801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Adobe Plan Fotograficzny CC 1TB (Photoshop + Lightroom) MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

 • Kod producenta: 65294253
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI)
 • Sklep posiada autoryzację:
  Sklep posiada autoryzację:

Plan fotograficzny Creative Cloud 1TB obejmuje program Lightroom CC z dedykowaną przestrzenią dyskową w chmurze na zdjęcia, a także programy Lightroom Classic CC i Photoshop CC.

Licencja komercyjna w planie dla klientów indywidualnych, nie zawiera dostępu do portalu Admin Console.

Cena 1 257,61 zł 1 022,45 zł netto

 • Dostępność:
  1-12h
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Jak zrealizować kod na subskrypcję?

  Odwiedź stronę aktywacji Creative Cloud pod adresem https://creative.adobe.com/redeem.
  Zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora Adobe ID lub zarejestruj się, jeśli nie masz identyfikatora Adobe ID.
  Wprowadź kod realizacji, gdy zostaniesz o to poproszony.
  Możesz wprowadzić informacje o swojej karcie kredytowej dla automatycznych odnowień lub zalecamy pominąć ten krok.
•  Możesz teraz rozpocząć korzystanie z członkostwa Adobe Creative Cloud! Wejdź na https://creative.adobe.com/products, aby pobrać oprogramowanie.

Opis produktu

Adobe Photoshop Lightroom  Adobe Photoshop   Adobe Photography Plan

Plan fotograficzny Adobe Creative Cloud zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać swoje umiejętności fotograficzne i robić jeszcze lepsze zdjęcia, dzięki czemu możesz tworzyć wspaniałe zdjęcia na dowolnej powierzchni, od komputera stacjonarnego i mobilnego po Internet. Zawiera program Lightroom do łatwej edycji, porządkowania, przechowywania i udostępniania zdjęć z dowolnego miejsca oraz program Photoshop do przekształcania obrazów w wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. Obejmuje również przechowywanie w chmurze do bezpiecznego przechowywania biblioteki zdjęć.

Zawartość pakietu


Lightroom 

Z łatwością twórz i udostępniaj niesamowite zdjęcia na dowolnym urządzeniu, z edycją zdjęć opartą na AI i tysiącami profesjonalnych funkcji.

Photoshop na komputer

Przekształć swoje zdjęcia i przynieś swoje kreatywna wizja wcielona w życie z maksymalną kontrolą, precyzją i przemysłem wiodące narzędzia.

Photoshop na tablet iPad 

Twórz wspaniałe obrazy i grafiki za pomocą wiele z tych samych funkcji, których używasz na komputerze.

Lightroom Classic 

Edytuj i zarządzaj katalogami Lightroom na komputerze.

Lightroom na urządzenia przenośne 

Robienie, edytowanie i porządkowanie zdjęć z dala od komputera — funkcje programu Lightroom w aplikacji mobilnej.

Lightroom Web

Edytuj, porządkuj i udostępniaj swoje zdjęcia dzięki możliwościom Lightrooma w przeglądarce.

Photoshop Express 

Edytowanie i przekształcanie zdjęć z dala od komputera.

Adobe Firefly 

Używaj prostych podpowiedzi i generatywnej sztucznej inteligencji, aby stworzyć wszystko, co możesz sobie wyobrazić.

Dodatki:

 • 20 GB lub 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze i synchronizacja plików na różnych urządzeniach.
 • Oszałamiające narzędzia generatywnej sztucznej inteligencji, które pozwalają eksperymentować, kreować pomysły i tworzyć na zupełnie nowe sposoby.
 • Adobe Portfolio, aby zbudować własną witrynę internetową i udostępniać zdjęcia.
 • Adobe Bridge
 • Adobe Fonts
 • Behance, Dostęp do tętniącej życiem społeczności kreatywnej w celu nawiązywania kontaktów i inspiracji.
 • Poradniki od podstaw i nie tylko.
 • Zgodność międzyplatformowa dla systemów Windows, macOS, iOS i Android.

 

Adobe Lightroom   Adobe Lightroom

Edytuj zdjęcia dla uzyskania pożądanego wyglądu.

Twórz prace, o jakich marzyłeś, dzięki innowacyjnym narzędziom do edycji zdjęć, funkcjom i presetom w najbardziej kompletnym i intuicyjnym edytorze zdjęć na świecie. Odkryj, jak możesz wykorzystać Lightroom do wszystkiego, od podstawowej edycji po profesjonalny workflow, aby tworzyć swoje najbardziej imponujące obrazy.

Zrób natychmiastowe wrażenie dzięki Premium Presets.

Użyj Premium Presets, aby dodać efekt wow bez zbędnego wysiłku. Stworzone przez profesjonalnych fotografów, ale edytowalne przez Ciebie, Premium Presets są wygodnym sposobem na poprawę zdjęć do druku i mediów społecznościowych.

Kontroluj swoje kolory.

Zarządzaj półtonami, cieniami i światłami za pomocą narzędzia Color Grading. Mieszaj zakresy tonów z precyzją, aby kolorować zdjęcia w odcieniach szarości lub uzyskać unikalny, stylizowany wygląd.

Łatwo edytuj wybrane części swojego zdjęcia.

Wybierz osobę, zwierzę, obiekt, a nawet niebo na swoich zdjęciach jednym kliknięciem. Następnie w prosty sposób edytuj wybrane obszary, aby szybko stworzyć dokładnie takie zdjęcie, jakie chcesz.

Dopracuj każdy szczegół.

Wygładzaj lub zwiększaj teksturę. Eliminuj lub podkreślaj mgłę, zamglenie i dym. Wygładzaj lub wyostrzaj krawędzie. Narzędzia do edycji, takie jak texture dehaze, czy clarity sliders, pomogą Ci wydobyć to, co najlepsze w każdym zdjęciu.

Uprość przechowywanie zdjęć.

Odkryj system przechowywania zdjęć, który upraszcza wszystko. Lightroom oferuje oprogramowanie do zarządzania zdjęciami zgodne z branżowym standardem. Dzięki technologii sztucznej inteligencji Adobe Sensei, Twoje internetowe przechowywanie zdjęć w dużym stopniu zarządza się samo, więc nigdy nie musisz martwić się o utratę swoich wysokiej jakości ujęć.

Zapisuj zdjęcia, aby dzielić się nimi w locie.

Korzystasz z aplikacji mobilnej Lightroom na swoim smartfonie? Twoje prace są natychmiast zsynchronizowane z Twoim tabletem i komputerem. Lightroom pozwala zarządzać biblioteką zdjęć z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego. Uzyskaj dostęp do wszystkiego, czym chcesz się podzielić, kiedy tylko chcesz.

Doświadcz inteligentnego wyszukiwania obrazów.

Technologia uczenia maszynowego Adobe Sensei rozpoznaje zawartość Twoich obrazów, dzięki czemu możesz szybko znaleźć to, czego szukasz. Znajdź zdjęcia z ostatnich wakacji lub, dzięki rozpoznawaniu twarzy, zdjęcia konkretnych przyjaciół — niezależnie od tego, czy dodałeś słowa kluczowe, czy nie. Wszystko to za pomocą szybkiego wyszukiwania.

Przechowuj każde zdjęcie bez obaw.

Lightroom łączy potężne oprogramowanie do zarządzania zdjęciami z wystarczającą ilością miejsca na całą Twoją bibliotekę obrazów. Zacznij od 20 GB lub 1 terabajta pamięci w chmurze, a w razie potrzeby wybierz więcej

Edytuj zdjęcia szybciej dzięki presetom..

Uzyskaj dostęp do mnóstwa wysokiej jakości, konfigurowalnych presetów oraz profesjonalnie stworzonych Premium Presets na urządzenia mobilne i komputery. Dowiedz się, jak zaoszczędzić czas na edycji zdjęć, dokonując transformacji jednym kliknięciem za pomocą presetów.

Elastyczne udostępnianie zdjęć na wyciągnięcie ręki.

Łatwo udostępniaj zdjęcia z komputera, smartfona lub innych urządzeń mobilnych za pomocą Lightroom. Edytuj i dostosowuj obrazy, zapraszaj innych do przeglądania i współpracy w udostępnionych albumach, publikuj na ulubionych portalach społecznościowych i dziel się z społecznością Lightroom.

Usuwaj szumy ze zdjęć z precyzją wspieraną przez sztuczną inteligencję.

Nigdy więcej nie przegap okazji do zdjęcia z powodu słabego oświetlenia. Dzięki najnowszej, zaawansowanej funkcji Denoise, wspieranej przez sztuczną inteligencję w Lightroom, możesz usuwać szumy cyfrowe ze swoich obrazów, poprawiając ich jakość bez utraty szczegółów.

Maksymalnie zwiększ jakość swoich zdjęć dzięki funkcji Super Resolution.

Dodaj więcej megapikseli do swoich zdjęć jednym kliknięciem. Użyj tej funkcji, aby tworzyć ultrawysokiej rozdzielczości obrazy. Zbudowana na modelu uczenia maszynowego, który został wytrenowany poprzez analizę milionów obrazów funkcja Super Resolution bazuje na metodzie interpolacji funkcji Enhance Details, która pojawiła się w innych aplikacjach Creative Cloud, takich jak Adobe Camera Raw (ACR) i Photoshop, gdzie Super Resolution jest również dostępna.

Prosta edycja wideo.

Wszystkie narzędzia do edycji w Lightroom działają również na plikach wideo. Od presets po gradację kolorów, możesz nadać swoim filmom ten sam wygląd co zdjęciom. Korzystanie z tych samych narzędzi do edycji zdjęć i filmów obok siebie pomaga utrzymać spójną estetykę we wszystkich swoich pracach.

Uprość swoje media społecznościowe.

Zbiorowa edycja umożliwia szybkie i łatwe zastosowanie tych samych zmian do wielu zdjęć i filmów, dzięki czemu będą świetnie wyglądać na Instagramie, TikToku i nie tylko.


Adobe Photoshop   Adobe Photoshop

Od komendy tekstowej do oszałamiającej sztuki dzięki Generative AI.

Doładuj swoją kreatywność i przyspiesz swój workflow dzięki niesamowitym narzędziom generatywnej sztucznej inteligencji — Generative Fill i Generative Expand. Używaj prostych poleceń tekstowych do wykonywania skomplikowanych edycji z rezultatami wysokiej jakości. Dodawaj, rozszerzaj i zamieniaj zawartość w obrazach w sposób niedestrukcyjny — zawsze masz pełną kontrolę. Teraz dostępne w Photoshopie.

Od małych do dużych zmian.

Dodaj więcej do każdego obrazu za pomocą Generative Fill. Wybierz obszar swojego obrazu, opisz, co chcesz dodać w tekstowym poleceniu — od różowych motyli po zaśnieżone góry — i zobacz, jak w ciągu kilku sekund pojawiają się warianty.

Przekraczaj granice.

Rozszerz wymiary swojego obrazu i zobacz, jak Generative Expand wypełnia pustą przestrzeń nowo wygenerowaną treścią, która naturalnie łączy się z istniejącym obrazem. Albo wpisz swoje własne polecenie tekstowe, aby uzyskać bardziej konkretny wynik.

Nowe tło, żaden problem.

Po prostu wybierz tło, wpisz polecenie tekstowe i przenieś swój obiekt z lokalnej ulicy do dowolnego miejsca na świecie, a nawet do odległych zakątków galaktyki.

Usuwanie i zamiana zawartości w kilku krokach.

Wycinaj niechciane elementy z łatwością. Wystarczy, że wybierzesz obiekt, który chcesz usunąć, a następnie wybierzesz opcję Generate (bez dodawania polecenia tekstowego). Firefly zastąpi linie telefoniczne czystym niebem lub zamieni przypadkowych przechodniów na kwiaty i roślinność.

Wybór obiektu jednym kliknięciem.

Izoluj główny element zdjęcia z mniejszym wysiłkiem dzięki funkcji Select Subject. Przejdź do Select > Subject, a Photoshop automatycznie wybierze i doda główny obiekt na nowej warstwie.

Jeszcze więcej narzędzi wspieranych przez AI.

Photoshop oferuje wiele narzędzi, które dzięki mocy Adobe Sensei AI sprawiają, że praca jest szybsza i łatwiejsza. Oto kilka z nich

 • Remove Tool: Wykorzystuje inteligentną technologię do automatycznego wypełniania tła, zachowując szczegóły obiektów i głębię w skomplikowanych tłach, tworząc płynne edycje.
 • Curvature Pen Tool: Rysuj proste linie i gładkie krzywizny, a następnie łatwo je modyfikuj.
 • Match Font: Znajdź pasujące czcionki do tych, które lubisz w swoich obrazach lub zdjęciach.
 • Preserve Details 2.0: Zmieniaj rozmiar obrazów bez wprowadzania zniekształceń do ważnych szczegółów i tekstur.
 • Object Selection tool and Refine Edge: Twórz precyzyjne zaznaczenia i maski z łatwością.
Lepsze tła, lepsze obrazy.

Dodaj tło, które Ci bardziej odpowiada do dowolnego zdjęcia. W panelu Quick Actions kliknij Remove Background, a następnie przeciągnij i upuść nowe tło na swój obszar roboczy.

Zastosuj wzory za pomocą Blend modes.

Używaj Blend modes, aby połączyć kolory i wzory między tłem a pierwszym planem, tworząc fajne efekty i zaskakujące nowe obrazy.

Dodaj kolor do czarno-białych zdjęć za pomocą Colorize Neural Filter.

Niezależnie od tego, czy ożywiasz stare rodzinne portrety, czy dodajesz malarską ekspozycję koloru, narzędzie Colorize automatycznie wybiera najlepsze kolory dla twojego czarno-białego zdjęcia. Dostosuj globalne kolory, nasycenie i więcej — możesz nawet zmieniać kolory w określonych obszarach swojego zdjęcia.

Połącz zdjęcia, aby stworzyć niesamowity nowy obraz.

Łączenie dwóch lub więcej obrazów w Photoshopie jest proste. Obraz złożony wykorzystuje fragmenty wielu zdjęć, aby stworzyć jeden nowy obraz. Użyj narzędzia Object Selection oraz funkcji takich jak Select Subject, Quick Selection i Magic Wand, aby szybko stworzyć coś oryginalnego.

Udoskonal swoje portrety.

Zdjęcia ludzi przyciągają klientów. Dzięki Photoshopowi możesz automatycznie dostosować cechy i pozy swoich modeli — bez potrzeby ponownego fotografowania lub szukania nowych zdjęć stockowych.

Dodaj dramatyzmu dzięki Sky Replacement.

Słoneczne, gwiaździste czy burzowe — za pomocą narzędzia Sky Replacement możesz szybko zamienić niebo na takie, jakie chcesz, i uczynić wszystkie swoje horyzonty niezapomnianymi. Photoshop oferuje kolekcję nieb zorganizowaną w trzech kategoriach: Blue Skies, Spectacular i Sunset. Możesz wypróbować jedno z nich lub pobrać darmowe presety nieba — w tym tornada, fajerwerki i gwiazdy — od profesjonalnych fotografów.

Zmień wygląd obrazu w kilku krokach.

Dramatycznie zmień wygląd swoich obrazów dzięki 30 nowym Adjustment Presets. Najedź, aby zobaczyć podgląd, kliknij, aby zastosować to, które najbardziej Ci się podoba, a następnie dostosuj rezultaty według własnych upodobań, tworząc unikalne dzieło.

Spraw, by obiekty znikały kilkoma pociągnięciami.

Narzędzie Remove wykorzystuje inteligentną technologię do automatycznego wypełniania tła, zachowując szczegóły obiektów i głębię w skomplikowanych tłach, tworząc płynne edycje.

Edytuj efektywnie dzięki sugestiom następnych kroków.

Contextual Task Bar oferuje sugestie następnych kroków w Twojej pracy, w zależności od tego, co robisz w danej chwili. Osiągnij pożądany rezultat szybciej dzięki rekomendacjom, które możesz kliknąć bezpośrednio w menu.

Odkrywaj i stosuj gradienty do swoich obrazów łatwiej dzięki ulepszonemu narzędziu Gradient.

Użyj nowych narzędzi w obszarze roboczym i podglądzie na żywo, aby dopracować kolory i mieszankę przed ich zastosowaniem.

Zabierz swoją kreatywność w nowe miejsca dzięki Photoshopowi na iPadzie.

Twórz na iPadzie za pomocą funkcji Photoshopa, które znasz i kochasz, używając rysika i palca. Retuszuj i remiksuj zdjęcia, usuwaj i zamieniaj obiekty oraz płynnie mieszaj kolory. Warstwy? Wszystkie są tutaj. Rozdzielczość? Bez różnicy. Zapisuj swoje projekty w chmurze, więc wszystko jest zawsze aktualne.

Specyfikacja techniczna

Adobe Photoshop CC

Z uwagi na fakt, że wymagania systemowe zmieniają się przy każdej aktualizacji oprogramowania, przejdź na stronę wymagania systemowe programu w serwisie Adobe, aby uzyskać najnowsze informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych i przeglądarek.
Adobe Lightroom CC

Z uwagi na fakt, że wymagania systemowe zmieniają się przy każdej aktualizacji oprogramowania, przejdź na stronę wymagania systemowe programu w serwisie Adobe, aby uzyskać najnowsze informacje na temat obsługiwanych systemów operacyjnych i przeglądarek.

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Adobe Plan Fotograficzny CC 20GB (Photoshop + Lightroom) MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD Producent: Adobe Uzyskaj programy Lightroom, Lightroom Classic i Photoshop, a także 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze.

Licencja komercyjna w planie dla klientów indywidualnych, nie zawiera dostępu do portalu Admin Console.

Adobe Plan Fotograficzny CC 20GB (Photoshop + Lightroom) MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

659,00 zł 535,77 zł netto

 • BESTSELLER

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Datacolor Spyder USB-C

Datacolor Spyder USB-C

24,60 zł 59,34 zł 20,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,60 zł

Zamknij wyszukiwarkę