Producent

regulamin sklepu internetowego

PROMOCJA!

ColorChecker GrayScale Card

Placeholder
 • Producent:
 • X-Rite
 • Kod producenta: M50103
 •  

Dostępność: na magazynie, realizacja 24h realizacja w dni robocze

Cena promocyjna: 282,90 zł z VAT 267,48 zł netto 230,00 zł netto

Koszt przesyłki od: 17,00 zł

ColorChecker Gray Scale Card

Trzystopniowy wzorzec ColorChecker Grayscale Chart pozwala łatwo i precyzyjnie ustawić balans kolorów, przeprowadzić proste korekty kolorystyczne oraz ocenić ustawienia oświetlenia studyjnego. ColorChecker Gray Scale Chart to pełnowymiarowa wersja referencyjnych pól bieli, 18% szarości oraz czerni znajdujących się w standardowym 24-polowym wzorcu ColorChecker. Używając wzorca na początku sesji fotograficznej zaoszczędzisz czas i wysiłek poświęcony na późniejszą obróbkę kolorystyki zdjęć.

Używany do wykonania ujęcia referencyjnego umożliwia szybką poprawę kolorystyki poprzez dostosowanie neutralnych wartości w półtonach. W studio wykorzystasz ColorChecker Gray Scale Chart do szybkiego ustawienia balansu bieli oraz dobierzesz odpowiedni stosunek światła głównego do wypełniającego. Dostarczając referencyjne wartości porównawcze, narzędzie pozwala na sprawdzenie poprawności i korektę kolorystyczną w większości dostępnych programów do obróbki zdjęć.

ColorChecker Grayscale posiada wzorcową i neutralną powierzchnię odbijającą równe wartości światła (czerwieni, niebieskiego i zieleni) w każdych warunkach oświetleniowych.

Do zastosowań wzorca należy:

 • Fotografia cyfrowa: Weryfikacja barw na zdjęciach, korekta balansu bieli, weryfikacja i ustawianie ekspozycji oraz odpowiedniego stosunku światła głównego do wypełniającego w studio
 • Fotografia analogowa: Weryfikacja kliszy, światła, filtrów i papieru
 • Grafika: Ocena wydruków lub podglądu ekranowego
 • Kinematografia: Telewizja i wideo: Weryfikacja ustawień kamery, światła i kolorów.

Najważniejsze cechy

 • ColorChecker Greyscale Chart to pełnowymiarowa wersja pola wzorcowej bieli, 18% szarości oraz czerni zawartych w standardowym 24-polowym wzorniku ColorChecker. Powierzchnia karty została specjalnie przygotowana i odbija równe wartości światła (czerwone, niebieskie i zielone) w każdych warunkach oświetleniowych
 • Użyty w ujęciu referencyjnym umożliwia szybką poprawę kolorystyki poprzez dostosowanie neutralnych wartości w półtonach. W studio wykorzystasz ColorChecker Gray Scale Chart do szybkiego ustawienia balansu bieli oraz dobierzesz odpowiedni stosunek światła głównego do wypełniającego.
 • ColorChecker Grayscale Chart zawiera trzy referencyjne wartości porównawcze i może być wykorzystywany do sprawdzania poprawności i weryfikacji kolorystycznej w większości pakietów do obróbki zdjęć.
Liczba pól: 3
 
Opis kolorów: ColorChecker Greyscale Chart to pełnowymiarowa karta wzorcowej bieli, 18% szarości oraz czerni zawartych w standardowym, 24-polowym wzorcu ColorChecker
 
Rozmiar: Zbliżony do A4
 
Waga: 230 g

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Leaselink

Leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii

Calibrite ColorChecker Video

Calibrite ColorChecker Video

579,00 zł z VAT 470,73 zł netto

Calibrite ColorChecker Video XL + futerał

Calibrite ColorChecker Video XL + futerał

2 198,99 zł z VAT 1 787,80 zł netto

Składana karta Total Balance

Składana karta Total Balance

98,61 zł z VAT 80,17 zł netto