjne
(Mac z procesorem Intel):

tylko wersje x86 są wspierane

 • Windows 11
 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • Windows Server 2022
 • Windows Server 2019
 • Windows Server 2016
 • Windows Server 2012 R2
 • Windows 7 (SP0-SP1)
 • Windows Server 2008 R2 (SP0-SP2)
 • Windows Vista Home, Business, Ultimate i Enterprise (SP0-SP2)
 • Windows Server 2003 R2 (SP0-SP2)
 • Windows XP (SP0-SP3)
 • Windows 2000 Professional SP4
 • Windows 2000 Server SP4
 • Boot2Docker
 • Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8, 7 and 6
 • CentOS Linux 8, 7, 6
 • Fedora Linux 34, 33, 32, 31
 • Ubuntu 21.04, 20.10, 20.04, 19.04, 18.04 LTS, 16.04 LTS
 • Debian GNU/Linux 10, 9
 • Suse Linux Enterprise 15
 • OpenSUSE Linux 15.2, 15.1, 15
 • Linux Mint 20, 19, 18
 • Kali 2020.2, 2019, 2018
 • Elementary OS 5
 • Manjaro 21, 18
 • Mageia 7
 • Gentoo Linux **
 • Solaris 11, 10 **
 • openBSD 6 **
 • FreeBSD 12, 11 **
 • openVZ 7
 • eComStation 2, 1.2 **
 • ReactOS 0.4 **
 • Android OS*
 • macOS Monterey 12 (po wydaniu)
 • macOS Big Sur 11
 • macOS Catalina 10.15
 • macOS Mojave 10.14.x
 • macOS High Sierra 10.13
 • macOS Sierra 10.12
 • OS X El Capitan 10.11
 • OS X Yosemite 10.10
 • OS X Mavericks 10.9
 • OS X Mountain Lion 10.8
 • OS X Lion 10.7
 • OS X Lion Server 10.7
 • Mac OS X Snow Leopard Server 10.6
 • Mac OS X Leopard Server 10.5
 • i wiele więcej...***
** Narzędzia Parallels Tools nie są dostępne dla tego systemu operacyjnego.
Parallels Tools dla Linuxa wymaga X Window System w wersji 1.15-1.20 i Kernela Linuxa w wersji 2.6.29-5.5.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii