801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

JUSHA C350G

 • Kod producenta: JUSHAC350G
 • Gwarancja:5 lat
 • Bezpłatna dostawa

3- megapikselowy kolorowy medyczny monitor opisowy Jusha C350G pozwala na pełniejsze wyświetlenie tradycyjnych zdjęć RTG klatki piersiowej, jak również obrazów CT, MRI, DSA lub DR.

 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

Opis produktu

JUSHA C350G monitor medyczny opisowy

3- megapikselowy kolorowy monitor Jusha C350G pozwala na pełniejsze wyświetlenie tradycyjnych zdjęć RTG klatki piersiowej, jak również obrazów CT, MRI, DSA lub DR. Wysoka jasność i kontrast oraz 16-bitowa tablica LUT pozwala na niezwykle precyzyjne wyświetlanie obrazów z różnych badań dając radiologom komfortowe narzędzie pracy. Monitor ma możliwość precyzyjnej kalibracji do standardu DICOM Part 14.

Nowa jakość pracy z obrazami medycznymi

Jusha C350G jest 3 MP medycznym monitorem opisowym mającym zastąpić monitory 2 MP, dając większe pole obrazowania i szersze możliwości pracy z badaniami z różnych modalności.

Duża jasność i kontrast

Zastosowanie paneli LCD nowej generacji pozwoliło na uzyskanie wysokiej jasności (max. 900 cd/m2, oraz 800 cd/m2 do kalibracji) i kontrastu 1:1400. Daje to efekt poczucia głębi poszczególnych warstw obrazu co wspomaga diagnostykę wczesnych stadiów zmian chorobowych.

Precyzyjne odwzorowanie przejść tonalnych

Korzystając z 16-bitowej tabeli LUT, monitor może wyświetlać 10-bitowy obraz z ponad miliardem kolorów jednocześnie. Zapewnia to niebywale płynne przejścia tonalne i jedynie minimalny współczynnik błędu, praktycznie poniżej progu postrzegania ludzkiego wzroku. Ma to szczególne znaczenie przy wyświetlaniu obrazów monochromatycznych z precyzyjnie odwzorowana skalą szarości w standardzie DICOM i diagnostyce zmian o niskim kontraście.

Automatyczna adaptacja parametrów obrazów diagnostycznych monochromatycznych i kolorowych (color and grayscale auto-calibration).

Technologia wykorzystywana w tej funkcjonalności monitora uzyskała wiele patentów krajowych i zagranicznych. CGA automatycznie rozpoznaje czy dany obraz przesyłany jest do monitora w trybie obrazu monochromatycznego czy też kolorowego i automatycznie wyświetla go zgodnie ze standardem DICOM, gdy obraz jest monochromatyczny, lub zgodnie z zadaną krzywą Gamma gdy przesyłany obraz jest kolorowy. Funkcjonalność ta daje pewność, że diagnozowany obraz jest wyświetlany zgodnie z obowiązującymi normami/wytycznymi. CGA analizuje obrazy „punkt po punkcie” co daje możliwość JEDNOCZESNEGO wyświetlania obrazów monochromatycznych i kolorowych na ekranie monitora i uzyskanie pełnej wielofunkcyjności ekranu.

Funkcja Focus View Spotlight

Uaktywnienie funkcji Spotlight powoduje automatyczne przyciemnienie całego ekranu monitora. Jednocześnie, określane są współrzędne położenia kursora myszki i następuje rozjaśnienie do maksymalnej kalibrowanej wartości jasności monitor kulistego obszaru wokół tego punktu. Pozwala to na uwydatnienie szczegółów miejsca zmian chorobowych i łatwiejszą diagnozę.

X-ray film viewer

Monitor ma wbudowaną funkcje negatoskopu (Light Box) uaktywnianą za pomocą klawisza. Magnetyczny uchwyt przy górnej krawędzi monitora pozwala na podpięcie tradycyjnego, kliszowego zdjęcia rentgenowskiego i natychmiastową diagnozę.

Adaptacja jasności monitora do warunków otoczenia

Ambient luminance self-adaptation (ABA)

Monitor wyposażony jest w czujnik Ambient Light Sensor mierzący na bieżąco poziom oświetlenia na stanowisku pracy lekarza diagnosty i automatycznie dostosowujący jasność monitora do zmieniających się warunków. Daje to pełen komfort pracy zabezpieczając przed „oślepianiem” gdyby monitor był za jasny, lub zbytnim wytężaniem wzroku, gdyby monitor był zbyt ciemny.

Zintegrowany kalibrator (Funkcja Front-sensor calibration)

Monitor C620G ma zainstalowany, zintegrowany z obudową, czujnik mierzący jasności panelu LCD. Współpracując z wewnętrznym czujnikiem układu podświetlenia ekranu, system kontroluje parametry obrazu tak by były one zgodne ze standardem DICOM Part14.

Dynamiczne tablice LUT

Monitor wykorzystuje dynamiczne tablice LUT. Przy tradycyjnych, statycznych, tablicach LUT kalibracja do standardu DICOM ograniczona była do wstępnie wygenerowanych krzywych. Dzięki zastosowaniu dynamicznej LUT możemy kalibrować jasność i kontrast monitora w czasie rzeczywistym, co gwarantuje zgodność monitora ze standardem DICOM we wszystkich ustawieniach luminancji.

Opatentowana technologia SmarTouch®

Monitor C630G może być wykorzystywany zarówno do diagnozy badań z rożnych modalności, jak i ich tekstowego opisu. Ze względu na ergonomię pracy i ochronę wzroku, czynności te powinny być wykonywane przy różnych poziomach jasności panelu. Biorąc to pod uwagę, firma Jusha wprowadziła w swoich monitorach klawisz SmarTouch, zmieniający jasność monitora. Dzięki technologii BIA, jego jasność jest niemal natychmiast stabilizowana, co umożliwia ciągłą pracę diagnosty na obrazach zgodnych ze standardem DICOM.

Eco-guardian / Presence Induction

Funkcja Eco-guardian wykrywa czy przed monitorem jest lekarz diagnosta, czy odszedł. W chwilę po odejściu użytkownika sprzed monitora, zostaje on przełączony w stan uśpienia, co ogranicza zużycie energii i przedłuża żywotność urządzenia. W chwili powrotu użytkownika monitor włącza się automatycznie, a system stabilizacji obrazu kontroluje właściwy poziom jego parametrów. Czujnik obecności użytkownika przed monitorem jest systemem „inteligentnym” i rozpoznaje czy jest to człowiek, czy element wyposażenia jak np. krzesło, odpowiednio na to reagując.

Łatwość tworzenia systemów wielomonitorowych

Monitor wyposażono w dwa cyfrowe złącza wejściowe i jedno złącze wyjściowe DisplayPort 1.2, dzięki czemu rozdzielczość 6 MP da się uzyskać korzystając z pojedynczego kabla. Złącze wyjściowe może posłużyć do szeregowego podłączenia dodatkowych monitorów bez zbędnego okablowania (DisplayPort daisy chain).

Wybór optymalnego trybu wyświetlania

Monitor ma predefiniowane tryby pracy przystosowane do wyświetlania obrazów z rożnych badań: DICOM, Gamma 2.2, Gamma 2.4, DSA, DSI, CT/MRI. Dzięki nim lekarz może szybko i łatwo przełączać się pomiędzy różnymi obrazami, używając do tego celu jeden monitor C630G.

Zdalny system kontroli jakości Web QA

System kontroli jakości monitorów medycznych JUSHA może zdalnie monitorować i kontrolować wszystkie systemy JUSHA za pośrednictwem sieci. Taka kontrola monitorów na miejscu w szpitalach przez dedykowanych pracowników, może, po pierwsze, zakłócać normalny tryb pracy diagnostycznej, po drugie, generuje dodatkowe koszty. System zdalnej kontroli jakości sprawia, że ​​jest to bardziej ekonomiczne i wygodniejsze rozwiązanie.

Efektowny design

Czarne ramki z przodu obudowy pomagają skupić wzrok na ekranie podczas pracy w słabo oświetlonych pomieszczeniach, a srebrny pasek biegnący po bokach monitora uatrakcyjnia wygląd.

Ergonomiczna stopka

Ergonomiczna stopka monitora umożliwia pochylanie i obrót ekranu oraz oferuje szeroki zakres regulacji wysokości, co znacznie poprawia komfort pracy z monitorem.

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
WYŚWIETLACZ
Model monitora Jusha C350G
Rodzaj podświetlenia LED
Typ matrycy IPS
Panel kolorowy
Paleta barw 10-bit
Tablice LUT 16-bit
Przekątna 21,3″/54,1 cm
Naturalna rozdzielczość 2048 x 1536 / 1536 x 2048
Rozdzielczość w MPix 3 MP
Proporcje ekranu 3;4
Rozmiar wyświetlanego obrazu 431,9 x 323,9 mm
Rozmiar piksela 0,2109 x 0,2109 mm
Kąty widzenia 178 x 178 stopni (CR>10)
Jasność maksymalna 900 cd/m2
Rekomendowana jasność kalibracji 800 cd/m2
Kontrast 1400;1
Czas reakcji (typowy) 20 ms
Sygnał wideo
Wejście sygnałowe DVI-D (dual link) x 1, DP x 1, DisplayPort x 1
Wyjście sygnałowe (loop through) DisplayPort x 1 (do połączeń szeregowych)
Wejście sygnału 10-bit tak, DP
Zasilenie
Zasilacz zewnętrzny 24VDC/3.75A
Maksymalny pobór mocy 80W
Typowy pobór mocy 50W
Zintegrowane czujniki
Front Sensor tak
Backlight Sensor tak
Presence Sensor tak
Temperature Sensor tak
Dodatkowe funkcje
X-ray FilmViewing (XFV) tak
Front-sensor calibration tak
Eco-guardian tak
SmartTouch Technology tak
Ambient luminance self-adaptation (ABA) tak
Ambient Light Compensation (ALC) tak
Oprogramowanie do kalibracji i kontroli parametrów monitora (Web QA) tak
Predefiniowane tryby pracy/td> DICOM, Gamma 2.2, Gamma 2.4, DSA, DSI, CT/MRI
Języki OSD angielski, chiński
Specyfikacja fizyczna
Kolor obudowy tył/przód – ciemno szary, krawędzie boczne –srebne
Wymiary całkowite z podstawą 382 x 635 x 238 mm
Wymiary całkowite bez podstawy 382 x 490 x 77 mm
Waga z podstawą 11 kg
Waga bez podstawy 7,5 kg
Standard VESA 100 x 100 mm
Gwarancja 5 lat
Żywotność podświetlenia powyżej 70.000 godzin
Certyfikaty i standardy CE (Dyrektywa o wyrobach medycznych), CCC, FDA, NRTL

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

EIZO RadiForce RX370 Producent: EIZO Monitor 3 MP o wysokiej jasności, przeznaczony do wyświetlania badań kolorowych i monochromatycznych. Funkcja Hybrid Gamma PXL automatycznie rozróżnia obrazy kolorowe i monochromatyczne, wyświetlając je w taki sposób, aby każdy piksel miał optymalną skalę szarości. Dzięki temu obrazy monochromatyczne wyświetlane są zgodnie ze standardem DICOM Part 14, a obrazy kolorowe są odtwarzane zgodnie ze standardem Gamma 2.2.

EIZO RadiForce RX370

 • Bezpłatna dostawa
JUSHA CR240G Producent: JUSHA 2-megapikselowy kolorowy monitor przeglądowy Jusha CR240G pozwala na wyświetlenie obrazów CT, MRI, CR w kolorze lub monochromatycznych, oraz rendering trójwymiarowy.

JUSHA CR240G

 • Bezpłatna dostawa
EIZO RadiForce MX242W Producent: EIZO Monitor Eizo z ekranem o przekątnej 24,1” i funkcją kalibracji zgodną ze standardem DICOM Part 14., przeznaczony do wyświetlania obrazów cyfrowych w kolorze i skali szarości na potrzeby diagnozowania. Może być wykorzystywany m.in. do przeglądania obrazów diagnostycznych w technikach obrazowania medycznego takich jak TK i MRI.

EIZO RadiForce MX242W

 • Bezpłatna dostawa
EIZO RadiForce GX560 Producent: EIZO 5-megapikselowy monitor monochromatyczny z cienkimi ramkami, przeznaczony do wyświetlania badań piersi takich jak mammografia i tomosynteza. Dzięki funkcji Switch-and-Go można obsługiwać dwa komputery jednocześnie za pomocą jednej myszki i klawiatury (kursor porusza się między ekranami). Pomaga to zwiększyć wydajność pracy i uzyskać wygodną, intuicyjną w obsłudze przestrzeń roboczą.

EIZO RadiForce GX560

 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Zamknij wyszukiwarkę