801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 1 rok

 • Kod producenta: FRSW-FMYL-X-PL
 • Platforma: Windows
 • Licencja: komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 • BESTSELLER

ABBYY FineReader PDF 16 Standard. Pracuj wydajnie z dokumentami PDF w cyfrowym środowisku pracy. Wykonuj różne zadania dotyczące dokumentów w jednej aplikacji. Obniż koszty, inwestując w mniej elementów oprogramowania.

Cena 394,67 zł 320,87 zł netto

 • Dostępność:
  24h
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

ABBYY® FineReader® PDF 16 Standard®

Konwertuj pliki PDF, obrazy dokumentów i skany z niezrównaną dokładnością


ABBYY FineReader 16 to uniwersalne narzędzie PDF, które umożliwia pracownikom przetwarzającym informacje wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.

Pracuj wydajnie z dokumentami PDF w cyfrowym środowisku pracy. Wykonuj różne zadania dotyczące dokumentów w jednej aplikacji. Obniż koszty, inwestując w mniej elementów oprogramowania. Zwiększ wydajność codziennej pracy, redukując liczbę używanych aplikacji i eliminując konieczność wykonywania tej samej pracy dwukrotnie. Korzystaj z prostego i zrozumiałego interfejsu użytkownika oraz wysokiej jakości wyników.

ABBYY FineReader 16

Poznaj kluczowe cechy ABBYY FineReader PDF Standard


Edytuj i organizuj dokumenty PDF

Edytuj i organizuj dokumenty PDF

Oszczędzaj czas i wysiłek, używając i finalizując dokumenty w łatwy i wydajny sposób. Pracuj z dowolnym dokumentem (utworzonym cyfrowo lub z wersji papierowej) równie efektywnie. Uzyskaj dostęp do tekstów, tabel, całego układu dokumentu PDF i edytuje je bez dodatkowych etapów konwersji.

Współpracuj i zatwierdzaj dokumenty PDF

Współpracuj i zatwierdzaj dokumenty PDF

Dziel się pomysłami, poznawaj opinie zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Używaj narzędzi do dyskusji i podejmuj decyzje bezpośrednio w dokumentach PDF, zaznaczając fragmenty, komentując i rysując w dokumencie.

Zabezpieczaj i podpisuj dokumenty PDF

Zabezpieczaj i podpisuj dokumenty PDF

Zmniejsz zagrożenia dla bezpieczeństwa podczas udostępniania i przechowywania dokumentów PDF. Stosuj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj dane wrażliwe, usuwaj dane ukryte i zarządzaj dostępem do dokumentów PDF.

Twórz i konwertuj dokumenty PDF

Twórz i konwertuj dokumenty PDF

Postaw na format cyfrowy, wprowadzając jako domyślny standard dokumentacji w formacie PDF i wykorzystując jego zalety. Konwertuj dokumenty papierowe lub pliki w wielu formatach na przeszukiwalne dokumenty PDF (zgodne ze specyfikacją ISO) lub konwertuj dokumenty PDF do formatu Microsoft® Word, Excel® i ponad 15 innych formatów, aby osiągnąć pełną elastyczność w zakresie ich edycji i ponownego wykorzystania.

Twórz interaktywne formularze PDF

Twórz interaktywne formularze PDF

Twórz i edytuj własne interaktywne formularze PDF, by efektywnie pozyskiwać informacje i normalizować dokumenty. Buduj formularze przy użyciu różnego typu pól interaktywnych, ustawiaj działania, edytuj istniejące formularze PDF lub dodawaj elementy formularza do zwykłego pliku PDF.

ABBYY FineReader 16

Dygitalizuj papierowe dokumenty i skany za pomocą OCR

Wykorzystaj cyfrowe środowisko pracy, dygitalizując papierowe i zeskanowane dokumenty w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego odzyskiwania albo natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Poznaj niezrównaną dokładność wiodącej na rynku, opartej na sztucznej inteligencji technologii optycznego rozpoznawania znaków (OCR) i przekonaj się, jak może uprościć papierkową robotę.


Poznaj dodatkowe cechy ABBYY FineReader PDF Corporate

ABBYY FineReader 16

Porównuj dokumenty w różnych formatach

Szybko i niezawodnie identyfikuj różnice między dwiema wersjami dokumentu w różnych formatach, w tym skanach. Zapewniamy, że możesz w ułamku sekundy rozpoznać nieautoryzowane zmiany, sprawdzić, czy edycje zostały wprowadzone zgodnie z ustaleniami, a także zweryfikować, czy dokument nie zawiera żadnych zmian.

 • Porównuj dokumenty szybko, niezawodnie i bez wysiłku.
 • Skup się na najważniejszych różnicach.
 • Eksportuj i udostępniaj wyniki porównania.
 • Porównuj dokumenty wielojęzyczne.

ABBYY FineReader 16

Optymalizacja procedur cyfryzacji i konwersji

Wykorzystanie funkcji programu FineReader PDF zintegrowanych z pakietem Microsoft Office. Podejście skupiające się na kopiach cyfrowych: wykorzystaj zalety pracy z plikami PDF. Automatyzacja procesów konwersji dokumentów w różnych wersjach i wielu formatach: PDF, Microsoft® Word, Excel® i ponad 15 innych.

 • Integracja z Microsoft Office.
 • Automatyzacja za pomocą agenta Hot Folder.
 • Konfigurowanie zadań dla obserwowanych folderów.
 • Zadania niestandardowe dla typowych procesów.

Przykłady zastosowań ABBYY FineReader PDF


ABBYY FineReader 16

Usługi prawnicze

Odpowiednia dokumentacja to podstawa każdego postępowania prawnego. Niezależnie, czy chodzi o akta sprawy i wezwania sądowe, czy o patenty i umowy, zespoły prawników potrzebują odpowiednich dokumentów sporządzonych we właściwym czasie i w stosownym formacie.

ABBYY FineReader 16

Edukacja

Dzięki aplikacji ABBYY FineReader, nauczyciele, naukowcy i studenci mogą pracować o wiele wydajniej i efektywniej. Pozwala ona wprowadzić transformację cyfrową do badań i sal lekcyjnych, umożliwiając pracę z papierowymi i cyfrowymi książkami, czasopismami, publikacjami naukowymi i innymi materiałami.

ABBYY FineReader 16

Sektor publiczny

Zmniejsz zagrożenia dla bezpieczeństwa podczas udostępniania i przechowywania dokumentów PDF. Stosuj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj dane wrażliwe, usuwaj dane ukryte i zarządzaj dostępem do dokumentów PDF.


Nowości w ABBYY FineReader PDF 16

ABBYY FineReader PDF 16

NOWOŚĆ! Przeprojektowany interfejs użytkownika

Nowy interfejs użytkownika w stylu wstążki z kartami, ułatwiający nawigację z zaktualizowaną grafika, zapewnia świeży wygląd i lepsze wrażenia podczas pracy z tym doskonałym narzędziem do obsługi plików PDF.

ABBYY FineReader PDF 16

NOWOŚĆ! Narzędzie „Organizuj strony”.

Nowe narzędzie „Organizuj strony” do dokumentów PDF, oprócz przeprojektowanych i ulepszonych istniejących narzędzi do stron, zwiększa produktywność podczas zarządzania stronami PDF i reorganizacją dokumentów PDF.

ABBYY FineReader PDF 16

NOWOŚĆ! Architektura aplikacji x64

FineReader PDF 16 to obecnie natywna 64-bitowa aplikacja zwiększająca wydajność na platformach Windows x64.

ABBYY FineReader PDF 16

ULEPSZENIA! Funkcja OCR

Aby zachować status najlepszego w swojej klasie oprogramowania do scenariuszy konwersji plików PDF i zeskanowanych dokumentów, najnowsze ulepszenia rdzenia OCR zapewniają dokładniejsze wykrywanie i rekonstrukcję układu dokumentu.

ABBYY FineReader PDF 16

ULEPSZENIA! Uproszczone zarządzanie licencjami.

Obsługa wdrażania w Microsoft Azure, uproszczony proces aktualizacji licencji, nowy instalator i bezpłatna przeglądarka plików PDF, teraz kompatybilna z licencjami równoległymi, sprawiają, że FineReader PDF lepiej nadaje się do użytku w całym przedsiębiorstwie.

ABBYY FineReader PDF 16

NOWOŚĆ! Konwersja SVG do PDF

Twórz przeszukiwalne pliki PDF z dokumentów w wektorowym formacie SVG, takich jak rysunki, wykresy i diagramy.

Specyfikacja techniczna

Minimalne wymagania sprzętowe
System operacyjny Microsoft® Windows® 11 / 10 (64-bit)
W celu korzystania ze zlokalizowanych interfejsów wymagana jest obsługa odpowiedniego języka
Scentralizowane wdrożenie i wirtualizacja Działanie oprogramowania ABBYY FineReader 16 zostało przetestowane dla następujących konfiguracji:
Microsoft Windows Server 2022, 2019, 2016, 2012 R2 (także z wykorzystaniem Pulpitu zdalnego, funkcji RemoteApp i Dostępu w sieci Web do usług pulpitu zdalnego).
Citrix Workspace App 1808 (wykorzystując zainstalowaną aplikację dostępną z serwera), Citrix Virtual Apps and Desktops.
Sprzęt Komputer PC z procesorem 1 GHz (lub szybszym) x64 z zestawem instrukcji SSE2
2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB pamięci RAM); w systemach wieloprocesorowych, każdy dodatkowy procesor wymaga dodatkowych 512 MB pamięci RAM
1,6 GB miejsca na dysku twardym na typową instalację programu oraz 1,5 6B wolnego miejsca dla optymalnego działania programu
Karta wideo o rozdzielczości 1024x768 lub wyższej
Do aktywacji numeru seryjnego jest wymagane połączenie z Internetem
Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące
Dysk twardy Miejsce na dysku: 3 GB na typową instalację programu
Karta graficzna 4 GB RAM
Urządzenia wejściowe Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące
Języki interfejsu Bułgarski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Czeski, Duński, Holenderski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Grecki, Węgierski, Włoski, Japoński, Koreański Polski, Portugalski (brazylijski), Rosyjski, Slovak, Słowacki, Hiszpański, Szwedzki, Turecki, Ukraiński, Wietnamski
Obsługiwane formaty plików - Wejściowe PDF (2.0 lub starszy), w tym PDF/A, PDF/UA
Formaty graficzne* : TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, GIF, DjVu, XPS, SVG
Formaty edytowalne: DOC(X), XLS(X), PPT(X), VSD(X), HTML, RTF, TXT, ODT, ODS, ODP
Formaty zapisu dokumentów PDF, w tym PDF/A (1a, 1b, 2a, 2b, 2u, 3a, 3b, 3u), PDF/UA
Formaty graficzne: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, DjVu
Formaty edytowalne: DOC(X), XLS(X), PPTX, HTML, RTF, TXT, CSV, ODT
Formaty książek elektronicznych: EPUB®, FB2
Języki rozpoznawania Abkhaz, Adyghe, Afrikaans, Agul, Albanian, Altaic, Arabic (Saudi Arabia), Armenian (Eastern), Armenian (Grabar), Armenian (Western), Avar, Aymara, Azeri (Cyrillic), Azeri (Latin), Bashkir, Basque, Belarusian, Bemba, Blackfoot, Breton, Bugotu, Bulgarian, Buryat, Catalan, Cebuano, Chamorro, Chechen, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Chukchee, Chuvash, Corsican, Crimean Tatar, Croatian, Crow, Czech, Dakota, Danish, Dargwa, Dungan, Dutch, Dutch (Belgian), English, Eskimo (Cyrillic), Eskimo (Latin), Estonian, Even, Evenki, Faroese, Fijian, Finnish, French, Frisian, Friulian, Gagauz, Galician, Ganda, German, German (Luxembourg), German (new spelling), Greek, Guarani, Hani, Hausa, Hawaiian, Hebrew, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Ingush, Irish, Italian, Japanese, Japanese (Modern), Jingpo, Kabardian, Kalmyk, Karachay-Balkar, Karakalpak, Kashubian, Kawa, Kazakh, Khakass, Khanty, Kikuyu, Kirghiz, Kongo, Korean, Korean (Hangul), Koryak, Kpelle, Kumyk, Kurdish, Lak, Latin, Latvian, Lezgi, Lithuanian, Luba, Macedonian, Malagasy, Malay, Malinke, Maltese, Mansi, Maori, Mari, Maya, Miao, Minangkabau, Mohawk, Romanian (Moldova), Mongol, Mordvin, Nahuatl, Nenets, Nivkh, Nogay, Norwegian, Norwegian (Bokmal), Norwegian (Nynorsk), Nyanja, Ojibway, Ossetian, Papiamento, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Occitan, Quechua (Bolivia), Rhaeto-Romance, Romanian, Romany, Rundi, Russian, Russian (old spelling), Russian with accent, Rwanda, Sami (Lappish), Samoan, Scottish Gaelic, Selkup, Serbian (Cyrillic), Serbian (Latin), Shona, Slovak, Slovenian, Somali, Sorbian, Sotho, Spanish, Sunda, Swahili, Swazi, Swedish, Tabasaran, Tagalog, Tahitian, Tajik, Tatar, Thai, Tok Pisin, Tongan, Tswana, Tun, Turkish, Turkmen (Cyrillic), Turkmen (Latin), Tuvinian, Udmurt, Uighur (Cyrillic), Uighur (Latin), Ukrainian, Uzbek (Cyrillic), Uzbek (Latin), Vietnamese, Welsh, Wolof, Xhosa, Yakut, Yiddish, Zapotec, Zulu
Języki sztuczne Esperanto, Ido, Interlingua, Occidental
Języki formalne Basic, C/C++, COBOL, Fortran, Java, Pascal, Simple mathematical formulas, Simple chemical formulas

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 3 lata Producent: ABBYY ABBYY FineReader PDF 16 Standard. Pracuj wydajnie z dokumentami PDF w cyfrowym środowisku pracy. Wykonuj różne zadania dotyczące dokumentów w jednej aplikacji. Obniż koszty, inwestując w mniej elementów oprogramowania.

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 3 lata

1 057,06 zł 859,40 zł netto

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 3 lata – edukacyjna Producent: ABBYY ABBYY FineReader PDF 16 Standard. Pracuj wydajnie z dokumentami PDF w cyfrowym środowisku pracy. Wykonuj różne zadania dotyczące dokumentów w jednej aplikacji. Obniż koszty, inwestując w mniej elementów oprogramowania.

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 3 lata – edukacyjna

845,48 zł 687,38 zł netto

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 3 lata – non profit Producent: ABBYY ABBYY FineReader PDF 16 Standard. Pracuj wydajnie z dokumentami PDF w cyfrowym środowisku pracy. Wykonuj różne zadania dotyczące dokumentów w jednej aplikacji. Obniż koszty, inwestując w mniej elementów oprogramowania.

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 3 lata – non profit

845,48 zł 687,38 zł netto

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 1 rok – edukacyjna Producent: ABBYY ABBYY FineReader PDF 16 Standard. Pracuj wydajnie z dokumentami PDF w cyfrowym środowisku pracy. Wykonuj różne zadania dotyczące dokumentów w jednej aplikacji. Obniż koszty, inwestując w mniej elementów oprogramowania.

ABBYY FineReader Standard 16 MULTI Win ESD – Licencja czasowa 1 rok – edukacyjna

324,68 zł 263,97 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

Do końca promocji zostało

dni

godzin

minut

sek.

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

3 299,99 zł 3 480,90 zł 2 682,92 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 333,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę