801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Affinity Designer 2 Mac

 • Platforma: macOS
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: licencja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI)

Affinity Designer 2 to najszybszy i najbardziej precyzyjny program do projektowania grafiki wektorowej. Zbudowany od podstaw wszystkie funkcje, narzędzia, panele zostały opracowane z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów.

Cena 337,00 zł 273,98 zł netto

 • Dostępność:
  1-2 dni
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Affinity Designer 2 w wersji na MacOS


Affinity Designer

Affinity Designer 2


Affinity Designer 2 to najszybszy i najbardziej precyzyjny program do projektowania grafiki wektorowej. Zbudowany od podstaw wszystkie funkcje, narzędzia, panele zostały opracowane z myślą o potrzebach kreatywnych profesjonalistów. Dzięki ciągłym innowacjom i rozwojowi powstała aplikacja, które zrewolucjonizuje Twój sposób pracy.

Program Affinity Designer 2 został stworzony w taki sposób, by pomóc w rozwijaniu wyobraźni, kreatywności oraz, aby znacznie przyspieszyć szybkość działania użytkownika. Affinity Designer 2 to program o niezwykłej płynności, dzięki czemu korzystanie z niego wiąże się z czystą przyjemnością.

Narzędzie do pięknych ilustracji

Używane przez profesjonalistów na całym świecie jako narzędzie do tworzenie ilustracji wektorowych, Affinity Designer 2 podnosi poprzeczkę dla kreatywnego oprogramowania. Precyzyjna kontrola na krzywymi, przyciągającym wzrok kolorami i wydajnością zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem.

Dokładnie opracowany program Affinity Designer 2 posiada ogromną ilość funkcji i narzędzi stworzonych w celu osiągnięcia pełnej wydajności przy jednoczesnym zachowaniu idealnej dokładności symetrii.Placeholder

 

Placeholder

 

Placeholder

 

Placeholder

 

Placeholder

 

Co nowego?

VECTOR WARP

Ten niezwykle potężny i bardzo pożądany dodatek umożliwia zastosowanie nieniszczącego efektu wypaczenia wektorowego do dowolnej grafiki wektorowej lub tekstu. Edytowanie dowolnego wypaczenia zapewnia superszybki podgląd na żywo, nawet na złożonych ilustracjach i daje prawdziwy efekt końcowy w postaci wektorowej.

SHAPE BUILDER TOOL

dodawaj i odejmuj kształty i segmenty w znacznie łatwiejszy i bardziej interaktywny sposób. Szybko twórz złożone kształty, przeciągając między segmentami w celu połączenia lub przytrzymując modyfikator w celu odjęcia.

KNIFE TOOL

Tnij dowolny kształt, krzywą lub tekst na części składowe szybciej niż kiedykolwiek.

Measure Tool & Area Tool

umożliwia dostosowanie długości linii, segmentów, odległości i obszarów dowolnych obiektów do skali.

X-Ray View

Nowy tryb widoku pokazujący charakter Twojej pracy, szczególnie przydatny do celowego zaznaczania określonej krzywej/obiektu w złożonej grafice.

Import DXF/DWG

Importuj i edytuj pliki AutoCAD i DXF szybko i dokładnie, zachowując strukturę warstw i skalę oryginalnego pliku.


Żywe, responsywne i szybkie, nawet w przypadku najbardziej złożonych dokumentów. Obsługuj tysiące obiektów bez opóźnień, porządkuj za pomocą grup warstw i oznaczania kolorami, dokonuj precyzyjnych wyborów w podglądzie konturów na żywo i powiększaj o milion (!) procent i więcej..

W pełni funkcjonalne przestrzenie robocze wektorowe i rastrowe. Dodawaj tekstury pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodawaj ziarno do wyraźnych wektorów, umieszczaj i przycinaj warstwy pikseli… to prawdziwa wolność twórcza na wyciągnięcie ręki.

Setki oszczędzających czas narzędzi i funkcji. Dopasuj atrybuty w celu łatwej edycji, bezproblemowo konfiguruj siatki, prowadnice i płaszczyzny, łącz symbole i wiązania, dostosuj skróty klawiaturowe, zapisuj ulubione ustawienia obszaru roboczego i nie tylko!

Osiągaj za każdym razem doskonałe projekty w pikselach. Użyj trybu podglądu w pikselach, aby wyświetlić wektory zarówno w rozdzielczości standardowej, jak i siatkówki, aby uzyskać pełny podgląd na żywo, jak każdy element Twojego projektu zostanie wyeksportowany.

Układaj wszystkie swoje ekrany, strony, menu i inne elementy na nieograniczonej liczbie obszarów roboczych. Idealny do tworzenia szablonów mediów społecznościowych, makiet stron internetowych, nieruchomych ramek i innych treści cyfrowych.

 

Specyfikacja techniczna

Affinity Designer

Affinity Designer 2 Mac

PRODUKT
Producent Serif
SPECYFIKACJA
Forma dostawy Dostawa programu następuje na podany w zamówieniu adres e-mail.
Przedmiot dostawy to numer seryjny oraz link do pobrania programu.
Czas obowiązywania licencji Licencja jest wieczysta do zakupionej wersji programu 2.x
Liczba stanowisk Zakup 1 licencji:
Użytkownik prywatny może korzystać z programu na wszystkich komputerach, które do niego należą.
Użytkownik komercyjny może korzystać z programu na dwóch komputerach.
Platforma Mac OS 13, 12, 11, 10.15
iPad Sprzęt komputerowy kompatybilny z:
iPad Pro (wszystkie modele) * iPad Air (2, 3, 4 i 5) * iPad (od 2017 r.) iPad mini (5 i 6)
System operacyjny:
iPadOS 15 lub nowszy
* Modele iPada wyposażone w M1 są zalecane w przypadku projektów wymagających większej ilości pamięci
Zastosowanie Do domu
Do firmy
Obsługiwane języki
 • Angielski (US i UK)
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Hiszpański
 • Portugalski (Brazylijski)
 • Japoński
 • Włoski
 • Chiński (Uproszczony)
 • Rosyjski
Obsługiwane typy plików Import: Adobe® Photoshop® PSD, Adobe® Illustrator® AI (containing PDF stream), PDF, SVG, EPS, Adobe® FreeHand® (versions 9 to 11), PNG, TIFF, JPG, GIF, EXR (Open EXR), HDR (Radiance), Affinity Photo native file, Affinity Designer native file
Obsługiwane typy plików Export: Adobe® Photoshop® PSD, PDF (can be opened in Adobe® Illustrator®), SVG, EPS, TIFF, PNG, JPG, GIF, EXR (Open EXR), HDR (Radiance), Affinity Designer (Affinity common file format)

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Affinity Photo 2 Win Producent: Serif Inc. Affinity Photo 2 to profesjonalny program do obróbki oraz edycji grafiki. Narzędzie doceniane jest zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Ze względu na niezwykłą prostotę program zdobywa uznanie użytkowników. Umożliwia pracę na plikach o różnych rozszerzeniach, między innymi RAW czy zaimportowanych sesjach z Photoshopa.

Affinity Photo 2 Win

337,00 zł 273,98 zł netto

Affinity Universal 2 UPGRADE Win/Mac Producent: Serif Inc. Aktualizacja Affinity 1 do v2. Tylko dla użytkowników pierwszej wersji Affinity. Pakiet zawiera trzy programy: Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2 oraz pakiet Creative Collection - cztery dodatki Premium.

Affinity Universal 2 UPGRADE Win/Mac

615,00 zł 500,00 zł netto

Affinity Universal 2 Win/Mac Producent: Serif Inc. Affinity 2 to uznane aplikacje do projektowania grafiki komputerowej i bezpośrednia konkurencja dla głównego oprogramowania Adobe. Pakiet zawiera trzy programy: Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2.

Affinity Universal 2 Win/Mac

819,00 zł 665,85 zł netto

Affinity Publisher 2 Win Producent: Serif Inc. Ożyw swoją wizję dzięki Affinity Publisher 2, kolejnej generacji profesjonalnego oprogramowania do publikacji. Od magazynów, książek, broszur, plakatów, raportów i materiałów piśmiennych po inne kreacje, ta niesamowicie intuicyjna aplikacja umożliwia łączenie zdjęć, grafiki i tekstu w celu przygotowania pięknych układów gotowych do publikacji.

Affinity Publisher 2 Win

337,00 zł 273,98 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Zamknij wyszukiwarkę