W dniu 24 kwietnia 2024 infolinia i biuro będzie nieczynne. Zamówienia realizowane będą w czwartek, 25 kwietnia. Zapraszamy.

801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Datacolor Spyder X2 Ultra z SpyderCheckr Photo

 • Kod producenta: SXU200
 • Gwarancja:24 miesiące
 • Promocja -10%
 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa

Rozszerzone możliwości czujnika Spyder X2 Ultra sprawiają, że jest to idealny wybór do kalibracji kolorów większości monitorów o wysokiej jasności HDR (750 - 2.000 cd/m²), telewizorów podłączonych do komputera i projektorów. Teraz w w zestawie z Datacolor SpyderCheckr Photo

Cena promocyjna 1 499,00 zł 1 353,00 zł 1 100,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 1 499,00 zł

 • Dostępność:
  w magazynie
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Datacolor Spyder X2 Ultra w zestawie z Datacolor SpyderCheckr Photo

Rozszerzone możliwości czujnika Spyder X2 Ultra sprawiają, że jest to idealny wybór do kalibracji kolorów większości monitorów o wysokiej jasności HDR (750 - 2.000 cd/m2), telewizorów podłączonych do komputera i projektorów. Teraz w zestawie z Datacolor SpyderCheckr Photo.

Kluczowe cechy:

 • Oparty na soczewkach czujnik X2 ma zwiększone możliwości i pozwala na rozszerzoną kalibrację zakresu kolorów / jasności dostępnych na rynku monitorów HDR / wysokiej jasności (750 - 2000 cd/m2).
 • Idealny zarówno dla branży fotograficznej i wideo, projektowania cyfrowego, jak i produkcji materiałów HDR.
 • Przeprojektowane oprogramowanie Spyder X2 Ultra zapewnia bardziej czytelny i intuicyjny interfejs użytkownika..
 • Złącze USB-C (z dołączonym adapterem USB-A).
 • Zaawansowane możliwości funkcji Display Mapping & Analysis oferują lepsze zrozumienie koloru, jasności, kontrastu, gamutu, tonalności i punktu bieli monitorów
 • Wbudowane targety wideo / broadcastingowe zgodne ze standardami Rec. 709, Rec. 2020
 • Narzędzia do analityki, brak ograniczeń ustawień kalibracji, możliwość softproofingu wydruków oraz dopasowania kolorystycznego wielu monitorów.

Unikalne wartości Spyder X2 Ultra

Nowy Spyder X2 otwiera przed Tobą nowe horyzonty kolorów dla zdjęć i filmów, umożliwiając precyzyjną kalibrację kolorów monitora w szerokim zakresie poziomów jasności.
Rozszerzone możliwości czujnika Spyder X2 Ultra sprawiają, że jest to idealny wybór do kalibracji kolorów większości monitorów o wysokiej jasności HDR (750 - 2.000 cd/m2), telewizorów podłączonych do komputera i projektorów. Jego przeprojektowane oprogramowanie oferuje bardziej przejrzysty interfejs użytkownika, jednocześnie oferując zaawansowane funkcje

Spyder X2 Ultra

Jak to działa.

Kalibracja wyświetlacza optymalizuje wierność kolorystyczną i dokładność monitora dla Twojego przepływu pracy (fotografia, wideo, itp.). Ten szybki i łatwy proces kalibracji mierzy, ocenia i koryguje wyświetlanie monitora, zapewniając dokładny wgląd w cyfrowy świat.

Kalibratory monitorów Spyder X2 Ultra tworzą profil wyświetlania ICC, który jest używany przez kartę graficzną i oprogramowanie do zarządzania kolorami w systemie operacyjnym komputera. Skalibrowany wyświetlacz umożliwia komputerowi wyświetlanie rzeczywistego odwzorowania kolorów pliku obrazu w oprogramowaniu do edycji, dzięki czemu można podejmować trafne decyzje dotyczące edycji, aby uzyskać pożądany wygląd.

Spyder X2 Ultra

Spyder X2 Ultra

Zaawansowane mapowanie i analiza wyświetlania

Zaawansowane możliwości funkcji Display Mapping & Analysis oferują lepsze zrozumienie koloru, jasności, kontrastu, gamutu, tonalności i punktu bieli monitorów. Można również sprawdzić jasność ekranu, jednolitość kolorów i dokładność wyświetlania kolorów.

Spyder X2 Ultra

Równoczesna kalibracja wielu monitór

Studio Match umożliwia jednoczesną kalibrację wielu komputerów/wyświetlaczy. Zapewnia spójne i dokładne odwzorowanie kolorów na wielu podłączonych monitorach, niezależnie od ich typu.

Spyder X2 Ultra

Targety dla wideo i kina

Bardziej przyjazny interfejs użytkownika pozwala na łatwy dostęp do targetów wideo / broadcasting zgodnych ze standardami Rec. 709, Rec. 2020.

 
Spyder X2 Ultra

Nieograniczone ustawienia kalibracji

Począwszy od standardowych ustawień branżowych, możesz dostosować ustawienia do wszystkich potrzeb kalibracyjnych, w tym w pełni konfigurowalne krzywe gamma, punkt bieli i ustawienia jasności.

Spyder X2 Ultra

Przyjazny Soft Proofing

Funkcja Soft Proofing pozwala symulować inne wyświetlacze i urządzenia na skalibrowanym ekranie. W przypadku drukarek można sprawdzić, jak będą wyglądać wydruki dla określonego modelu drukarki, papieru i atramentu, a także wykorzystać profil ICC drukarki.

Spyder X2 Ultra

Monitorowanie oświetlenia w pomieszczeniu

Zintegrowany czujnik światła otoczenia mierzy światło w pomieszczeniu przez cały dzień, umożliwiając dostosowanie jasności i kontrastu wyświetlacza do idealnych poziomów. Oprogramowanie może ostrzec Cię o ponownej kalibracji lub wykonać ją automatycznie przy użyciu niestandardowych profili opartych na poziomie oświetlenia.


Spyder X2 sprawia, że ​​kalibracja jest dokładna i łatwa, pomagając Ci na każdym kroku

Spyder X2 Ultra

Krok pierwszy

Pobierz, zainstaluj i uruchom oprogramowanie Spyder. Zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących wyświetlacza i przepływu pracy, które zostaną zapisane na potrzeby przyszłych kalibracji.

Spyder X2 Ultra

Krok drugi

Umieść urządzenie Spyder na wyświetlaczu w obrysie i pozwól oprogramowaniu Spyder zacząć działać. Zbudowanie profilu ICC i pomoc w dostosowaniu jasności wyświetlacza wymaga serii pomiarów.

Spyder X2 Ultra

Krok trzeci

Po zakończeniu pomiarów zdejmij czujnik z wyświetlacza i zapisz profil, który pozostaje w komputerze, aby można go było używać z tym monitorem w przyszłości. Zawsze możesz po prostu usunąć profil, aby powrócić do poprzednich ustawień fabrycznych monitora.

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA
 • SpyderX
 • karta powitalna z linkiem do pobrania oprogramowania i aktywacji
 • karta gwarancyjna
 • odnośniki do demonstracji online, przewodnika użytkownika, materiałów video oraz wsparcia technicznego.
WYMAGANIA SYSTEMOWE
 • Windows 7 32/64 i wyższe
 • Mac OS X 10.10 i wyższe
 • minimalna rodzielczość 1280×768 16-bit (zalecane 24-bit)
 • 1GB RAM
 • 500MB wolnego miejsca na dysku
 • połączenie internetowe do pobrania oprogramowania
OBSŁUGIWANE JĘZYKI
Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Japoński, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Koreański.
OBSŁUGIWANE TECHNOLOGIE WYŚWIETLANIA
Wszystkie bieżące typy monitorów komputerowych.
WSPIERANE PROTOKOŁY USB
USB 1.1, USB 2.X, USB 3.X.
Wtyk USB typu A, kompatybilny z przejściówkami USB A>C do zastosowania z portami USB typu C.

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Kalibrator Calibrite Display Pro HL Producent: Calibrite Kolorymetr Calibrite Display Pro HL jest najlepszym rozwiązaniem dla kreatywnych perfekcjonistów, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia precyzji koloru.

Kalibrator Calibrite Display Pro HL

1 119,30 zł 1 193,10 zł 910,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 1 193,10 zł

 • Promocja -6%
 • NOWOŚĆ
X-Rite i1Basic Pro 3 Plus Producent: X-Rite Dzięki i1Basic Pro 3 możesz szybko i z łatwością tworzyć samodzielnie profile monitora oraz projektora gwarantując wierną reprodukcję barw na ekranie.

X-Rite i1Basic Pro 3 Plus

10 579,00 zł 8 600,81 zł netto

Lampa biurkowa GrafiLite-2 Producent: Colour Confidence Oglądaj wydruki i próbki kolorów w standaryzowanych warunkach oświetleniowych, w dzień lub po zmroku dzięki lampie LED GrafiLite-2 z technologią CRI 95+ LED ClearSun®.

Lampa biurkowa GrafiLite-2

389,31 zł 316,51 zł netto

Calibrite ColorChecker Studio Producent: Calibrite Calibrite ColorChecker Studio od X-Rite to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania barwą dla perfekcjonistów, oczekujących wysokiej jakości efektów pracy i wydruków będących perfekcyjnym odzwierciedleniem ich wizji.

Calibrite ColorChecker Studio

2 767,50 zł 2 250,00 zł netto

 • Bezpłatna dostawa

Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

EIZO ColorEdge CS2740-BK skalibrowany z Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok)

Do końca promocji zostało

dni

godzin

minut

sek.

EIZO ColorEdge CS2740-BK skalibrowany z Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok)

6 860,50 zł 6 995,99 zł 5 577,64 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 6 995,99 zł

Zamknij wyszukiwarkę