W dniu 24 kwietnia 2024 infolinia i biuro będzie nieczynne. Zamówienia realizowane będą w czwartek, 25 kwietnia. Zapraszamy.

801 501 301Rozwiń

 • Godziny pracy biura:
 • Pon.- Czw. 8:00 - 16:00
 • Piątek: 7:00 - 15:00

Strefa klienta

Strefa klienta

Zamknij

Odzyskaj hasło

Nie masz jeszcze konta w sklepie?

Zarejestruj się

Niezalogowany

Waluta:

EIZO ColorEdge CS2400S - 6 lat gwarancji - Datacolor SpyderX PRO w cenie monitora

 • Kod producenta: CS2400S
 • Gamut: AdobeRGB
 • Przekątna: 24"
 • Rozdzielczość: 1920 x 1200
 • Kolor: Czarny
 • Gwarancja:6 lat door-to-door
 • Sklep posiada autoryzację:
  Eizo Partner Premium
  Eizo posadzi drzewo za Ciebie. Więcej
  Eizo posadzi drzewo za Ciebie
 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa

Eizo ColorEdge CS2400S to monitor graficzny nowej generacji. Idealny wybór dla fotografów, filmowców, ilustratorów i projektantów. Precyzja i dokładność kolorów. Wysoki kontrast, jasny i wyraźny ekran. 6 lat gwarancji i kalibrator SpyderX PRO.

Cena 3 799,00 zł 3 088,62 zł netto

 • Dostępność:
  w magazynie
  (realizacja w dni robocze)
 • Koszt przesyłki
  od: 0,00

CA Raty

Opis produktu

EIZO ColorEdge CS2400S - 6 lat gwarancji - kalibrator Datacolor SpyderX PRO w cenie monitora

Promocyjny zestaw monitora graficznego Eizo z kalibratorem SpyderX PRO. Kolorymetr Datacolor SpyderX PRO w połączeniu z oprogramowaniem Eizo Color Navigator 7 daje pewne i bezproblemowe zarządzanie kolorem. Od teraz Ty panujesz nad poprawnością barw wyświetlanych przez Twój najlepszy monitor graficzny Eizo. Kupując Monitor Eizo CS2400S otrzymasz kalibrator SpyderX PROw cenie monitora. Więcej o SpyderX PRO

Monitor graficzny nowej generacji. Idealny wybór dla fotografów, filmowców, ilustratorów i projektantów. Precyzja i dokładność kolorów. Wysoki kontrast, jasny i wyraźny ekran


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Wygodne połączenie kablem USB-C

Dzięki obsłudze USB-C monitor może wyświetlać obrazy wideo, przesyłać sygnały USB i dostarczać zasilanie do podłączonego urządzenia (np. laptopa lub tabletu). Wielofunkcyjny charakter połączenia USB-C znacznie ułatwia przenoszenie się między stacjami roboczymi i pracę zdalną.


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Dostarczanie zasilania

Eizo CS2400S potrafi ładować laptopa lub tablet z mocą do 70 W. Nie potrzebujesz więc osobnego zasilacza, który zajmuje miejsce na biurku lub w torbie.


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

ColorNavigator 7: oprogramowanie do zarządzania kolorem

Aby zapewnić wierne odwzorowanie kolorów, należy przeprowadzać regularną kalibrację monitora. Autorskie oprogramowanie EIZO ColorNavigator 7 to precyzyjne i intuicyjne w obsłudze rozwiązanie przeznaczone do zarządzania kolorem. Umożliwia m.in. stworzenie harmonogramu automatycznej kalibracji, jednoczesną kalibrację wszystkich trybów wyświetlania obrazu oraz przeprowadzenie korelacji z zewnętrznymi czujnikami.
Dane kalibracji zapisywane są w monitorze zamiast w systemie operacyjnym, dzięki czemu użytkownik nie musi powtarzać kalibracji, gdy korzysta z innego komputera.

EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Quick Color Match

Nawet jeśli posiadamy odpowiedni sprzęt, zapewnienie zgodności kolorów pozostaje żmudnym, czasochłonnym procesem, wymagającym precyzyjnej regulacji ustawień monitora, programu do retuszu oraz drukarki.
Oprogramowanie Quick Color Match automatycznie dobiera ustawienia wszystkich urządzeń, aby ułatwić i przyspieszyć proces obróbki i druku zdjęć. Wystarczy przeciągnąć i upuścić wybrany obraz w oknie programu – resztę Quick Color Match zrobi za Ciebie.

EIZO ColorEdge CS2400S-LE


Odwzorowanie barw pod kątem standardów branży

ColorEdge CS2400S odtwarza aż 99% przestrzeni Adobe RGB, dzięki czemu pliki w tym formacie będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą reprodukowane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB.
Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Jednoczesne wyświetlanie kolorów z palety 10-bitowej

Odbierając sygnał wejściowy ze złącza DisplayPort lub HDMI, monitor może wyświetlać 10-bitowy* obraz z 16-bitowej tabeli LUT (ponad miliard kolorów jednocześnie, a więc 64 razy więcej niż w przypadku tabeli 8-bitowej). Zapewnia to płynne przejścia tonalne i mniejszy współczynnik Delta-E między sąsiadującymi kolorami.

*Do wyświetlania obrazów 10-bitowych potrzebne są karta graficzna i oprogramowanie obsługujące wyjściowe sygnały 10-bitowe. W przypadku sygnału HDMI potrzebne jest również urządzenie z obsługą DeepColor.

EIZO ColorEdge CS2400S-LE


Jednolity obraz na całej powierzchni

Monitory LCD często wykazują wahania jasności i chromatyczności obrazu w różnych częściach ekranu. Aby temu zapobiec, monitor CS2400S wyposażono w autorską technologię EIZO DUE (Digital Uniformity Equalizer), która koryguje odchylenia odcieni na całym ekranie, zapewniając stabilne wyświetlanie obrazu.

Grafika ma charakter poglądowy; rzeczywiste rezultaty zastosowania funkcji DUE będą się różnić w zależności od modelu monitora i środowiska.


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Regulacja krzywej gamma dla każdego monitora osobno

Krzywa gamma jest regulowana dla każdego monitora z serii ColorEdge z osobna w fabryce EIZO w Japonii. Robi się to, mierząc wartości gamma dla każdego z kolorów podstawowych RGB (czerwony, zielony, niebieski) w skali 0–255, a następnie korzystając z 16-bitowej tabeli barw Look-Up Table (LUT) monitora, aby wybrać najbardziej pasujące 256 odcieni.


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Praktyczna stopka

Monitor wyposażony jest w stopkę, która pozwala swobodnie regulować wysokość ekranu, nachylać go i obracać. Ma również wygodny mechanizm zwalniający, dzięki któremu można jednym ruchem odłączyć ekran od podstawki.


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Elegancka obudowa i szeroki wybór złączy

Model CS2400S ma czarną obudowę z zaokrąglonymi narożnikami oraz zgrabną stopkę, dzięki którym świetnie wpasuje się w każde środowisko twórcze. Z tyłu monitora znajduje się wbudowana rączka, która umożliwia jego łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce. Usytuowane z boku obudowy porty USB umożliwiają wygodne podłączenie urządzeń peryferyjnych.


EIZO ColorEdge CS2400S-LE

Ekologiczne materiały pakowe

CS2400S jest pierwszym monitorem z serii ColorEdge pakowanym bez użycia plastiku i styropianu. Na czas transportu monitor wkłada się do formy z pulpy papierowej wytwarzanej z poddanych recyklingowi kartonów i gazet, a kable zamiast w plastikową torebkę wkłada się do specjalnej kartonowej osłony.
Zaangażowanie w Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG)

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu EIZO przyłączyło się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju ONZ:

 

Placeholder
Produktywność: Monitory i oprogramowanie ColorEdge umożliwiają precyzyjne zarządzanie kolorem fotografom, projektantom, studiom postprodukcji, drukarniom i nie tylko. Wdrożenie systemu zarządzania kolorem gwarantuje zgodność barw na każdym etapie pracy z obrazami, ułatwiając komunikację między twórcami.

 

Placeholder
Troska o środowisko: Rozwiązania EIZO przeznaczone do zastosowań kreatywnych zaprojektowano tak, aby ograniczyć pobór mocy i emisję dwutlenku węgla, nie rezygnując jednocześnie z jakości i funkcjonalności, których oczekują użytkownicy. Producent wdrożył również system odpowiedzialnej utylizacji zużytych monitorów.

 

Placeholder


6-letnia gwarancja 

CS2400S objęty jest 6-letnią gwarancją na wszystkie komponenty monitora, łącznie z panelem LCD*. Oferowanie klientom tak długiej gwarancji jest możliwe dlatego, że produkty EIZO powstają w fabrykach firmy, co pozwala na ścisłą kontrolę jakości i zapewnienie trwałości każdego monitora.

*Maksymalny czas użytkowania: 30 tys. godzin.

6 lat gwarancji

Ekran wolny od świecących pikseli

Producent daje gwarancję na zero martwych pikseli w modelach ColorEdge przez sześć miesięcy od daty zakupu.

 

Placeholder

Zapytaj o cenę specjalną

Jako autoryzowany Partner Premium Eizo możemy zaproponować ceny specjalne na monitory marki EIZO ColorEdge i FlexScan dla naszych klientów. Napisz lub zadzwoń do nas, pomożemy w doborze monitora do Państwa potrzeb i zaproponujemy cenę specjalną.

Specyfikacja techniczna

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Panel
Wielkość i typ ekranu IPS 24.1" / 61.1 cm
Powierzchnia robocza 518,4 x 324 mm
Kąty widzenia (pion, poziom) 178 °, 178 °
Rozmiar piksela 0.27 x 0.27 mm
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1200 (16:9)
Jasność 410 cd/m²
Kontrast 1350:1
Czas reakcji 19 ms (gray-to-gray)
Odwzorowanie przestrzeni barw Adobe RGB: 99%, DCI-P3: 98%
Rodzaj podświetlenia LED
Kolor obudowy Black
Wyświetlane kolory 1.07 miliarda kolorów, 10-bit display
Gama kolorów Adobe RGB: 99%
Częstotliwość skanowania cyfrowego USB Type-C, DisplayPort: 26 - 89 kHz / 23 - 61 Hz HDMI: 15 - 89 kHz / 23 - 61 Hz
Złącza
Wejścia sygnałowe USB Type-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 2.3), DisplayPort (HDCP 2.3), HDMI (Deep Color, HDCP 2.3)
USB USB 3.1 Gen 1  (DisplayPort Alt Mode, zasilanie z mocą maks. 70 W), USB 3.1 Gen 1 x 2, USB-A 2.0 x 2
Zasilanie
Wymagania energetyczne AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
Zużycie energii 149 W (maksymalnie) / 18 W (typowo)
< 0,3 W lub mniej
Funkcje
Predefiniowane tryby pracy User, AdobeRGB, sRGB, Calibration (CAL)
Digital Uniformity Equalizer Tak
Języki na wyświetlaczu OSD angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny
Inne Regulacja koloru, format sygnału wejściowego, YUV Color Matrix, zakres wejściowy, konwersja I/P, obrót menu, funkcja Power Save, pomijanie sygnału wejściowego, pomijanie trybu wyświetlania, konfigurowalny przycisk, informacje o monitorze, blokada przycisków, DUE Priority
Specyfikacja fizyczna
Wymiary
(szerokość x wysokość x głębokość)
554,4 x 396 - 551 x 245 mm
Wymiary bez stopki
(szerokość x wysokość x głębokość)
 
Waga 8,2 kg
Waga bez stopki 5,2 kg
Regulacja wysokości 155 mm
Pochylenie / Obrót / Pivot 35° w górę, 5° w dół /  344° / 90°
Inne
Certyfikaty CB, CE, UKCA, TUV/GS, cTUVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TUV/S, PSE, VCCI-B, RCM, EAC, RoHS, WEEE, TUV/Ergonomics
Zawartość opakowania Kabel zasilający, kabel USB-C (2 m), kabel HDMI (2 m), kabel USB-A - USB-B (2 m), przewodnik instalacji, raport fabryczny, karta gwarancyjna.
Gwarancja 6 lat

Zapytaj o szczegóły

Przepisz kod z obrazka

weryfikator


Podobne produkty

EIZO ColorEdge CS2400S-LE (Limited Edition) - 6 lat gwarancji - kalibracja gratis Producent: EIZO ColorEdge CS2400S-LE (edycja limitowana) jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi komputerami PC z systemem Windows i komputerami Mac z procesorem Intel. Urządzenia Apple M1/2 mogą być obecnie niekompatybilne ze względu na specjalną cechę sygnału obrazu.

EIZO ColorEdge CS2400S-LE (Limited Edition) - 6 lat gwarancji - kalibracja gratis

2 849,00 zł 3 199,00 zł 2 316,26 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 3 199,00 zł

 • Promocja -11%
 • NOWOŚĆ
 • Bezpłatna dostawa
ASUS ProArt PA27AC HDR Producent: Asus ASUS ProArt PA27AC HDR – to profesjonalny 27-calowy monitor WQHD, HDR-10, 100% zakresu kolorów sRGB, precyzja wyświetlania barw: ΔE < 2, Thunderbolt™ 3, kalibracja sprzętowa. 5 lat gwarancji, 3 lata gwarancji na błędne piksele.

ASUS ProArt PA27AC HDR

2 949,00 zł 2 397,56 zł netto

EIZO ColorEdge CG2420 z Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok) Producent: EIZO Monitor stworzony specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w fotografii. Oferuje wbudowany czujnik do automatycznej kalibracji, doskonałą reprodukcję kolorów zgodną ze standardami oraz wyjątkowo wysoki kontrast zapewniający odtwarzanie prawdziwej czerni. Teraz kupując monitor Eizo CG2420 uzyskasz Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok) o wartości 659 zł.

EIZO ColorEdge CG2420 z Adobe Plan Fotograficzny CC ESD (1 rok)

6 489,00 zł 6 498,00 zł 5 275,61 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 6 498,00 zł

 • Bezpłatna dostawa
Monitor NEC MultiSync EA271Q-WH skalibrowany Producent: NEC Model NEC MultiSync® EA271Q jest wyposażony w wyjątkowo cienki panel PLS o przekątnej 27" i rozdzielczości 2560 x 1440 z podświetleniem LED, który nadaje monitorowi ultranowoczesny i smukły wygląd. Monitor z możliwością kalibracji sprzętowej.

Monitor NEC MultiSync EA271Q-WH skalibrowany

2 524,56 zł 2 052,49 zł netto


Sprzęt komputerowy dla grafika

Monitory Eizo oraz profesjonalne komputery przeznaczone do pracy z grafiką 2D, 3D oraz obróbką wideo

 • Monitory graficzne

  Eizo ColorEdge - profesjonalne monitory dla grafików, fotografów, wideo i DTP

  Eizo ColorEdge
 • Stacje graficzne

  Najwydajniejsze komputery do grafiki 2D/3D CAD/CAM. Edycja wideo, wizualizacje, fotografia, painting, grafika.

  Stacje graficzne

Super oferta

Pantone Color Bridge Coated and Uncoated 244 New Colors SUPLEMENT

Pantone Color Bridge Coated and Uncoated 244 New Colors SUPLEMENT

246,00 zł 356,70 zł 200,00 zł netto Najniższa cena z 30 dni: 282,90 zł

Zamknij wyszukiwarkę