Producent

regulamin sklepu internetowego

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps z usługą Adobe Stock MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji

Placeholder
 • Producent:
 • Adobe
 • Kod producenta: 65297681BA01A12
 • Platforma: Windows, macOS, urządzenia mobilne
 • Licencja: subskrypcja komercyjna (COM)
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 •  
 • Sklep posiada autoryzację:

   

Dostępność: realizacja 12-24h realizacja w dni robocze

Okres odnowienia subskrypcji:

Cena: 6 296,04 zł z VAT 5 118,73 zł netto

Koszt przesyłki od: - zł

Adobe Creative Cloud + Adobe Stock

Aplikacje

Photoshop CC Illustrator CC
InDesign CC InCopy CC
Dreamweaver CC Acrobat DC Pro
Lightroom Classic XD CC
Lightroom CC Animate CC
Premiere Pro CC After Effects CC
Bridge CC Prelude CC
Audition CC Character Animator CC
Media Encoder    

Usługi

Behance Device Preview
Extract Fonts
PDF services PhoneGap Build
Portfolio Publish Online
Sign Spark
Story Plus Share Online
Team Projects Stock

Aplikacje mobilne

Brush CC Capture CC
Color CC Comp CC
Edytor Zdjęć Aviary Illustrator Draw
Illustrator Line Lightroom for Mobile
Photoshop Express Photoshop Fix
Photoshop Mix Premiere Clip
Rush CC Shape CC
Sketch Spark Page
Spark Post Spark Video
Voice    

Make it. Creative Cloud.

Projektanci. Fotograficy. Filmowcy. Marzyciele. Kimkolwiek jesteś, dzięki usłudze Creative Cloud uzyskasz dostęp do światowej klasy aplikacji do projektowania, za pomocą których stworzysz co tylko zechcesz, kiedy nadejdzie inspiracja.

Biblioteka zdjęć Adobe Stock

Kupując ten produkt otrzymujesz dostęp do 10 obrazów miesięcznie w Adobe Stock. Jeśli jednak nie zostaną one wykorzystane w tym czasie, nastąpi automatycznie przeniesienie ich na następny miesiąc (z pewnymi ograniczeniami). Dodatkowo możesz też płacić w miarę zapotrzebowania na kolejne materiały.

Od pustej strony do pięknej kompozycji

Oferta Creative Cloud to kolekcja ponad 20 programów komputerowych, aplikacji na urządzenia przenośne i usług dotyczących między innymi fotografii, projektowania, obróbki wideo, tworzenia stron internetowych oraz dopracowywania użyteczności. Teraz możesz pracować w nowych miejscach, używając programu Photoshop na tablecie iPad, rysować i malować w aplikacji Fresco oraz projektować materiały 3D i elementy rzeczywistości rozszerzonej. Dołącz do naszej ogólnoświatowej społeczności twórców i zróbcie razem coś efektownego.

Wybrane nowości Adobe Creative Cloud 2020

Placeholder

Adobe Premiere Rush

Tworzenie i udostępnianie wideo online — z dowolnego miejsca

Przedstawiamy Premiere Rush — całkowicie nową aplikację ułatwiającą nagrywanie, montowanie i udostępnianie wideo online — która pozwala pracować gdziekolwiek, zarówno na urządzeniach przenośnych, jak i na komputerach.

Placeholder

Adobe XD

Prototypy z obsługą głosu i dynamiczny rozmiar

Teraz prototypy mogą reagować na wyzwalacze głosowe i odtwarzać głos. Funkcja dynamicznego rozmiaru automatycznie dopasowuje wymiary do każdego ekranu.

Placeholder

Adobe Photoshop

Więcej opcji wypełniania z uwzględnieniem zawartości

Program Photoshop oferuje bardziej intuicyjny interfejs i nowe funkcje, co przekłada się na skuteczniejszą kontrolę nad projektem. Zapoznaj się z przeprojektowaną funkcją Wypełnianie z uwzględnianiem zawartości, nowym narzędziem Ramka, trybem symetrii i innymi opcjami.


Placeholder

Photoshop & Lightroom

Dla miłośników fotografii

Usługa Lightroom umożliwia edytowanie, porządkowanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć z dowolnego miejsca. Możliwe jest tworzenie ustawień predefiniowanych automatycznie synchronizowanych między urządzeniami, automatyczne edytowanie jednym kliknięciem, a nawet stylizowanie fotografii przy użyciu krzywych i efektu rozdzielania odcieni.

Placeholder

Adobe Illustrator

Płynny obieg pracy — szybsze działanie

Funkcja edycji globalnej umożliwia modyfikowanie obiektów we wszystkich obszarach kompozycji naraz. Aby uzyskać fotorealistyczne przejścia kolorów, można użyć narzędzia Gradient swobodny. Podgląd setek dostępnych czcionek jest dostępny bezpośrednio w projekcie.

Placeholder

Adobe InDesign

Automatyczne zmienianie rozmiaru obrazów, tekstu i grafiki

Dzięki technologii Adobe Sensei funkcja Dopasowanie z uwzględnieniem zawartości automatycznie zmienia rozmiary obrazów w celu dopasowania do ramki. Funkcja dopasowania układu pozwala automatycznie poprawić formatowanie po zmianie rozmiaru strony.


Placeholder

Adobe Photoshop

Photoshop na iPada

Gdzie tylko przyjdzie inspiracja, skorzystaj z warstw, pędzli i wszystkich innych narzędzi programu Photoshop. To prawdziwy program Photoshop, teraz przenoszony na urządzenia. Zaczynamy od tabletu iPad.

Placeholder

Adobe Fresco

Odważne nowe podejście do rysowania i malowania

Prezentacja Adobe Fresco, nowej aplikacja do rysowania i malowania na urządzeniach obsługujących urządzenie Apple Pencil i dotyk.

Placeholder

Photoshop & Lightroom

Synchronizacja ustawień predefiniowanych i profilów

Wystarczy jedno kliknięcie, aby na dowolnym urządzeniu uzyskać oczekiwany wygląd. Teraz wszystkie ustawienia predefiniowane i profile usługi Lightroom — w tym własne oraz pochodzące z innych źródeł — są dostępne na komputerze i urządzeniach przenośnych oraz w przeglądarce.

Poznaj Adobe Creative Cloud

Placeholder

Więcej tego, co lubisz. Mniej niepotrzebnych rzeczy.

W najnowszych wersjach skupiliśmy się na stabilności i wydajności, aby montaż odbywał się szybko i bezstresowo. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi funkcjami, takimi jak wypełnianie wideo z uwzględnieniem zawartości.

Placeholder

Ulepszone funkcje edycji animacji

Arkusz kalkulacyjny można przeciągnąć do nowego, opartego na danych szablonu animacji,aby szybko wygenerować wizualizację w programie Adobe Premiere Pro. Oprogramowanie Adobe After Effects ułatwia też między innymi zachowanie integralności klatek kluczowych.


Placeholder

Dokładne i proste stopniowanie kolorów

Nowatorskie narzędzia do obsługi kolorów Lumetri dostępne w programach Premiere Pro i After Effects ułatwiają dostosowywanie krzywych kolorów. Można dzięki nim łatwo i dokładnie definiować zakresy kolorów, przesuwać ich tonację oraz stosować wiele efektów Lumetri w celu uzyskania dokładnie oczekiwanego wyglądu.

Placeholder

Animacje jak żywe

Nowa funkcja charakteryzacji w programie Adobe Character Animator pozwala przekształcić dowolną kompozycję w postać animowaną. Dzięki nowej funkcji Magnesy, narzędziom do modyfikowania siatki i innym funkcjom programu After Effects animacje poruszają się jeszcze bardziej naturalnie.


Placeholder

Bardziej dynamiczne narzędzia do pracy z dźwiękiem

Dynamiczne efekty usuwania echa i szumów ułatwiają optymalizowanie ścieżek dźwiękowych w programie Premiere Pro. Nowy, zmodernizowany mechanizm programu Adobe Audition umożliwia odtwarzanie nawet 128 ścieżek dźwiękowych i nagrywanie aż 32 — bez użycia drogiego sprzętu.

Placeholder

Efektowne funkcje w naszej najnowszej aplikacji

Uzyskaj najnowsze aplikacje firmy Adobe do obróbki dźwięku i wideo, które oferują nowe, przyspieszające pracę funkcje oparte na mechanizmie Adobe Sensei. Premiere Rush — zupełnie nowa aplikacja na wiele urządzeń — pozwala wszędzie tworzyć nagrania wideo i udostępniać je online.

Zobacz jak to działa!

Inne informacje

Plan kompletny usługi Creative Cloud dla zespołów obejmuje pomoc specjalistów w zakresie produktów firmy Adobe. Każdy członek zespołu ma dostęp do dwóch indywidualnych sesji rocznie. Jest to uzupełnienie darmowej pomocy oferowanej na początku pracy z usługą.

Przewidywalne koszty działalności (nie inwestycyjne) pozwalają na elastyczne obliczanie budżetu. Cały zestaw aplikacji usługi Creative Cloud lub pojedynczą aplikację można uzyskać za ułamek ceny zakupu licencji wieczystych. Rozwiązanie skaluje się z łatwością odpowiednio do rosnących potrzeb.

Funkcjonalna konsola administracyjna (portal Admin Console) ułatwia i przyspiesza dodawanie oraz zmienianie przydziałów licencji. Użytkownik i wyznaczeni administratorzy mogą szybko dodawać, przydzielać oraz przenosić stanowiska, jak również śledzić użycie oprogramowania przez zespoły. Mechanizm pozwala obsługiwać plan kompletny, plan pojedynczej aplikacji oraz oba plany naraz.

Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się na stronie producenta:
https://helpx.adobe.com/pl/creative-cloud/system-requirements.html

 

Witryna Creative Cloud została zaprojektowana z myślą o optymalnej obsłudze najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Safari, Firefox oraz Internet Explorer. W przypadku starszych przeglądarek witryna powinna działać prawidłowo, ale mogą występować problemy z używaniem niektórych funkcji. Program Internet Explorer 8 i wcześniejsze wersje nie są obsługiwane.

 

Członkostwo Creative Cloud umożliwia pobranie wszystkich aplikacji komputerowych i zainstalowanie ich na komputerze lokalnym, a także oferuje dostęp do dodatkowych aplikacji i usług online. Aplikacje komputerowe uwzględnione w członkostwie są dostępne w wersjach dla systemów Mac OS i Windows®.

Zakup na raty

W naszym sklepie istnieje możliwosć zakupów ratalnych. Zapraszamy do lektury celem zapoznania się z warunkami i opcjami poszczególnych banków.

Credit Agricole

Placeholder

leaselink

weryfikator

Produkty z tej samej kategorii