Polecane produkty
NEC MultiSync EA305WMi-BK-ColorTuned z SVII - skalibrowany
5 249,52 zł z VAT
5 206,84 zł netto
4 267,90 zł netto
Producent
Social
BESTSELLER
EIZO ColorEdge CS230 z CN + wypożyczenie kalibratora gratis!
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
EIZO
Kod producenta: CS230-BK
Licencja: Monitor graficzny profesjonalny
Gamut: sRGB
Przekątna: 23"
Rozdzielczość: 1920 x 1080
Kolor: Czarny
Gwarancja: 5 lat door-to-door
Dodatkowe kable
39,00 zł z VAT
39,00 zł z VAT
39,00 zł z VAT
39,00 zł z VAT
Dedykowane akcesoria
459,00 zł z VAT
Dostępność:
na magazynie, realizacja 24h
realizacja w dni robocze
Cena promocyjna:
2 198,99 zł z VAT
1 869,10 zł netto
1 787,80 zł netto
Koszt przesyłki od: 17,00 zł

Oferta specjalna Graficzne.pl: Wypożyczenie kalibratora Spyder5Express lub EIZO EX3 GRATIS!

Przedstawiamy ofertę specjalną dostępną tylko u nas! Kupując monitor EIZO CS230 w nowej, atrakcyjnej cenie, dostajesz możliwość bezpłatnego wypożyczenia urządzenia do kalibracji ekranu: Datacolor Spyder5Express lub EIZO EX3. Dodatkowo firma EIZO oferuje usługę pierwszej zdalnej kalibracji bez ponoszenia dodatkowych kosztów!

Kalibratory objęte ofertą wypożyczenia

Zakupując monitor EIZO CS230 możesz wnioskować o bezpłatne wypożyczenie jednego z dwóch kalibratorów:

W celu otrzymania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt: 721 80 50 51 lub bogdan@graficzne.pl


Pierwsza kalibracja w cenie monitora!

Przez 3 miesiące po zakupie monitora, wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnej usługi wstępnej kalibracji. Kalibracja przeprowadzana jest ZDALNIE, z pomocą autoryzowanego specjalisty serwisu Eizo, za pośrednictwem programu TeamViewer.

Kto może skorzystać z oferty?

Wszyscy nasi klienci, którzy zakupili model monitora CS z serii EIZO ColorEdge (W tym CS230 w promocyjnej cenie).

Jak wygląda procedura? 

  1. Zakup monitor z opcją darmowego wypożyczenia kalibratora, lub wypożycz kalibrator w naszym sklepie.
  2. Pobierz aplikację TeamViewer. Link do pobrania tutaj.
  3. Wypełnij poniższy formularz.
  4. Pracownik serwisu skontaktuje się w celu umówienia dogodnego terminu kalibracji. (W grę wchodzą wyłącznie dni robocze w godzinach naszej pracy – od 9.00 do 17.00)

Aby skorzystać z tej oferty należy po zakupie monitora wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.


Monitor EIZO CS230-BK możesz zakupić taniej w ramach specjalnej oferty edukacyjnej.
Uprawnieni do zniżki edukacyjnej to uczniowie (szkoły średnie), studenci, nauczyciele, wykładowcy, pracownicy edukacyjni oraz placówki edukacyjne. Zobacz więcej.


EIZO ColorEdge CS230

Monitor sRGB z precyzyjnym wyświetlaniem kolorów, który sprawi, że poczujesz się jak profesjonalista.

Zaprojektowany z myślą o mniej wymagających użytkownikach zajmujących się edycją foto i innymi kreatywnymi działaniami, CS230 oferuje profesjonalne narzędzia zapożyczone z wyższych modeli ColorEdge, takich jak automatyczna korekcja kolorystyczna dokonywana przez wbudowany czujnik oraz oprogramowanie ColorNavigator w opcji.


Wbudowany czujnik do autokorekcji

Do przeprowadzenia pierwszej kalibracji monitora konieczny jest zewnętrzny kalibrator, natomiast wbudowany w ColorEdge CS230 czujnik wraz z oprogramowaniem ColorNavigator czuwa nad tym, aby wybrane ustawienia zachowywane były na tym samym poziomie.

Czujnik ukryty jest w górnej części obudowy i wysuwa się tylko wtedy, gdy zgodnie z harmonogramem sporządzonym przez użytkownika, należy dokonać kontroli ustawień.

Nawet jeśli monitor jest wyłączony lub nie jest podłączony do komputera, czujnik wysunie się samoczynnie o czasie i dokona samokontroli.


Jednoczesne wyświetlanie kolorów
z palety 10-bitowej

Przy podłączeniu poprzez DisplayPort przez złącze sygnałowe możliwe jest dostarczanie do monitora 10-bitowej informacji o kolorze*. Monitor korzystając z 16-bitowej tablicy LUT, przetwarza informację o kolorze z 16-bitową precyzją, co pozwala na uzyskanie bardziej płynnych przejść tonalnych i zmniejszenia Delta-E pomiędzy poszczególnymi punktami. To 64 razy większa precyzja więcej niż w przypadku 16,7-milionowej palety barw, jaką oferuje sygnał 8-bitowy.

* Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie, obsługujące 10-bitowy sygnał.


Regulacja krzywej gamma dla każdego monitora osobno

Dokładne odwzorowanie krzywej gamma każdej z barw podstawowych jest warunkiem poprawnego wyświetlania wszystkich kolorów. Monitory EIZO z serii ColorEdge już podczas procesu produkcji mają precyzyjnie dobrane barwy składowe w całym zakresie od 0 do 255 odcienia. Dokonywane jest to poprzez pomiar wartości gamma dla każdego z kolorów podstawowych (Red, Green, Blue) oddzielnie, a następnie – przy wykorzystaniu zaszytej w elektronice 16-bitowej tabeli barw Look-Up Table (LUT), wybór najbardziej pasujących 256 odcieni.

Jednolity obraz na całej powierzchni

Uzyskanie równomiernego podświetlenia oraz jednorodnego koloru na całej powierzchni matrycy było dotychczas niemal niemożliwe w monitorach LCD. Rozwiązaniem tego problemu jest kolejna wersja opracowanego przez inżynierów EIZO układu ASIC (Application Specific Integrated Circuit) dokonująca w czasie rzeczywistym korekt wyświetlanego obrazu.


Szerokie kąty widzenia

Wielkoformatowe monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. ColorEdge CS230 korzysta z panelu IPS z kątem widzenia aż 178°, dzięki czemu ekran może oglądać więcej niż jedna osoba naraz, a zmiana kolorów i kontrastu jest minimalna.


Predefiniowane tryby do optymalnego wyświetlania obrazu

Elektronika monitora udostępnia siedem trybów pracy: Paper, sRGB, Calibration oraz 3 tryby, które mogą być zdefiniowane przez użytkownika. Korzystając z dostarczanej wraz z monitorem aplikacji ScreenManager for LCD Pro (w wersji tylko dla systemów Windows) można przypisać tryb do danego programu tak, aby monitor przełączał się do niego z chwilą uruchomienia czy zmiany aplikacji.

Panel antyodblaskowy

ColorEdge CS230 ma antyodblaskowy panel IPS, który zapewnia doskonałą widoczność obrazu. Monitor korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

 

ColorEdge CS230 pozwala na płynne wyświetlanie obrazu wideo

Dla użytkowników zajmujących się edycją wideo czy postprodukcją istotny będzie układ overdrive, który skraca czas reakcji i zapewnia, że dynamiczne obrazy będą wyglądać ostro i wyraźnie, z jedynie minimalnym efektem smużenia.

Elastyczna stopka

Monitor wyposażono w stopkę o szerokich możliwościach regulacji, która umożliwia ustawienie odpowiedniej dla potrzeb użytkownika wysokości, nachylenia oraz obrotu ekranu, jak również korzystanie z niego w trybie portretowym. CS230 ma także wygodny mechanizm zwalniający, dzięki któremu można jednym ruchem odłączyć ekran od stopki.

Bogactwo wejść sygnałowych

Monitor ma złącza DVI-I, HDMI oraz DisplayPort umożliwiając podłączenie do różnego typu kart graficznych. Interfejs HDMI pozwala ponadto na bezpośrednie podłączenie cyfrowych aparatów fotograficznych. Dodatkowo, 2 porty USB typu (upstream) umożliwiają jednoczesne podłączenie 2 komputerów, więc nie będzie konieczne przepinanie kabla USB przy korzystaniu z ColorNavigatora i przełączania pomiędzy komputerami.


ColorNavigator 6:
oprogramowanie do zarządzania kolorem

Dołączone do monitora oprogramowanie EIZO ColorNavigator sprawia, że kalibracja jest łatwa i szybka. Wprowadź tylko parametry docelowe jasności, punktu bieli oraz współczynnika gamma. ColorNavigator 6 jest kompatybilny z wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami do kalibracji od producentów takich jak X-Rite, DataColor i wielu innych. Najnowsza wersja oprogramowania ColorNavigator jest zawsze dostępna na stronie www.eizo.com.


5-letnia gwarancja

Obecnie outsourcing produkcji jest popularnym procederem wśród producentów monitorów, jednak EIZO wytwarza swoje produkty w taki sam sposób, jak w ciągu swojej 40-letniej historii – za pomocą własnego personelu i we własnej fabryce. Pozwala to EIZO bardzo dokładnie kontrolować jakość produkcji i oferować klientom 5-letnią gwarancję. Obejmuje ona wszystkie elementy monitora.

W Polsce dodatkowo dystrybutor oferuje specjalną obsługę serwisową EIZO Exclusive Service, a reklamacje realizowane są w trybie door-to-door.

Gwarancja jasności i koloru

Poziom jasności i kolorów dla modelu CS230 objęty jest gwarancją do 10 tys. godzin pracy od daty produkcji.

Jasność monitora musi być ustawiona na poziomie 120 cd/m2 lub mniej, a temperatura kolorów w przedziale 5000–6500 K.

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu.

Dokumentacja

Przed zakupem zapoznaj się z poniższą dokumentacją:

CS230 Broszura informacyjna (język polski)
CS230 Instrukcja obsługi (język polski)
CS230 Szybka instalacja (język polski)

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
NEC MultiSync E221N Czarny - skalibrowany ColorPreset
1 181,14 zł z VAT
960,28 zł netto
Eizo ColorEdge CG318-4K z lic. CN
20 489,00 zł z VAT
16 657,72 zł netto
NEC MultiSync PA302W-SV2
9 517,37 zł z VAT
7 737,70 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store