801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

Datacolor SpyderCheckr Video - wzorzec barw do zastosowań w wideo

 • Kod producenta: SCV310
 • Gwarancja:2 lata
 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa

Datacolor Spyder Checkr Video to uniwersalna karta kolorów, której potrzebujesz do optymalizacji i harmonizacji dowolnego przepływu pracy z wideo.

Cena promocyjna 699,00 zł 553,50 zł 450,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699,00 zł

 • Dostępność:
  w magazynie
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

Datacolor SpyderCheckr VIDEO - wzorzec barw do zastosowań w wideo

Spyder Checkr Video to uniwersalna karta kolorów, której potrzebujesz do optymalizacji i harmonizacji dowolnego przepływu pracy z wideo.

Datacolor SpyderCheckr Video to karta referencyjna kolorów do użytku z wektoroskopami wideo, monitorami przebiegów i profesjonalnym oprogramowaniem do edycji wideo, takim jak DaVinci Resolve ® , Adobe Premiere ® i Final Cut Pro ® , w celu zapewnienia dokładnych kolorów i ekspozycji wideo.

 

Najważniejsze cechy i zalety SpyderCheckr Video

 • Współpracuje z wektoroskopami, monitorami przebiegów i profesjonalnym oprogramowaniem do edycji wideo, takim jak DaVinci Resolve ® , Adobe Premiere ® i Final Cut Pro ® , aby zapewnić dokładność i spójność kolorów w szerokiej gamie aparatów i obiektywów.
 • Spyder Checkr Video to zaawansowany cel kalibracji kolorów. W zestawie znajdują się punkty odniesienia umożliwiające precyzyjną kontrolę kolorów w celu zarządzania kolorami od samego początku sesji aż do ostatecznej regulacji koloru.
 • Zawiera 5 kart docelowych o wysokim połysku: 2 rodzaje kart kolorów do różnych procesów pracy (konwencjonalna karta kolorów + oczekująca na opatentowanie karta wzorców kolorów), karta z 22-stopniowym gradientem szarości, solidna, neutralna szara karta do balansu bieli i karta gwiazdy ostrości.
 • Idealny dla profesjonalnych kamerzystów, hybrydowych fotografów/filmowców i twórców treści, którzy wykorzystują wideo w swojej pracy. Spyder Checkr Video jest idealny dla użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo zapewnić dokładność kolorów w swoich filmach, a także dla osób bardziej doświadczonych w edycji kolorów wideo, które docenią kompleksowe informacje o kolorach.
 • Ultramatowe wykończenie długotrwałych, zadrukowanych atramentem tablic z papieru o jakości muzealnej pozwala uzyskać najwierniejsze odwzorowanie kolorów i najgłębszą czerń.
 • Specjalnie zaprojektowane etui wygodnie i bezpiecznie leży w dłoni, minimalizując zmęczenie, a jednocześnie zapobiegając rzucaniu cieni przez palce na karty, minimalizując błędy aplikacji.

Co zawiera SpyderCheckr Video:

Pięć wymiennych, kolorowych kart docelowych wideo o wysokim połysku (z których 4 znajdują się w ergonomicznej obudowie plus 1 konwencjonalna karta w rękawie ochronnym) obejmuje:

 • Oczekująca na opatentowanie karta wzorców kolorów, zaprojektowana w celu wykorzystania sposobu przetwarzania wideo dla uzyskania bardziej precyzyjnej, dopracowanej dokładności kolorów. Zawiera 12 pól kolorystycznych w unikalnej konfiguracji z czarnym, szarym i białym polem pośrodku oraz 6 pól z odcieniem skóry
 • Karta w gradientowej skali szarości, która zawiera 11-stopniowe paski skali szarości oraz 3 pełne paski w kolorze białym, czarnym i 50% szarości, aby uchwycić każdy szczegół.
 • Standardowo zaprojektowana karta z łatami kolorów (przydatna do prac fotograficznych hybrydowych), która zawiera 12 pól kolorów, 6 pól z odcieniem skóry oraz pasek czarny, biały i 50% szarości.
 • Solidna, neutralna szara karta zapewniająca balans bieli.
 • Karta gwiazdy do ustawienia ostrości.

Klienci docelowi/rynki

Rynek SpyderCheckr Video obejmuje profesjonalnych kamerzystów, fotografów i kamerzystów hybrydowych oraz twórców treści, którzy wykorzystują wideo w swojej pracy. Idealny zarówno dla użytkowników, którzy chcą szybko i łatwo zapewnić dokładność kolorów w swoich filmach, jak i dla użytkowników bardziej doświadczonych w edycji wideo, którzy docenią kompleksowe informacje o kolorach, które Spyder Checkr Video zapewnia na pierwszy rzut oka.

Spyder Checkr Photo

Nowy sposób kontrolowania kolorów.

Spyder Checkr Video to karta referencyjna kolorów do użytku z wektoroskopami wideo, monitorami przebiegów i profesjonalnym oprogramowaniem do edycji wideo, takim jak DaVinci Resolve ® , Adobe Premiere ® i Final Cut Pro ® , dla zapewnienia dokładnych kolorów i ekspozycji wideo. Spyder Checkr Video umożliwia użytkownikom kalibrację kolorów jednej lub więcej kombinacji aparatu i obiektywu, aby pomóc uzyskać prawidłowe kolory na początku zdjęć, a także usprawnić przebieg postprodukcji.

Spyder Checkr Photo

Unikalna karta wzorów kolorów.

System Spyder Checkr Video zawiera unikalną, zgłoszoną do opatentowania kartę wzorców kolorów, która na pierwszy rzut oka dostarcza więcej informacji o kolorach. Karta oglądana przez wektoroskop generuje wzór odcieni na dwóch poziomach nasycenia, co pozwala zobaczyć, jak oddawane są wszystkie kolory, a nie tylko kolory podstawowe i wtórne. Wygenerowany łatwy do zrozumienia okrągły wzór zapewnia natychmiastowy poziom informacji o kolorach.

Spyder Checkr Photo

Specyfikacja techniczna

Zawartość zestawu:

 • Etui Spyder Checkr Video
 • 5 wymiennych kart
 • Smycz z zapięciem

Podręcznik użytkownika

(Angielski)

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

Calibrite ColorChecker Folio Case Producent: Calibrite To solidne ciemnoszare etui do wzorców ColorChecker. Zapewnia świetną trwałość i ochronę kart w stanie zamkniętym lub w trakcie użytkowania w czasie sesji zdjęciowej.

Calibrite ColorChecker Folio Case

289,00 zł 234,96 zł netto

Calibrite ColorChecker Classic Producent: Calibrite Wzorzec Calibrite ColorChecker Classic zawiera 24 naukowo zaprojektowane referencyjne pola kolorystyczne, w skład których wchodzą barwy występujące w naturze, podstawowe, chromatyczne i skala szarości.

Calibrite ColorChecker Classic

467,40 zł 380,00 zł netto

 • Bezpłatna dostawa
Datacolor Spyder CUBE Producent: DataColor Datacolor SpyderCUBE to uniwersalne narzędzie pozwalające na uzyskanie prawidłowego balansu bieli, ekspozycji zdjęcia, odniesienia do głębokiej czerni, plików typu RAW. Proste i genialne w swej prostocie urządzenie do korekty ekspozycji zdjęcia na etapie postprodukcji. Polecane szczególnie amatorom, którym mogą zdarzyć się błędy przy robieniu zdjęć.

Datacolor Spyder CUBE

139,00 zł 113,01 zł netto

Digital ColorChecker SG Producent: X-Rite Zaprojektowany specjalnie na potrzeby fotografii cyfrowej. ColorChecker® SG uwzględnia najwyższe dostępne kolorystyczne standardy referencyjne. Każde ze 140 pól zostało wybrane specjalnie ze względu na swoje położenie w przestrzeni barwnej, aby zweryfikować maksymalny gamut urządzenia, dzięki czemu tworzone profile, oddają w pełni możliwości Twojego aparatu cyfrowego lub skanera.

Digital ColorChecker SG

1 859,00 zł 1 511,38 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

Do końca promocji zostało

dni

godzin

minut

sek.

Adobe Creative Cloud All Apps MULTI Win/Mac – licencja na subskrypcję (1 rok) – 1 użytkownik ESD

3 299,99 zł 3 480,90 zł 2 682,92 zł netto Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 333,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę