801 501 301; (58) 714 15 96Rozwiń

 • Godziny pracy sklepu:
 • Pon.- Czw.. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00
 • Sobota, niedziela: nieczynne

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Przypomnij hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

EIZO RadiForce RX370

EIZO RadiForce RX370
 • Kod producenta: RX370
 • Gwarancja: 5 lat
 • Sklep posiada autoryzację:
  Eizo Partner Premium
 • Darmowa dostawa

Monitor 3 MP o wysokiej jasności, przeznaczony do wyświetlania badań kolorowych i monochromatycznych. Funkcja Hybrid Gamma PXL automatycznie rozróżnia obrazy kolorowe i monochromatyczne, wyświetlając je w taki sposób, aby każdy piksel miał optymalną skalę szarości. Dzięki temu obrazy monochromatyczne wyświetlane są zgodnie ze standardem DICOM Part 14, a obrazy kolorowe są odtwarzane zgodnie ze standardem Gamma 2.2.

 • Dostępność:
  na zamówienie
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

Placeholder

Opis produktu

RadiForce RX370

Monitor 3 MP o wysokiej jasności, przeznaczony do wyświetlania badań kolorowych i monochromatycznych


Nowa jakość pracy z obrazami medycznymi

W nowoczesnym szpitalu coraz więcej badań ogląda się w postaci cyfrowej, dlatego radiolodzy potrzebują monitorów umożliwiających sprawne nawigowanie między wieloma obrazami. Unikalna technologia EIZO Work-and-Flow znacznie upraszcza im pracę, oferując szereg funkcji przygotowanych specjalnie z myślą o zastosowaniach diagnostycznych. Aby korzystać z Work-and-Flow, potrzebny jest monitor RadiForce i dołączone do niego oprogramowanie RadiCS LE.

Lepsza widoczność detali z funkcją Instant Backlight Booster

Funkcja Instant Backlight Booster polega na tymczasowym podwyższeniu jasności obrazu do wartości maksymalnej, aby poprawić widoczność szczegółów obrazu. Korzystając ze skrótu klawiszowego, użytkownik może włączyć tę funkcję dla kilku monitorów jednocześnie – dzięki temu wszystkie ekrany będą wyświetlane z taką samą, podwyższoną jasnością.

Funkcja Switch-and-Go

Funkcja Switch-and-Go pozwala obsługiwać dwa komputery jednocześnie za pomocą jednej myszki i klawiatury (kursor porusza się między ekranami). Lekarz może również przełączać sygnały między stacjami roboczymi, nie musząc za każdym razem zmieniać urządzeń peryferyjnych. Pomaga to zwiększyć wydajność pracy i uzyskać wygodną, intuicyjną w obsłudze przestrzeń roboczą.

Ulga dla oczu

RadiLight to opcjonalna lampa montowana z tyłu monitora RadiForce, subtelnie oświetlająca znajdującą się za nim ścianę. Takie rozwiązanie zapobiega zmęczeniu wzroku podczas patrzenia na jasny monitor w ciemnym pomieszczeniu, nie powodując jednocześnie odbijania się światła od ekranu. Lampa RadiLight nie zabiera cennego miejsca na biurku, a jej montaż nie wymaga odłączenia stopki monitora.

Jednoczesna reprodukcja kolorów i skali szarości

Funkcja Hybrid Gamma PXL automatycznie rozróżnia obrazy kolorowe i monochromatyczne, wyświetlając je w taki sposób, aby każdy piksel miał optymalną skalę szarości. Dzięki temu obrazy monochromatyczne z badań takich jak CR lub DR wyświetlane są zgodnie ze standardem DICOM Part 14, a obrazy kolorowe, wykorzystywane np. w endoskopii, medycynie nuklearnej czy renderingu 3D, są odtwarzane zgodnie ze standardem Gamma 2.2. W efekcie radiolog może wygodnie oglądać wszystkie badania na jednym ekranie.

Testy technologii Hybryd Gamma PXL

W japońskim szpitalu Kumamoto Chuo przeprowadzono testy, w ramach których oceniono technologię Hybrid Gamma PXL pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Okazało się, że przy wyświetlaniu obrazów kolorowych monitory z włączoną funkcją Hybrid Gamma PXL spisywały się albo tak samo jak monitory, w których ta funkcja została wyłączona, albo lepiej (w ok. 37% przypadków). Badanie wykazało również, że monitor z funkcją Hybrid Gamma PXL wyświetla monochromatyczne obrazy tak samo dobrze, jak monochromatyczne monitory z trybem GSDF.

Technologia poprawy ostrości

Monitor medyczny musi odznaczać się wysokim poziomem jasności, aby spełniać obowiązujące w medycynie standardy. Osiągnięcie wysokiej jasności na panelu LCD wymaga jednak zwiększenia współczynnika apertury piksela, co nieuchronnie powoduje utratę ostrości. Unikalna technologia EIZO o nazwie Sharpness Recovery przywraca pierwotną ostrość obrazu, określaną współczynnikiem MTF (Modulation Transfer Function – funkcja przeniesienia modulacji). Dzięki temu obrazy wyświetlane na monitorze są ostre nawet przy wysokiej jasności ekranu.

Wartość współczynnika MTF informuje o tym, jak wiernie panel odtwarza szczegóły wyświetlanego obrazu. Po włączeniu funkcji Sharpness Recovery przy częstotliwości przestrzennej 1,182 cykli/mm współczynnik MTF zwiększa się o ok. 50%.

Fabryczna regulacja zgodna z DICOM Part 14

W celu zapewnienia jak najdokładniejszych, spójnych odcieni szarości EIZO przeprowadza na linii produkcyjnej dokładne pomiary i reguluje każdy monitor tak, aby był zgodny ze standardem DICOM Part 14. Z kolei przy uruchamianiu lub wznawianiu pracy monitora opatentowana przez EIZO funkcja korekcji dryftu szybko stabilizuje poziom jasności, a specjalny czujnik mierzy jasność podświetlenia i kompensuje jej wahania wywołane przez temperaturę otoczenia i upływ czasu.

Proste tworzenie konfiguracji wielomonitorowych

Wbudowane złącze wyjściowe DisplayPort umożliwia szeregowe połączenie ze sobą kilku monitorów, aby z łatwością stworzyć konfigurację wieloekranową bez zbędnego okablowania.

Elegancka obudowa

Czarne ramki z przodu obudowy pomagają skupić wzrok na ekranie podczas pracy w ciemnych pomieszczeniach diagnostycznych, a biały pasek biegnący po bokach monitora nadaje mu lekkiego, nowoczesnego wyglądu.

Hub USB i złącze USB-C do ładowania urządzeń

Monitor wyposażono w dwa porty USB-A downstream umożliwiające podłączenie myszy, klawiatury lub innych urządzeń USB. Ma również złącze USB-C do ładowania smartfonów i tabletów z pomocą do 15 W. Gdy urządzenie jest podłączone przez USB-C, komputer nie ma dostępu do jego pamięci ani ustawień – przechowywane na nim dane są więc bezpieczne.

Wygodna kontrola jakości

Parametry wyświetlania obrazu (m.in. kolory i jasność) w monitorach LCD zmieniają się wraz z upływem czasu. Proces ten przebiega powoli i stopniowo, dlatego trudno jest go zauważyć. Aby utrzymać parametry wyświetlania na stałym poziomie, należy wdrożyć odpowiednie rozwiązanie do kontroli jakości.

Korzystając z wbudowanego czujnika IFS oraz dołączonego oprogramowania RadiCS LE, możesz z łatwością skalibrować monitor zgodnie ze standardem DICOM Part 14 bez konieczności podłączania zewnętrznego kalibratora.

Możliwa jest również uproszczona kalibracja wykorzystująca czujnik podświetlenia monitora.

EIZO oferuje również RadiNET Pro Web Hosting – oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania kontrolą jakości wszystkich monitorów podłączonych do sieci. Dzięki usługom hostingowym RadiNET Pro nie musisz ponosić kosztów inwestycji w instalację serwera oraz bieżących kosztów jego utrzymania.

Gwarancja stabilnej jasności

Producent ręczy za stabilną jasność swoich monitorów w okresie użytkowania określonym w gwarancji.

5-letnia gwarancja

Firma EIZO i jej autoryzowani dystrybutorzy zapewniają pełną pięcioletnią gwarancję.

Opakowanie przyjazne dla środowiska

RX370 jest pierwszym produktem EIZO pakowanym przy pomocy pulpy papierowej, wytwarzanej z pochodzących z recyklingu kartonów i gazet. Pulpa ta, zwana również masą papierową, ma mniejszy wpływ na środowisko naturalne niż tradycyjne materiały używane do pakowania, takie jak styropian czy plastik. EIZO konsekwentnie dąży do wprowadzania odpowiedzialnych rozwiązań produkcyjnych, dzięki którym może dostarczać wysokiej jakości produkty, mając jednocześnie na uwadze dobro planety.

EIZO realizuje również następujące inicjatywy:

 • Częściowe użycie obwodów drukowanych (PCB) wolnych od halogenu
 • Użycie kabli wolnych od ftalanu

Zaangażowanie w Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG)

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu EIZO przyłączyło się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju ONZ:

 • Troska o zdrowie: oferujemy innowacyjne technologie umożliwiające skuteczną diagnostykę i leczenie chorób.
 • Troska o środowisko: projektując nasze produkty, dążymy do ograniczenia poboru mocy i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, zachowując jednocześnie funkcjonalności niezbędne w ochronie zdrowia. Umożliwiamy również odpowiedzialną utylizację zużytych urządzeń.

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Panel
Przekątna 54,1 cm / 21,3""
Powierzchnia robocza 324,9 x 433,2 mm
Kąty widzenia (pion, poziom) 178°, 178°
Rozmiar piksela 0,2115 x 0,2115 mm
Rozdzielczość ekranu 1536 x 2048 (3:4)
Jasność 1100 cd/m²
Rekomendowana jasność do kalibracji 500 cd/m²
Kontrast 1800:1
Czas reakcji 25 ms (black-white-black)
Liczba kolorów 10-bitowe kolory (DisplayPort) : 1,07 miliarda z palety 543 miliardów (13-bit) 8-bitowe kolory: 16,77 miliona z palety 543 miliardów (13-bit)
Rodzaj podświetlenia LED
Kolor obudowy Czarny
Wejścia sygnałowe DisplayPort x 2, DVI-D (dual link)
Wyjścia sygnałowe (loop through) DisplayPort (do połączeń szeregowych)
Cyfrowa częstotliwość odświeżania 31 - 127 kHz / 29 - 61,5 Hz
USB
Funkcje 2 porty upstream typu B, 2 porty downstream typu A, 1 port typu C do ładowania (maks. 15 W)
Standard 2.0
Zasilanie
Wymagania energetyczne AC 100 - 240 V: 50 / 60 Hz
Zużycie energii 105 W (maksymalnie) / 36 W (typowo)

W trybie oszczędzania energii Poniżej 1 W
Digital Uniformity Equalizer Tak
Funkcje
Stabilizacja jasności Tak
Predefiniowane tryby pracy CAL Switch (DICOM, CAL1, CAL2, Custom, sRGB, Text)
FDA 510(k) Oczekuje (dla radiografii ogólnej)
Języki na wyświetlaczu OSD angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
Inne Work-and-Flow: Hide-and-Seek, Switch-and-Go, Point-and-Focus, Instant Backlight Booster Hybrid Gamma PXL
Specyfikacja fizyczna
Waga 8 kg
Waga bez stopki 5,2 kg
Dodatkowe funkcje
Inne Work-and-Flow: Point-and-Focus
Certyfikaty CE (wyroby medyczne), EN60601-1, ANSI/AAMI ES60601-1, CSA C22.2 No. 601-1, IEC60601-1, VCCI-B, FCC-B, CAN ICES-3 (B), RCM, RoHS, China RoHS, WEEE, CCC, EAC
Zawartość opakowania Kabel zasilający (3 m), kabel USB-A - USB-B (3 m) x 2, kabel sygnałowy DisplayPort (3 m) x 2, płyta z oprogramowaniem (RadiCS LE, instrukcja obsługi w formacie PDF, podręcznik instalacji w formacie PDF), instrukcja obsługi.
Gwarancja 5 lat

Raty/Leasing

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

EIZO RadiForce MX194 Producent: EIZO 19-calowy, 1-megapikselowy monitor z kalibracją DICOM Part 14 do wyświetlania badań DSA, CT i MRI. Autorska funkcja DUE (Digital Uniformity Equalizer) kompensuje wahania jasności i chromatyczności w różnych częściach ekranu, zapewniając równomierne podświetlenie.

EIZO RadiForce MX194

 • Darmowa dostawa
EIZO RadiForce RX1270 Producent: EIZO Kompaktowy, 12-megapikselowy monitor multimodalny wyposażony w bogaty zestaw funkcji zwiększających produktywność i komfort pracy. Korzystając z wbudowanego czujnika IFS oraz dołączonego oprogramowania do kontroli jakości RadiCS LE, monitor wykonuje kalibrację zgodną ze standardem DICOM Part 14, bez potrzeby używania zewnętrznych kalibratorów.

EIZO RadiForce RX1270

 • Darmowa dostawa
EIZO RadiForce MX242W Producent: EIZO Monitor Eizo z ekranem o przekątnej 24,1” i funkcją kalibracji zgodną ze standardem DICOM Part 14., przeznaczony do wyświetlania obrazów cyfrowych w kolorze i skali szarości na potrzeby diagnozowania. Może być wykorzystywany m.in. do przeglądania obrazów diagnostycznych w technikach obrazowania medycznego takich jak TK i MRI.

EIZO RadiForce MX242W

 • Darmowa dostawa
EIZO RadiForce RX250 Producent: EIZO Kolorowy monitor medyczny LCD 2MP 54 cm (21,3") Kolorowy monitor 2MP o wysokiej jasności, idealny do dokładnego wyświetlania obrazów w odcieniach szarości (np. CT, MRI, CR) i kolorowych (np. wizualizacji 3D czy obrazów medycyny nuklearnej).

EIZO RadiForce RX250

 • Darmowa dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

EIZO FlexScan EV2480-WH (biały)

Do końca promocji zostało

Dni

Godz.

Min.

Sek.

EIZO FlexScan EV2480-WH (biały)

1 548,99 zł 1 949,00 zł 1 259,34 zł netto

Zamknij wyszukiwarkę