Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

PROMOCJA! Bestseller

EIZO ColorEdge CG277-BK z lic. CN

Placeholder
 • Producent:
 • EIZO
 • Kod producenta: CG277-BK
 • Licencja: Monitor graficzny z wbudowanym kalibratorem
 • Gamut: AdobeRGB
 • Przekątna: 27"
 • Rozdzielczość: 2560 x 1440
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja: 5 lat door-to-door
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: na magazynie realizacja w dni robocze

Cena promocyjna: 7 380,00 zł z VAT 6 278,04 zł netto 6 000,00 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Dodatkowe kable


Dodatkowe akcesoria


Oferta edukacyjna

Monitor EIZO możesz zakupić taniej w ramach specjalnej oferty edukacyjnej.
Uprawnieni do zniżki edukacyjnej to uczniowie (szkoły średnie), studenci, nauczyciele, wykładowcy, pracownicy edukacyjni oraz placówki edukacyjne. Zobacz więcej.

EIZO ColorEdge CG277

Perfekcyjne odwzorowanie barw i wygodny system kalibracji

Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB, jednoczesne wyświetlanie kolorów z 10-bitowej palety, kalibracja sprzętowa, system automatycznej kalibracji - CG277 został stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w fotografii, prepressie oraz postprodukcji.


Odwzorowanie 99% przestrzeni barw Adobe RGB

ColorEdge CG277 ma szeroki gamut kolorów i wyświetla aż 99% przestrzeni Adobe RGB, tak więc zdjęcia wykonane w RAWach mogą być przekonwertowanie do Adobe RGB zgodnie z intencjami autora, a z kolei zdjęcia zrobione w Adobe RGB będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą wyświetlane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

Placeholder
Placeholder

Jednoczesne wyświetlanie kolorów z palety 10-bitowej

Przy podłączeniu poprzez DisplayPort przez złącze sygnałowe możliwe jest dostarczanie do ColorEdge CG277 10-bitowej informacji o kolorze*. Monitor korzystając z 16-bitowej tablicy LUT, przetwarza informacje o kolorze z 16-bitową precyzją, co pozwala na uzyskanie bardziej płynnych przejść tonalnych i zmniejszenie Delta-E pomiędzy poszczególnymi punktami. To o 64 razy większa precyzja niż w przypadku 16,7-milionowej palety barw, jaką oferuje sygnał 8-bitowy.

* Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie obsługujące 10-bitowy sygnał. W przypadku wejścia HDMI potrzebny jest także sprzęt obsługujący Deep Color.

W monitorach z serii CG, wykorzystywana jest technologia 3D LUT, która indywidualnie dostosowuje kolory RGB, pobierając dane z trójwymiarowej tabeli. Korzystając z funkcji emulacji w dołączonym oprogramowaniu ColorNavigator, 3D LUT emuluje filmowy wygląd do wyświetlanego obrazu. 3D LUT poprawia również addytywne mieszanie kolorów monitora (połączenie RGB), co jest kluczowym czynnikiem w jego zdolności do wyświetlania neutralnych odcieni szarości.


Wbudowany czujnik automatycznej kalibracji

Zautomatyzuj kalibrację, korzystając z wbudowanego w przednią część obudowy ColorEdge CG277 specjalnego czujnika. Czujnik wysuwa się tylko wtedy, gdy wykonywana jest kalibracja. Wbudowany kalibrator eliminuje konieczność korzystania z zewnętrznego urządzenia, co więcej, pracuje również w trybie portretowym.

Korzystając albo z menu OSD, albo dołączanego w zestawie oprogramowania ColorNavigator możliwe jest przygotowanie terminarza tak, aby monitor kalibrował się o określonych godzinach. Nawet, jeśli monitor jest wyłączony lub nie jest podłączony do komputera, kalibracja zostanie przeprowadzona według ustalonego harmonogramu.

Placeholder
Placeholder

Szerokie kąty widzenia

Monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. CG277 korzysta z panelu IPS, dzięki czemu ekran może oglądać więcej niż jedna osoba naraz, a zmiana kolorów i kontrastu jest minimalna.


Doskonałe odwzorowanie odcieni, również w ciemnych partiach

Z uwagi na charakterystykę podświetlenia monitorów LCD, podczas oglądania ekranu pod kątem, w słabo oświetlonym pomieszczeniu, ciemne odcienie zazwyczaj wydają się wyblakłe. Monitory CG277 utrzymują wysoki współczynnik kontrastu, nawet patrząc na monitor pod kątem.

Placeholder
Placeholder

Stabilizacja obrazu w ciągu 7 minut od uruchomienia

Zazwyczaj mija 30 minut od włączenia monitora, zanim ustabilizuje się jego jasność, nasycenie kolorów i charakterystyka tonalna. EIZO ograniczyło czas nagrzewania się monitora CG277 o ponad 75%, z 30 do około 7 minut. Niezależnie, czy sprawdzasz rezultaty sesji zdjęciowej w studiu fotograficznym, czy przenosisz go w dowolne miejsce, przystąpienie do pracy zajmie tylko chwilę.


Panel antyodblaskowy

ColorEdge CG277 ma antyodblaskowy panel IPS, który zapewnia doskonałą widoczność obrazu. Monitor korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

Specjalny kaptur

W zestawie kaptur, z którego można korzystać w trybie portretowym, jak i pejzażowym. Z większości kapturów można korzystać tylko w trybie pejzażowym. Jednakże ten unikalny kaptur został zaprojektowany w taki sposób, iż można z niego korzystać również w trybie portretowym.

Odtwarzanie 1080/24p

Filmy kinowe są zwykle nagrywane z szybkością 24 kl./s i wyglądają nienaturalnie podczas odtwarzania na typowych monitorach, które wyświetlają 60 kl./s. Seria monitorów CG obsługuje sygnały wideo o szybkości wyświetlania 24 kl./s, dzięki czemu edytując film, widzisz go dokładnie tak, jak powinien być oglądany.

Elastyczna stopka

Ergonomiczna stopka CG277 z regulacją odchylenia w płaszczyźnie poziomej i pionowej, zmianą wysokości i możliwością pracy w trybie portretowym pozwala na umieszczenie ekranu w najbardziej dogodnej pozycji.

Bogactwo wejść sygnałowych

Rozdzielczość DCI 4K jest obsługiwana przez dwa wejścia DisplayPort 1.2 z częstotliwością odświeżania 60 Hz oraz przez dwa wejścia HDMI z częstotliwością odświeżania 30 Hz.

Placeholder

Ustawienie priorytetu na współczynnik kontrastu

W ciemnych środowiskach, takich jak studio do edycji wideo, można ustawić priorytet na uzyskanie wysokiego współczynnika poprzez naciśnięcie jednego przycisku na przednim panelu monitora.

Poszerzanie zakresu sygnału wejściowego

Wszystkie modele ColorEdge oferują profesjonalistom pracującym w studio korzystanie z całego zakresu 10-bitowej skali szarości, kiedy muszą dopracować obraz w obszarach bardzo ciemnych lub bardzo jasnych. Ustawianie ekranu w tryb pełnej 10-bitowej skali szarości ujawnia o 6% lub 14% więcej odcieni szarości, od wartości 0 (prawdziwa czerń) do 1023 (prawdziwa biel), w porównaniu do typowych możliwości wyświetlania sygnałów broadcastowych.

Gotowe ustawienia trybów kolorów

Odpowiedni przycisk na monitorach z serii CG CG277 zapewnia szybki dostęp do kilku standardowych nadawczych trybów kolorów: REC. 709, EBU, SMPTE-C oraz DCI. Ponadto, dla serii CX dostępne są również tryby sRGB i Adobe RGB.

Obsługa sygnału 4K × 2K

Monitory o przekątnych 27” obsługują poprzez złącze DisplayPort wyświetlanie sygnału w rozdzielczościach 4K × 2K (4096×2160 oraz 3840×2160) i 30 klatkach na sekundę po automatycznym, wewnętrznym przeskalowaniu go do postaci 2560×1440. Możliwość ta sprawia, że monitory te są doskonałym wyborem do edycji materiału wideo dla stacji telewizyjnych i cyfrowej kinematografii.


Placeholder

ColorNavigator 7: oprogramowanie do zarządzania kolorem

Dołączone do monitora CG277 oprogramowanie EIZO ColorNavigator sprawia, że kalibracja jest łatwa i szybka. Wprowadź tylko parametry docelowe jasności, punktu bieli oraz współczynnika gamma. ColorNavigator 7 jest kompatybilny z wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami do kalibracji od producentów takich jak X-Rite, DataColor i wielu innych. Najnowsza wersja oprogramowania ColorNavigator jest zawsze dostępna na stronie www.eizo.com.

Polecamy przewodnik po ColorNavigator 7 w formacie pdf.

5-letnia gwarancja

Model CG277 objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, która pokrywa wszystkie komponenty, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty EIZO powstają w fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

*Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

Certyfikaty i standardy

CB, TUV/GS, CE, cTUVus, FCC-B, Canadian ICES-003-B, VCCI-B, TUV/Ergonomics (including ISO 9241-307 [Pixel fault class I]), c-Tick, GOST-R, RoHS, WEEE, CUDO certified mark

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu.

Gwarancja jasności i koloru

Poziom jasności i kolorów dla modelu CG277 objęty jest gwarancją do 10 tys. godzin pracy od daty produkcji.

Jasność monitora musi być ustawiona na poziomie 120 cd/m2 lub mniej, a temperatura kolorów w przedziale 5000–6500 K.

Program Ambasadorzy EIZO ColorEdge

Program Ambasadorzy EIZO ColorEdge promuje profesjonalnych fotografów, projektantów, filmowców oraz ludzi kreatywnych, którzy swoją pracą inspirują i edukują artystów na całym świecie.

Dokumentacja

Przed zakupem zapoznaj się z poniższą dokumentacją:

EIZO ColorEdge CG277 - broszura (język polski)
EIZO ColorEdge ulotka zbiorcza (język polski)

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Panel
Wielkość i typ ekranu TFT IPS 27" / 68 cm z podświetleniem LED
Powierzchnia robocza 596.7 x 335.6 mm
Kąty widzenia (pion, poziom) 178 °, 178 °
Rozmiar piksela 0.2331 x 0.2331 mm
Rozdzielczość ekranu 2560 x 1440 przy 60 Hz
Jasność 300 cd/m²
Kontrast 1000:1
Czas reakcji 6 ms
Odwzorowanie przestrzeni barw Adobe RGB 99%
Wyświetlane kolory DisplayPort, HDMI: 1.07 miliarda z 278 bilionów
DVI: 16.77 milionów z 278 bilionów
Paleta odcieni szarości DisplayPort, HDMI: 1024 odcieni (z palety 65281 odcieni)
DVI: 256 odcieni (z palety 65281 odcieni)
Częstotliwość odświeżania DisplayPort, DVI: 26 - 89 kHz, 23.75 - 63 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
HDMI: 15 - 78 kHz, 23.75 - 61 Hz
Złącza
Złącza sygnałowe DVI-D 24 pin (z HDCP), DisplayPort (z HDCP), HDMI (z HDCP, Deep Color)
USB 2 porty do kontroli monitora, 2 porty jako huby USB, standard 2.0
Zasilanie
Wymagania energetyczne AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Zużycie energii 99 W (maksymalnie) / 43 W (typowo)
mniej niż 0,7 W (tryb oszczędzania energii)
Zarządzanie energią Power Save (DisplayPort: Rev. 1.1a, DVI: DVI DMPM)
Funkcje
Autokalibracja TAK
Stabilizacja jasności TAK
Kontrola równomierności podświetlenia TAK (DUE)
Tryby wyświetlania Custom, Adobe RGB, sRGB, Rec709, EBU, SMPTE-C, DCI, Calibration
Autoregulacja jasności TAK
Regulacja kolorów jasność, kontrast, poziom czerni, niezależna regulacja 6-kolorów, gamma, temperatura, nasycenie, odcień, wzmocnienie, Enhancer, reset
Specyfikacja fizyczna
Wymiary
(szerokość x wysokość x głębokość)
646 x 425 - 576.5 x 281.5 mm
Masa 13,6 kg (z podstawą)
Regulacja wysokości 151,5 mm
Pochylenie / Obrót / Pivot 25° / 344° prawo-lewo / 90°
Inne
Certyfikaty CB, TUV/GS, CE, cTUVus, FCC-B, Canadian ICES-003-B, VCCI-B, TUV/Ergonomics (including ISO 9241-307 [Pixel fault class I]), c-Tick, GOST-R, RoHS, WEEE, CUDO certified mark
Zawartość opakowania Monitor, kabel zasilający, kabel sygnałowy (DVI-D - DVI-D, Mini DisplayPort - DisplayPort), kabel USB, płyta z oprogramowaniem EIZO LCD Utility (oprogramowanie ColorNavigator, podręcznik w formacie PDF), kaptur, certyfikat regulacji, karta gwarancyjna.
Gwarancja 5 lat

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Credit Agricole

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

EIZO FlexScan EV2785-WT, 4K UHD (biały)

EIZO FlexScan EV2785-WT, 4K UHD (biały)

4 789,62 zł z VAT 3 894,00 zł netto

EIZO ColorEdge CG2730 z lic. ColorNavigator

EIZO ColorEdge CG2730 z lic. ColorNavigator

7 698,57 zł z VAT 6 259,00 zł netto

EIZO ColorEdge CG279X z lic. ColorNavigator

EIZO ColorEdge CG279X z lic. ColorNavigator

9 495,00 zł z VAT 7 719,51 zł netto