801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

CorelDRAW Graphics Suite 2023 MULTI Win/Mac ESD – NEW PROMO

 • Kod producenta: ESDCDGS2023ML
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 • Sklep posiada autoryzację:

 • BESTSELLER

Nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite — marzec 2023

Cena promocyjna 3 031,08 zł 2 523,38 zł 2 051,53 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 2 519,31 zł

 • Dostępność:
  1-12h
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

 

CorelDraw 2023

„Najbardziej wszechstronne narzędzie do projektowania cyfrowego"

Kreatywność spotyka się z produktywnością w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite: w pełni wyposażonym, profesjonalnym zestawie narzędzi do projektowania zapierających dech w piersiach projektów ilustracji wektorowych, układów, edycji zdjęć i typografii z niesamowitą wydajnością.

 

CorelDraw 2023

Projektowanie

Twórz wyjątkowe ilustracje, oznakowania, logotypy i inne prace na komputerze z systemem Windows lub Mac — albo z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej CorelDRAW.app™.

 

CorelDraw 2023 Projektowanie

Współpraca

WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW! Dzięki aplikacji CorelDRAW.app możesz skutecznie współpracować z zespołem i klientami, gromadząc na bieżąco opinie od jednego lub wielu recenzentów.

 

CorelDraw 2023 współpraca

Gotowe

Osiągaj wyjątkowe rezultaty w krótszym czasie, korzystając z wydajnych narzędzi do opracowywania projektów do różnych celów.

 

Zawartość pakietu CorelDRAW GRAPHICS SUITECorelDRAW® 

Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron

Corel PHOTO-PAINT™ 

Obróbka zdjęć

Corel® Font Manager

Narzędzie do przeglądania czcionek i zarządzania nimi

PowerTRACE™

Przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej z wykorzystaniem AI (w aplikacji CorelDRAW)

CAPTURE™

Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu

AfterShot™ 3 HDR

Edytor plików RAW

Zasoby:

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy.
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości.
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType oraz zintegrowany dostęp do ponad 1400 rodzin czcionek Google.
 • Ponad 200 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.
 • Ponad 600 wypełnień tonalnych, wektorowych i bitmapowych.


Dla kogo?

CorelDraw 2023

Projektanci z różnych dziedzin

CorelDRAW® GRAPHICS SUITE cieszy się popularnością wśród projektantów różnorodnych branż i firm na całym świecie, od marketingu, handlu do inżynierii, produkcji i nie tylko.

Graficy i profesjonaliści kreatywni

Projektowanie logotypów, broszur, materiałów sprzedażowych i marketingowych, narzędzia szkoleniowe i inne szczegółowe wizualizacje do wykorzystania w Internecie lub w druku.

Profesjonaliści produkcji

Produkowanie oznakowania, wydruki wielkoformatowe, oklejanie pojazdów, projektowanie odzieży i tekstyliów, hafty, schematy, grawerowanie i wiele więcej.

Okazjonalni użytkownicy grafiki w firmach

Twórz lub edytuj bogate wizualnie projekty na potrzeby wewnętrzne, od grafiki internetowej i prezentacji sprzedażowych, do arkuszy i pomocy wizualnych.


Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Branding i marketing

CorelDraw 2023

 Pakiet CorelDRAW Graphics Suite umożliwia tworzenie wyróżniającej się identyfikacji wizualnej marki, atrakcyjnych materiałów sprzedażowych i nie tylko. To oprogramowanie idealne zarówno dla profesjonalnych projektantów zajmujących się reklamą i publikowaniem, jak i dla niewielkich firm samodzielnie tworzących materiały marketingowe.  

Oznakowanie i druk wielkoformatowy

CorelDraw 2023

 Specjaliści z branż projektowania oznakowania i poligrafii używają programu CorelDRAW® do realizacji prac na różnych nośnikach dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami i doskonałym narzędziom do przygotowania do druku.  

Odzież i tekstylia

CorelDraw 2023

 Niezależnie od tego, czy przygotowujesz projekty do sitodruku, haftu czy nadruku, pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2023 oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do projektowania w branży odzieżowej.

Handel detaliczny i elektroniczny

CorelDraw 2023 Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2023 oferuje specjalistom handlowym specjalizowane narzędzia, dzięki którym mogą tworzyć dowolne materiały wizualne do druku lub publikacji w Internecie: od elementów promocyjnych dla punktów sprzedaży po grafiki poprawiające estetykę sklepu internetowego.

 

Ilustracje i prace artystyczne

CorelDraw 2023 Zarówno ilustratorzy, jak i artyści mogą łączyć klasyczne techniki z najnowszą technologią grafiki wektorowej CorelDRAW, aby tworzyć piękne, wyrafinowane prace.

 

Plany, schematy i mapy

CorelDraw 2023 CorelDRAW to zaufana marka firm z branży inżynieryjnej, produkcyjnej i konstrukcyjnej. Oferuje precyzyjne narzędzia do tworzenia ilustracji produktów i części, diagramów, schematów i innych skomplikowanych wizualizacji.

 Co nowego?

CorelDRAW® GRAPHICS SUITE 2023 pozwala teraz realizować projekty z większą pewnością, dzięki znaczącej poprawie jakości produktów, stworzonej w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników.

Szybciej przekształcaj kreatywne pomysły w piękne rezultaty! Umożliwi to nowe narzędzie o nazwie Zmienny kontur. Dzięki niemu masz możliwość interaktywnego dostosowywania szerokości linii wzdłuż konturu ścieżki i uzyskania płynnych przejść na krzywych.

Udoskonalenia przeniesione z wersji dla subskrybentów poprzednie wersji: Dodatkowe szablony kreacji; Udoskonalenia obiegu pracy eksportu, w tym obsługa formatów TIFF, EPS i SVG w Dockerze eksportu; Ulepszenia widoku wielu stron i stron; Nowa koncepcja nowego dialogu dokumentu; Obsługa plików WebP; Ulepszenia interfejsu użytkownika Windows 11; Wzrost wydajności i jakości.

CorelDraw 2023


Nowości w Pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2023 - jednorazowy zakup:

Poprawa jakości produktu

CorelDraw 2023

Wprowadziliśmy znaczące ulepszenia jakości produktów w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników. Realizuj projekty szybciej i z większym zaufaniem do wydajności programu CorelDRAW. Doświadcz znacznie bardziej stabilnego produktu.

Narzędzie Kontur zmienny

CorelDraw 2023

Twórz doskonałe projekty w krótszym czasie dzięki nowemu narzędziu Zmienny kontur, umożliwiającemu interaktywne dostosowywanie szerokości linii wzdłuż ścieżki zarys dla płynnych przejść onseamless krzywe.

Wybrane funkcje z poprzednich aktualizacji dla subskrybentów przeniesione do CorelDraw 2023

 • Szybszy przepływ pracy przy edycji zdjęć, w tym nieniszczące korekty
 • Ulepszone narzędzia do skalowania
 • Portal pomysłów
 • Dodatkowe szablony kreacji
 • Udoskonalenia obiegu pracy eksportu, w tym obsługa formatów TIFF, EPS i SVG w Dockerze eksportu
 • Ulepszenia widoku wielu stron i stron
 • Nowa koncepcja nowego dialogu dokumentu
 • Obsługa plików WebP
 • Ulepszenia interfejsu użytkownika Windows 11
 • Wzrost wydajności i jakości
 • więcej…

Co nas wyróżnia?

Projekt i układ w jednym

Ciesz się zintegrowanymi funkcjami projektowania graficznego i układu w jednej aplikacji.

 

Elastyczne, niedrogie zakupy

Subskrybuj pełny pakiet profesjonalnych aplikacji do projektowania graficznego za mniej więcej tyle, co subskrypcja pojedynczej aplikacji konkurencji. Lub wybierz licencję wieczystą, aby stać się właścicielem oprogramowania.

 

BEZPŁATNE wsparcie Pantone

Upewnij się, że Twoje kolory są idealne na wydruku dzięki zintegrowanemu dostępowi do bibliotek kolorów Pantone® bez dodatkowych kosztów.

 

Natywne doświadczenie w systemie operacyjnym

Twórz w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony, w systemie Windows lub Mac, korzystając z wielokrotnie nagradzanego oprogramowania, które zostało stworzone od podstaw dla wybranej przez Ciebie platformy.

 

Projektuj zawsze i wszędzie

CorelDRAW jest również dostępny w postaci ilustracji wektorowych na iPada i w aplikacji internetowej, dzięki czemu możesz uzyskać zdalny dostęp do swojej pracy, gdy nie ma Cię w pobliżu komputera.

 

Łatwy do nauczenia i użytkowania

Twórz pewnie dzięki spersonalizowanemu środowisku edukacyjnemu w aplikacji, udostępniając odpowiednie wskazówki, samouczki i projekty praktyczne na wyciągnięcie ręki, w oparciu o wybrane narzędzia, sposób pracy i to, co chcesz zobaczyć.

 

Profesjonalne narzędzia do projektowania w zasięgu ręki

Grafika wektorowa

Korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania ilustracji wektorowych w programie CorelDRAW, przekształcisz podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Uzyskaj różne krzywe dzięki rozmaitym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania. Narzędzia Obrys, Obwiednia, Metamorfoza, Wypełnienie siatkowe i inne umożliwiają dodawanie twórczych efektów w grafikach wektorowych.

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Możesz przełączać między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia pełną swobodę kreatywnej pracy.

Typografia

Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodawaj do tekstu efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek dzięki obsłudze czcionek zmiennych, dopasowuj tekst do ścieżek i nie tylko.

Zarządzanie czcionkami

Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez ich instalowania. Przyspiesz pracę z czcionkami dzięki funkcji przechowywania w sieci oraz korzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad 1000 rodzin czcionek Google Fonts.

Edycja zdjęć

Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Współpraca

WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW! Tok współpracy w chmurze przyspiesza proces twórczy i zapewnia nieporównywalnie lepszą komunikację dotyczącą projektów z klientami i współpracownikami w czasie rzeczywistym. Na bieżąco gromadź komentarze i adnotacje od jednego lub wielu opiniujących w pliku projektu CorelDRAW i odpowiadaj na nie.

Niedestrukcyjna edycja

Edytuj mapy bitowe i grafiki wektorowe bez obaw o oryginalny obiekt lub obraz. Dzięki programom CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT możesz tworzyć cienie, symetryczne ilustracje i rysunki z perspektywą w niedestrukcyjny sposób oraz stosować wiele odwracalnych korekt i efektów.

Narzędzia grafiki internetowej

Twórz atrakcyjne treści internetowe, korzystając z kolekcji narzędzi i ustawień grafiki internetowej. Upewnij się, że każda grafika, którą eksportujesz do Internetu, ma ostre krawędzie dzięki serii narzędzi zapewniających perfekcyjną pikselację.

Profesjonalne wydruki

Ciesz się nieograniczoną kontrolą nad drukowaniem na wszystkich typach nośników, dzięki zaawansowanym opcjom drukowania. CorelDRAW wyprzedza konkurencję! Potężny mechanizm zarządzania kolorami i zintegrowana obsługa kolorów Pantone daje całkowitą pewność, że kolory są idealne jeszcze przed drukowaniem.


Program CorelDRAW jest dostępny na wielu platformach!

Ciesz się natywną obsługą najnowszych technologii na komputerach z systemem Windows i Mac, w tym Windows 11, macOS Ventura, oraz wyjątkową wydajnością układu Apple M1 i M2.

Specyfikacja techniczna

Wymagania sprzętowe dla systemu Widnows

 • System: Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bit, z najnowszymi aktualizacjami.
 • Procesor: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC.
 • Karta graficzna: Karta z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3+ GB pamięci VRAM
 • Pamięć operacyjna: 8 GB pamięci RAM.
 • Dysk: 5,5 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne.
 • Urządzenie wskazujące: Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Napęd: Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
  Instalacja z dysku DVD wymaga pobrania do 900 MB
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

 

Wymagania sprzętowe dla systemu MacOS

 • System: macOS Monterey (12) lub macOS Ventura (13) z najnowszymi poprawkami
 • Procesor: Apple M1 lub wyższy lub wielordzeniowy Intel
 • Karta graficzna: Karta z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3+ GB pamięci VRAM
 • Pamięć operacyjna: 8 GB pamięci RAM
 • Dysk: 4 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD);
  systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1200)
 • Urządzenie wskazujące: Mysz lub tablet graficzny
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

Obsługiwane języki

 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Włoski
 • Hiszpański
 • Portugalski (Brazylijski)
 • Holenderski
 • Słowacki
 • Rosyjski
 • Czeski
 • Japoński
 • Szwedzki
 • Turecki

Obsługiwane typy plików

HEIF, GIF, JPG, PNG, BMP, CPT, CPX, CMX, FILL, TXT, PDF, DOCX, PSD, TIFF, WMF, EMF, AI, EPS, SVG, DWG/DXF, DCS, CGM, JPEG 2000, TTF, DES, PPT, XLS, PUB i VSD

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win/Mac – Subskrypcja Producent: Corel (Alludo) CorelDRAW® GRAPHICS SUITE 2023 Subskrypcja pozwala teraz realizować projekty z większą pewnością, dzięki znaczącej poprawie jakości produktów, stworzonej w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników.

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win/Mac – Subskrypcja

4 164,08 zł 3 385,43 zł netto

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win/Mac – Subskrypcja – Odnowienie Producent: Corel (Alludo) CorelDRAW Graphics Suite odnowienie subskrypcji. Projektuj szybciej dzięki ekskluzywnemu dostępowi w chmurze do ponad 200 kreatywnych szablonów, dostępnych na wyciągnięcie ręki i ucz się nowych technik za pomocą spersonalizowanych rekomendacji projektów.

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win/Mac – Subskrypcja – Odnowienie

4 246,13 zł 3 452,14 zł netto

CorelDRAW Graphics Suite 2023 MULTI Win/Mac ESD – Student & Teacher Producent: Corel (Alludo) Nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2023 Student & Teacher. Zakup licencji możliwy jest wyłącznie na osobę prywatną.
Przy zamówieniu prosimy o przesłanie aktualnego dokumentu potwierdzającego status (legitymacja / zaświadczenie).

CorelDRAW Graphics Suite 2023 MULTI Win/Mac ESD – Student & Teacher

630,53 zł 512,63 zł netto

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise MULTI Win/Mac (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok) Producent: Corel (Alludo) Licencja wieczysta obejmuje program serwisowania CorelSure przez pierwszy rok — gwarantowany dostęp do następnej wersji produktu CorelDRAW, gdy tylko będzie ona dostępna.

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise MULTI Win/Mac (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok)

3 799,99 zł 3 089,42 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro S PTH-460 (outlet)

Tablet piórkowy Wacom Intuos Pro S PTH-460 (outlet)

676,50 zł 1 048,99 zł 550,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 1 048,99 zł

Zamknij wyszukiwarkę