801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Affinity Photo 2 Mac

 • Platforma: macOS
 • Licencja: wieczysta licencja komercyjna (COM)
 • Forma: licencja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI)

Affinity Photo 2 to profesjonalny program do obróbki oraz edycji grafiki. Narzędzie doceniane jest zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Ze względu na niezwykłą prostotę program zdobywa uznanie użytkowników. Umożliwia pracę na plikach o różnych rozszerzeniach, między innymi RAW czy zaimportowanych sesjach z Photoshopa.

Cena 393,60 zł 320,00 zł netto

 • Dostępność:
  1-2 dni
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Affinity Photo

Affinity Photo 2 w wersji na MacOS

Edytor zdjęć, o jakim marzyłeś!

Affinity Photo 2 to profesjonalny program do obróbki oraz edycji grafiki. Narzędzie doceniane jest zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Ze względu na niezwykłą prostotę program zdobywa uznanie użytkowników. Umożliwia pracę na plikach o różnych rozszerzeniach, między innymi RAW czy zaimportowanych sesjach z Photoshopa.

Program Affinity Photo 2 jest dopasowany do wymagań różnych użytkowników. Z jego pomocą można poprawiać oraz ulepszać zdjęcia za sprawą edycji krzywych, czerni i bieli, kontrastu, HSL, cieni czy podkreśleń. Ponadto oprogramowanie umożliwia pracę na ponad 100 obrazach - i to w zaskakująco szybkim czasie. Edycja w czasie rzeczywistym znacznie przyspiesza pracę oraz ułatwia ją. Affinity Photo 2 oferuje też korekty obiektywów czy doskonałą redukcję szumów. Dość ciekawą funkcją jest Focus Merge. Polega na niejakim połączeniu wielu zdjęć, żeby wydobyć jeszcze większą głębię ostrości. Dzięki temu obraz może prezentować się jeszcze lepiej. Nic nie stoi również na przeszkodzie, żeby edytować zdjęcia narzędziami pokroju push, twirl czy freeze. Co istotne, cena programu Affinity Photo 2 jest zaskakująco niska jak na możliwości, które oferuje.

Program Affinity Photo 2 zaskakuje nie tylko swoją wydajnością, ale także sprawi, że czas pracy znacząco się skróci! Affinity Photo 2 pozwala na oglądanie zmian renderowanych w czasie rzeczywistym. Z łatwością można zanurzyć się w szerokiej gamie narzędzi dostosowanych do wymagań każdego wyspecjalizowanego grafika.

Szybsze, płynniejsze i wydajniejsze niż kiedykolwiek oprogramowanie do edycji zdjęć. Dzięki ogromnemu zestawowi narzędzi, edycja lub tworzenie pełnowymiarowych wielowarstwowych kompozycji nabierze mocy i wydajności, takiej jakiej będziesz potrzebować.


Placeholder

 

Placeholder

 

Placeholder

 

Placeholder

 

Placeholder

 

Co nowego?Non-destructive RAW DEVELOP

Twórz pliki RAW bez niszczenia i wybieraj osadzenie w pliku dokumentu lub łącze zewnętrzne. WSKAZÓWKA: jeśli masz licencję uniwersalną i posiadasz Publisher 2, możesz użyć StudioLink do umieszczania plików RAW w swoich dokumentach i edytowania ustawień programistycznych w dowolnym momencie (coś, czego nie oferuje żadna inna aplikacja do publikowania!).

Hue Range

Utwórz maskę opartą na określonym kolorze i zastosuj dopasowania, efekty lub po prostu pomaluj automatycznie wygenerowaną maskę dla wybranego odcienia.

Band-pass

umożliwia utworzenie maski skupionej wokół krawędzi obrazu. Ma to szerokie zastosowanie dla retuszerów, którzy pracują na różnych warstwach częstotliwości, ale także umożliwia tworzenie efektów artystycznych.

Luminosity Specify

zakres jasności do zamaskowania; na przykład wyizoluj określone zakresy świateł lub cieni (lub czegokolwiek pomiędzy) i zastosuj kontrolowane korekty w tych obszarach.

Compound Masks

Z łatwością łącz ze sobą wiele warstw masek w sposób nieniszczący, korzystając z operacji dodawania, przecinania, odejmowania i XOR. Oznacza to, że oddzielne maski, które utworzyłeś, mogą być utrzymywane w sposób nieniszczący podczas tworzenia nowych masek na podstawie tych części składowych.

Live Mesh Warp

Chcesz, aby obraz lub plik był zniekształcony, aby pasował do powierzchni szablonu? Teraz możesz zastosować nieniszczące wypaczenie, aby tak się stało, i wrócić do edycji, kiedy tylko chcesz.

BRUSH ENGINE

Użyj dowolnej próbki do pędzli intensywnych, w tym wypełnień gradientowych i bitmapowych. Plus: nowy kontroler odległości, interpolacja końcówki pędzla i ogólnie poprawiona wydajność i dokładność.

Specyfikacja techniczna

Affinity Photo

Affinity Photo 2 Mac

PRODUKT
Producent Serif
SPECYFIKACJA
Forma dostawy Dostawa programu następuje na podany w zamówieniu adres e-mail.
Przedmiot dostawy to numer seryjny oraz link do pobrania programu.
Czas obowiązywania licencji Licencja jest wieczysta do zakupionej wersji programu 2.x
Liczba stanowisk Zakup 1 licencji:
Użytkownik prywatny może korzystać z programu na wszystkich komputerach, które do niego należą.
Użytkownik komercyjny może korzystać z programu na dwóch komputerach.
Platforma Mac OS 13, 12, 11, 10.15
Zastosowanie Do domu
Do firmy
iPad Sprzęt komputerowy kompatybilny z:
iPad Pro (wszystkie modele) * iPad Air (2, 3, 4 i 5) * iPad (od 2017 r.) iPad mini (5 i 6)
System operacyjny:
iPadOS 15 lub nowszy
* Modele iPada wyposażone w M1 są zalecane w przypadku projektów wymagających większej ilości pamięci
Obsługiwane języki
 • Angielski (US i UK)
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Hiszpański
 • Portugalski (Brazylijski)
 • Japoński
 • Włoski
 • Chiński (Uproszczony)
 • Rosyjski
Obsługiwane typy plików Import: Adobe® Photoshop® PSD, PNG, TIFF, JPG, GIF, TGA, SVG, EPS, PDF, PDF/X, EXR (Open EXR), HDR (Radiance), Adobe® Illustrator® AI (containing PDF stream), Legacy Adobe® Illustrator® AI files, Adobe® FreeHand® (versions 9 to 11), Affinity Designer native file
Obsługiwane typy plików Export: Adobe® Photoshop® PSD, TIFF (layers preserved), PNG, JPG, Progressive JPG, GIF, SVG, EPS, EXR (Open EXR), HDR (Radiance), PDF (can also be opened in Adobe® Illustrator®), PDF/X-1a, PDF/X-3, PDF/X-4, Affinity Designer (Affinity common file format)

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Affinity Universal 2 UPGRADE Win/Mac Producent: Serif Inc. Aktualizacja Affinity 1 do v2. Tylko dla użytkowników pierwszej wersji Affinity. Pakiet zawiera trzy programy: Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2 oraz pakiet Creative Collection - cztery dodatki Premium.

Affinity Universal 2 UPGRADE Win/Mac

615,00 zł 500,00 zł netto

 • NOWOŚĆ
Affinity Publisher 2 Mac Producent: Serif Inc. Ożyw swoją wizję dzięki Affinity Publisher 2, kolejnej generacji profesjonalnego oprogramowania do publikacji. Od magazynów, książek, broszur, plakatów, raportów i materiałów piśmiennych po inne kreacje, ta niesamowicie intuicyjna aplikacja umożliwia łączenie zdjęć, grafiki i tekstu w celu przygotowania pięknych układów gotowych do publikacji.

Affinity Publisher 2 Mac

393,60 zł 320,00 zł netto

Affinity Universal 2 Win/Mac Producent: Serif Inc. Affinity 2 to uznane aplikacje do projektowania grafiki komputerowej i bezpośrednia konkurencja dla głównego oprogramowania Adobe. Pakiet zawiera trzy programy: Affinity Photo 2, Designer 2 oraz Publisher 2.

Affinity Universal 2 Win/Mac

849,00 zł 690,24 zł netto

 • NOWOŚĆ
Affinity Photo 2 Win Producent: Serif Inc. Affinity Photo 2 to profesjonalny program do obróbki oraz edycji grafiki. Narzędzie doceniane jest zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Ze względu na niezwykłą prostotę program zdobywa uznanie użytkowników. Umożliwia pracę na plikach o różnych rozszerzeniach, między innymi RAW czy zaimportowanych sesjach z Photoshopa.

Affinity Photo 2 Win

393,60 zł 320,00 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

EIZO ColorEdge CS2740-BK - 6 lat gwarancji - skalibrowany

EIZO ColorEdge CS2740-BK - 6 lat gwarancji - skalibrowany

7 072,50 zł 7 449,00 zł 5 750,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 7 449,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę