Producent

regulamin sklepu internetowego

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro

Placeholder
 • Producent:
 • 3DConnexion
 • Kod producenta: 3DX-700040
 • Gwarancja: 36 miesiący
 •  

Dostępność: 1-3 dni realizacja w dni robocze

Cena: 1 527,11 zł z VAT 1 241,55 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Dedykowane akcesoria


Dedykowane akcesoria


3DConnexion SpaceMouse Pro

Zaawansowana nawigacja 3D dla profesjonalistów

SpaceMouse Pro jest jednym z najbardziej popularnych modeli wśród profesjonalnej linii myszek 3D firmy 3Dconnexion. Charakteryzuje się pełnowymiarowym kształtem, wygodnym, pokrytym profesjonalnym materiałem miejscem na nadgarstek, w pełni programowalnymi klawiszami funkcjonalnymi, które zapewniają dostęp do komend aplikacji, klawiszami szybkiego widoku i klawiszami pomocniczymi klawiatury. W tym czasie praktyczny wyświetlacz cyfrowy zapewnia dodatkowe wsparcie na ekranie monitora.

Zaawansowana nawigacja 3D

Zarządzaj materiałami 3D na zupełnie innym poziomie. Zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów CAD, opatentowany drążek kontrolera SpaceMouse Pro, wykorzystujący technologię sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) zapewnia poczucie naturalnej nawigacji 3D.

Płynnie przesuwaj, przybliżaj i obracaj modele oraz kamery. Z łatwością manipuluj częściami, zespołami i projektami. Intuicyjnie badaj i analizuj projekty pod dowolnym kątem. Masz wrażenie, że niemal trzymasz model w rękach.

Standardowa mysz zaznacza, tworzy i edytuje, natomiast mysz SpaceMouse Pro obsługuje nawigację 3D i rewolucjonizuje dwuręczny styl pracy preferowany przez najlepszych na świecie inżynierów, architektów i specjalistów 3D.

Placeholder


Klawisze szybkiego widoku

Klawisze szybkiego widoku na modelu SpaceMouse Pro zapewniają natychmiastowy dostęp do 12 widoków, co ułatwia wychwytywanie błedów, poszukiwanie rozwiązań alternatywnych i prezentowanie projektów bardziej efektywnie.

Klawisz wyłączania rotacji blokuje oś obrotu, co umożliwia równoczesny ruch przesuwania, oddalania i przybliżania na płaszczyźnie w takich trybach pracy jak np. szkicowanie.

Inteligentne klawisze funkcyjne

SpaceMouse Pro automatycznie rozpoznaje aktywną aplikację i przypisuje odpowiednie komendy do czterech wygodnych, miękkich inteligentnych klawiszy funkcyjnych.

Klawisze pomocnicze klawiatury

Klawisze pomocnicze klawiatury na SpaceMouse Pro zapewniają łatwy dostęp do funkcji Control, Shift, Alt i Esc, co oszczędza czas potrzebny na przenoszenie ręki z urządzenia na klawiaturę.

Placeholder

Placeholder

Zaawansowany ergonomiczny kształt

Pełnowymiarowa, pokryta specjalnym materiałem podpórka pod nadgarstek zapewnia maksymalny komfort pracy dzięki temu, że idealnie układa rękę na drążku kontrolnym.

Każdy z 15 programowalnych klawiszy SpaceMouse Pro jest wygodnie umiejscowiony, co pozwala na łatwy dostęp do najczęściej używanych komend i zapewnia bardziej efektywną pracę.


Wirtualny wyświetlacz

Wirtualny wyświetlacz oferuje wygodną wizualizację na ekranie monitora komend przypisanych do inteligentnych klawiszy funkcyjnych.

Wirtualna klawiatura numeryczna

Oszczędzaj czas i skupiaj się na pracy dzięki funkcji wirtualnej klawiatury numerycznej SpaceMouse Pro, która pozwala na wprowadzanie danych numerycznych w aktywnej aplikacji przy użyciu standardowej myszki, a nie klawiatury.

Placeholder

Optymalne zestawienie, zalety pracy na dwie ręce

Jeśli sparujesz mysz CadMouse firmy 3Dconnexion z myszą 3D firmy 3Dconnexion, taką jak SpaceMouse Pro lub SpaceNavigator, osiągniesz znakomite rezultaty.

Mysz 3D płynnie zmienia położenie obiektu lub widoku, podczas gdy mysz CadMouse wybiera opcje i tworzy. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych. Mysz CadMouse firmy 3Dconnexion oraz nasza seria myszy 3D nieprzypadkowo dobrze współpracują ze sobą. Zostały zaprojektowane m.in. w tym celu.

3DxWare® 10

3DxWare 10 zapewnia wygodne rozwiązanie jedno-sterownikowe dla całej gamy produktów 3Dconnexion, w tym myszy CadMouse oraz SpaceMouse. Jego prosty i wydajny interfejs użytkownika umożliwia dostosowanie i optymalizację produktów 3Dconnexion w celu osiągnięcia optymalnej efektywności.

Zawartość opakowania

 • SpaceMouse® Pro
 • CD ROM: Sterowniki, wersje demonstracyjne i narzędzia

Obsługiwane systemy operacyjne

 • Microsoft Windows, OS X, Linux

Certyfikaty i rejestracja

 • CE, FCC (Class B), BSMI, KCC, WEEE, WHQL
Specyfikacja techniczna
 • Pełnowymiarowe, miękkie i profesjonalnie wyprofilowane miejsce na nadgarstek
 • Opatentowany przez firmę 3Dconnexion™ sensor z 6-cio stopniową swobodą ruchu
 • Klawisze Szybkiej Nawigacji QuickView
 • Klawisz Przełączenia Rotacji
 • Inteligentne Klawisze Funkcyjne
 • Menu wyświetlane na ekranie (On-screen Display)
 • Klawisze pomocyjne klawiatury (Ctrl, Alt, Shift, Esc)
 • Wirtualne Klawisze Numeryczne (NumPad)
 • 15 w całości programowalnych klawiszy
 • Wymiary (DługośćxSzerokośćxWysokość): 204 x 142 mm x 58mm / 8” x 5.6” x 2.3”
 • Waga: 665g / 1.47lb
 • 3 lata gwarancji

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Compact

Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Compact

667,77 zł z VAT 560,70 zł netto 542,90 zł netto

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro Wireless

1 674,89 zł z VAT 1 361,70 zł netto

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Wireless

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Wireless

815,55 zł z VAT 663,05 zł netto