801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji

 • Kod producenta: 65308604BA01B12
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 • Sklep posiada autoryzację:

 • NOWOŚĆ

Cena 2 412,31 zł 1 961,23 zł netto

 • Dostępność:
  realizacja 12-24h
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: -

CA Raty

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie elementy usługi Creative Cloud tak przydatne w zespołach i przedsiębiorstwach, a także możliwość nieograniczonego pobierania zasobów Adobe Stock. W ulubionych aplikacjach Creative Cloud znajdziesz ponad 200 milionów standardowych obrazów, grafik wektorowych i ilustracji, dzięki którym zrealizujesz każdy pomysł.

Dostępna zawartość obejmuje:
 • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
 • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
 • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);
Edycja Pro nie obejmuje:
 • Zasoby na licencji rozszerzonej;
 • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio;
 • Określone szablony animacji;
 • Zasoby z kolekcji Premium;
 • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny.

Możesz jednak łatwo licencjonować powyższe typy zasobów, wykorzystując Pakiety punktów Adobe Stock dla zespołów. Połączenie planów subskrypcji i pakietów punktów umożliwia elastyczne licencjonowanie potrzebnych zasobów bez wychodzenia poza budżet.

Opis produktu

Adobe Photoshop CC – Pro Edition

Uwzględnione aplikacje

Photoshop

Photoshop na iPada

Fresco

Bridge

Podążaj za swoją wyobraźnią.

Od edycji zdjęć i tworzenia kompozycji do malowania cyfrowego, animacji i projektowania grafiki — wszystko da się zrobić w programie Photoshop. Realizuj pomysły na komputerze i tablecie iPad. W magiczny sposób przekształcaj obrazy, korzystając z mocy sztucznej inteligencji. Ucz się nowych umiejętności i prezentuj projekty za pośrednictwem transmisji na żywo. Najnowsza wersja programu Photoshop jest szybsza, inteligentniejsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Retuszowanie. Zastępowanie.
Remiksowanie. Zmiana podejścia.

Spraw, aby portrety się wyróżniały, a wyrazy twarzy były bardziej ekspresyjne. Zamień niebo jednym kliknięciem. Usuwaj obiekty, retuszuj i przemalowuj. Dzięki zaawansowanym narzędziom do obróbki i nowym, inteligentnym funkcjom umożliwiającym tworzenie magicznych efektów możesz zmienić zwykłe obrazy w prawdziwe dzieła sztuki.


Przekształcaj zdjęć w
przejawy czystej wyobraźni.

Dzięki zaznaczaniu jednym kliknięciem, łatwemu maskowaniu i praktycznie nieograniczonej liczbie warstw możesz szybko dodać to, czego aparat nie pozwala zarejestrować.


Tysiąc pędzli z charakterem.

Maluj i rysuj z użyciem tysięcy niestandardowych pędzli lub twórz swoje własne — program Photoshop oddaje do Twojej dyspozycji największą na świecie kolekcję pędzli.


Niezbędne narzędzie do
projektowania wspaniałej grafiki.

Plakaty, opakowania, banery, witryny internetowe — projekty graficzne zaczynają się w programie Photoshop. Łącz zdjęcia, grafikę i tekst, aby tworzyć całkiem nowe obrazy. Wybieraj obiekty kliknięciem. Eksperymentuj z kolorami i efektami, aby dopracować każdy projekt graficzny.

Nowości w Photoshop na komputer

Korzystanie z programu Photoshop nigdy nie było łatwiejsze. Regularnie wprowadzamy nowe funkcje, aby uprościć procedury i zaoszczędzić czas. Sprawdź niektóre z najnowszych aktualizacji.

Ulepszony mechanizm zaznaczania

Udoskonalone narzędzia do zaznaczania pozwalają tworzyć wysokiej jakości wycięcia o szczegółowych krawędziach w szybki, prosty sposób.

Usuwanie i wypełnianie jednym kliknięciem

Wystarczy kliknąć, aby całkowicie usunąć obiekt ze sceny. Funkcja Wypełnianie z uwzględnianiem zawartości zapełni pozostały obszar.

Zapraszanie do edytowania

Pliki programu Photoshop można udostępniać innym i edytować wspólnie. Program ułatwia porządkowanie opinii i zarządzanie nimi przy użyciu przeglądarki, komputera oraz aplikacji na tablet iPad. Nie są potrzebne dodatkowe narzędzia.

Udostępnianie do recenzji (beta)

Funkcje tworzenia łączy do prac, zarządzania opiniami w jednym miejscu i wysyłania aktualizacji zapewniają oszczędność czasu. Inne osoby nie muszą się rejestrować ani logować, aby dodawać komentarze.

Filtr Neural Filter Renowacja zdjęć (beta)

Wypróbuj nowy filtr Neural Filter Renowacja zdjęć, który dzięki sztucznej inteligencji pozwala przywrócić do świetności stare, uszkodzone fotografie rodzinne.

Inne zmiany i ulepszenia

Ulepszenia funkcji Poświadczenia zawartości (beta), obsługi materiałów Substance 3D, wydajności, preferencji i innych elementów przyczyniają się do usprawnienia obiegów pracy kreatywnej.

Nowe funkcje programu Photoshop (beta) na komputer

Aktywne gradienty

Program Photoshop umożliwia tworzenie i edytowanie znaczników kolorów wprost na obszarze roboczym, co ułatwia kontekstową obróbkę gradientów w czasie rzeczywistym.

Aktywne rozmycie gaussowskie

Program pozwala wyświetlać podgląd rozmycia gaussowskiego i precyzyjnie, łatwo korygować je w czasie rzeczywistym — wprost na obszarze roboczym.

Filtr Neural Filter Tło

Wypróbuj nowy filtr Neural Filter Tło, który dzięki sztucznej inteligencji pozwala wygenerować obraz tła na podstawie podanego opisu.

Photoshop na tablet iPad

Twórcza moc programu Photoshop jest dostępna na tablecie iPad.Otwieraj pełnowymiarowe pliki PSD, retuszuj zdjęcia, twórz zaawansowane kompozycje i kontroluj pędzle palcem lub rysikiem Apple Pencil. Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline — cała Twoja praca jest synchronizowana z chmurą, więc zawsze możesz wznowić pracę od miejsca, w którym została przerwana.Warstwy docelowe na obszarze roboczym

W najnowszej wersji programu Photoshop na tablet iPad możesz wybrać preferowaną warstwę lub obwiednię wprost na obszarze roboczym. Nie trzeba już używać miniaturek na pasku zadań. Po zaznaczeniu elementu możesz stuknąć poza obwiednią przekształcenia i przesunąć warstwę.

 • Możesz dodawać tekst do obrazów, stosować filtry i wprowadzać zmiany w ramach płynnego obiegu pracy.
 • Ta funkcja jest domyślnie włączona. Możesz ją wyłączyć w ustawieniach narzędzia Przesuwanie.
 • Ta funkcja znacznie usprawnia obiegi pracy komponowania zdjęć.

Photoshop w Internecie (beta)

Wprowadzenie do programu Photoshop w Internecie w wersji beta

Zapoznaj się z interfejsem programu Photoshop w Internecie w wersji beta, funkcjami współpracy i ograniczonymi możliwościami edycji.

Współpraca z uczestnikami projektu

Program pozwala łatwo zarządzać opiniami i uprawnieniami do edycji dla uczestników projektu. Można w nim udostępnić dokument innym osobom, aby mogły go edytować, lub wysłać łącze umożliwiające tylko przeglądanie komentarzy, kontekstowych przypięć i adnotacji.

Ograniczone możliwości edycji w Internecie

W programie Photoshop w Internecie w wersji beta można wprowadzać szybkie zmiany edycyjne oraz retuszować i dostosowywać obrazy. Ograniczone funkcje edycji obejmują proste warstwy, narzędzia do zaznaczania, maskowanie i inne.

Specyfikacja techniczna

Adobe Photoshop CC – Pro Edition

Z uwagi na fakt, że wymagania systemowe zmieniają się przy każdej aktualizacji oprogramowania, przejdź na stronę wymagania systemowe programu w serwisie Adobe, aby uzyskać najnowsze informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych i przeglądarek.

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams (2023) MULTI Win/Mac Producent: Adobe

Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams (2023) MULTI Win/Mac

5-:  2 412,31 zł 1 961,23 zł netto

 • NOWOŚĆ
Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams (2023) MULTI Win/Mac – PROMO Producent: Adobe

Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams (2023) MULTI Win/Mac – PROMO

5-:  2 010,09 zł 1 634,22 zł netto

 • NOWOŚĆ

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

Calibrite ColorChecker Passport Photo 2

543,66 zł 599,00 zł 442,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 599,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę