Producent

regulamin sklepu internetowego

Adobe Premiere Pro CC for Teams MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji – licencja rządowa

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65297632BC01A12
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja rządowa (GOV)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI)
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Okres odnowienia subskrypcji:

Cena: 1 883,04 zł z VAT 1 530,93 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Adobe Premiere Pro CC

Inteligentne narzędzia. Doskonałe historie.

Program Premiere Pro jest jednym z najlepszych w branży rozwiązań do montażu filmów, programów telewizyjnych i wideo na strony internetowe. Korzystając z pomysłowych narzędzi, integracji z innymi aplikacjami i usługami firmy oraz zaawansowanego mechanizmu Adobe Sensei, można łatwiej przekształcać nagrania w dopracowane filmy i wideo. Aplikacja Premiere Rush umożliwia tworzenie i modyfikowanie nowych projektów z dowolnego urządzenia.

Automatyczne narzędzia oparte na technologii Adobe Sensei oszczędzają czas, co ułatwia skupienie się na scenariuszu, a zintegrowane obiegi pracy pozwalają dopracować każdy materiał bez opuszczania osi czasu. Program umożliwia montaż w dowolnym formacie, między innymi 8K i VR. Natywna obsługa plików, wydajne obiegi pracy z plikami zastępczymi i szybsze nagrania ProRes HDR ułatwiają przetwarzanie materiałów w dowolny sposób — nawet na mobilnych stacjach roboczych.

Program Premiere Pro efektywnie współpracuje z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak After Effects, Adobe Audition czy Adobe Stock. Można na przykład — bezpośrednio w aplikacji — otworzyć szablon animacji z programu After Effects, dostosować szablon z usługi Adobe Stock lub przeprowadzić integrację z setkami rozszerzeń firm zewnętrznych. Ponadto program jest teraz oferowany wraz z aplikacją Premiere Rush — kompleksowym narzędziem, które współpracuje z wszystkimi urządzeniami. Możesz sfilmować materiał i zmontować go na telefonie, a następnie udostępnić w mediach społecznościowych z poziomu urządzenia lub komputera. Aby kontynuować pracę nad plikami z aplikacji Rush, wystarczy otworzyć je w programie Premiere Pro.

Wybrane nowości Adobe Premiere Pro 2020

Placeholder

Auto Reframe

Obsługiwane przez Adobe Sensei, Auto Reframe stosuje inteligentne odświeżanie materiału, utrzymując akcję wewnątrz ramki dla różnych proporcji obrazu, takich jak kwadrat, pion i wideo 16:9.

Placeholder

Ulepszenia grafiki i tekstu

Panel Essential Graphics w programie Premiere Pro zawiera szereg ulepszeń tekstu i grafiki, aby usprawnić pisanie i przepływ pracy.

Placeholder

Ulepszenia audio

Ulepszenia dźwięku w Premiere Pro obejmują usprawnione przepływy pracy dla efektów wielokanałowych i zwiększony zakres wzmocnienia dźwięku.

Placeholder

Czas mapowania do 20 000 procent

Twórz bardziej kreatywnie, zmieniając czas zdjęć, nie wymagając zagnieżdżonych sekwencji dla większych zmian prędkości.

Placeholder

Ulepszona obsługa formatu natywnego

Premiere Pro zapewnia solidną obsługę natywną i lepszą wydajność dla powszechnie używanych formatów, takich jak H264, HEVC i ProRes - w tym ProRes HDR - zarówno w systemie macOS, jak i Windows.

Placeholder

Eksportuj zawartość HDR z metadanymi HDR10

Zastosuj metadane do eksportu HDR10, aby zapewnić optymalną jakość wyświetlania na urządzeniach obsługujących HDR10.

Placeholder

Więcej sterowników poddanych audytowi w raporcie zgodności systemu

Raport zgodności systemu sprawdza teraz więcej sterowników, aby upewnić się, że system jest przygotowany do edycji za pomocą Premiere Pro.

Placeholder

Inne ulepszenia

Dowiedz się więcej o innych ulepszeniach w nowej wersji, takich jak szybsze przewijanie w przeglądarce multimediów, łatwiejsze zarządzanie pamięcią podręczną multimediów i inne.


Zobacz jak to działa!

Wymagania systemowe i specyfikacja produktu znajdują się na stronie produktu w serwisie Adobe, pod adresem:
https://helpx.adobe.com/pl/premiere-pro/system-requirements.html

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Galeria

Produkty z tej samej kategorii