801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie – Odnowienie subskrypcji

 • Kod producenta: 65317588BA01A12
 • Platforma: Windows, macOS
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: Angielski
 • Sklep posiada autoryzację:

Pakiet Substance służący do tworzenia tekstur i materiałów pozwala uzyskać wszystkie szczegóły bezpośrednio w grafikach 3D.

Cena 4 688,98 zł 3 812,18 zł netto

 • Dostępność:
  12-24h
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Malowanie w trzech wymiarach. W czasie rzeczywistym.

Kolekcja Adobe Substance 3D łączy szereg aplikacji i zasobów, aby usprawnić pracę nad grafiką 3D. Oferuje intuicyjne metody teksturowania zasobów i renderowania scen. Pozwala stosować obieg pracy połączony z aplikacjami Adobe Creative Cloud.

Zawartość pakietu Adobe Substance

substance
Substance Stager

Otwórz własne studio wirtualne, które ułatwia budowanie i renderowanie scen 3D.

Moduł Substance 3D Stager działa jako prywatne studio, które pozwala prezentować zasoby 3D wirtualnie — w dowolnym kontekście. Przeciągnij i upuść zasoby 3D, materiały, światła i kamerę, aby przygotować idealne ujęcie. Tak uzyskane fotorealistyczne obrazy możesz eksportować, publikować w Internecie lub udostępniać w rzeczywistości rozszerzonej.

substance
Substance Painter

Moduł Painter — popularne narzędzie do teksturowania 3D

Moduł Substance 3D Painter pozwala wybrać pędzel i nałożyć teksturę na zasób w wydajnym, znajomym interfejsie. Opcje modyfikowania warstw ułatwiają korygowanie istniejących pociągnięć farbą. Pole obrazu pozwala w czasie rzeczywistym sprawdzać skutki wykonywanych czynności.

substance
Substance 3D Sampler

Rejestrowanie świata rzeczywistego i próbkowanie go w trzech wymiarach

Ledwie się obejrzysz, zanim zdjęcie zostanie przekształcone w gotowy materiał 3D. Moduł Substance 3D Sampler szczegółowo analizuje zdjęcie odniesienia i pozwala mieszać różne fotografie w celu budowania złożonych powierzchni.

Substance Designer

Nieskończenie wiele wariantów podczas tworzenia zasobów 3D

Wykorzystaj pełną kontrolę nad tworzonymi materiałami. Obieg pracy w module Substance 3D Designer jest oparty na węzłach, które ułatwiają testowanie pomysłów i modyfikowanie projektu. Pozwala to dopasować materiały do każdego scenariusza.

Substance 3D Assets

Biblioteka wstępnie wybranych, wysokiej jakości zasobów 3D

Światowej klasy artyści z każdej branży opracowali ponad 15 tysięcy modeli, świateł i materiałów, które możesz swobodnie dostosowywać. Biblioteka zasobów Substance 3D Assets jest przygotowana do wspierania każdego etapu procesu artystycznego.

substance
Substance 3D Modeler

Rzeźbienie trójwymiarowych pomysłów w glinie cyfrowej

Dzięki modułowi Substance 3D Modeler praca nad modelami 3D polega na prostych gestach — jest tak naturalna jak rysowanie. Promuj kreatywny przepływ myśli, stosując to elastyczne, zaawansowane narzędzie do kształtowania przestrzeni 3D


Substance Stager

Placeholder

Dopracowywanie obrazu wynikowego

Program Substance 3D Stager wizualizuje kontekst, ułatwiając podejmowanie decyzji kreatywnych. Kompozycję możesz rozwijać i poprawiać w czasie rzeczywistym, korzystając z funkcji wizualizacji oraz edytowania materiałów przy aktywnym złożonym oświetleniu generującym cienie.

substance

Narzędzia ułatwiające dopracowywanie pomysłów

Szybkie i wydajne narzędzia inteligentne pomagają w pracy nad realistycznymi scenami 3D. Program obsługuje blokowanie kształtów, przyciąganie elementów, symulację fizyki w celu unikania kolizji między modelami, a także tworzenie prostych świateł.

substance

Ogromna sieć zasobów

Program Stager zawiera gotowe modele, materiały i światła ułatwiające rozpoczęcie pracy. W ramach planu kolekcji Substance 3D możesz też korzystać z tysięcy wysokiej jakości zasobów 3D przygotowanych przez naszych specjalistów.


Substance Painter

Placeholder

Standardowe rozwiązanie w branży

Program Substance 3D Painter jest szeroko stosowany przez studia gier i filmowe, jak również przy projektowaniu produktów, odzieży czy architektury. To popularna aplikacja do profesjonalnego nakładania tekstur.

Placeholder

Całkowita swoboda kreatywna

Dzięki programowi Painter uzyskasz oczekiwany wygląd grafiki produktu, realistycznej gry, efektów wizualnych, stylizowanej animacji i innych projektów.

Placeholder

Inteligentne narzędzia ułatwiające pracę twórczą

Materiały inteligentne pozwalają dostosować każdy projekt w celu uzyskania realistycznych powierzchni oraz efektów zużycia. Wypróbuj maski predefiniowane, które dostosowują się do kształtów. Malowanie ułatwiają efektywne, dynamiczne narzędzia.


Substance Sampler

substance

Przekształcenie rzeczywistych obrazów w materiały 3D

Funkcje oparte na mechanizmie Adobe Sensei ułatwiają importowanie fotografii odniesienia lub robienie ich za pomocą aplikacji Adobe Capture w celu przekształcania ich w materiały 3D wysokiej jakości. Uzyskane materiały dokładnie oddają naturalne powierzchnie. Możesz też tworzyć płynnie łączące się kafelki.

substance

Łączenie i mieszanie materiałów

Łącząc różne materiały z filtrami parametrycznymi, możesz uzyskać jeszcze bardziej zaawansowane powierzchnie. Korzystaj podczas pracy z tysięcy materiałów — zasobów kolekcji Substance 3D i zasobów społeczności Substance 3D. Możliwości są nieograniczone.

substance

Bogata biblioteka zawartości ułatwiająca rozpoczęcie pracy

Przeciągnij i upuść obraz, dodaj kilka wbudowanych filtrów i gotowe — biblioteka wstępnie przygotowanych generatorów, filtrów i efektów pozwala szybko eksperymentować oraz tworzyć kompletne projekty. Zasoby możesz wysyłać bezpośrednio do narzędzi Substance 3D Painter i Stager.


Substance Designer

substance

Branżowy standard w dziedzinie tworzenia materiałów

Programu Substance 3D Designer używa się w wielu branżach. Jest powszechnie używany w branży gier wideo oraz do pracy nad materiałami do efektów wizualnych. Materiały parametryczne Substance są obsługiwane w większości narzędzi do obróbki grafiki 3D. Łatwo użyjesz ich w każdym obiegu pracy. Materiały możesz wysyłać bezpośrednio do narzędzi Substance 3D Painter i Stager.

substance

Nieskończone możliwości — dowolne połączenia

Program Designer zawiera bogatą bibliotekę węzłów służących do budowania zasobów. Skorzystaj z tysięcy materiałów — zasobów kolekcji Substance 3D i zasobów społeczności Substance 3D.

substance

Bezpieczny, nieliniowy montaż

Obieg pracy oparty na węzłach pozwala stosować różnorodne techniki. Każdy wykonany krok możesz zmodyfikować w późniejszym czasie. Wypróbuj wszystkie opcje, dostosowując je wielokrotnie.

Specyfikacja techniczna

Substance 3D Collection

Wymagania systemowe i specyfikacja produktu znajdują się pod adresem:
https://www.substance3d.com/tech-specs/

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie Producent: Adobe Pakiet Substance służący do tworzenia tekstur i materiałów pozwala uzyskać wszystkie szczegóły bezpośrednio w grafikach 3D.

Substance 3D Collection for teams ENG Win/Mac plus 100 zasobów miesięcznie

4 688,98 zł 3 812,18 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Datacolor Spyder X2 Elite z SpyderCheckr Photo

Datacolor Spyder X2 Elite z SpyderCheckr Photo

958,99 zł 1 298,99 zł 779,67 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 008,60 zł

Zamknij wyszukiwarkę