801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Affinity Universal 2.5 Win/Mac

 • Platforma: Windows / macOS
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: licencja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI)

Do końca promocji zostało

dni

godzin

minut

sek.

Affinity 2 to uznane aplikacje do projektowania grafiki komputerowej i bezpośrednia konkurencja dla głównego oprogramowania Adobe. Pakiet zawiera trzy programy: Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2.

Cena promocyjna 819,00 zł 423,99 zł 344,71 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 819,00 zł

 • Dostępność:
  1-2 dni
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Affinity universal2

Affinity Universal 2: zestaw 3 programów: Designer, Photo i Publisher.
Wersja 2. Co nowego?

Od momentu powstania, Affinity zdobyło zaufanie milionów profesjonalnych użytkowników na całym świecie i zdobyło jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży, wyznaczając nowy standard w świecie kreatywnego oprogramowania zarówno pod względem jakości, jak i wartości. A teraz nadszedł czas na zupełnie nowe, pełne funkcji wersje aplikacji.

Dzięki setkom ulepszeń oszczędzających czas i całkowicie przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika, który zoptymalizuje przepływ pracy, V2 zapowiada nową erę kreatywności.


Affinity Designer

Affinity Designer 2


VECTOR WARP

Ten niezwykle potężny i bardzo pożądany dodatek umożliwia zastosowanie nieniszczącego efektu wypaczenia wektorowego do dowolnej grafiki wektorowej lub tekstu. Edytowanie dowolnego wypaczenia zapewnia superszybki podgląd na żywo, nawet na złożonych ilustracjach i daje prawdziwy efekt końcowy w postaci wektorowej.

SHAPE BUILDER TOOL

dodawaj i odejmuj kształty i segmenty w znacznie łatwiejszy i bardziej interaktywny sposób. Szybko twórz złożone kształty, przeciągając między segmentami w celu połączenia lub przytrzymując modyfikator w celu odjęcia.

KNIFE TOOL

Tnij dowolny kształt, krzywą lub tekst na części składowe szybciej niż kiedykolwiek.

Measure Tool & Area Tool

umożliwia dostosowanie długości linii, segmentów, odległości i obszarów dowolnych obiektów do skali.

X-Ray View

Nowy tryb widoku pokazujący charakter Twojej pracy, szczególnie przydatny do celowego zaznaczania określonej krzywej/obiektu w złożonej grafice.

Import DXF/DWG

Importuj i edytuj pliki AutoCAD i DXF szybko i dokładnie, zachowując strukturę warstw i skalę oryginalnego pliku.
Affinity Photo

Affinity Photo 2Non-destructive RAW DEVELOP

Twórz pliki RAW bez niszczenia i wybieraj osadzenie w pliku dokumentu lub łącze zewnętrzne. WSKAZÓWKA: jeśli masz licencję uniwersalną i posiadasz Publisher 2, możesz użyć StudioLink do umieszczania plików RAW w swoich dokumentach i edytowania ustawień programistycznych w dowolnym momencie (coś, czego nie oferuje żadna inna aplikacja do publikowania!).

Hue Range

Utwórz maskę opartą na określonym kolorze i zastosuj dopasowania, efekty lub po prostu pomaluj automatycznie wygenerowaną maskę dla wybranego odcienia.

Band-pass

umożliwia utworzenie maski skupionej wokół krawędzi obrazu. Ma to szerokie zastosowanie dla retuszerów, którzy pracują na różnych warstwach częstotliwości, ale także umożliwia tworzenie efektów artystycznych.

Luminosity Specify

zakres jasności do zamaskowania; na przykład wyizoluj określone zakresy świateł lub cieni (lub czegokolwiek pomiędzy) i zastosuj kontrolowane korekty w tych obszarach.

Compound Masks

Z łatwością łącz ze sobą wiele warstw masek w sposób nieniszczący, korzystając z operacji dodawania, przecinania, odejmowania i XOR. Oznacza to, że oddzielne maski, które utworzyłeś, mogą być utrzymywane w sposób nieniszczący podczas tworzenia nowych masek na podstawie tych części składowych.

Live Mesh Warp

Chcesz, aby obraz lub plik był zniekształcony, aby pasował do powierzchni szablonu? Teraz możesz zastosować nieniszczące wypaczenie, aby tak się stało, i wrócić do edycji, kiedy tylko chcesz.

BRUSH ENGINE

Użyj dowolnej próbki do pędzli intensywnych, w tym wypełnień gradientowych i bitmapowych. Plus: nowy kontroler odległości, interpolacja końcówki pędzla i ogólnie poprawiona wydajność i dokładność.Affinity Publisher

Affinity Publisher 2Books

Połącz oddzielne dokumenty programu Publisher jako rozdziały, aby utworzyć jedną obszerną publikację, automatycznie synchronizując numery stron, spis treści, indeksy i style — jest to szczególnie przydatna funkcja do współpracy, ponieważ autorzy mogą pracować nad własnymi sekcjami indywidualnie, zanim połączą je w całość. Dostępne tylko w wersji desktopowej.

Footnotes, Endnotes and Sidenotes

Dodaj notatki w stylu akademickim lub odniesienia do sekcji tekstu. Place Auto-flow - Utwórz pojedynczy układ, który będzie automatycznie powtarzany w całym dokumencie, aż wszystkie pożądane obrazy zostaną zmieszczone. Dodatkowo, dzięki możliwości wybrania liczby powtórzeń dla obrazów, możesz skonfigurować zaawansowane szablony, aby w przyszłości móc natychmiast tworzyć wiele wariantów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Linked File Layer Visibility Override

Włącz lub wyłącz dowolne warstwy z umieszczonych plików, w tym PSD, PDF, DWG, DXF i innych dokumentów Affinity bez utraty integralności łącza. Nawet jeśli plik źródłowy zostanie zmieniony, ustawienia widoczności warstw zostaną zachowane. Dostępne również w Designer 2 i Photo 2.

Desktops

Połącz oddzielne dokumenty programu Publisher jako rozdziały, aby utworzyć jedną obszerną publikację, automatycznie synchronizując numery stron, spis treści, indeksy i style — jest to szczególnie przydatna funkcja do współpracy, ponieważ autorzy mogą pracować nad własnymi sekcjami indywidualnie, zanim połączą je w całość. Dostępne tylko w wersji desktopowej.

Desktops

Najnowsze dokumenty są teraz dostępne do przeglądania w postaci podglądu miniatur lub listy. Możesz także przypiąć swoje dokumenty, aby mieć do nich szybki dostęp.Całkowicie przebudowany panel warstw ma mnóstwo nowych funkcji, w tym:

 • Nowy pasek nadrzędny do łatwego zwijania grup i upuszczania warstw powyżej lub poniżej bieżącego rodzica
 • Nowe szybkie menu (kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę widoczności) do oznaczania kolorami
 • Możliwość pokazania/ukrycia innych warstw
 • Przeciągnij jednocześnie widoczność wielu warstw, aby natychmiast pokazać/ukryć te warstwy
 • Przeciągnij ikonę FX, aby skopiować efekty warstwy do innych warstw (lub przeciągnij do kosza)
 • Możliwość blokowania warstw bez wcześniejszego wybierania
 • Nowa opcja wyświetlania ikon oznaczających typ warstwy (piksel, obraz, tekst, krzywa itp.)

Wraz z istniejącym kołem trójkątnym, zoptymalizowany panel kolorów ma nowe pudełko kolorów , które ułatwia zmianę nasycenia bez zmiany jasności i odwrotnie poprzez poruszanie się w pionie i poziomie.

Zobacz najnowsze pędzle rastrowe według warstw . Wszystkie warstwy pikseli, na których malowałeś, oferują teraz rozwijaną listę pędzli, których użyłeś na tej warstwie, co znacznie ułatwia wznowienie od miejsca, w którym zostało przerwane, nawet po wprowadzeniu dużych zmian w dokumencie w międzyczasie.


iPad.

Oprócz prawie wszystkich wymienionych powyżej nowych funkcji, wersje na iPada mają kilka własnych specjalnych ulepszeń:

Szybkie menu — uzyskaj natychmiastowy dostęp do opcji schowka i dziewięciu konfigurowalnych skrótów operacji za pomocą prostego przesunięcia trzema palcami.

Kontroler poleceń — to nowe okrągłe menu zapewnia szybki dostęp do popularnych modyfikatorów we wszystkich narzędziach.

Tryb kompaktowy — nowy tryb dostępny dla panelu warstw umożliwia pozostawienie otwartego panelu przy maksymalizacji powierzchni dokumentu.

Całkowicie nowy pasek kontekstowy — dla wszystkich narzędzi, dzięki czemu znacznie więcej opcji jest łatwo dostępnych.

Nowe suwaki dla atrybutów — takich jak szerokość i krycie pędzla, szerokość obrysu, ustawienia efektu filtra i nie tylko.

Kontroler poleceń — Powiększ, aby dopasować/pomniejszyć poprzednie opcje trybu przyciągania i podglądu — teraz dostępne na górnym pasku narzędzi.


I to nie wszystko…

Efekty wielu warstw — Obrys, Cień wewnętrzny, Nakładka koloru, Nakładka gradientu i Cień zewnętrzny mogą teraz mieć wiele instancji zastosowanych do tego samego obiektu. Dostępne we wszystkich aplikacjach.

Szybka siatka — Szybko utwórz siatkę dowolnego obiektu podczas rysowania, w tym kształtów, ramek tekstowych i ramek na zdjęcia, używając klawiszy strzałek. Dostępne we wszystkich aplikacjach, ale szczególnie przydatne w programie Publisher (tylko na komputerze).

Szybkie wypełnianie mapą bitową — Błyskawicznie dodaj płynne wypełnienie teksturą mapy bitowej do dowolnego kształtu, przeciągając i upuszczając. Teksturę źródłową można przeciągnąć bezpośrednio z plików lub panelu zasobów w aplikacjach Affinity. Możesz teraz ustawić skalowanie tekstur map bitowych z obiektem (tylko na komputerze).

Ulepszenia narzędzia Ołówek — Dostępny jest nowy tryb linii prostej i opcje automatycznego zamykania, z których ta ostatnia umożliwia teraz automatyczne łączenie końcowego węzła z pierwszym węzłem po zwolnieniu przycisku myszy (Projektant 2).

Wyznacz kluczowy obiekt — uzyskaj kontrolę nad tym, do czego dokładnie chcesz się dopasować, odjąć i innymi funkcjami (Designer 2).

Łącze treści — Wszystkie główne typy zawartości, w tym zasoby, pędzle, próbki i style, są teraz połączone między aplikacjami Affinity na Twoim urządzeniu. Oznacza to, że jeśli utworzysz nowy pędzel w Affinity Photo, będzie on natychmiast dostępny w Pixel Persona Designer i Photo Persona Publisher. Lub jeśli przeciągniesz nowy zasób do jednej z kategorii zasobów, ponownie będzie on dostępny we wszystkich trzech aplikacjach. Możesz łatwo kontrolować, czy chcesz, aby którakolwiek z kategorii treści była również połączona.

Wymuś skalowanie wszystkiego — ta nowa opcja w Panelu transformacji umożliwia zastąpienie indywidualnych ustawień skali, dzięki czemu można wymusić skalowanie wszystkich obrysów, efektów i wypełnień zgodnie z aktualnie wybranym obiektem (wszystkie aplikacje).

Dostosowanie normalnych — Dostosuj informacje o oświetleniu zapisane w istniejących normalnych mapach. Świetna jako samodzielna funkcja dla artystów zajmujących się teksturami, ale umożliwia także edycję warstw oświetlenia generowanych z oprogramowania do renderowania 3D (zdjęcie 2).

Pokaż siatkę pikseli — Ta nowa opcja umożliwiająca odsłonięcie siatki pikseli po powiększeniu poprawia dokładność edycji (zdjęcie 2).

Utwórz nowy dokument z panelu giełdowego — przeciągnij bezpośrednio z panelu giełdowego na górny pasek narzędzi, aby utworzyć nowy plik z obrazu giełdowego (wszystkie aplikacje, tylko na komputerze).

Import/eksport JPEG XL — Affinity Photo jest liderem w edycji szerokiej gamy kolorów i obrazów HDR, z pełną obsługą wyświetlaczy Full HDR, ale teraz zewnętrzni programiści mogą zobaczyć to, co widzisz w Affinity Photo dzięki tej nowej opcji eksportu.

Liczba słów i znaków — Uzyskaj liczbę słów, znaków, wierszy i akapitów w dokumencie lub bieżącym zaznaczeniu (wydawca 2).

Zapisz ponownie pakiet — Zapisz ponownie pakiet z automatyczną aktualizacją zawartości zasobów. Niezwykle wydajny i zapobiega tworzeniu duplikatów zasobów (Publisher 2, tylko komputer).

Konwersja tekstu ramki/artykułu — Konwertuj tekst ramki na tekst grafiki i odwrotnie (wydawca 2).

Miejsce DXF i DWG — Umieść pliki DXF lub DWG w swoich publikacjach Affinity Publisher.

Widok siatki panelu pędzli — opcja wyświetlania pędzli jako siatki dysz zamiast listy podglądów pociągnięć. Bardzo przydatne, jeśli chcesz, aby od razu widoczne było większe zagęszczenie pędzli. (Zdjęcie 2, tylko komputer stacjonarny).

Wybierz ten sam / Wybierz obiekt — nowa funkcja umożliwia wybór zakresu na podstawie bieżącego obszaru roboczego lub z bieżącego zaznaczenia. Ponadto Select Same ma teraz opcje oparte na szerokości, wysokości lub obrocie, a także opcję wyboru ukrytych obiektów lub nie (Designer 2 i Publisher 2, tylko komputer stacjonarny).

Inteligentne stany warstw — Zapisz różne stany widoczności stosu warstw, aby szybko przejrzeć różne opcje projektu lub wersje swojej pracy (zdjęcie 2, tylko komputer stacjonarny).

Specyfikacja techniczna

Affinity universal2

Affinity Universal 2: zestaw 3 programów: Designer, Photo i Publisher


PRODUKT
Producent Serif
SPECYFIKACJA
Forma dostawy Dostawa programu następuje na podany w zamówieniu adres e-mail.
Przedmiot dostawy to numer seryjny oraz link do pobrania programu.
Czas obowiązywania licencji Licencja jest wieczysta do zakupionej wersji programu 2.x
Liczba stanowisk Zakup 1 licencji:
Użytkownik prywatny może korzystać z programu na wszystkich komputerach, które do niego należą.
Użytkownik komercyjny może korzystać z programu na dwóch komputerach.
Platforma Windows 11, 10 64-bit
Mac OS 13, 12, 11, 10.15
iPadOS 15 lub nowsza wersja
Zastosowanie Do domu
Do firmy
Obsługiwane języki
 • Angielski (US i UK)
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Hiszpański
 • Portugalski (Brazylijski)
 • Japoński
 • Włoski
 • Chiński (Uproszczony)
 • Rosyjski

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Affinity Publisher 2.5 Win Producent: Serif Inc. Ożyw swoją wizję dzięki Affinity Publisher 2, kolejnej generacji profesjonalnego oprogramowania do publikacji. Od magazynów, książek, broszur, plakatów, raportów i materiałów piśmiennych po inne kreacje, ta niesamowicie intuicyjna aplikacja umożliwia łączenie zdjęć, grafiki i tekstu w celu przygotowania pięknych układów gotowych do publikacji.

Affinity Publisher 2.5 Win

177,99 zł 337,00 zł 144,71 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 337,00 zł

 • Oszczędzasz: 159.0021 netto
Affinity Photo 2.5 Win Producent: Serif Inc. Affinity Photo 2 to profesjonalny program do obróbki oraz edycji grafiki. Narzędzie doceniane jest zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Ze względu na niezwykłą prostotę program zdobywa uznanie użytkowników. Umożliwia pracę na plikach o różnych rozszerzeniach, między innymi RAW czy zaimportowanych sesjach z Photoshopa.

Affinity Photo 2.5 Win

177,99 zł 337,00 zł 144,71 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 337,00 zł

 • Oszczędzasz: 159.0021 netto
Affinity Designer 2.5 Mac Producent: Serif Inc. Affinity Designer 2 to najszybszy i najbardziej precyzyjny program do projektowania grafiki wektorowej. Zbudowany od podstaw wszystkie funkcje, narzędzia, panele zostały opracowane z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów.

Affinity Designer 2.5 Mac

177,99 zł 337,00 zł 144,71 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 337,00 zł

 • Oszczędzasz: 159.0021 netto
Affinity Photo 2.5 Mac Producent: Serif Inc. Affinity Photo 2 to profesjonalny program do obróbki oraz edycji grafiki. Narzędzie doceniane jest zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Ze względu na niezwykłą prostotę program zdobywa uznanie użytkowników. Umożliwia pracę na plikach o różnych rozszerzeniach, między innymi RAW czy zaimportowanych sesjach z Photoshopa.

Affinity Photo 2.5 Mac

177,99 zł 337,00 zł 144,71 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 337,00 zł

 • Oszczędzasz: 159.0021 netto

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

Do końca promocji zostało

dni

godzin

minut

sek.

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

3 299,99 zł 3 480,90 zł 2 682,92 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 333,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę