801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Adobe Premiere Pro CC – Pro for Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji – licencja rządowa

 • Kod producenta: 65310088BC01B12
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja rządowa (GOV)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI)
 • Sklep posiada autoryzację:

Cena 2 412,31 zł 1 961,23 zł netto

 • Dostępność:
  realizacja 12-24h
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: -

CA Raty

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie elementy usługi Creative Cloud tak przydatne w zespołach i przedsiębiorstwach, a także możliwość nieograniczonego pobierania zasobów Adobe Stock. W ulubionych aplikacjach Creative Cloud znajdziesz ponad 200 milionów standardowych obrazów, grafik wektorowych i ilustracji, dzięki którym zrealizujesz każdy pomysł.

Dostępna zawartość obejmuje:
 • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
 • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
 • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);
Edycja Pro nie obejmuje:
 • Zasoby na licencji rozszerzonej;
 • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio;
 • Określone szablony animacji;
 • Zasoby z kolekcji Premium;
 • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny.

Możesz jednak łatwo licencjonować powyższe typy zasobów, wykorzystując Pakiety punktów Adobe Stock dla zespołów. Połączenie planów subskrypcji i pakietów punktów umożliwia elastyczne licencjonowanie potrzebnych zasobów bez wychodzenia poza budżet.

Opis produktu

Adobe Premiere Pro CC – Pro

Uwzględnione aplikacje

Premiere

Premiere Rush

Bridge

Inteligentne narzędzia. Doskonałe historie.

Program Premiere Pro jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe. Korzystając z pomysłowych narzędzi, integracji z innymi aplikacjami i usługami firmy oraz zaawansowanego mechanizmu Adobe Sensei, można łatwiej przekształcać nagrania w dopracowane filmy i wideo. Aplikacja Premiere Rush umożliwia tworzenie i modyfikowanie nowych projektów z dowolnego urządzenia.

Automatyczne narzędzia oparte na technologii Adobe Sensei oszczędzają czas, co ułatwia skupienie się na scenariuszu, a zintegrowane obiegi pracy pozwalają dopracować każdy materiał bez opuszczania osi czasu. Program umożliwia montaż w dowolnym formacie, między innymi 8K i VR. Natywna obsługa plików, wydajne obiegi pracy z plikami zastępczymi i szybsze nagrania ProRes HDR ułatwiają przetwarzanie materiałów w dowolny sposób — nawet na mobilnych stacjach roboczych.

Program Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak After Effects, Adobe Audition czy Adobe Stock. Można na przykład — bezpośrednio w aplikacji — otworzyć szablon animacji z programu After Effects, dostosować szablon z usługi Adobe Stock lub przeprowadzić integrację z setkami rozszerzeń firm zewnętrznych. Ponadto program jest teraz oferowany wraz z aplikacją Premiere Rush — kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Możesz sfilmować materiał i zmontować go na telefonie, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z poziomu urządzenia lub komputera. Aby kontynuować pracę nad plikami z aplikacji Rush, wystarczy otworzyć je w programie Premiere Pro.

Płynna praca kreatywna.

Automatyczne narzędzia oparte na technologii Adobe Sensei oszczędzają czas, co ułatwia skupienie się na scenariuszu, a zintegrowane obiegi pracy pozwalają dopracować każdy materiał bez opuszczania osi czasu.

Dowolna kamera. Każdy format.
Jakakolwiek platforma.

Program umożliwia montaż w dowolnym formacie, między innymi 8K i VR. Natywna obsługa plików, wydajne obiegi pracy z plikami zastępczymi i szybsze nagrania ProRes HDR ułatwiają przetwarzanie materiałów w dowolny sposób — nawet na mobilnych stacjach roboczych.

Dobra współpraca z innymi.

Program Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak Photoshop, After Effects, Adobe Audition czy Adobe Stock. Możesz na przykład — bezpośrednio w aplikacji — otworzyć szablon animacji z programu After Effects, dostosować szablon z usługi Adobe Stock lub przeprowadzić integrację z setkami rozszerzeń firm zewnętrznych.

Teraz platforma montażu
podąża za Tobą.

Program Premiere Pro jest teraz oferowany wraz z aplikacją Premiere Rush — kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Możesz sfilmować materiał i zmontować go na telefonie, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z poziomu urządzenia lub komputera. Aby kontynuować pracę nad plikami z aplikacji Rush, wystarczy otworzyć je w programie Premiere Pro.

Przekonaj się, co nowego można zrobić w Premiere Pro.

Stale wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do programu Premiere Pro. Członkostwo Creative Cloud daje możliwość skorzystania z nich bezpośrednio po wydaniu.

Automatyczna zmiana formatu plików wideo

Funkcja automatycznego poprawiania klatek przyspiesza obieg pracy i optymalizuje materiały na potrzeby mediów społecznościowych. Inteligentne kadrowanie pozwala zachować ważne elementy w dowolnym kadrze — kwadratowym, pionowym, 16:9 czy w rozdzielczości 4K.

Łatwiejsze dostosowywanie krzywych kolorów

W narzędziach do obsługi kolorów Lumetri każda krzywa ma dwie osie z wartościami w parach, co pozwala łatwo i precyzyjnie stopniować poszczególne kolory.

Oszczędność czasu dzięki dźwiękom stockowym

Panel Podstawowa obróbka dźwięku w programie Premiere Pro umożliwia bezpośrednie wyszukiwanie, przeglądanie, licencjonowanie i pobieranie utworów muzycznych Adobe Stock.

Automatyczne wykrywanie zmian

Program Premiere Pro oferuje opartą na sztucznej inteligencji Adobe Sensei funkcję wykrywania zmian sceny, która automatycznie wskazuje punkty edycji. Teraz możesz błyskawicznie dodawać cięcia i markery, a także stosować dopasowania. Dowiedz się więcej

Specyfikacja techniczna

Adobe Premiere Pro CC

Z uwagi na fakt, że wymagania systemowe zmieniają się przy każdej aktualizacji oprogramowania, przejdź na stronę wymagania systemowe programu w serwisie Adobe, aby uzyskać najnowsze informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych i przeglądarek.

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Adobe Premiere Pro CC – Pro for Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji PROMO Producent: Adobe

Adobe Premiere Pro CC – Pro for Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji PROMO

5-:  1 914,70 zł 1 556,67 zł netto

 • NOWOŚĆ
Adobe Premiere Pro CC – Pro for Teams ENG Win/Mac PROMO – dodatkowe stanowisko Producent: Adobe

Adobe Premiere Pro CC – Pro for Teams ENG Win/Mac PROMO – dodatkowe stanowisko

5-:  154,77 zł 125,83 zł netto

 • NOWOŚĆ

Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

Datacolor SpyderX Photo Kit: SpyderX Elite, Spyder Checker 24 i Spyder Cube

Datacolor SpyderX Photo Kit: SpyderX Elite, Spyder Checker 24 i Spyder Cube

799,50 zł 1 649,00 zł 650,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 861,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę