Polecane produkty
X-Rite ColorMunki Photo
1 558,99 zł z VAT
1 400,00 zł netto
1 267,47 zł netto
Producent
Social
BESTSELLER
Autodesk AutoCAD LT 2017 Mac ENG – Wynajem 1 licencji na 36 miesięcy
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Producent:
Autodesk
Platforma: Mac OS
Forma: Nowa Subskrypcja na 36 miesięcy
Dostępność:
realizacja 24-48h
realizacja w dni robocze
Cena:
5 249,52 zł z VAT
4 267,90 zł netto
Koszt przesyłki od: - zł

Licencjonowanie: Wynajem 1 licencji na 36 miesięcy

AutoCAD LT 2017: Proste oprogramowanie do tworzenia rysunków 2D

Program kreślarski AutoCAD LT® dla systemów Windows i Mac pozwala na szybkie projektowanie w zespołach. Subskrypcja obejmuje rozszerzoną pomoc techniczną.

  • Udostępniaj swoją pracę, korzystając z technologii TrustedDWG™.
  • Pracuj ze zintegrowanymi rozwiązaniami dla komputerów, chmury i urządzeń mobilnych.
  • Po wykupieniu subskrypcji możesz pobrać aplikację AutoCAD 360 Pro dla urządzeń przenośnych.

Co nowego w AutoCAD LT 2017

Inteligentne linie środkowe i znaczniki środka

Tworzenie i edytowanie linii środkowych i znaczników środka jest łatwe. Podczas przesuwania skojarzonych obiektów, linie środkowe i znaczniki środka automatycznie przesuwają się z obiektem.

Importuj pliki PDF

Pliki PDF zostały dodane do formatów plików importu. Importuj geometrię, tekst TrueType i obrazy rastrowe z pliku PDF lub podkładaj je do rysunku w formie obiektów programu AutoCAD.

Aplikacja AutoCAD 360 Pro na urządzenia przenośne

  • Szkicuj, edytuj i przeglądaj rysunki CAD 2D na wielu urządzeniach.
  • Dokładnie zmierz rysunki w terenie.
  • Uzyskaj dostęp do rysunków z dowolnej usługi przechowywania w chmurze (dysk Google, Dropbox itp.).
  • Pracuj w trybie offline i synchronizuj zmiany po powrocie do trybu online i nie tylko.

Udostępniaj widoki projektów

Udostępniaj rysunki CAD 2D i 3D w chmurze. Recenzenci nie muszą logować się ani nawet nie potrzebują produktu opartego na AutoCAD, aby przeglądać rysunki użytkownika. Nie mogą też zmienić źródła pliku DWG™.

Rozszerzona pomoc techniczna

Subskrypcja obejmuje rozszerzoną pomoc techniczną. Indywidualna pomoc przez telefon jest dostępna w wielu językach w lokalnych godzinach pracy. Pomoc techniczna przez telefon w języku angielskim jest dostępna 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

Aplikacja pulpitu Autodesk

Pobierz powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania bez przerywania toku pracy. Ćwiczenia pomagają maksymalnie wykorzystać nowe funkcje. Buduj umiejętności, posługując się wskazówkami dotyczącymi danego produktu, bibliotek treści i wiele więcej.

Wybrane, najważniejsze cechy produktu

Inteligentne wymiarowanie

Automatycznie twórz odpowiednie pomiary w oparciu o zawartość rysunków. Umieść kursor nad wybranym obiektem, aby zobaczyć podgląd wymiarów przed rozpoczęciem jego faktycznego tworzenia.

Technologia TrustedDWG™

Udostępnianie plików CAD z zachowaniem poufności dzięki technologii TrustedDWLG: Technologia ta pomaga zapewnić, że wszystkie elementy w rysunkach i zależności między nimi zostaną zachowane. Wszystkie produkty AutoCAD wykorzystują tę technologię do przechowywania oraz współdzielenia projektu i plików dokumentacji.


Wyjątkowe wrażenia wizualne

Popraw wyrazistość szczegółów na rysunkach za pomocą narzędzi wizualnych, takich jak Przygaszanie linii. Dzięki zastosowaniu krzywych rzeczywistych zamiast segmentów linii została poprawiona czytelność. Można ograniczyć konieczność cofania operacji poprzez używanie Podglądu poleceń, co pozwala zobaczyć wyniki polecenia przed ich wykonaniem. Łatwiejsze przenoszenie i kopiowanie dużych zbiorów wskazań.

Ulepszone pliki PDF

Szybsze tworzenie dokumentów dzięki bardziej dopracowanym i wydajniejszym plikom o mniejszych rozmiarach. Aby zapewnić lepszą wydajność, istnieje możliwość wyszukiwania tekstu, a pliki PDF można załączać do rysunków.


Monitor zmiennych systemowych

Zapobiegaj wprowadzaniu niepożądanych zmian w ustawieniach systemowych. Funkcja ta wyświetla ostrzeżenie o wprowadzeniu zmian w ustawieniach preferencji, które mogą mieć wpływ na pracę z rysunkiem.

Źródła danych projektu

Korzystaj ze źródeł danych projektu w intranecie, w Internecie lub łącząc się z chmurą. Projektowanie i komentowanie odbywają się w tym samym miejscu. Podczas wysyłania końcowego rysunku można zdecydować, czy komentarze powinny być załączone. Wbudowane narzędzia w procesach roboczych eTransmit i zapisywanie pliku mogą w razie konieczności usunąć komentarze.


Poprawiony interfejs

Interfejs został zmodernizowany i usprawnia proces projektowania. Ciemniejsze tło sprawia, że bardzo cienkie linie, przyciski i tekst są lepiej widoczne i mniej męczą wzrok.

Udoskonalenia narzędzi migracji

Przenoszenie ustawień niestandardowych i plików z poprzednich wersji nigdy nie było łatwiejsze. Ustawienia niestandardowe są wykrywane, dzięki czemu możesz wybrać, które chcesz przenieść.


Przegląd nowości AutoCad LT 2017

Galeria
Produkty z tej samej kategorii
ZWCAD 2017 Standard
2 078,70 zł z VAT
1 690,00 zł netto
ZWCAD 2017 Professional
2 570,70 zł z VAT
2 090,00 zł netto

© Sklep Graficzne.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store