801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

CorelDRAW Graphics Suite 2023 Enterprise MULTI Win/Mac (zawiera CorelSure Mechanizm Uaktualnień 1 Rok) (2 Pack)

 • Kod producenta: LCCDGSENTML11_2pack
 • Platforma: Windows, macOS
 • Licencja: komercyjna (COM) - wieczysta
 • Forma: wersja elektroniczna
 • Język: wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
 • Sklep posiada autoryzację:

 • Promocja -40%
 • NOWOŚĆ
 • BESTSELLER

Licencja wieczysta obejmuje program serwisowania CorelSure przez pierwszy rok — gwarantowany dostęp do następnej wersji produktu CorelDRAW, gdy tylko będzie ona dostępna.

Cena promocyjna 7 622,27 zł 4 579,99 zł 3 723,57 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 7 622,27 zł

 • Dostępność:
  realizacja 12-24h
  (w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: -

CA Raty

Licencja zawiera roczny program serwisowania oprogramowania CorelSure
Licencja Enterprise obejmuje program serwisowania CorelSure przez pierwszy rok — zapewnia on najnowszą technologię, wsparcie i gwarantowany dostęp do następnej wersji produktu CorelDRAW, gdy tylko będzie ona dostępna. Uwaga: aby czerpać korzyści z programu serwisowania CorelSure, należy zachować jego ciągłość poprzez odnowienia. Jeśli plan wygaśnie, nie będzie można go później wznowi.

Opis produktu

 

CorelDraw 2023 Enterprise

„Najbardziej wszechstronne narzędzie do projektowania cyfrowego"

Kreatywność spotyka się z produktywnością w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite: w pełni wyposażonym, profesjonalnym zestawie narzędzi do projektowania zapierających dech w piersiach projektów ilustracji wektorowych, układów, edycji zdjęć i typografii z niesamowitą wydajnością.

 

CorelDraw 2023 Enterprise

Projektowanie

Twórz wyjątkowe ilustracje, oznakowania, logotypy i inne prace na komputerze z systemem Windows lub Mac — albo z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej CorelDRAW.app™.

 

CorelDraw 2023 Enterprise

Współpraca

Dzięki aplikacji CorelDRAW.app możesz skutecznie współpracować z zespołem i klientami, gromadząc na bieżąco opinie od jednego lub wielu recenzentów.

 

CorelDraw 2023 Enterprise

Gotowe

Osiągaj wyjątkowe rezultaty w krótszym czasie, korzystając z wydajnych narzędzi do opracowywania projektów do różnych celów.

 

Zawartość pakietu CorelDRAW GRAPHICS SUITE 2023 EnterpriseCorelDRAW® 

Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron

Corel PHOTO-PAINT™ 

Obróbka zdjęć

Corel® Font Manager

Narzędzie do przeglądania czcionek i zarządzania nimi

PowerTRACE™

Przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej z wykorzystaniem AI (w aplikacji CorelDRAW)

CorelDRAW.app™

Projektowanie graficzne online w przeglądarce internetowej

CorelDRAW.app™ for iPad

Aplikacja do tworzenia grafik wektorowych i projektowania graficznego na iPady

CAPTURE™

Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu

AfterShot™ 3 HDR

Edytor plików RAW

Zasoby:

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy.
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości.
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType oraz zintegrowany dostęp do ponad 1400 rodzin czcionek Google.
 • Ponad 200 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów.
 • Ponad 600 wypełnień tonalnych, wektorowych i bitmapowych.


Dla kogo?

CorelDraw 2023 Enterprise

Projektanci z różnych dziedzin

CorelDRAW® GRAPHICS SUITE cieszy się popularnością wśród projektantów różnorodnych branż i firm na całym świecie, od marketingu, handlu do inżynierii, produkcji i nie tylko.

Graficy i profesjonaliści kreatywni

Projektowanie logotypów, broszur, materiałów sprzedażowych i marketingowych, narzędzia szkoleniowe i inne szczegółowe wizualizacje do wykorzystania w Internecie lub w druku.

Profesjonaliści produkcji

Produkowanie oznakowania, wydruki wielkoformatowe, oklejanie pojazdów, projektowanie odzieży i tekstyliów, hafty, schematy, grawerowanie i wiele więcej.

Okazjonalni użytkownicy grafiki w firmach

Twórz lub edytuj bogate wizualnie projekty na potrzeby wewnętrzne, od grafiki internetowej i prezentacji sprzedażowych, do arkuszy i pomocy wizualnych.


Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Branding i marketing

CorelDraw 2023 Enterprise

 Pakiet CorelDRAW Graphics Suite umożliwia tworzenie wyróżniającej się identyfikacji wizualnej marki, atrakcyjnych materiałów sprzedażowych i nie tylko. To oprogramowanie idealne zarówno dla profesjonalnych projektantów zajmujących się reklamą i publikowaniem, jak i dla niewielkich firm samodzielnie tworzących materiały marketingowe.  

Oznakowanie i druk wielkoformatowy

CorelDraw 2023 Enterprise

 Specjaliści z branż projektowania oznakowania i poligrafii używają programu CorelDRAW® do realizacji prac na różnych nośnikach dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami i doskonałym narzędziom do przygotowania do druku.  

Odzież i tekstylia

CorelDraw 2023 Enterprise

 Niezależnie od tego, czy przygotowujesz projekty do sitodruku, haftu czy nadruku, pakiet CorelDRAW Graphics Suite oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do projektowania w branży odzieżowej.

Handel detaliczny i elektroniczny

CorelDraw 2023 Enterprise Pakiet CorelDRAW Graphics Suite oferuje specjalistom handlowym specjalizowane narzędzia, dzięki którym mogą tworzyć dowolne materiały wizualne do druku lub publikacji w Internecie: od elementów promocyjnych dla punktów sprzedaży po grafiki poprawiające estetykę sklepu internetowego.

 

Ilustracje i prace artystyczne

CorelDraw 2023 Enterprise Zarówno ilustratorzy, jak i artyści mogą łączyć klasyczne techniki z najnowszą technologią grafiki wektorowej CorelDRAW, aby tworzyć piękne, wyrafinowane prace.

 

Plany, schematy i mapy

CorelDraw 2023 Enterprise CorelDRAW to zaufana marka firm z branży inżynieryjnej, produkcyjnej i konstrukcyjnej. Oferuje precyzyjne narzędzia do tworzenia ilustracji produktów i części, diagramów, schematów i innych skomplikowanych wizualizacji.

 Co nowego?

CorelDRAW® GRAPHICS SUITE 2023 Enterprise pozwala teraz realizować projekty z większą pewnością, dzięki znaczącej poprawie jakości produktów, stworzonej w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników.

Szybciej przekształcaj kreatywne pomysły w piękne rezultaty! Umożliwi to nowe narzędzie o nazwie Zmienny kontur. Dzięki niemu masz możliwość interaktywnego dostosowywania szerokości linii wzdłuż konturu ścieżki i uzyskania płynnych przejść na krzywych.

Projektuj szybciej dzięki ekskluzywnemu dostępowi w chmurze do ponad 200 kreatywnych szablonów, dostępnych na wyciągnięcie ręki i ucz się nowych technik za pomocą spersonalizowanych rekomendacji projektów. Dostosowuj do Twojego poziomu umiejętności i doświadczenia.

Subskrybenci dostają więcej.
Więcej funkcji. Więcej treści. Częściej.

CorelDraw 2023 Enterprise


Nowości w Pakiecie CorelDRAW Graphics Suite - aktualizacja dla subskrybentów pakietu - marzec 2023:

Poprawa jakości produktu

CorelDraw 2023 Enterprise

Wprowadziliśmy znaczące ulepszenia jakości produktów w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników. Realizuj projekty szybciej i z większym zaufaniem do wydajności programu CorelDRAW. Doświadcz znacznie bardziej stabilnego produktu.

Narzędzie Kontur zmienny

CorelDraw 2023 Enterprise

Twórz doskonałe projekty w krótszym czasie dzięki nowemu narzędziu Zmienny kontur, umożliwiającemu interaktywne dostosowywanie szerokości linii wzdłuż ścieżki zarys dla płynnych przejść onseamless krzywe.

Biblioteka szablonów w chmurze

CorelDraw 2023 Enterprise

WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW! Szybsze rozpoczęcie projektów dzięki naszej pełnej kolekcji ponad 200 szablonów projektów, które są teraz dostępne w bibliotece w chmurze pakietu CorelDRAW. Z łatwością wyszukuj, sortuj i pobieraj poszczególne szablony w widoku online oraz przeglądaj szablony zalecane dla Ciebie.

Indywidualne projekty praktyk

CorelDraw 2023 Enterprise

WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW! Naucz się nowych technik dzięki rekomendacjom projektów praktycznych dostosowanych do Twojego poziomu umiejętności i doświadczenia. Odpowiedz na kilka pytań na początku, a my udostępnimy pliki próbne najlepiej dopasowane do typów tworzonych przez Ciebie projektów.

Co nas wyróżnia?

Projekt i układ w jednym

Ciesz się zintegrowanymi funkcjami projektowania graficznego i układu w jednej aplikacji.

 

Elastyczne, niedrogie zakupy

Subskrybuj pełny pakiet profesjonalnych aplikacji do projektowania graficznego za mniej więcej tyle, co subskrypcja pojedynczej aplikacji konkurencji. Lub wybierz licencję wieczystą, aby stać się właścicielem oprogramowania.

 

BEZPŁATNE wsparcie Pantone

Upewnij się, że Twoje kolory są idealne na wydruku dzięki zintegrowanemu dostępowi do bibliotek kolorów Pantone® bez dodatkowych kosztów.

 

Natywne doświadczenie w systemie operacyjnym

Twórz w sposób, do którego jesteś przyzwyczajony, w systemie Windows lub Mac, korzystając z wielokrotnie nagradzanego oprogramowania, które zostało stworzone od podstaw dla wybranej przez Ciebie platformy.

 

Projektuj zawsze i wszędzie

CorelDRAW jest również dostępny w postaci ilustracji wektorowych na iPada i w aplikacji internetowej, dzięki czemu możesz uzyskać zdalny dostęp do swojej pracy, gdy nie ma Cię w pobliżu komputera.

 

Łatwy do nauczenia i użytkowania

Twórz pewnie dzięki spersonalizowanemu środowisku edukacyjnemu w aplikacji, udostępniając odpowiednie wskazówki, samouczki i projekty praktyczne na wyciągnięcie ręki, w oparciu o wybrane narzędzia, sposób pracy i to, co chcesz zobaczyć.

 

Profesjonalne narzędzia do projektowania w zasięgu ręki

Grafika wektorowa

Korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania ilustracji wektorowych w programie CorelDRAW, przekształcisz podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Uzyskaj różne krzywe dzięki rozmaitym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania. Narzędzia Obrys, Obwiednia, Metamorfoza, Wypełnienie siatkowe i inne umożliwiają dodawanie twórczych efektów w grafikach wektorowych.

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Możesz przełączać między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia pełną swobodę kreatywnej pracy.

Typografia

Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodawaj do tekstu efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek dzięki obsłudze czcionek zmiennych, dopasowuj tekst do ścieżek i nie tylko.

Zarządzanie czcionkami

Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez ich instalowania. Przyspiesz pracę z czcionkami dzięki funkcji przechowywania w sieci oraz korzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad 1000 rodzin czcionek Google Fonts.

Edycja zdjęć

Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Współpraca

WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW! Tok współpracy w chmurze przyspiesza proces twórczy i zapewnia nieporównywalnie lepszą komunikację dotyczącą projektów z klientami i współpracownikami w czasie rzeczywistym. Na bieżąco gromadź komentarze i adnotacje od jednego lub wielu opiniujących w pliku projektu CorelDRAW i odpowiadaj na nie.

Niedestrukcyjna edycja

Edytuj mapy bitowe i grafiki wektorowe bez obaw o oryginalny obiekt lub obraz. Dzięki programom CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT możesz tworzyć cienie, symetryczne ilustracje i rysunki z perspektywą w niedestrukcyjny sposób oraz stosować wiele odwracalnych korekt i efektów.

Narzędzia grafiki internetowej

Twórz atrakcyjne treści internetowe, korzystając z kolekcji narzędzi i ustawień grafiki internetowej. Upewnij się, że każda grafika, którą eksportujesz do Internetu, ma ostre krawędzie dzięki serii narzędzi zapewniających perfekcyjną pikselację.

Profesjonalne wydruki

Ciesz się nieograniczoną kontrolą nad drukowaniem na wszystkich typach nośników, dzięki zaawansowanym opcjom drukowania. CorelDRAW wyprzedza konkurencję! Potężny mechanizm zarządzania kolorami i zintegrowana obsługa kolorów Pantone daje całkowitą pewność, że kolory są idealne jeszcze przed drukowaniem.


Program CorelDRAW 2023 Enterprise jest dostępny na wielu platformach!

Ciesz się natywną obsługą najnowszych technologii na komputerach z systemem Windows i Mac, w tym Windows 11, macOS Ventura, oraz wyjątkową wydajnością układu Apple M1 i M2. Wieloplatformowe rozwiązanie dostępne również w przeglądarkach internetowych, na iPadach i innych urządzeniach mobilnych.

Zoptymalizowany interfejs dotykowy aplikacji CorelDRAW.app pozwala z niej korzystać na urządzeniach mobilnych i tabletach, a dzięki nowej aplikacji na iPady projektowanie poza biurem staje się jeszcze prostsze.


CorelDraw 2023 Enterprise

Specyfikacja techniczna

Wymagania sprzętowe dla systemu Widnows

 • System: Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bit, z najnowszymi aktualizacjami.
 • Procesor: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC.
 • Karta graficzna: Karta z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3+ GB pamięci VRAM
 • Pamięć operacyjna: 8 GB pamięci RAM.
 • Dysk: 5,5 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne.
 • Urządzenie wskazujące: Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Napęd: Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
  Instalacja z dysku DVD wymaga pobrania do 900 MB
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

 

Wymagania sprzętowe dla systemu MacOS

 • System: macOS Monterey (12) lub macOS Ventura (13) z najnowszymi poprawkami
 • Procesor: Apple M1 lub wyższy lub wielordzeniowy Intel
 • Karta graficzna: Karta z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3+ GB pamięci VRAM
 • Pamięć operacyjna: 8 GB pamięci RAM
 • Dysk: 4 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD);
  systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
 • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1200)
 • Urządzenie wskazujące: Mysz lub tablet graficzny
 • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

Obsługiwane języki

 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Włoski
 • Hiszpański
 • Portugalski (Brazylijski)
 • Holenderski
 • Słowacki
 • Rosyjski
 • Czeski
 • Japoński
 • Szwedzki
 • Turecki

Obsługiwane typy plików

HEIF, GIF, JPG, PNG, BMP, CPT, CPX, CMX, FILL, TXT, PDF, DOCX, PSD, TIFF, WMF, EMF, AI, EPS, SVG, DWG/DXF, DCS, CGM, JPEG 2000, TTF, DES, PPT, XLS, PUB i VSD

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win/Mac – Subskrypcja dla instytucji EDU Producent: Corel (Alludo) CorelDRAW® GRAPHICS SUITE Subskrypcja dla instytucji edukacyjnych pozwala teraz realizować projekty z większą pewnością, dzięki znaczącej poprawie jakości produktów, stworzonej w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników.

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win/Mac – Subskrypcja dla instytucji EDU

975,30 zł 792,93 zł netto

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI Win/Mac – Subskrypcja Producent: Corel (Alludo) CorelDRAW® GRAPHICS SUITE 2023 Subskrypcja pozwala teraz realizować projekty z większą pewnością, dzięki znaczącej poprawie jakości produktów, stworzonej w oparciu o bezpośrednie opinie użytkowników.

CorelDRAW Graphics Suite (365 dni) MULTI Win/Mac – Subskrypcja

1 447,41 zł 1 176,76 zł netto

 • NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win – Subskrypcja rządowa – Odnowienie Producent: Corel (Alludo) CorelDRAW to zaufana marka firm z branży inżynieryjnej, produkcyjnej i konstrukcyjnej. Oferuje precyzyjne narzędzia do tworzenia ilustracji produktów i części, diagramów, schematów i innych skomplikowanych wizualizacji.

CorelDRAW Graphics Suite (3 lata) MULTI Win – Subskrypcja rządowa – Odnowienie

3 737,51 zł 3 038,63 zł netto

 • NOWOŚĆ
CorelDRAW Graphics Suite Classroom (CorelSure) Mechanizm Uaktualnień (Windows/Mac) – Odnowienie – dla instytucji EDU Producent: Corel (Alludo) Plan Ochrony Uaktualnień to gwarancja uaktualnienia do kolejnej wersji. W chwili premiery nowej wersji oprogramowania CorelDRAW, otrzymasz ją całkowicie za darmo w okresie ważności licencji Ochrony Uaktualnień.

CorelDRAW Graphics Suite Classroom (CorelSure) Mechanizm Uaktualnień (Windows/Mac) – Odnowienie – dla instytucji EDU

1 893,44 zł 1 539,38 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Akcesoria oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory

  Eizo ColorEdge

  Placeholder
 • Komputery stacjonarne

  Do pracy z fotografią, grafiką 2D oraz obróbką wideo/3D

  Placeholder

Super oferta

EIZO FlexScan EV3285-BK, 4K UHD (czarny)

EIZO FlexScan EV3285-BK, 4K UHD (czarny)

5 599,00 zł 6 599,00 zł 4 552,03 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 6 599,00 zł

Zamknij wyszukiwarkę