Producent

regulamin sklepu internetowego

Wacom Bamboo Slate w formacie A4 (duży)

Placeholder
  • Producent:
  • Wacom
  • Kod producenta: CDS-810S
  • Gwarancja: 24 miesiące
  •  
  • Sklep posiada autoryzację:

     


Dostępność: w magazynie realizacja w dni robocze

Cena: 729,00 zł z VAT 592,68 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 złSmartpad

Rób odręczne notatki na dowolnym papierze, a następnie zapisuje je, edytuj i udostępniaj w chmurze dzięki smartpadowi Bamboo Slate.


Czemu właśnie Bamboo Slate?

Ze smartpadem Bamboo Slate nic nie ogranicza Twojej wyobraźni. Rozwijaj swoje pomysły na tradycyjnym papierze, pisząc lub rysując, a następnie przekonwertuj je do cyfrowego pliku jednym przyciskiem. Co więcej, wcale nie musisz mieć pod ręką urządzenia mobilnego – Bamboo Slate potrafi przechowywać aż do 100 stron naraz.

Odmień swoje notatki

Korzystając z aplikacji Wacom Inkspace oraz urządzenia iOS lub Android z funkcją Bluetooth®, możesz organizować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice. Z łatwością połączysz ze sobą różne strony zapisków, podkreślisz ważne fragmenty i dodasz kolory.

Eksport do chmury i nie tylko

Synchronizuj swoje notatki w chmurze Inkspace, aby mieć do nich dostęp z dowolnego urządzenia – albo eksportuj pliki bezpośrednio do innych usług chmurowych, takich jak Dropbox®, Evernote® czy OneNote®. Aplikacja Wacom Inkspace umożliwia również eksportowanie notatek do formatu JPG, PNG, PDF i WILL.

Inkspace

Zainstaluj aplikację Wacom Inkspace na swoim urządzeniu, aby przechowywać i edytować swoje notatki lub konwertować je do formatów JPG, PNG, PDF i WILL. Wystarczy nacisnąć przycisk na smartpadzie, by przesłać odręczne notatki lub szkice na tablet lub smarfon za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Po zarejestrowaniu się do darmowej usługi chmurowej Inkspace* możesz konwertować swoje zapiski do postaci edytowalnego tekstu lub od razu wyeksportować je do formatu doc. Oprócz tego Inkspace pozwala synchronizować pliki w chmurze i przesyłać je na platformy takie jak Dropbox, Evernote i OneNote.

*Aby uzyskać dostęp do chmury Inkspace, należy mieć połączenie z Internetem i założyć konto Wacom ID.


Bamboo Paper

Aplikacja Bamboo Paper stanowi doskonałe uzupełnienie aplikacji Wacom Inkspace. Oferuje różne palety kolorów i narzędzia edycji, dzięki którym możesz swobodnie modyfikować zrobione notatki, dodawać podkreślenia i adnotacje. Ponadto dzięki integracji z usługą chmurową Inkspace z łatwością udostępnisz i zsynchronizujesz pliki.

Pracuj mądrzej, nie ciężej

Zmień swój sposób robienia notatek! Dzięki smartpadowi Bamboo Slate oraz usługom chmurowym i aplikacjom Wacom możesz swobodnie tworzyć, przechowywać, synchronizować, edytować i ulepszać swoje pomysły.

Dziel się pomysłami

Rób odręczne notatki w klasie lub podczas spotkania, tak jak zwykle – a potem przekonwertuj je do postaci cyfrowej, by edytować je i udostępniać kolegom lub współpracownikom.

Gratka dla szkicowników

Bamboo Slate to niezastąpiony gadżet dla fanów szkicowania. Dzięki niemu możesz rysować długopisem, a potem doskonalić swoje prace cyfrowym tuszem, dodając kolory i nowe detale.Ze smartpadem Bamboo Slate nic nie ogranicza Twojej wyobraźni. Rozwijaj swoje pomysły na tradycyjnym papierze, pisząc lub rysując, a następnie przekonwertuj je do cyfrowego pliku jednym przyciskiem. Co więcej, wcale nie musisz mieć pod ręką urządzenia mobilnego – Bamboo Slate potrafi przechowywać aż do 100 stron naraz.

Specyfikacja


Rozmiar tabletu

Bamboo Slate w rozmiarze L lub S


Kolor

szary, niebieski, czerwony


Łączenie

Micro-USB, Bluetooth®


Narzędzie kontroli

Wymaga aplikacji Wacom Inkspace


Ergonomia

Przystosowany dla osób prawo i lewo-ręcznych


Kompatybilność

Windows, Android™, Apple

Cecha: Wartość:
Typ produktu Smartpad Bamboo Slate
Podstawowe funkcje Pisanie na papierze i konwertowanie notatek do postaci cyfrowej, edytowanie notatek w aplikacji Wacom Inkspace, eksportowanie notatek do chmury Inkspace, Dropbox®, Evernote® lub OneNote®
Ergonomia Obsługa prawą lub lewą ręką
Kolor Szary z pomarańczowym wykończeniem
Rozmiar Bamboo Slate w rozmiarze L: A4 / letter (210 × 297 mm)
Poziom nacisku 1024
Modele Bamboo Slate A4: CDS810S
Piórko Długopis
Waga Bamboo Slate w rozmiarze L: 472 g (smartpad) / 17 g (piórko)
Kabel Kabel ładujący micro-USB
Technologia Opatentowany rezonans elektromagnetyczny
Wymagania systemowe Urządzenie iOS / Android / Windows 10 / Mac z technologią Bluetooth® i aplikacją Wacom Inkspace*, połączenie z Internetem, notes o grubości ok. 80 stron (<8 mm)
Gwarancja 2 lata (w Europie)
Zawartość zestawu Smartpad Bamboo Slate, pióro z zapasowym wkładem, notes, kabel micro-USB, skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria Do smartpada Bamboo Slate w rozmiarze L: 3 notesy w formacie A4/letter, zapasowe pióro, zapasowe wkłady
Komunikacja Bluetooth 4.0
Kompatybilność iOS (wersja 8 lub nowsza), Android (wersja 4.3 lub nowsza), Windows 10, Mac OS (wersja X lub nowsza)

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Galeria