Producent

Placeholder

Placeholder

regulamin sklepu internetowego

PROMOCJA!

EIZO ColorEdge CS230 z lic. CN i Spyder5 EXPRESS + Machinery HDR gratis!

Placeholder
 • Producent:
 • EIZO
 • Kod producenta: CS230-CN
 • Licencja: Monitor graficzny profesjonalny
 • Gamut: sRGB
 • Przekątna: 23"
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja: 5 lat door-to-door
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: na magazynie, realizacja 24h realizacja w dni robocze

Cena promocyjna: 2 550,00 zł z VAT 2 162,00 zł netto 2 073,17 zł netto

Koszt przesyłki od: 0,00 zł

Dodatkowe kable


Dedykowane akcesoria
Zestaw z kalibratorem Datacolor Spyder 5 EXPRESS

Monitor sprzedawany w zestawie z kalibratorem Datacolor Spyder 5 EXPRESS.

Spyder5EXPRESS od Datacolor to szybkie, proste rozwiązanie zapewniające wierne odtwarzanie kolorów na monitorach, przeznaczone dla fotografów-amatorów. Dzięki niemu można mieć pewność, że oglądane, udostępniane i drukowane zdjęcia mają dokładnie takie barwy, jak trzeba.

To przyjazne w obsłudze urządzenie gwarantuje zgodność kolorów między ekranem a wydrukiem, a także pozwala stworzyć unikalny profil monitora, dzięki czemu kolory wyświetlanych zdjęć są zgodne z rzeczywistością. Nie trzeba już tracić czasu na ręczne dopasowywanie ustawień; wystarczy poświęcić kilka minut miesięcznie na kalibrację monitora, aby poprawić cienie i szczegóły wyświetlanych obrazów oraz móc precyzyjnie edytować zdjęcia.

Pierwsza kalibracja w cenie monitora!

Przez 3 miesiące po zakupie monitora, wszyscy nasi klienci mogą skorzystać z bezpłatnej usługi wstępnej kalibracji. Kalibracja przeprowadzana jest ZDALNIE, z pomocą autoryzowanego specjalisty serwisu Eizo, za pośrednictwem programu TeamViewer. Oferta dotyczy wyłącznie nowo zakupionych monitorów CS z serii ColorEdge.

Kto może skorzystać z oferty?

Wszyscy nasi klienci, którzy zakupili model monitora CS z serii EIZO ColorEdge.

Jak wygląda procedura? 

 1. Zaopatrz się w kalibrator wspierany przez oprogramowanie ColorNavigator. Lista kompatybilnych modeli znajduje się na stronie: eizoglobal.com.
 2. Istnieje możliwość wypożyczenia kalibratora w naszym sklepie:
 3. Pobierz aplikację TeamViewer. Link do pobrania tutaj.
 4. Wypełnij poniższy formularz.
 5. Pracownik serwisu skontaktuje się w celu umówienia dogodnego terminu kalibracji. (W grę wchodzą wyłącznie dni robocze w godzinach naszej pracy – od 9.00 do 17.00)

Aby skorzystać z tej oferty należy po zakupie monitora wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Oferta edukacyjna

Monitor EIZO możesz zakupić taniej w ramach specjalnej oferty edukacyjnej.
Uprawnieni do zniżki edukacyjnej to uczniowie (szkoły średnie), studenci, nauczyciele, wykładowcy, pracownicy edukacyjni oraz placówki edukacyjne. Zobacz więcej.

EIZO ColorEdge CS230

Monitor CS230 sRGB z precyzyjnym wyświetlaniem kolorów, który sprawi, że poczujesz się jak profesjonalista.

Zaprojektowany z myślą o mniej wymagających użytkownikach zajmujących się edycją foto i innymi kreatywnymi działaniami, CS230 oferuje profesjonalne narzędzia zapożyczone z wyższych modeli ColorEdge, takich jak automatyczna korekcja kolorystyczna dokonywana przez wbudowany czujnik oraz oprogramowanie ColorNavigator w opcji.

Wbudowany czujnik do autokorekcji

Do przeprowadzenia pierwszej kalibracji monitora CS230 konieczny jest zewnętrzny kalibrator, natomiast wbudowany w ColorEdge CS230 czujnik wraz z oprogramowaniem ColorNavigator czuwa nad tym, aby wybrane ustawienia zachowywane były na tym samym poziomie.

Czujnik ukryty jest w górnej części obudowy i wysuwa się tylko wtedy, gdy zgodnie z harmonogramem sporządzonym przez użytkownika, należy dokonać kontroli ustawień.

Nawet jeśli monitor jest wyłączony lub nie jest podłączony do komputera, czujnik wysunie się samoczynnie o czasie i dokona samokontroli.

Placeholder
Placeholder

Jednoczesne wyświetlanie kolorów z palety 10-bitowej

Przy podłączeniu poprzez DisplayPort przez złącze sygnałowe możliwe jest dostarczanie do monitora CS230 10-bitowej informacji o kolorze*. Monitor korzystając z 16-bitowej tablicy LUT, przetwarza informację o kolorze z 16-bitową precyzją, co pozwala na uzyskanie bardziej płynnych przejść tonalnych i zmniejszenia Delta-E pomiędzy poszczególnymi punktami. To 64 razy większa precyzja więcej niż w przypadku 16,7-milionowej palety barw, jaką oferuje sygnał 8-bitowy.
* Konieczna jest karta graficzna i oprogramowanie obsługujące 10-bitowy sygnał. W przypadku wejścia HDMI potrzebny jest także sprzęt obsługujący Deep Color.


Regulacja krzywej gamma dla każdego monitora osobno

Dokładne odwzorowanie krzywej gamma każdej z barw podstawowych jest warunkiem poprawnego wyświetlania wszystkich kolorów. Monitory EIZO z serii ColorEdge już podczas procesu produkcji mają precyzyjnie dobrane barwy składowe w całym zakresie od 0 do 255 odcienia. Dokonywane jest to poprzez pomiar wartości gamma dla każdego z kolorów podstawowych (Red, Green, Blue) oddzielnie, a następnie – przy wykorzystaniu zaszytej w elektronice 16-bitowej tabeli barw Look-Up Table (LUT), wybór najbardziej pasujących 256 odcieni.

Jednolity obraz na całej powierzchni

Uzyskanie równomiernego podświetlenia oraz jednorodnego koloru na całej powierzchni matrycy było dotychczas niemal niemożliwe w monitorach LCD. Rozwiązaniem tego problemu jest kolejna wersja opracowanego przez inżynierów EIZO układu ASIC (Application Specific Integrated Circuit) dokonująca w czasie rzeczywistym korekt wyświetlanego obrazu.

Placeholder
Placeholder

Szerokie kąty widzenia

Wielkoformatowe monitory często wykazują zmiany koloru przy patrzeniu na ekran z boku. ColorEdge CS230 korzysta z panelu IPS z kątem widzenia aż 178°, dzięki czemu ekran może oglądać więcej niż jedna osoba naraz, a zmiana kolorów i kontrastu jest minimalna.


Predefiniowane tryby do optymalnego wyświetlania obrazu

Elektronika monitora udostępnia siedem trybów pracy: Paper, sRGB, Calibration oraz 3 tryby, które mogą być zdefiniowane przez użytkownika. Korzystając z dostarczanej wraz z monitorem aplikacji ScreenManager for LCD Pro (w wersji tylko dla systemów Windows) można przypisać tryb do danego programu tak, aby monitor przełączał się do niego z chwilą uruchomienia czy zmiany aplikacji.

Panel antyodblaskowy

ColorEdge CS230 ma antyodblaskowy panel IPS, który zapewnia doskonałą widoczność obrazu. Monitor korzysta także z technologii przyciemniania, aby zminimalizować migotanie obrazu i tym samym zapobiegać zmęczeniu wzroku.

ColorEdge CS230 pozwala na płynne wyświetlanie obrazu wideo

Dla użytkowników zajmujących się edycją wideo czy postprodukcją istotny będzie układ overdrive, który skraca czas reakcji i zapewnia, że dynamiczne obrazy będą wyglądać ostro i wyraźnie, z jedynie minimalnym efektem smużenia.

Elastyczna stopka

Monitor wyposażono w stopkę o szerokich możliwościach regulacji, która umożliwia ustawienie odpowiedniej dla potrzeb użytkownika wysokości, nachylenia oraz obrotu ekranu, jak również korzystanie z niego w trybie portretowym. CS230 ma także wygodny mechanizm zwalniający, dzięki któremu można jednym ruchem odłączyć ekran od stopki.

Bogactwo wejść sygnałowych

Monitor ma złącza DVI-I, HDMI oraz DisplayPort umożliwiając podłączenie do różnego typu kart graficznych. Interfejs HDMI pozwala ponadto na bezpośrednie podłączenie cyfrowych aparatów fotograficznych. Dodatkowo, 2 porty USB typu (upstream) umożliwiają jednoczesne podłączenie 2 komputerów, więc nie będzie konieczne przepinanie kabla USB przy korzystaniu z ColorNavigatora i przełączania pomiędzy komputerami.

Placeholder

Placeholder

ColorNavigator 7: oprogramowanie do zarządzania kolorem

Dołączone do monitora oprogramowanie EIZO ColorNavigator sprawia, że kalibracja jest łatwa i szybka. Wprowadź tylko parametry docelowe jasności, punktu bieli oraz współczynnika gamma. ColorNavigator 7 jest kompatybilny z wszystkimi najpopularniejszymi urządzeniami do kalibracji od producentów takich jak X-Rite, DataColor i wielu innych. Najnowsza wersja oprogramowania ColorNavigator jest zawsze dostępna na stronie www.eizo.com.

Polecamy przewodnik po ColorNavigator 7 w formacie pdf.


5-letnia gwarancja

Obecnie outsourcing produkcji jest popularnym procederem wśród producentów monitorów, jednak EIZO wytwarza swoje produkty w taki sam sposób, jak w ciągu swojej 40-letniej historii – za pomocą własnego personelu i we własnej fabryce. Pozwala to EIZO bardzo dokładnie kontrolować jakość produkcji i oferować klientom 5-letnią gwarancję. Obejmuje ona wszystkie elementy monitora.

*Czas użytkowania ograniczony do 30 tys. godzin.

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu.

Gwarancja jasności i koloru

Poziom jasności i kolorów dla modelu CS230 objęty jest gwarancją do 10 tys. godzin pracy od daty produkcji.

Jasność monitora musi być ustawiona na poziomie 120 cd/m2 lub mniej, a temperatura kolorów w przedziale 5000–6500 K.

Dokumentacja

Przed zakupem zapoznaj się z poniższą dokumentacją:

CS230 Broszura informacyjna (język polski)
CS230 Instrukcja obsługi (język polski)
CS230 Szybka instalacja (język polski)

 
SPECYFIKACJA TECHNICZNA EIZO ColorEdge CS230-CN
Panel
Wielkość i typ ekranu IPS 23" /58 cm z podświetleniem LED
Powierzchnia robocza 509.2 x 286.4 mm
Kąty widzenia (pion, poziom) 178 °, 178 °
Rozmiar piksela 0.2652 x 0.2652 mm
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (16:9)
Jasność 300 cd/m²
Kontrast 1000:1
Czas reakcji 10.5 ms (półtony)
Odwzorowanie przestrzeni barw sRGB
Wyświetlane kolory DisplayPort: 1.07 miliardów
DVI, HDMI: 16.77 milionów
Liczba odcieni szarości DisplayPort: 1024 tonów
DVI, HDMI: 256 tonów
Częstotliwość odświeżania DisplayPort, DVI: 26 - 68 kHz, 23.75 - 63 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
HDMI: 15 - 68 kHz, 23.75 - 61 Hz
Złącza
Złącza sygnałowe DVI-I 29 pin (z HDCP), DisplayPort (z HDCP), HDMI (z HDCP)
USB 2 porty do kontroli monitora, 2 porty jako huby USB, standard USB 2.0
Zasilanie
Wymagania energetyczne AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Zużycie energii 54 W (maksymalnie) / 21 W (typowo)
mniej niż 0,5 W (tryb oszczędzania energii)
Zarządzanie energią Power Save (VESA DPM, DisplayPort Version 1.1a, and DVI DMPM)
Funkcje
Autokalibracja TAK
Stabilizacja jasności TAK
Kontrola równomierności podświetlenia TAK
Tryby wyświetlania Color Mode (User1, User2, User3, Paper, sRGB, Calibration)
Autoregulacja jasności TAK
Regulacja kolorów Jasność, kontrast, poziom czerni, niezależna regulacja 6-kolorów, gamma, temperatura, nasycenie, odcień, wzmocnienie, reset
Specyfikacja fizyczna
Wymiary
(szerokość x wysokość x głębokość)
544 x 372.5 - 526.5 x 245.5 mm
Masa 7,5 kg
Regulacja wysokości 154 mm
Pochylenie / Obrót / Pivot 30° / 344° prawo-lewo / 90°
Inne
Certyfikaty CUDO certified mark, TCO Displays 6.0, TUV/S, TUV/Ergonomics (z ISO 9241-307 [Pixel fault class I]), TUV/GS, cTUVus, CE, c-Tick, CB, VCCI-B, FCC-B, Canadian ICES-003-B, RoHS, WEEE, GOST-R
Zawartość opakowania Monitor, kabel zasilający, kabel sygnałowy (DVI-D - DVI-D), USB, instrukcja instalacji, płytka EIZO LCD Utility Disk (z instrukcją w PDF), karta gwarancyjna
Gwarancja 5 lat

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Placeholder

Leasing Plus

 • Elastycznego określenie struktury spłaty rat
 • Koszty leasingu dopasowane do indywidualnych potrzeb
 • Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego
 • Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej
 • Nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej
 • Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa
Placeholder

Santander

 • Wniosek ratalny wypełniasz online po złożeniu zamówienia
 • Raty nawet do 50 000 zł
 • Atrakcyjne linie kredytowe, w tym raty 0% na wybrane produkty
 • Możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez jakichkolwiek dodatkowych opłat
 • Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni przy zakupie w sklepie internetowym
 • Bez konieczności wpłaty własnej
 • Proste zasady udzielania kredytu
 • Do zawarcia umowy zwykle potrzebny jedynie dowód osobisty

eRaty
Placeholder

Credit Agricole


CA Raty

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii

Eizo ColorEdge CG319X-4K z lic. ColorNavigator

Eizo ColorEdge CG319X-4K z lic. ColorNavigator

20 750,00 zł z VAT 16 869,92 zł netto

EIZO FlexScan EV2750-BK (czarny)

EIZO FlexScan EV2750-BK (czarny)

3 209,00 zł z VAT 2 706,50 zł netto 2 608,94 zł netto

EIZO FlexScan EV2450-GY (szary)

EIZO FlexScan EV2450-GY (szary)

1 299,00 zł z VAT 1 056,10 zł netto