W dniu 24 kwietnia 2024 infolinia i biuro będzie nieczynne. Zamówienia realizowane będą w czwartek, 25 kwietnia. Zapraszamy.

801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

ASUS ProArt PA32DC

 • Kod producenta: 90LM06N0-B01I70
 • Gamut: sRGB
 • Przekątna: 31.5
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja:3+2 lata / 36m ZBD
 • Bezpłatna dostawa

ProArt Display OLED PA32DC to pierwszy na świecie monitor OLED z automatyczną kalibracją. Posiada również wbudowany, zmotoryzowany kolorymetr z klapką, aby zapewnić profesjonalne odwzorowanie kolorów.

Cena 18 999,00 zł 15 446,34 zł netto

Brak produktu

 • Dostępność:
  zapytaj o dostępność
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

ProArt OLED PA32DC

ASUS ProArt Display Profesjonalny monitor OLED PA32DC — 31,5 cala, OLED, 4K UHD (3840 x 2160), 99% DCI-P3, wbudowany zmotoryzowany kolorymetr, automatyczna kalibracja, HDR-10, HLG, ΔE < 1, USB-C , HDMI, Kalibracja sprzętowa, Calman Ready, Integracja ColourSpace • 31,5-calowy panel OLED 4K (3840 x 2160) HDR z paskami RGB i 99% gamą kolorów DCI-P3
 • Wbudowany kolorymetr i automatyczna kalibracja ASUS uzupełniają oprogramowanie ASUS ProArt Calibration oraz profesjonalne oprogramowanie do kalibracji sprzętu Calman i Light Illusion ColourSpace CMS
 • Prawdziwa 10-bitowa głębia kolorów i współczynnik kontrastu 1 000 000:1 zapewniają najgłębszą czerń i dokładne podświetlenie
 • Obsługuje wiele formatów HDR, w tym HDR10 i HLG
 • Zawiera dwie wszechstronne opcje stojaków, które pasują do każdego scenariusza lub konfiguracji, a także elegancki metalowy uchwyt do przenoszenia
 • Osłona monitora pomaga zredukować odbicia, a dołączone klipsy umożliwiają łatwe zarządzanie kablami

ASUS

Wyświetlacz ProArt OLED PA32DC Pierwszy na świecie monitor OLED z automatyczną kalibracją*

ProArt Display OLED PA32DC to pierwszy na świecie monitor OLED z automatyczną kalibracją. Posiada również wbudowany, zmotoryzowany kolorymetr z klapką, aby zapewnić profesjonalne odwzorowanie kolorów. Ten 31,5-calowy monitor 4K HDR oferuje najnowocześniejszy panel OLED z czystymi paskami RGB i 99% pokryciem DCI-P3, aby zapewnić bardzo dokładne kolory, które wydobywają najdrobniejsze szczegóły w Twoich kreacjach. Obsługa wielu formatów HDR zapewnia twórcom idealną platformę do pracy z szybko poruszającymi się treściami HDR. Aby zapewnić komfort i wygodę, PA32DC zawiera dwa stojaki, które można dostosować do dowolnej pozycji oglądania lub konfiguracji pracy.

Wspieranie twórców treści

Placeholder

Filmowcy i montażyści wideo

Monitor o ultrawysokiej rozdzielczości i szerokiej gamie kolorów to niezbędne narzędzie do produkcji wideo 4K HDR. Regulowany stojak i przenośna konstrukcja PA32DC sprawiają, że idealnie nadaje się również do zdjęć na planie, gdzie można go łatwo przenieść w idealne miejsce lub ustawić tak, aby uniknąć zmiany koloru spowodowanego oświetleniem otoczenia.

 

Placeholder

Projektanci i fotografowie

PA32DC zapewnia naprawdę precyzyjne odwzorowanie kolorów, aby wydobyć szczegóły na zdjęciach lub cyfrowych grafikach. Zapewnia ultrawysokiej jakości wizualizacje i gwarantuje, że kreatywne szczegóły nie zostaną utracone na drodze od kliknięcia do druku lub produkcji.

 

Placeholder

Koloryści

Panele OLED znane są z doskonałego odwzorowania kolorów. PA32DC jest fabrycznie wstępnie skalibrowany, aby zapewnić wiodącą w branży wierność kolorów i oferuje różnicę kolorów delta E <1 oraz funkcję automatycznej kalibracji, aby zapewnić wyjątkową dokładność kolorów.​

 

Wysokiej jakości panel OLED z paskami RGB

PA32DC wykorzystuje technologię OLED, która zapewnia ultraprecyzyjne sterowanie i ekstremalny kontrast, czyniąc każdy piksel własnym źródłem światła. PA32DC ma czysty panel OLED RGB Stripe z ponad 24 milionami samoświecących pikseli, które można indywidualnie aktywować, aby odtwarzać prawdziwie realistyczne obrazy z głęboką czernią i zwiększonym kontrastem kolorów w obrazach o wysokiej jasności. Te cechy sprawiają, że PA32DC w naturalny sposób pasuje do masteringu treści HDR.


ASUS
ASUS

Najlepszy kolor profesjonalnej klasy

PA32DC zapewnia wyjątkowo szczegółowe i realistyczne efekty wizualne, z 99% gamą kolorów DCI-P3 klasy studyjnej. Oznacza to, że kolory reprodukowane na wyświetlaczu są bogatsze i żywsze, dzięki czemu idealnie nadaje się do projektów o intensywnych kolorach, ale także wzbogaca wszelkiego rodzaju treści.

Ultradokładny kolor

Projektanci, producenci i firmy zajmujące się rozwiązaniami kolorystycznymi każdego dnia mają do czynienia z decyzjami i komunikacją, w których kolor ma kluczowe znaczenie. Wyświetlacze ProArt są fabrycznie wstępnie skalibrowane, aby zagwarantować wiodącą w branży dokładność kolorów. Każdy monitor przechodzi rygorystyczne i drobiazgowe testy, aby zapewnić płynniejszą gradację kolorów, a każdy poziom skali szarości jest dokładnie mierzony i ustawiany zgodnie ze standardem DICOM do użytku medycznego.


ASUS
ASUS

Prawdziwa czerń: zobacz niewidzialne

A32DC doskonale odwzorowuje czarne odcienie. Ponieważ każdy piksel OLED wykorzystuje samodzielnie generowane oświetlenie, po prostu wyłącza się, aby wyświetlić najgłębszy możliwy odcień czerni, zapewniając wyjątkowo wyraźny i wyraźny obraz, nawet w najciemniejszych scenach.

Szybki czas reakcji

Intuicyjna i inteligentna kalibracja

Wbudowany zmotoryzowany kolorymetr

Aby utrzymać profesjonalną dokładność przez długi czas, wbudowany, zmotoryzowany kolorymetr z klapką przesuwa się w razie potrzeby na swoje miejsce, nawet po zamontowaniu osłony wyświetlacza. Ta funkcja ułatwia kalibrację wyświetlacza w razie potrzeby..


ASUS
ASUS

Automatyczna kalibracja

Wyświetlacz ProArt OLED PA32DC można skalibrować za pomocą wbudowanego, zmotoryzowanego kolorymetru, a następnie przepisać tabelę przeglądową za pomocą oprogramowania kalibracyjnego ASUS ProArt, które oferuje dokładność strojenia kolorów i kompensację jednorodności. Zapisuje i zapisuje profile parametrów kolorów na wewnętrznym układzie scalonym skalera wyświetlacza ProArt zamiast na komputerze, umożliwiając użytkownikom podłączenie go do urządzeń z różnymi systemami operacyjnymi lub aplikacjami bez konieczności dostosowywania ustawień. Zapisane profile można łatwo aktywować za pomocą klawisza skrótu na monitorze.

Bezproblemowa kalibracja

Oprócz wbudowanego kolorymetru, wyświetlacze ProArt są kompatybilne z większością głównych kalibratorów, w tym z X-Rite, Datacolor i Klein. Współpracują również bezproblemowo z profesjonalnym oprogramowaniem do kalibracji sprzętu Calman i Light Illusion ColourSpace CMS.


ASUS

Ciesz się realistycznymi kolorami

PA32DC przewyższa branżowe standardy reprodukcji kolorów dzięki 99% gamie kolorów DCI-P3 i oferuje prawdziwą 10-bitową głębię kolorów, wyświetlając ponad 1,07 miliarda kolorów. Certyfikat VESA DisplayHDR 400 True Black i współczynnik kontrastu 1 000 000:1 zapewniają najgłębszą czerń i najjaśniejszą biel, umożliwiając PA32DC dokładne wyświetlanie najdrobniejszych szczegółów w cieniach i jasnych światłach, zapewniając niewiarygodnie realistyczny obraz.

Wiodąca w swojej klasie wierność kolorów

Każdy wyświetlacz ProArt jest fabrycznie wstępnie skalibrowany przy użyciu nowego, trzyskalowego procesu, aby zagwarantować wiodącą w branży wierność kolorów. Wyświetlacz przechodzi następnie rygorystyczne testy przy użyciu zaawansowanej technologii śledzenia skali szarości firmy ASUS, aby zapewnić płynniejszą gradację kolorów, lepszą jednolitość i wysoką dokładność kolorów przy wartości różnicy kolorów Delta E <1. Każdy poziom skali szarości jest również dokładnie mierzony i ustawiany, aby zapewnić zgodność z precyzyjnym standardem DICOM do użytku medycznego.

Twórz w ultra-żywym HDR

ASUS

Technologia ASUS Smart HDR

Ekskluzywna technologia ASUS Smart HDR umożliwia wyświetlaczowi ProArt OLED PA32DC obsługę wielu formatów HDR, w tym HLG i HDR10.

HLG umożliwia użytkownikom przeglądanie i tworzenie materiałów dla platform telewizyjnych i satelitarnych, takich jak BBC iPlayer, Japan NHK TV i DirecTV.

Obsługa HDR10 zapewnia kompatybilność z istniejącymi usługami strumieniowego przesyłania wideo i rosnącą listą gier obsługujących HDR.

Wiele krzywych PQ

Monitory ASUS ProArt obsługują wiele krzywych HDR10, w tym PQ Hard Clip, PQ Optimized i PQ Basic, które mogą zaspokoić wszystkie potrzeby tworzenia treści.

Placeholder

Twardy klips PQ

Zachowuje krzywą PQ aż do wyświetlania maksymalnej luminancji z dokładnością. Każda luminancja wyższa niż maksimum wyświetlacza zostanie odwzorowana na maksimum wyświetlacza.

 

Placeholder

Zoptymalizowany pod kątem PQ

Odtwarzaj dokładne gradacje odpowiadające maksymalnej jasności monitora. Zapewnij zoptymalizowaną wydajność HDR tego wyświetlacza.

 

Placeholder

Podstawowa forma zapytania:

Zaprezentuj ogólną wydajność HDR.

 

Technologia ASUS Smart HDR

Ekskluzywna technologia ASUS Smart HDR umożliwia wyświetlaczowi ProArt OLED PA32DC obsługę wielu formatów HDR, w tym HLG i HDR10.

ASUS

Usprawnione, wydajne przepływy pracy

Połącz się ze swoim przepływem pracy

PA32DC oferuje w pełni funkcjonalne porty USB-C, DisplayPort 1.4 i trzy złącza HDMI (V2.0) dla zgodności z obecnymi i przyszłymi wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi. Posiada również gniazdo słuchawkowe i może działać jako koncentrator USB.

 

Wszechstronny stojak

Dwie wszechstronne opcje stojaka ułatwiają wdrożenie PA32DC w dowolnym scenariuszu, umożliwiając użytkownikom znalezienie optymalnej pozycji do pracy lub oglądania podczas pracy w terenie.

 

Lepsze zarządzanie

Dołączone klipsy ułatwiają zarządzanie kablami w celu utrzymania porządku na biurkach i miejscach pracy, a wytrzymały i elegancki metalowy uchwyt ułatwia przenoszenie PA32DC w dowolne miejsce.

 

Odpinany kaptur monitora

Zawijany kaptur zmniejsza odbicia na ekranie od pobliskich źródeł światła, umożliwiając użytkownikom bezpieczną pracę w studiu lub w plenerze. Automatyczna kalibracja działa również, gdy zamontowana jest osłona monitora.

 

Ergonomiczny styl

Dołączona ergonomiczna podstawa umożliwia regulację nachylenia, obrotu, obrotu i wysokości. Możliwość obracania ekranu o 90° w prawo lub w lewo do orientacji pionowej przydaje się podczas pracy z długimi dokumentami, kodowania lub przeglądania stron internetowych.

 

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Wyświetlacz
Rozmiar panelu (cale) : 31,5
piksele na cal (PPI) : 140
Format obrazu : 16:9
Obszar wyświetlania wyświetlacza (wys. x pion.) : 697,92 x 392,58 mm
Powierzchnia wyświetlacza : Nieoślepiający
Kąt widzenia (CR≧10, H/V) : 178°/ 178°
Podziałka pikseli : 0,182 mm
Rozdzielczość : 3840 x 2160
Przestrzeń kolorów (Adobe RGB) : 99%
Przestrzeń kolorów (DCI-P3) : 99%
Jasność (HDR, Szczyt) : 500 cd/㎡
Jasność (Typ.) : 87%
Jasność (HDR, Peak) : 1000 cd/㎡
Jasność (Typ.) : 250 cd/㎡
Współczynnik kontrastu (HDR, Max) : 100 000 000:1
Współczynnik kontrastu (Typ.) : 1 000 000:1
ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 100000000:1
Wyświetlane kolory : 1073.7M (10 bit)
Czas reakcji : 0,1ms(GTG)
Częstotliwość odświeżania (Max) : Stand. 60 Hz
HDR (wysoki zakres dynamiki) Obsługa : HDR10
HDR (wysoki zakres dynamiki) : HLG
Obsługa HDR (High Dynamic Range) : Dolby Vision
Flicker-free : Tak
Cechy wideo
Ustawienie ProArt : Standardowe
ustawienie ProArt : sRGB
Ustawienie wstępne ProArt : Adobe RGB
Ustawienie wstępne ProArt : DCI-P3
Ustawienie wstępne ProArt : DCI-P3
Ustawienie wstępne ProArt: Rec. 2020
Ustawienie wstępne ProArt: DICOM
Ustawienie wstępne ProArt : Rec. 2020
Preset ProArt: DICOM
Preset ProArt: Rec. 709
Ustawienie ProArt : HDR_PQ Ustawienie DCI
ProArt : HDR_PQ
Rec2020 Ustawienie ProArt : HDR_HLG
Ustawienie ProArt : HDR_HLG Ustawienie DCI
ProArt : Dolby Vision
Ustawienie ProArt : tryb użytkownika1 ustawienie ProArt : tryb użytkownika2
Temp. Wybór: Tak (5 trybów)
Regulacja koloru: Regulacja 6-osiowa (R,G,B,C,M,Y)
Regulacja gamma: Tak (obsługa Gamma 1,8/2,0/2,2/2,4/2,6)
Dokładność kolorów: △E< 1
Kalibracja sprzętowa ASUS ProArt: Tak
Paleta ProArt: Tak
QuickFit Plus : Tak
Technologia PIP / PBP : Tak
HDCP : Tak 2.2
HDR Preview : Tak
ProArt Chroma Tune : Tak
Wiele trybów HDR : Tak
Cechy Audio
Głośnik Tak ( 3W x 2)
Porty I/O
USB-C x 1
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI(v2.0) x 3
Koncentrator USB : 4x USB 3.2 Gen 2 Type-A
Gniazdo słuchawkowe :Tak
Wejście audio PC : Tak
Zasilanie USB-C : 65 W
Częstotliwość sygnału
Częstotliwość sygnału cyfrowego 31~135 kHz (poziom) / 24~75 Hz (pion)
Zużycie energii
Zużycie energii 38W
Tryb oszczędny < 0.5 W
Wyłączony 0 W (przełącznik sprzętowy)
Zasilenie 100-240 V, 50/60 Hz
Projekt mechaniczny
Możliwość pochylenia panela (tilt) Kąt nachylenia :Tak (+23° ~ -5°)
Obrót : Yes (+30° ~ -30°)
Oś: Tak (+90° ~ -90°)
Regulacja wysokości : 0~130mm
Montaż ścienny VESA : 100 x 100 mm
Zamek Kensington : Tak
Wymiary
Wymiary z podstawką (Szer x Wys x Grub) Mini podstawa: 735,4 x 489,1 x 162,6 mm / Standardowa podstawa: 735,4 x (496,9~626,9) x 245,0
Wymiary bez podstawki (Szer x Wys x Grub) :735,4 x 466,9 x 54,4 mm
Wymiary opakowania (Szer x Wys x Grub) 878 x 616 x 298 mm
Waga
Waga netto z podstawką (ok.) Mini podstawka: 8 kg / standardowa podstawka: 12,14 kg
Waga netto bez podstawki (ok.) 7.6 kg
Waga brutto (ok.) 20.35 kg
Akcesoria
Zaczep do kabli
Kolorowy raport ze wstępnej kalibracji
Kabel DisplayPort
Ergonomiczna podstawka
Kabel HDMI
Śrubokręt w kształcie litery L Osłona
monitora
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB
-C Kabel
USB-C do A
Karta gwarancyjna
Zgodność z certyfikatami
Energy Star
TÜV Bez migotania
TÜV Low Blue Light
VESA DisplayHDR 400 True Black
Calman Ready

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

ASUS ZenScreen MQ16AH Producent: Asus Dzięki niezwykle smukłej konstrukcji, ultralekkiej obudowie, doskonałej łączności i wyjątkowym obrazom OLED, ZenScreen OLED MQ16AH jest idealnym towarzyszem każdego urządzenia mobilnego.

ASUS ZenScreen MQ16AH

2 198,99 zł 1 787,80 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
Monitor NEC MultiSync EA271Q-BK skalibowany Producent: NEC Model NEC MultiSync® EA271Q jest wyposażony w wyjątkowo cienki panel PLS o przekątnej 27" i rozdzielczości 2560 x 1440 z podświetleniem LED, który nadaje monitorowi ultranowoczesny i smukły wygląd. Monitor z możliwością kalibracji sprzętowej.

Monitor NEC MultiSync EA271Q-BK skalibowany

2 444,85 zł 2 524,56 zł 1 987,68 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 2 444,26 zł

 • Bezpłatna dostawa
Monitor NEC MultiSync EA271Q-WH skalibrowany (outlet) Producent: NEC Monitor po ustawowym zwrocie konsumenckim. Stan bardzo dobry bez widocznych śladów użykowania.

Monitor NEC MultiSync EA271Q-WH skalibrowany (outlet)

2 178,72 zł 2 481,62 zł 1 771,32 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 2 146,35 zł

ASUS ProArt PA279CV (outlet) Producent: Asus Monitor po ustawowym zwrocie konsumenckim. Możliwość wypożyczenia kalibratora w cenie monitora.

ASUS ProArt PA279CV (outlet)

2 423,10 zł 2 549,00 zł 1 970,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 2 549,00 zł

 • Promocja -5%
 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Kalibrator Calibrite Display Pro HL

Kalibrator Calibrite Display Pro HL

1 119,30 zł 1 193,10 zł 910,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 1 193,10 zł

Zamknij wyszukiwarkę