801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

EIZO RadiForce RX660

 • Kod producenta: RX650
 • Gwarancja:5 lat
 • Sklep posiada autoryzację:
  Eizo Partner Premium
 • Bezpłatna dostawa

6-megapikselowy monitor do jednoczesnego wyświetlania obrazów z kilku różnych badań, takich radiografia cyfrowa, tomografia komputerowa, rentgen czy rezonans magnetyczny.

 • Dostępność:
  na zamówienie
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

Opis produktu

RadiForce RX660

6-megapikselowy monitor do jednoczesnego wyświetlania obrazów z kilku różnych badań, takich radiografia cyfrowa, tomografia komputerowa, rentgen czy rezonans magnetyczny.

Nowa jakość pracy z obrazami medycznymi

W nowoczesnym szpitalu coraz więcej badań ogląda się w postaci cyfrowej, dlatego radiolodzy potrzebują monitorów umożliwiających sprawne nawigowanie między wieloma obrazami. Unikalna technologia EIZO Work-and-Flow znacznie upraszcza im pracę, oferując szereg funkcji przygotowanych specjalnie z myślą o zastosowaniach diagnostycznych. Aby korzystać z Work-and-Flow, potrzebny jest monitor RadiForce RX660 i dołączone do niego oprogramowanie RadiCS LE.


Funkcja Hide-and-Seek

Funkcja Hide-and-Seek służy do szybkiego chowania i pokazywania okna PinP (Picture in Picture). W tym celu wystarczy przesunąć kursor myszki do krawędzi ekranu. Dzięki temu można wyeliminować dodatkowy monitor, nie rezygnując z szybkiego przeglądania raportów, danych pacjenta itp.

Funkcja Switch-and-Go

Dzięki funkcji Switch-and-Go przełączanie USB odbywa się wewnątrz monitora. Lekarz może więc obsługiwać dwa komputery jednocześnie za pomocą jednej myszki i klawiatury (kursor porusza się między ekranami). Pomaga to zwiększyć wydajność pracy i uzyskać wygodną, intuicyjną w obsłudze przestrzeń roboczą.


Technologia kompensująca utratę ostrości

Monitor medyczny musi odznaczać się wysokim poziomem jasności, aby spełniać obowiązujące w medycynie standardy. Osiągnięcie wysokiej jasności na panelu LCD wymaga jednak zwiększenia współczynnika apertury piksela, co nieuchronnie powoduje utratę ostrości. Unikalna technologia EIZO o nazwie Sharpness Recovery przywraca pierwotną ostrość obrazu, określaną współczynnikiem MTF (Modulation Transfer Function – funkcja przeniesienia modulacji). Dzięki temu obrazy wyświetlane na monitorze są ostre nawet przy wysokiej jasności ekranu.

Wartość współczynnika MTF informuje o tym, jak wiernie panel odtwarza szczegóły wyświetlanego obrazu. Po włączeniu funkcji Sharpness Recovery przy częstotliwości przestrzennej 1,270 cykli/mm współczynnik MTF zwiększa się o ok. 51%.


Praktyczny, nowoczesny design

Czarne ramki z przodu obudowy pomagają skupić wzrok na ekranie podczas pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach, a biały pasek biegnący po bokach monitora nadaje mu lekkiego, nowoczesnego wyglądu.

Kompaktowe rozmiary

Model RadiForce RX660 jest o 9,5 mm węższy, 56,5 mm płytszy i 6 kg lżejszy od swojego poprzednika. Zmniejszyły się także rozmiary zasilacza, który został wbudowany w obudowę monitora. W efekcie kompaktowa konstrukcja RX660 zajmuje o 23% mniej miejsca, dając radiologom więcej przestrzeni na wykonywanie innych zadań.

Proste tworzenie konfiguracji wielomonitorowych

Monitor wyposażono w dwa złącza wejściowe i jedno złącze wyjściowe DisplayPort 1.2, dzięki czemu rozdzielczość 6 MP da się uzyskać korzystając z pojedynczego kabla. Złącze wyjściowe może posłużyć do szeregowego podłączenia dodatkowych monitorów bez zbędnego okablowania.

Funkcja Picture by Picture

Funkcja Picture by Picture (PbyP) pozwala wyświetlać na jednym ekranie obrazy z dwóch różnych źródeł. Cienkie ramki dodatkowo ułatwiają pracę w konfiguracji wielomonitorowej, ponieważ nie przeszkadzają użytkownikowi przy przenoszeniu wzroku między ekranami.

Dwa rodzaje powłok do wyboru

W zależności od wymagań konkretnego środowiska, do monitora RadiForce RX660 można dobrać powłokę matową AG lub powłokę antyodblaskową AR. Powłoka AG skutecznie redukuje odblaski powstające w bardzo jasnych pomieszczeniach, natomiast powłoka AR zapewnia dobrą widoczność wyświetlanych obrazów w średnio oświetlonych pomieszczeniach.

Fabryczna regulacja zgodna ze standardem DICOM Part 14

W celu zapewnienia jak najdokładniejszych, spójnych odcieni szarości EIZO przeprowadza na linii produkcyjnej dokładne pomiary i ustawia wszystkie odcienie szarości, aby każdy wyprodukowany monitor był zgodny ze standardem DICOM Part 14.

Precyzja gwarantowana

Dzięki dołączonemu oprogramowaniu do kontroli jakości RadiCS LE monitor RadiForce RX660 wykonuje uproszczoną kalibrację zgodną ze standardem DICOM Part 14, korygując jasność i odcienie szarości monitora. Ogranicza to ilość czasu konieczną na zarządzanie monitorem i zapewnia jednolite wyświetlanie obrazów w miarę upływu czasu.

Prosta kontrola jakości

Wbudowany w przednią ramkę czujnik IFS przeprowadza pomiary jasności i odcieni szarości, a następnie kalibruje monitor zgodnie ze standardem DICOM Part 14. Eliminuje to potrzebę podłączania i odłączania zewnętrznych kalibratorów i pozwala na regularne kontrolowanie jakości bez zasłaniania obszaru wyświetlania. W efekcie proces kontroli jakości zajmuje dużo mniej czasu i wymaga mniejszych nakładów finansowych.

Wiarygodny obraz zaraz po włączeniu monitora

Przy uruchamianiu lub wznawianiu pracy monitora RadiForce RX660 opatentowana przez EIZO funkcja korekcji dryftu szybko stabilizuje poziom jasności. Ponadto czujnik mierzy jasność podświetlenia i kompensuje jej wahania wywołane przez temperaturę otoczenia i upływ czasu.

Jednolita jasność na całym ekranie

Funkcja DUE (Digital Uniformity Equalizer) zapewnia optymalną, równomierną jasność podświetlenia, co zwykle jest trudne do osiągnięcia ze względu na specyfikę monitorów LCD.

Szerokie kąty widzenia

RadiForce RX660 ma szerokie kąty widzenia, które gwarantują minimalne przesunięcie koloru podczas patrzenia na ekran z boku. Dzięki temu wyświetlany obraz może wygodnie oglądać kilka osób jednocześnie.

Wybór optymalnego trybu wyświetlania

Znajdujący się na przednim panelu przycisk CAL pozwala wybrać różne tryby wyświetlania odpowiednie dla różnych typów obrazów, takich jak CR, CT oraz obrazów endoskopowych. Dołączone oprogramowanie RadiCS LE umożliwia także automatyczny wybór trybu w zależności od rodzaju oglądanych obrazów.

Czujnik obecności

Specjalny czujnik wykrywa, gdy użytkownik odchodzi od monitora i przełącza urządzenie w tryb oszczędzania energii. Po powrocie użytkownika na miejsce czujnik rejestruje jego obecność i monitor płynnie wznawia normalne działanie. Najnowsze modele monitorów RadiForce reagują na ciepło, dlatego mają większy zakres i kąt wykrywania obecności w porównaniu z tradycyjnymi czujnikami i działają skutecznie nawet w konfiguracjach wielomonitorowych.

Stabilny poziom jasności

Producent ręczy za stabilną jasność swoich monitorów w okresie użytkowania określonym w gwarancji.

5-letnia gwarancja

Firma EIZO i jej autoryzowani dystrybutorzy zapewniają pięcioletnią gwarancję ograniczoną.

10-bitowe kolory

Monitor może obsługiwać 10-bitowe sygnały dla każdej składowej RGB, wyświetlając ponad miliard kolorów jednocześnie. Gwarantuje to dokładne odtwarzanie odcieni kolorów podczas obrazowania 3D i łączenia obrazów.

Do wyświetlania kolorów 10-bitowych potrzebne są karta graficzna i oprogramowanie obsługujące sygnały 10-bitowe.

Oszczędność energii

RadiForce RX660 wyposażono w panel z energooszczędnym podświetleniem LED, które ogranicza pobór mocy o 26% w porównaniu z poprzednim modelem.

Elastyczna stopka

Elastyczna stopka EIZO umożliwia pochylanie i obrót ekranu oraz oferuje szeroki zakres regulacji wysokości, co znacznie poprawia komfort korzystania z monitora.

Zgodność ze standardami medycznymi

Monitor spełnia najbardziej wymagające normy medyczne, bezpieczeństwa i emisji EMC.

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Panel
Przekątna 76 cm / 30,0"
Powierzchnia robocza 645,5 x 403,0 mm
Kąty widzenia (pion, poziom) 176°, 176°
Rozmiar piksela 0,1968 x 0,1968 mm
Rozdzielczość ekranu 3280 x 2048 (16:10)
Jasność 1000 cd/m²
Kontrast 1500:1
Czas reakcji 25 ms (on / off)
Liczba kolorów 10-bitowe kolory (DisplayPort) : 1,07 miliarda z palety 543 miliardów (13-bit) 8-bitowe kolory: 16,77 miliona z palety 543 miliardów (13-bit)
Rodzaj podświetlenia LED
Kolor obudowy Czarny
Wejścia sygnałowe DVI-D (dual link) x 1, DisplayPort x 2
Wyjścia sygnałowe (loop through) DisplayPort x 1 (do połączeń szeregowych)
Cyfrowa częstotliwość odświeżania 31 - 127 kHz / 22 - 61 Hz Tryb synchronizacji klatek: 29,5 - 30,5 Hz, 59 - 61 Hz
USB
Funkcje 2 porty upstream, 3 porty downstream, Standard 2.0
Karta sieciowa USB LAN RJ-45 (1000BASE-T)
Audio
Zasilacz AC 100 - 240 V: 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy 190 W  
Zasilanie
Wymagania energetyczne AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
Zużycie energii 190 W (maksymalnie) / 93 W (typowo)
< 0,5 W lub mniej
W trybie oszczędzania energii Poniżej 1,6 W
Zarządzanie energią DVI DMPM, DisplayPort 1.2a
Funkcje
Stabilizacja jasności Tak
Predefiniowane tryby pracy CAL Switch
FDA 510(k) oczekuje (dla radiografii ogólnej)
Digital Uniformity Equalizer Tak
Języki na wyświetlaczu OSD angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
Inne Work-and-Flow: Hide-and-Seek, Switch-and-Go, Point-and-Focus
Specyfikacja fizyczna
Waga 14.2 kg
Waga bez stopki 10.1 kg
Inne
Certyfikaty CE (Dyrektywa o wyrobach medycznych), EN60601-1, ANSI/AAMI ES60601-1, CSA C22.2 No. 601-1, IEC60601-1, VCCI-B, FCC-B, CAN ICES-3 (B), RCM, RoHS, China RoHS, WEEE, CCC, EAC
Zawartość opakowania Kabel zasilający, kable sygnałowe (DVI-D - DVI-D [dual link], DisplayPort - DisplayPort x 2, krótki DisplayPort - DisplayPort), kabel USB x 2, osłona na kable, płyta z oprogramowaniem EIZO LCD Utility (oprogramowanie RadiCS LE, podręcznik w formacie PDF, instrukcja instalacji w formacie PDF), podręcznik użytkownika.
Gwarancja 5 lat

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

JUSHA C350G Producent: JUSHA 3- megapikselowy kolorowy medyczny monitor opisowy Jusha C350G pozwala na pełniejsze wyświetlenie tradycyjnych zdjęć RTG klatki piersiowej, jak również obrazów CT, MRI, DSA lub DR.

JUSHA C350G

 • Bezpłatna dostawa
EIZO RadiForce MX216HB-BK Producent: EIZO MX216 to pierwszy monitor z serii MX wyposażony w funkcję Hybrid Gamma PXL, która automatycznie rozróżnia obrazy kolorowe i monochromatyczne, wyświetlając je w taki sposób, aby każdy piksel miał optymalną skalę szarości. Dzięki temu obrazy monochromatyczne z badań takich jak CR lub DR wyświetlane są zgodnie ze standardem DICOM Part 14, a obrazy kolorowe, wykorzystywane np. w endoskopii, medycynie nuklearnej czy renderingu 3D, są odtwarzane zgodnie ze standardem Gamma 2.2

EIZO RadiForce MX216HB-BK

 • Bezpłatna dostawa
EIZO RadiForce RX370 Producent: EIZO Monitor 3 MP o wysokiej jasności, przeznaczony do wyświetlania badań kolorowych i monochromatycznych. Funkcja Hybrid Gamma PXL automatycznie rozróżnia obrazy kolorowe i monochromatyczne, wyświetlając je w taki sposób, aby każdy piksel miał optymalną skalę szarości. Dzięki temu obrazy monochromatyczne wyświetlane są zgodnie ze standardem DICOM Part 14, a obrazy kolorowe są odtwarzane zgodnie ze standardem Gamma 2.2.

EIZO RadiForce RX370

 • Bezpłatna dostawa
EIZO RadiForce RX560 Producent: EIZO 5-megapikselowy, kolorowy monitor o wysokiej jasności, przeznaczony do wyświetlania badań piersi w wysokiej rozdzielczości. Korzystając z funkcji Point-and-Focus, radiolog może zaznaczyć wybrane obszary obrazu za pomocą myszki i klawiatury, aby dokładnie je ze sobą porównać. Ocenę dodatkowo ułatwia możliwość zmiany jasności i skali szarości dla konkretnych punktów na ekranie.

EIZO RadiForce RX560

 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

EIZO FlexScan EV3285-BK, 4K UHD (czarny)

EIZO FlexScan EV3285-BK, 4K UHD (czarny)

5 599,00 zł 6 599,00 zł 4 552,03 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 6 599,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę